Wellbutrin blakusparādības

Aizsāka Saldejumps 

Wellbutrin blakusparādības
14.02.2011 13:32
Tiem, kas lieto šo medikamentu, vai jums bijā kādas blakausparādības, kādā laikā tās parādījās vai izzuda? Lieta tāda, ka pēc 2 nedēļu lietošanas pārtraucu, jo radās un pastiprinājās sajūta, it kā reibtu, griešanās acīs, sajūta kļuva tik nepatīkama un spēcīga, ka pēc konsultācijas ar savu ārstu, pārtaucu lietot Wellbutrin, kaut gan citādā veidā mainai veselībai/noskaņojumam Wellbutrin, iespējams, būtu bijis piemērots, ja vien nebūtu šī nepatīkamā blakusparādība. Vai varētu būt, ka, turpinot un nepārtraucot lietot Wellbutrin, šīs blakusparādības ar laiku tomēr būtu pārgājušas?
Re: Wellbutrin blakusparādības
14.02.2011 20:20
Tavs organisms panikā bļauj, lai Tu dabūn to indi ārā no sevīm, bet Tu vēl štuko- vai grūst vēl vairāk iekšā?.. :))
Re: Wellbutrin blakusparādības
14.02.2011 20:21
PS

kas vienam inde, tas otram- brīnumzāles. :)
Re: Wellbutrin blakusparādības
15.02.2011 15:13
Man no Wellbutrin nav pilnīgi nekādu blakusparādību.
Re: Wellbutrin blakusparādības
15.02.2011 15:29
AD no rīta, ako vakarā miegam?? Vai AD arī nevaig miega zāles? Man no rīta REXETIN un vakarā DIAZEPEKS
Re: Wellbutrin blakusparādības
15.02.2011 15:48
pēc kāda laika (kad AD ir iedarbojies, apm 2 ned. laikā) daudziem vajadzība pēc miega zālēm pāriet. visu izdara AD.

ne visiem, bet daudziem.
Re: Wellbutrin blakusparādības
15.02.2011 15:50
Jo man jau psihiatre tā uz aci iedēva, tad sanāk es varu palietot to DIAZEPEKS, tikmēr kamēr iedarbosies AD un tad viss būs štokos? Jo pirmo tableti REXETIN iedzēru tāda, k'[a dulla galva bišku palika, un vēl to TRUXAL paņēmu uz nakti, vispār jutos, kā sazāļots vecs onkulītis:) Nez vai tā drīkst, pēkšņi no Lexotanila 3mg, pāriet, uz Diazeteks 5mg? prasu tāpēc jo biju tikai pie psihiatres, bet katru dienu jau netikšu pie viņas!



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2011 15:51 by enfuego.
Re: Wellbutrin blakusparādības
15.02.2011 15:57
domāju, ka pārejot nekāda problēma nebūs, vari pēc kādām dienām (pēc nedēļas?, desmit dienām?) mēģināt diazepeks pakapēniski mazināt.

nevajag iespringt, turi pa rokai, ja tomēr jūti, ka bez viņa nevari aizmigt.

katram šīs lietas vienmēr ir citādas.
Re: Wellbutrin blakusparādības
16.02.2011 15:15
5mg diazepama ir maza deva, ekvivalenta 3mg Lexotanila, 0.5mg alprazolama. Tādas devas jau nemazina pakāpeniski, bet pārtrauc uzreiz un viss ir ok.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 21?
Ziņa: