Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?

Aizsāka Janetty 

Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
26.02.2011 20:06
Biju pie doka.... pastastiiju, ka juutos normaali.... Neteicu, ka "labi", bet sadziivot ar sevi varu... pareizaak sakot, kad nav jadomaa par kaadiem pasakumiem un tusiniem, un par to, ka esmu NEsabiedriska, viss ir OK.... Ieminejos arii par to tricekli.... un pajautaaju arii par Elify devas palielinasanas ietekmi. Doks atbildeja, ka palielinot devu, iesleedzas noradrenaliins, kursh buutu vairaak nepieciesams asteniskiem, flegmatiskiem cilvekiem, bet tikai ne tiem, kam ir trauksme (kaa man).... Pastaastiju arii par to, kaa uz maniim iedarbojas trankvili... vina atbildeeja, ka tas ir pat labi, ka no viniem man nav velamaa efekta un tas pats arii ar alko... jo taadiem pacientiem neveidojas atkariba no medikamentiem... man tikai nebija laika jautaat , lai vairaak paskaidro ..... jo mees parasti aizplapajamies pat par saviem beerniem:)))))))) Un tad vina ieteica Adaptol, jo vinam ir trankvilim lidziga iedarbiba, bet bez miegainibas un bremzeem un muskulu vaajuma.... nerodas pierasana, mazina bailes un trauksmi.... Pagaidaam veel neesmu lietojusi....
vai no jums kaads ir lietojis? Vai Adaptolam ir tuliteja iedarbiba kaa trankviliem, jau no vienas tabletes? Doks man ieteica lietot, kad tuvojas/briest kaads pasaakums ar viesosanos.
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
26.02.2011 21:02
es esmu lietojusi. mana gjimenes aarste to ir iecieniijusi taa, ka raksta visiem piipeeshanas atmeteejiem, daamaam klimaksa laikaa utt. arii apgalvo, ka nevienam neveidojoties atkariiba. nezinu, kaa iisti ir, jo psihologjiska atkariiba var veidoties no visa, bet to jau psihiatri parasti neatziist.

raamums kaa zilonim no vinja.
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
26.02.2011 21:16
bet vispaar Tu jau nesen biji pie psihiatra... vai tad vinji pa sestdienaam arii pienjem? varbuut pat sveetdienaas un naktii? :)))

shitas forums man atgaadina vienu amiishu forumu, kur iekliidu, kad pati mekleeju sev atbildes. neko jau dziive, visa diena vienam otram paiet kaut kaadu psihu apmekleejumos. psihiatrs, peec tam psihologs, tad kaut kaads ergo- vai maakslas terapeits... veel var aiziet uz sociaalo dienestu un dabuut kaadu kasti ar paartiku, vai uz kaadu bazniicu, kur var padziedaat korii un dabuut maaciitaaja veeso plaukstu uz dziives mociitaa shizikja pieres utt. es jau sen no taadas slodzes buutu miruse, bet tie cilveeki iztur.

laikam taada subkultuura.
man shkjiet vinjam iedarbiba ir tikai paaris stundas
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
27.02.2011 00:06
Es biju darbdienaa.... Bet sestdienaas pienem dezurarsts ... liidz kadiem 12.00.
man adaptols bijis nebijis :D
nekādu iedarbību nemanīju
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
27.02.2011 11:20
Bu.
Vai Tu lietoji Adaptolu ka a pamatzales vai papildus citaam nervu zaleem? Tur var buut liela atskiriba.
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
02.03.2011 10:22
Janetty, nu tad Tu iedzēri to tableti? Kāds efekts?
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
02.03.2011 15:41
Nu jau 3.dienu dzeru pa vienai tbl no rīta - neko nejūtu :)))) Kā vitamīni... Varbūt pamēģināt kā rakstīts - 3 reizes dienā? Bet sanāk padārgi.... Tomēr mēģināšu... ja palīdzēs kaut uz 50% - būšu laimīga un nebūtu žēl 6ls par 3 ned. :)))
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
03.03.2011 00:44
Tad jau baigi švakais. Izskatās, ka benzodiazepīniem pagaidām vēl nav alternatīvas.
>>Janetty
nē, dzēru vienas pašas
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 09:52
Adaptol pat uz maniim ņe figa (atvainojos) neiedarbojas... pat kopā ar AD.... !!!
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 09:53
Pilnīgi nekādas reakcijas, it kā dzertu placebo! :)))
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 10:05
nafigam Tu viņu dzer?
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 12:52
Runcene
Dzeru, lai noskaidrotu, vai iedarbojas :))) Bet ja jau 2 ned. laikā nekāda efekta, tad vairs nelietošu...
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 12:56
pret ko vai priekš kam iedarbojas??? :)
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 13:15
...savulaik, patīkami pavadot laiku rostokā, pingvīnā, pie baraklaja un citās tikpat jaukās vietās tauta rosīgi apsprieda, kas ar ko saliekams, lai labāk pieķertu...tur vairāk gan figurēja einoktīns, seduksēns, kodeīns, ciklodols, marles, salmi utt,utt...kāds mainījās, kurš iepirka no cita, bet visi apsprieda kaifu...dažs sēdēja cieši uz cilkodola, cits deva priekšroku kodim, citi jauca ar lētajiem vīniņiem...vēl kādi āksti saimniecības precēs pirka sopalu...visus vienoja viens - KAIFS...

...un Priede sēdēja Doma laukumā uz soliņa, ieņēmis savu dozu un stumdīja blumīzeri...sakaifojusies tauta kopā ar mentiem kko apsprieda...visiem bija labi...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 10.03.2011 13:16 by madcynics.
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 21:11
Runcene Pret trauksmi protams!
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 21:29
nu bet Tu tak teici, ka Tev ir ok ar AD...
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 21:33
Runcene,gaidu atbildi uz manis izvirzīto jautājumu:)
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
10.03.2011 22:52
Janetty, jocīga esi vai? Ko Tu ceri sagaidīt? Trankvilizators vai nu darbojas uzreiz, vai nu nē. Un šis, acīmredzot, ir fufelis pilnīgākais.
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
11.03.2011 11:26
Runcene
Nē, pret SF neviens no AD nav palīdzējis (tikai ar Seroxat bija vieglāk, tikai nevēlos to lietot blakusparādību dēļ). Lai gan BEZ AD es laikam nevarētu pat iziet ārā, nerunājot par viesošanos, jo sāktos depresija un tad ir pilnīgs "čau"........
Galvenais, ka noskaņojums stabilizējies, izvairos no trauksmi izraisošiem pasākumiem un mēģinu samierināties, t.b., pieņemt sevi tādu, kāda esmu - nesabiedriska.... Bet nav tik traki, bērnu pasākumi, ciemošanās pie māsas man pat ļoti patīk :)

existential fool
Adaptol NAV trankvilis!
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
11.03.2011 13:26
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> existential fool
> Adaptol NAV trankvilis!


Ražotājs gan saka, ka ir.
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
11.03.2011 13:58
pret sociālo fobiju, man šķiet, zāļu nav... derēs tikai kreisās domāšanas nomaiņa, ja vispār. ja ne, ar to būs jāmācās sadzīvot.

adaptol nav benzodiazepīns. trankvilis plašākā nozīmē jau šis jaikam ir. bomis pa pieri arī ir trankvilis.

ja pieņem, ka benzo=trankvilis, tad tādā skatījumā adaptol nav trankvilis.
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
11.03.2011 14:10
Nu jā, trankvilizators jau nav sinonīms benodiazepīnam.
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
11.03.2011 14:27
janetty, bet kā Tu tiec galā ar citām mammām? bērnu pasākumos taču tādas ir...
Re: Ko teiksiet par Adaptol (mebicarum)?
11.03.2011 21:51
Mees kaa vistas klukstam par saviem visgudrakajiem, visskaistakajiem, vismilakajiem un vis- vis- beerniem! :))))) Kaa kuro reizi... sad tad plapaaju daudz, dazreiz mazaak, bet kopumaa jutos OK.... Nav jau taa kaa zivs uudenii, bet nevar salidzinaat ar 100% pieauguso kompaniju... Apkaart valda troksnis, jautriba, haoss, smejamies, beerni iejaucas.... ja iestajas klusums, kads beerns to izjauc ar blavienu vai kaadu smiekliigu gaajienu vai nedarbu.... Vardu sakot, tur nav kad domaat par to, ko runaat vai par ko runaat,.... visu laiku kautkas notiek - ja sajuutos neerti - pieveersos savam vai citam beernam un viss OK.... 100% pieauguso kompanijaa tas nav iespejams... Vardsakot, tur izglaabj beerni :))) Turklaat, man - kaa super hiperaktivas meitas mammai IR ko nonemties ar meituku - jautriiba sit augstu vilni... un viena otra mamma apbrino, cik man stipri nervi! :)))))) (!)
Turklaat meituka "domu graudi" izkustinaas jebkuru stiivo gaisotni :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 15?
Ziņa: