vajadzīga palīdzība !

Aizsāka zive 

Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 14:21
Gāja vienreiz tāda pārraide pa LTV1 kautkur uz nakti, pēdējais raidījums, tur sēdēja vecis kautkāds un blakus kautkāds izredzētais kas atbildēja uz telefona zvaniem, tur nāca psihoterapeiti, ārsti, juristi, un vienreiz bij atnācis kautkāds, ar tur no ārsta nozares, un gudri runāja, ka pirmais ir doma, un tad ir jūtas, viņš gribēja pierādīt, ka mēs kontrolējam visu savā ķermenī, cilāja kājas tur un rādīja, kā vis notiek, es te tā padomāju, un sapratu, ka nav pirmā doma, un tad reakcija, nē nu daļēji varbūt jā, bet manā gadījumā ir kautkāda reakcija un tad doma, teiksim tā, kautkas iesāpās un tad informāciju saņemu smadzenēs. Un tad krītu panikā, ka tā reakcija(tirpšana, domas, neadekvāta uzvedība aizdomīgums) sāku uzskatīt ka tas nav normāli.
Sākums ir ar mūsu uzskatiem. Agrāk es arī biju nervozs un uzskatīju, ka tas ir normāli, un nepievērsu tam uzmanību, likās tas nekas, ka esmu nervozāks īpašos gadījumus, tad tagad es domāju, kā tā esmu nervozs, un sākās automātiskā vainu meklēšana smadzenēs, kāpēc esmu tāds, vai kāpēc esmu šādā stāvoklī.
Mana kombinācija sākumam
1. Sajūtas
2. Doma
3. Bailes
4. Vainu meklēšana
5. Izdomāju vainu
6. Neziņa
7. Panika
Un tādā veidā es ieurbjos, atkal tanī visā murgā. bet kur ir atslēga, kāda kombinācija ir jāizdomā, lai noverstu to sākuma punktu, to cēloni, kas izraisa, šo nekontrolējamo, ķēdes reakciju, kas mums pietrūkst, mīlestības, ticība, pārliecība. Šo lasot, kāds domās, ka nēsmu normāls, jā citi domā, kāpēc es te foruma rakstu kautkādus murgus, bet priekš mums tie nav murgi, man jau tagad topā simptoms, ka es nēsmu normāls, citu cilvēku acīs, un ka mani īstenība sen jau cilvēki uzskatīja par nenormālu, vnk acīs to nekad nav teikuši, es agrāk zināju, ka esmu savādāks un man patika būt savādākam, bet tagad tie sasodītie uzskati ir mainījušies. Nezinu tā ir depersonalizācija? Vai tomēr ir kautkāda, slimība, kas ir izveidojusies?
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 17:51
enfuego....
Man jau ta skiet ka tas viss kas ar tevim notiek tas ir nakotisko vielu lietosanas sekas un ka vel jo projam tev ir atkariba un tieksme pec vinjam un tu netiec gala ar to un novel uz psihisko veselibas stavoki.... staiga uzbudinats un megini novelt uz slimibam kuras tu megini gribi ieraudzit sevi, bet celonis ir tavs dzives stils un amfvitamins.......
Dzives stils ir tads: lietojam AD uz vakaru pec darba alus pirms gulet iesanas ripa miegam sad tad vitamins un trankvilizatori un ko tu gribi no si kokteila sagaidit ?????? tev ir japartrauc lietot narkotikas alkahols un dzert zales padzivo kadu pus gadu bez neka, jo ja lidz sim esi nodzivojis tad 6 menesus novilksi un pec tam redzesi ka tu jutisies un kads bus tavs psihalogiskais stavoklis


PIE VAINAS NARKOTIKAS
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 18:01
Jā bija tik traki, ka nevarēju piecelties, un nācās dzert kautkādas zāles, nav jau tas amfetamīns vairs, lab to alu beigšu dzert. Mēģināšu, atkal un atkal un atkal....
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 18:06
tas ir atrunas......
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 18:18
kā atrunas, sēžu gultā nāk panikas lēkmes zvanu ātrajiem ātrie saka vis kārtībā, nu tas ir normāli? Protams, ka ne.tu jau nezini kas ir panikas lēkme!
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 18:20
nu bet kāpēc ir jāsauc ātrie? Tev taču ir diazepeks, ātrie, pat ja atbrauktu, to pašu diazepeksu tikai iešpricētu. ja nevar izturēt, nekas cits jau pret to nelīdz.
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 18:36
ko tad man tas diazepeks, es pat nesapratu vai viņš vispār man iedarbojās, rexetin arī dzeru to pusīti no rīta, ar nekāda effekta, pacēlu devu sāku žāvāties un miegains biju.
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 18:40
pie panikas lēkmes viņš palīdz. jautājums ir, vai Tu to gribi lietot, bet kāda jēga ātrajiem zvanīt? no panikas nemirst, vnk iemācies sevi pazīt.
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 18:54
panikas lēkmes, ēd jau tos nervus kopā, es pat nezinu kas man tas ir, visu laiku man neliek mieru veselības pārbaudes, jo man liekas ka kautkāda kaite izsauc šos simptomus. Ja man tās ir panikas lēkmes visu dienu, ar to es nevaru sadzīvot, un tā depresija vēl pietam, neparko prieks nav tikai negatīvas domas. Ja sākumā man bija VD tad tagad man jau ir, gan VD+depresija+vēl psihiski traucējumi. Pēc visa spriežot, diagnozi man ir pašam kautkāda jauzstāda, jo ja psihiatrs nevar uzstādīt, tad es pats to izdaru!
mad nospļaujas
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 19:45
...varu tikai noelsties...kkāds nerealitātes plānprāta šovs...
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 19:55
mad nospļaujas
mad paskatās
mad domā
mad mad
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 20:43
enfuego - neko daudz par Tevīm nezinu (slinkums lasīt visas Tavas tēmas) :) bet, ja esi bijis un vēl lieto dajebkādas vielas un centies no tā tikt vaļā, nebrīnies, ka Tev ir visi šitie gļuki - tā lieta prasa laiku un pacietību un vēl vis kaut ko...
Ja jīti, ka nāk panika un apkārt nav neviena cilvēka, kas Tevi spēj nomierināt, nekas cits neatliek, kā padzert nomierinošos medikamentus, bet, nekaitētu arī visādas zāļu tējas - tās attīra organismu un tajās ir i vitamīni, i minerālvielas...
Zini, tik ātri tas viss nebeigsies, katrs ķermenis ir savādāks...

Es te nesen saskāros ar vienu cilvēku no kaut kādas baznīcas (bet nezinu, no kuras, zinu tikai, ka katoļu), kur pie viņiem esot draudzē visādi dakteri, kas palīdz visādās atkarības lietās - varbūt sāc meklēt palīdzību pie tā sauktajiem kristiešiem, bet tā mierīgi filtrē, lai nesanāk iebraukt auzās, t.i., neuzraujies uz sektām un fanātiķiem...

Ai, nu kādu laiku jau būs tie "zig-zag" stāvokļi un visādas veģetatīvās disfunkcijas, bet nepārcenties arī - centies pret sevīm izturēties maksimāli saudzīgi, paraudi, ja uznāk bimbiens, tas mazinās spriedzi utt
Nu visi, labāki vai sliktāki, esam cilvēki..., es ticu, ka esi labs cilvēks, daudzi atkarīgie ir forši cilvēki, piem., arī Mārtiņš freimanis bija labs, lai viņam vieglas smiltis!
Turies, enfuego!!!
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 20:58
paldies. Šodien sivai atzinos, ka mīlu viņu un gribējās paraudāt, bet neraudāju jo sieva ko padomātu, ka esu kāda, meitene, labs atbalsts no tavas puses, sievu mīlu, bērnus, mīlu un žēloju. Itkā jūtas man ir. Vis nedzeršu, bet zāles vismaz palietošu kādu laiku, lai nomierinās tie nervi a to jau likās ka esmu uz sabrukuma robežas.
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 20:59
šodein man bailes uznāca par to zāļu lietošanu un miršanu. AD arī bailes lietot, jo biju tādā jocīgā stāvoklī no veselas tabletes, nesaprotu, ko man ārstēt, visi tikai AD.AD.AD bet rezultāta nekāda!
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 21:18
enfuego - nekaunies raudāt!!! Man ir kāda draudzene, kurai draugs draugs dzīvo Beļģijā, kurš arī ir atkarīgs i no narkotikām, i no alkohola, viņš gan atļaujās izraudāties un man un manai draudzenei nekad par to nav bijušas sliktas domas.
Tur jau tā nelaime, ka..., sabiedrībā ir tas stulbais stereotips, ka vīrieši neraud - bet vīrietis tak arī ir cilvēks no miesas un asinīm un IR JĀRAUD!
Normāla sieviete sapratīs, normāls draugs arī sapratīs, pat sveši cilvēki lielākā daļa sapratīs! :)

Par antidepresantiem runājot - nezinu, skaties, kā jūti pats.
Piem. es vienu brīdi viņus palietoju, bet sāku ar 1/16 tbl. daļu un devu palielināju pēc pašas sastādītas shēmas - ļoooti lēnām, tā, lai nebūtu tās pretīgās blakusparādības. Pēc laika, kad sajutos stiprāka, AD pārtraucu vienā dienā - no tiem patiešām nerodās atkarība.
Atkarība var palikt no trankvilizatoriem (nomierinošajiem) līdzekļiem, bet ja deva nav liela, arī to var ar laiku pamazām samazināt un ar laiku pāriet uz psihoterapiju - bet nav jau tādas vienotas shēmas, kas der visiem cilvēkiem, jo katram cilvēkam arī dzīve un ārējie apstākļi ir atšķirīgi un atšķirīgi esam arī pēc tipiem (holeriķis, flegmātiķis, sangvīniķis, melanholiķis) un vēl 1000 un 1 atšķirīga nianse, katram ir tiesības uz savu individuālo dzīves filozofiju, galvenais, lai savā rumpī jūties labi ! :)

labi, pagaidām atkal atiešu un pievērsīšos kaut kam citam!
Bet nezaudē ticību enfuego! VISS BŪS LABI !!! :)
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 21:28
un vēl mazliet - arī tad, ja neizdodas un Tu atkal un atkal lieto to, no kā gribi tikt vaļā, galvenais, nemokies sirdsapziņas pārmetumos, nevaino sevi, jo pat parasts pīpmanis dažkārt met nost cigareti 1000 un 1 reizi, t.i., tik ilgi, kamēr nomet..., pus pasaule pīpē, vienam izdodās nomest viegli, citiem tas sagādā gadus un reālas lomkas - jo mēs esam dažādi un mūsu dzīves ir dažādas...
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 21:58
zini zive tu runā tā, ka man sāk parādīties ticība, man ir tā ka man vajag katru dienu blakus visur kur eju un kas mani visu laiku uzmundrina, un saka, ka vis būs labi, tev viss izdosies. Tas tiešām palīdz. tur jau ir tā lieta, ka ir tie 1000 atsčirības, un es meklēju kurš es esmu gadījums.
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 22:13
Es tikai ceru, ka es nēsmu vecmāmiņas gadījums! Zāles, šizofreēnija, vēzis, un nāve.
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 22:28
jā, enfuego, es pazīstu tās Tavas sajūtas :) un es tiešām ZINU, KA VISS BŪS LABI !!! :)

zini, ir tāds emocionālais stāvoklis, ko sauc par regresiju - tā tas notiek, tas pat ir normāli, ka tā notiek, tā notiek gandrīz vienmēr un gandrīz visiem, un nemaz nevajag neko daudz meklēt, jo citādi Tu sev vari piemeklēt to, kā tev nemaz nav... :)
Diemžēl, laikam tam Tev ir jāiziet cauri, bet atceries, ka pat medicīnas (psihiatrijas) studentiem mēdz būt tā, ka kamēr viņi mācās par tām visām psihes lietām, daļai arī pašiem kādu laiku sākt likties, ka vienīgais, kas viņiem vēl nav, tas ir ūdens celī... :)
Nezinu, vai esi lasījis to Džeroma K. Džeroma grāmatiņu "Trīs vīri laivā, neskaito suni" - ja neesi lasījis, aizej uz bibliotēku, paņem izlasīšanai, bet var jau arī nokačāt i-netā to pašu filmu, bet grāmatiņa tomēr foršāka :)

Ehh, enfuego, jebkurš amerikānis apdirstos pie šitādiem dzīves un sociāliem apstākļie, kādos jādzīvo mums, bet - tas, ka mēs spējam šeit dzīvot liecina, ka mums ir kolosāls, spēcīgs ģenētiskais potenciāls, izveidojies sarežģītā, smagā vēsturiskā atlases periodā.
Ja Tu esi piedzimis un uzaudzis šeit, Latvijā, kur pat klimatiskie apstākļi ir diezgan sūri, tad Tu esi ar spēcīgu ģenētiku!!!! :)

Labi, tagad gan atslēdzos, vnk gribās padarīt kaut ko citu.. ;))
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 22:38
Labi, šovakar vēl pēdējais teikums :

enfuego - Tu neesi tava vecmāmiņa, Tu arī neesi ne Tava māte, ne tēvs, ne kāds cits radinieks!
Tu esi Tu un tikai Tu un tāda kā Tu nav bijis ne agrāk un nebūs arī pēc tam... Tu esi Tu Pats! :) Un tikai Tu pats vari veidot savu nākotni, brīvu no atķarībām, brīvu no slimībām. Tevī ir ilgdzīvotāja potenciāls un Tu to agrāk vai vēlāk atradīsi! Patiesi! :)
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 22:38
Vo laba ideja, jāpaņem kāda grāmata, a kā to filmu sauc, gribu nokačāt?
Bet tad otrs, kāpēc te foruma daži saka ka ir galīgā bezizeja?
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 22:40
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labi, šovakar vēl pēdējais teikums :
>
> enfuego - Tu neesi tava vecmāmiņa, Tu arī neesi
> ne Tava māte, ne tēvs, ne kāds cits radinieks!
> Tu esi Tu un tikai Tu un tāda kā Tu nav bijis ne
> agrāk un nebūs arī pēc tam... Tu esi Tu Pats!
> :) Un tikai Tu pats vari veidot savu nākotni,
> brīvu no atķarībām, brīvu no slimībām.
> Tevī ir ilgdzīvotāja potenciāls un Tu to
> agrāk vai vēlāk atradīsi! Patiesi! :)


zive šitais gan neies cauri:) Es sanāk atkodu tavu mānīšanas metodi:) Šitais gan man neiedarbojās:)
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 22:44
enfuego - šovakar es toč vairs neatbildēšu!
Tici sev, tam labajam sevī un viss būs labi! :)
p.s. neatceros, kā sauc to filmu, tā ir krievu filma un iespējams nosaukums ir tāds pats, kā grāmatai, tikai krievu valodā - pameklē caur googli vai film "Tri druzja v lpdke neshchetaja sobaku" - nezinu, meklē pats.. :)
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 22:47
nu labi, enfuego - gribi runāt par identitāti vai ģenētiku - tas nav tik vienkārši, pie kam i-netā..., bet mānīšanās tur nekāda nav, tik vien kā vienkāršoti pasniegta ideja...
šovakaram no manis toč vsjo.. ;)
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 23:05
par filmu:
es parasti kačāju no http:kinozal.tv
filmas nosaukums ir : Трое в лодке не считая собаки
Re: vajadzīga palīdzība !
28.02.2011 23:07
vo iedevi krieviski. tikai neatbildi, ato mēs te sākam jau flirtēt, tāda doma, man ienāca prātā:)
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
03.03.2011 09:03
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ai, nē...
>
> vismaz manas domas ir tādas, ka katrs atbild par
> savu dzīvi. nestrādā tas kompensāciju
> mehānisms. tā tikai cilvēki domā...

ka katrs atbild par savu dzīvi. nestrādā tas kompensāciju mehānisms (c) - par šo teikumu no savas dzīves varu pamatīgi iebilst:
1kārt - Runcene, skatos, arī Tu, kaut arī kaut kam dzīvē gājusi cauri, tomēr nespēji atturēties no kategoriskiem izteiksmes veidiem, ignorējot faktus, ka katram cilvēkam var būt ļoti atšķirīgi notikumi, kas izraisījuši problēmas.
Piemērs: kāda persona reāli uzsēdināta uz tbl. neko nezinot par atkarībām. Cilvēks, kas medikamentus piegādāja, bija uzticību izpelnījies audžutēvs, pie kam, nebūt ne slikts cilvēks, ar labu izglītību un tiešām augstu intelektu... Situācija sākās ar banālu gadījumu - neveiksmīga pirmā mīlestība un tas tika izmantos (no audžutēva puses) savtīgi, tika dotas nomierinošās tbl., it kā, lai palīdzētu pārvarēt sāpīgo nelaimīgo mīlestību, bet netika izteikts brīdinājums, ka attic. medikaments izraisa atkarību.
Vēlāk, kas atkarība bija jau iestājusies, par nākamām tbl. pretī jau tika pieprasīts seksuālais pakalpojums...

Normālā pasaulē par šādu uzsēdināšanu uz tbl. draud kriminālatbildība un morālā kompensācija vismaz tik, lai nomaksātu ārstēšanās izdevumus, bet jā, tas nestrādā šajā LV...


> psihoterapeiti dakterējuši biezos, un nu valsts
> ir krīzē... vainīgā meklēšana


nekāda vainīgā meklēšana arī nav - vnk faktu konstatācija izejot no idejas, ka mēs katrs viens un reizē visi kopā veidojam šo sabiedrību, ko sauc par Latvijas Valsti ! Nav tak arī nekāds noslēpums, ka LV sabiedrība ir ļoti neveselīga visādā ziņā.
Mans uzskats ir tāds, ka LV joprojām ir pietiekami zema līmeņa speciālisti psihoterapijā! Viņu izglītības apliecinošie diplomi ir smukas izkātrnes, kaut gan, viņu iemācītās teorijas daudzkārt nav pielietojamas praksē..., un atkal tā muļķīgā iemesla dēļ, ka šajā sabiedrībā rierumu autoru teorijas nav iedzīvināmas praksē..., mums pat tā saucamā demorkātija tiek jaukta ar visatļautību!


> kamēr ņemas ap šito "ko viņi visi maitas man
> ir nodarījuši", tikmēr nevar iet uz
> priekšu...


Viens nav karotājs un cilvēku dzīvēs mēdz būt situācijas, kad cilvēks nonāk tādā kā apburtā lokā - atpakaļ iet negribās, bet uz priekšu tikt arī neizdodās...


> ja visu tēmu katrs teikums skan "sliktie
> psihiatri mani ir noindējuši", tad tā ir tāda
> sēdēšana upura lomā

arī nepiekrītu - jo jebkurš upuris var kļūt arī potenciāls bende (ne jau fiziskā nozīmē, vairāk mentāli..).. :)
vnk, ne vienmēr dzīve ir taisnīga un reizēm nekas cits neatliek, kā vērstie pie saviem pāridarītājiem, jo ja gadās tā, ka vairs nav citas iespējas, vienmēr paliek vismaz iespēja pateikt šo to ar vārdiem, tikai tad gan ir labi, ja vārdi tiek lietoti pārdomāti, ne emociju uzplūdā, jo pārdomāti vārdi var būt pietiekami labs ierocis..., bet, kā jau teicu, tiem jābūt pārdomātiem, tā lai tie sasniedz mērķi.
Re: vajadzīga palīdzība !
03.03.2011 09:22
zive, paprasi Coca Colai vai Makdonaldam lai Tevi sponsorē. Visiem takš būs TĀDS ieguvums, ja Tu "izveseļosies"...
zive
Re: vajadzīga palīdzība !
03.03.2011 09:34
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zive, paprasi Coca Colai vai Makdonaldam lai Tevi
> sponsorē. Visiem takš būs TĀDS ieguvums, ja Tu
> "izveseļosies"...

Atkal man jāatkārtojās - es netaisos ubagot!!!

existencial fool - un vē, man tevi ir jāapbēdina, mana krīze ir pāri un jūtos labi... ;)

Bet, kas attiecas uz naudu, ir, ir man parādnieki !
Re: vajadzīga palīdzība !
03.03.2011 09:41
Ta nu gan baigā krīze bija. :)) Ar bērza žagariem Tevi nopērt vajadzēja- krīze vēl momentālāk izgaistu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 14?
Ziņa: