MAO inhibitori

Aizsāka Just me 

MAO inhibitori
28.02.2011 20:47
Cik sapratu, tad sitie arii esot depresijas arstesanai, it ipasi tadiem cilvekiem, kas ir parlieku miegaini ( vismaz taa kaut kur lasiju). Bet kads ir so zalu darbibas princips? Vai kads ir lietojis sada veida zales? Un kadas ir popularakas?
Re: MAO inhibitori
28.02.2011 21:59
a kas ir MAO inhibatori? Ķīmija, jāpaskatās googlā
Re: MAO inhibitori
28.02.2011 22:13
oi, nē, tikai ne MAO. tur ir šausmīgi daudz ierobežojumu, blakņu, visādi aizliegumi ēst to un šito, tuklāt tie aizliegumi ir obligāti jāievēro, citādi reāli var atstiept kājas.

lieto stingrā uzraudzībā, ja pilnīgi nekas cits nelīdz, bet šaubos vai Tavā gadījumā ir izmēģināts viss jaunais.

man šķiet, tad jau labāk elektrošoks.
Re: MAO inhibitori
28.02.2011 22:23
a ko elektro šoks, tjipa sedināt, kreslā un mirt? Es nēsmu miegains, fū noplauka, uzreiz runcene mani sabiedēja, tātad rīt topa simptoms būs MAO Inhibātori:))



Edited 1 time(s). Last edit at 28.02.2011 22:24 by enfuego.
Re: MAO inhibitori
28.02.2011 22:28
Nopietni, tik traki? nee, nu es jau netaisos lietot, vienkarsi interese, kas tiee par zveriem!
Re: MAO inhibitori
28.02.2011 22:34
nu beidziet ņemties :)))

tos tač tagad nenozīmē, vecas zāles, kaut kādi 1950. gadi or so. tad jau topā var būt arī šausmināšanās par viduslaikiem :)))
Re: MAO inhibitori
28.02.2011 23:05
Viduslaiki nebūs topā, jo tas jau ir pagātnē, man tas kas uz uzrpriekšu vairāk biedē! Oi rītdien atkal uz darbu jāiet, es tā ienīstu savu darbu, tīrīt sūdus, un būt citu acīs par sūdu:)
Re: MAO inhibitori
02.03.2011 16:04
Pamēgjini pārdot kaut ko internetā, Latvijā neko nepērk, taču citur šo to pērk, ja ir kaut kas interesants. Tikai ne e-bay, tur ir pilns ar ķīniešiem. Bet ir citi veikali, kur var ko pārdot.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 22?
Ziņa: