Enfuego murgi

Aizsāka enfuego 

mad smīkņādams
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 01:13
...interesants novērojums...enfuego ir duets...kapēc???....pārsvarā šis kustonis ar intelektu un pareizrakstību neizceļas...arī pasniedz savu sakāmo pamatskolas līmenī...ir reizes, kad rakstītais vārds ir savirknēts nevainojami...šajās reizēs pat stils izmainās...un tas nav saistīts ar skaidrs-pārkaifojies...

...lūk tā..:)
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 12:19
Mad tu atkal esi nošāvis garām, man nav laika tavai smirdīgajai pareizrakstībai, man ir pilnīgi vienalga vai sāku ar lielo vai ar mazo burtu puika tu! Es te nekādu referātu nenododu, tā kā beidz muldēt, ielikšu tev kloķi ja tu gribi man te kautko pierādīt, losis sīkais!
jamm to enfuego
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 12:22
A kāpēc tad tu rakstiji, ka "kā jau jaunajai māmiņai tev ir liela slodze" :D wtf
jamm
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 13:02
Un tu gadījumā neesi counter-strike gign forumā ar niku enfuego777 ? ja tā, tad tev ar garumzīmēm, vecīt, pamatīgi klibo un ar gramatiku arī ir kā ir. Man pat savos 18 gados daudz labāka :D Cik skatijos, tad tev profilā GIGN rakstīts - 25 gadi.
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 18:35
Da man piedirsas tā jūsu gramatika! Kā māku tā rakstu. Ja tu domu neuzstver, bet seko līdzi tikai katra, gramatikai, tad tu esi galīgi neatīstīta! jo kas ir primārais forumā, lai saprastu un uzstvertu domu, jā nēsmu es nekāds pareizrakstnieks, jo skolā nebiju dižais skolnieks, un pēdējo reizi, kad pildīju, skolas darbus bija pirms 6 gadiem, tā kā man ir poooofig, tā gramatika, bērns tu tāds! Kāds GIGN man pofig tur kautkāds conterstraiks, ko tu tur meklēs vispār tanī googlā! Un vispār šeit forumā cilvēki apspriež un atbalsta, katra cilvēka sajūtas un psihisko stāvokli. A ko tu te jamm meklē, tu nēsi sajaukusi forumus!



Edited 3 time(s). Last edit at 15.03.2011 11:30 by puce.
jamm
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 18:53
Eu, nu toč kaut kāds nedaģelannijs esi.. Es neesmu sieviete, tapec nevaru būt neattīstīTA un neko neesmu sajauCIS. Un psiho par neko te. Tad jau tas esi tu tajā GIGN, jo tieši identiskas komatu kļūdas :D gandriz pec katra vārda
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 19:28
Viņš nezin kur likt komatus, tad vismaz drošības pēc iesprauž katram teikumam pa vidu, pofig, ka galīgi bezsakarīgi. :))
mad jau sajūsmā
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 19:58
...vellos, kāds ērglis!!!...jo vairāk pārliecinos, ka palīgskolā lielākie puikas enfuego nevis mazliet, bet tā kārtīgi ieštaukāja...jau tā mazsmadzeņu paurī pelēkās vielas bija pamaz un tās pašas tika atsitas...nabadziņš tu mans...nesatraucies, paies vēl pāris gadiņu, arī biksītes beigsi slapināt, galvas astes kauls būs sadzijis...viss būs labi...nasatraucies, bērniņ, nestraucies...

....JezzusMarja...:)
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 20:09
Da pārliecinies jebkurā pakaļā kurā tu gribi losi!



Edited 1 time(s). Last edit at 14.03.2011 20:10 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 20:16
...ko streso, kaza???...
Re: Enfuego murgi
14.03.2011 22:03
Ja sapnī redz ūdeni, tad kā likts būs slimība, ja ne Tev, tad kādam no ģimenes.
Viens rakstīja, ka sapnī sašauts un cietis trakas sāpes, tas nozīmē, ka kāds no iekšējiem orgāniem streiko un drīz par sevi liks arī reāli manīt. Sapnī ir raudāts un atmostoties saproti, ka raudi pa īstam.
Jā un tad, kad slinkums celties, es tik sapņoju, ka esmu jau saģērbusies, sēžu jau mašīnā un labākajā gadījumā esmu jau darbā........................bet tad modinātājs brīdina, ka laiks celties un saproti, ka nekur tālāk par gultu neesi ticis..................Tā nu ir ar tiem sapņiem:)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 21?
Ziņa: