Enfuego murgi

Aizsāka enfuego 

Enfuego murgi
01.03.2011 15:41
Tā šo nakti es atcerēšos vēl ilgi, iesākumam pastāstīšu, iemeslu kas varētu būt risinājums, šim nakts zinātnes skatījumā murgam! Es bērnībā, ticēju dievam, apmeklēju baznīcas, bet vēl nebīju kristījies. Man arī bija sapņi, kur es slīkstu ūdeņos, man visu laiku bērnībā rādījas visādi sapņi pa velnu un dievu. Visādas fantastikas, pa galaktikām un dimensijām, tad es, es atceros sapnī, kā es mocījos ūdenī un slīku, meklēju ūdenī izejas, līdz beidzot atradu lūku un tiku ārā. Nokristījos katoļu baznīcā, un man vairs murgainie sapņi par ūdeni un dievu bija izzuduši. Pie savas nekvalitatīvās un grēcīgas dzīves, man ir rādījušies, murgi par elli, viens spilgts sapnis, biju pagrabā, apkārt nesaprotamas miesas, žogi, veci sapuvuši dēļi, cilvēka ķermeņi pielipināti pie dēļiem un es cenšos tikt ārā no tā drausmīgā šķuņa vai midzeņa, daudz ļaunu sapņi man ir pavadījuši šo pēdējo 3 gadu laikā. Nekā priecīga tikai alkohols, narkotikas, un nepareizs priekštats par dzīvi.

Šinī nakti notika kautkas šausmīgs, kautkas kas manā dzīvē vēl nebija bijis, tāpat, ja atceraties, stāstīju, kā vecmāmiņa man deva ziņu, rakstot ar manām rokām. Tad šoreiz, satiku pašu dievu to pasauli un eņģeļus. Nāk vakars aizeju gulēt, uz kādiem 4 naktī, esmu sapnī, sapnī satikos ar pašu drausmīgāko, stāv cilvēks liela izmēra ar muguru pret mani, es cenšos viņu saskatīt, mēģinu ieraudzīt, kas tas ir, bet nekādi neizdodās, man bija paniskas bailes, par to ka ir kautkas nezināms, aiz bailēm es pieceļos, eju uz savu plauktu paņemu diazepeks, izdzeru, apgāžās glāzīte ar tabletēm, un mēģinu atkal aizmigt, pār mani nāk strāva, kā elektrība, kas nāk no galvas, līdz kājām, itkā kāds man to lādēja, es aiz bailēm sāku strauji un ātri elpot, jo likās ka gals man ir klāt un sāku lūgt dievu, lai es nemirstu vēl, man likās, ka vis es miršu un manis vairs nebūs. Aiz paniskām bailēm, es pieceļos, ņemu telefonu un zvanu, 112, bet nekādi nevaru piespiest pogu zvanīt, neko mēģinu atkal iet gulēt, sāku iemigt atkal iet strāva pār mani, strāva pāriet un nāk atkal esmu atkal sapnī, sapnī redzu cilvēku(nepazīstamu būtni, pārdabisku) es mēģinu saskatīt viņa seju, bet nevaru nekādīgi, cilvēki sanākuši un brīnās par jaunumiem, kas tas tāds, visi ir nenormāli pārbījušies, no šīs būtnes, neko pēkšņi sapnī es pārmainos uz kautkādas, citu vietu, uz kautkādu celtni, zem celtnes atradās noslīcināta pilsēta, bet uz ūdens bija celtne, kas sastāv no metāla konstrukcijas, es pie viņas turos, un nāk divi cilvēki, neatceros, viņu izskatu, bet bija zaļās formās, viena sieviete, viens vīrietis, es biju tā pārbijies jo nesapratu sākumā kāpēc viņi pie manis nāk, es no viņiem mēģināju noslēpties, bet nesanāca, viņi man nāca vienalga pakaļ, bailes man bija kā īstā dzīve drausmīgas, jo man likās, ka viņi grib paņemt manu dzīvību, viņi mani noķēra, pienāca klāt un teica, nebaidies, mēs tev palīdzēsim, tas bija ārprāts. Galvenais tās sajūtas manā sapnī bija īstas, es sapnī pats kontrolēju visu, kā pats gribēju, tikai neizdevās saskatīt, tā lielā cilvēka vai būtnes. Es no tās būtnes biju tā pārbījies. Es pieceļos no rīta, eju pie plaukta, skatos zāles vietā, glāze nav apgāzsta, eju meklēt telefonu, telefons arī vitā un aizsticis es viņu nebīju. tad kā es sapnī varēju iet pakaļ zālēm, un zvanīt 112. Es sapratu, ka mans ķermenis nemaz nebija peicēlies, bija piecēlies tikai mans gars, un es biju tanī garā iekšā. Vis kas notika notika tik īsti, pilnīgi īsti es to darīju, man likās, ka es vispār neguļu. Bet īstenībā biju gulējis.
Secināju šodien, pēc visa, kas bija šonakt noticis, ka ir cita pasaule, un mums ir gars, un ir Dievs, vienalga kā jūs to nosauksiet par būtni vai kādu pārdabisku lietu, man šonakt likās, ka ir atnākuši manam garam pakaļ, jo tad kad man nāca strāva pāri ķermenim, es gribēju piecelties, bet es nepiecēlos piecēlās tikai mans gars. kad mans gars cēlās es tā biju sasprindzis likās, ka uzsprags galva. Šodien no rīta pieceļos, tāds jautrs pārliecināts, un bija parādījusies ticība, ka ir Dievs un jālūdz un jātic, un jānožēlo savi grēki, es tik dedzīgi runāju un pārliecināti jutos šodien, kā nekad. Es nezinu vai ir citas dimensijas vai kas, bet kautkas ir, varbūt dievs man dod ziņu, jo manas mokas līdz šim ir bijušas drausmīgas, es tā vēlos dzīvot dēl sievas un bērniem, ka negribās vēl mirt. nezinu, ko jūs par to uzskatāt, bet manai mammai arī bija tādi sapņi, un mani vecāki un vecmāmiņa, iet dieva ceļu, un sanāk, ka dievs mani soda, un rāda, kāda man ir misja šinī dzīve, jo sākumā es dzīvoju grēcīgu dzīvi, manī bija sakrājies ļaunums, kas ēda mani kopā, un grib, tas sātans jau ir mūsu ļaunums, kas bojā šo mūsu dzīvi, kā saka, veselā miesā, vesels gars. Mēģināšu iet uz savu sākuma punkta dzīvē, uz katoļa baznīcu un lūgšu piedošanu, par saviem grēkiem, mēģināsu attīrīt savu dvēseli no ļaunuma, pareizi teica, viens paziņa, ticība nāk no sirds, nevis no smadzenē. Es ceru ka tikšu ārā no ši purva, kautgan man bik, šķebināja, tirpst, labais vaigs un galva, un itkā domas atkal mēģināja ieurbties manā galvā. Vot tā viņš ir baigi traki!

P.S. Aizmirsu. Beigās sapnī, es tanī dzelzs konstrukcijas celtnē, palīdzēju viņiem kombinēt, kopā kautkādas konstrukcijas, liku kopā.



Edited 2 time(s). Last edit at 01.03.2011 20:53 by puce.
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 15:48
Ne tādi sapņi vien redzēti. It sevišķi bērnībā/jaunībā. Man tikai Dievs nemaisījās. Man topā bija atombumba/atomkarš.
Pirms eju pie psihoterapeita, parasti redzu "viedos" sapņus. Kopā ar psihoterapeitu tā daudz info var saprast. Tā zemapziņa izpaužas.
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 15:54
Nu nē otro nakti ja tā būs tad es nezinu, tas bij pārāk smagi, to izsturēt!
Enfuego,vai tik Tu neesi indigo.Ja grimsti ūdenī,tad esi.Pamēģini nogulties uz grunts ūdenī,ja Tevi neceļ augšā,tad esi.
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 16:04
Nevienu neceļ aukšā, ja apguļas uz grunts ūdenī.
Cilvēkiem ir raksturīgi kļūdīties(vai melot) :),tā kā tu saka visi kam to saku,bet neviens reāli manā klātbūtnē to nav nodemonstrējis
fox
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 16:11
Mani vienreiz sapnī sašāva. Un es nepamodos, nenormali sapēja. Es vēl ieraudziju , ka lode izgajusi cauri, laikam trapīja plaušās, asinis pa visu seju,deguns asiņoja, nevareju vairs paelpot. Bet man vēl sapnī bija jāslēpjas, jābeg. Pēc tam vel es nonacu pie daktera, bet tad gan pamodos. Baigi reālais sapnis bija, vēl tagad visu labi atceros. Bet man nebija slikta sajūta, es visu laiku izjutu gandarījumu, ka lode nav palikusi iekšā, tas man likās pats galvenais:)
Es visus murgus uzteveru kā apziņas, zemapziņas, prāta, smadzeņu atkritumiem, nogulsnēm. Principā, ja notiek agresija pret mani sapnī, tad ta ir mana pašas agresija, ka "ņemās" pa nakti. To visu vēl ietekme arī televīzija, mana fantāzija, emocionalais stāvoklis utt.
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 16:16
varbūt enfuego jūtas vainīgs, ka nav gājis uz baznīcu... varbūt tā arī vajag darīt.

bet atkritumi, manuprāt, ir skarbi pārāk. es to uztveru kā domu turpinājumu, kā zemapziņu, kas kaut ko vēsta. sapņi ir simboli. ir labi, ja kāds palīdz tos tulkot, ļoti daudz par sevi var uzzināt. sapņos piesakās tās lietas, par kurām bail domāt, ko gribas pastumt zem tepiķīša. man iet līdzīgi kā Alsterei...
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 16:22
Bet tās strāvas, elektrība, kas gāja cauri no galvas līdz kājām, kādas 20 reizes, tas bija ārprāc, kas ti pa jokiem itkā uz nakti iedzēru diazepeks 5mg, un to AD lietoju no rītiem, tādas blaknes vai, vai tas tāpēc ka lietoju AD un alkoholu paralēli??? bet rēāli es to piedzīvoju ka to var izskaidrot, ka es rēli to darīju, tā kā dimensijā citā!
fox
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 16:38
Enfugo, dažreiz sapņos izpaužas arī fiziskas sajūtas, tikai savadāk. Nu piemēram sapnī nokrīt roka, nu tā uz grīdas nokrīt. Ārprats, pamostos, a roka nogulēta tā, ka to just vispār nevar:)
ko jūs mani ignorējat,domājiet ka esmu nepieskaitāms :)
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 17:27
Lietojot AD dalai cilveeku paraadaas loti spilgti sapni. Taa ka nekas vairaak kaa AD blakusparaadiiba taa nav. Un lietojot AD vajadzeetu buut uzmaniigam ar alkoholu, jo alkohola iedarbiiba var buut savaadaaka un speeciigaaka.
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 17:28
kurš kuru ignorē? lāsēn cik tev gadu? un cik ilgi tu lieto zāles.
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 17:29
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kurš kuru ignorē? lāsēn cik tev gadu? un cik
> ilgi tu lieto zāles.


a cik ilgi tās blakusparādības būs!
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 17:37
Lielaakaa dala blakusparaadiibu pakaapeniski samazinaas un pazuud 2 nedeelu laikaa, bet protams ir blakusparaadiibas kas var saglabaaties visu Ad lietosanas laiku, loti individuaali.
Runcene,saki kādu prātīgu vārdu.Trakie mani ielenkuši :)
Re: kautkas neticams! Izlasiet
01.03.2011 19:37
Nu un ko tagad es meklēšu, un lietošu visus Ad pēc kārtas, kamēr atradīšu īstos. Šodien simptomi, man liekas, ka man dzirde pasliktinās. Un ir neatgrezieniska slimība, kas mani iznīcina, tāpēc, ka visam es pievēršu pastiprinātu uzmanību, šodien no rīta jutos labi domāju viss forši un tātālāk, nāk vakars un sākās, atkal domas visādas par kurām es visu laiku, domāju, un nevaru tieši konsentrēties, uz citām lietām, visu laiku kad es kautko daru es paralēli domāju par savām uzmācīgām domām, un atkal paliek bail!
Tev vajag antipsihotiskās tabletkas,lai tevi atpsihotu :)
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 21:02
a kas es jau nepsihoju, ikdiena esmu mierīgs! Tikai iekšā galvā man tas vis ir jātur!
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 21:20
Vieta kur ārstē galviņu saucas psihiatriskā slimnīca,ja nezinaji :)
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 21:39
karoč, paskatījos uz vēnām paplašinājās vēnas un man kļuva labāk, sajūtas tādas, kā atlaistu kautko, un nenāk ne domas nekas, un spēju kontrolēt savas emocijas, un nepārspīlēju savas izjūtas, un organismu arī tā nejūtu! kas pa šaizi, assinsrites traucējumi?
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 21:52
Enfuego,tev ir bipolāri traucējumi.Finišs tam ir kvetiapīns,vienīgais kas palīdz
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 21:55
bet izolācija nav.
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 21:58
kada izolacija?
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 22:02
Vo izskatās, kaman varētu būt tie bipolārie traucējumi, jo man garastāvoklis mainās diena vismaz reizes 20, brīžiem liekas vis man ir kārtībā es spēju koncentrēties un vis ir kārtībā, bet brīžiem ir tik traki, ka liekas vis esmu psihiski slims, un nonākšu psihenē, un palikšu viens un sajukšu prātā. tas ir drausmīgi, jā alkohols, un narkotikas slēpa to depresiju, arī fakts, tagad teiksim jūtos ļoti labi, dzirdu visu spēju koncentrēties, arī gribās kautko padarīt foršu, nepievēršu nekam īpašu uzmanību, ja kautkas ienāk nelabs galvā tad spēju ātri nedomāt par to un vis kārtība, nav nwe trauksmes, nekā, pat neuzmācās man atmiņas, teiksim, es rakstīju tādā jocīgā pozā, pirms 2 stundām, man likās, ka es jocīgi rakstu, un kritu panikā, likās ka esmu galīgā sviestā, tad tagad es tieši tādā pašā pozā rakstu un vis liekas kārtībā, normāla poza man:) Viena roka tuvāk viena tālāk, tā man vieglāk rakstīt, kapē tie uzskati man mainās tā, tas takš nav ne sizofrēnija, ne psihiski slims cilvēks, jo dotajā brīdī, jūtos vienkārši, tā kā agrāk, forši, tāds pacilājums!

nakuj man tavu kventiax, man nav nekādas šizofrēnijas, vis tagad ir kārtība, kā rīt būs es nezinu!



Edited 2 time(s). Last edit at 01.03.2011 22:04 by enfuego.
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 22:05
Aizej pie psihiatra un paprasi 10 tabl. Kventiax 200mg,tas palīdzēs
Re: Enfuego murgi
01.03.2011 22:07
Ai lasēn tu jau esi norakstīts!
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 06:02
Fū šonakt nebija neviena g;luka, eju uz darbu, fors miedzins, ad sak iedarboties vai? Un uz nakti nedzeeru vairs to diazepeksu. Tikai pie mazaakaas skanjas es pieceljos.
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 09:52
Cik ilgi lieto AD? AD iedarbība pilnībā var izpausties tikai pēc mēneša!
Re: Enfuego murgi
02.03.2011 10:20
Janetty, beigsi vienreiz demogoģēt? Kā kurš AD, kā kuram cilvēkam, bet var sākt darboties jau no pirmajām dienām, pēc 2 ned. jau vairumam sen jau darbosies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: