kā atlaist

Aizsāka zive 

zive
kā atlaist
07.03.2011 19:22
Jā, mīlīši, netieku ar sevi galā tik labi kā gribētos..., viss baigi lēni man notiek...

Nu sakiet man, kāpēc tā - gribu sev palīdzēt (man ir plāns, viņš ir galvā) ;) kā to izdarīt..., bet nesanāk...
Vispirmām kārtām, man jāpiespiež sevi ievērot normāls diennakts ritms (piem. gulēt ap pl 23, celties ap pl 07), bet, jo vairāk cenšos, jo sliktāk sanāk, rezultātā ir galīgs "čau", veidojas apburtais loks, jo, nezpildot šo punktu Nr 1, es pat netieku līdz punkta Nr 2 pildīšanai, kā rezultātā pati šo neveiksmi pārdzīvoju un pārdzīvojuma dēļ nevaru laikā aizmigt...
Nu kā lai sarauj to apburto loku...?
p.s. un, jā, vēl fonā paliek pilnīgi neskarts punkts Nr 3, līdz kura pildīšanai nemaz nezinu, kā nokļūt, tāpēc pārdzīvojums ir dubultīgs...

p.p.s. ak, nepārmetiet man manu stilu - es mācos no JUMS :DDD
fox
Re: kā atlaist
07.03.2011 19:31
A cikos Tu ielien gultā?
zive
Re: kā atlaist
07.03.2011 19:33
4, 5 un pat 6 no rīta
fox
Re: kā atlaist
07.03.2011 19:43
Nu, ja Tu gribi aizmigt 23:00, tad vajadzētu ta ka taisītie uz gultu ap 22:00. Sevi mazliet ir japiespiež, čerez ņemagu -ir tāds izteiciens sportā....
Re: kā atlaist
07.03.2011 19:47
Nu vispār jau neviens, izņemot Tevi pašu, nezina, kāpēc tā notiek.
Otrs jautājums, protams, ir kāpēc Tev jāpieturas pie tā plāna, vai tas ir patiešām tas, ko Tu gribi, un vai sagaidāmais rezultāts ir tas, ko Tu gribi, un vai tavā gadījumā šo rezultātu vispār ir iespējams sasniegt tādā veidā, kādā Tu to iedomājies.
zive
Re: kā atlaist
07.03.2011 19:59
ahaa, re cik svarīgi tomēr ir mazliet parunāt par sevi (es tiešām dzīvoju kā Robinsons, esmu pamatīgi izolējusies no sabiedrības un tā tas paliks), toties it nemaz negribās lasīt kaut kādas meditatīvās grāmatiņas, tipa "Septiņi gadi tibetā" - manā kontā ir 20 gadi Latvijā :DDD )...

Tikko paanalizēju šo to un sapratu kurā vietā tā iestrēgšana notiek... :)

Labi, šovakar zīmēšu sev lielu un smuku plakātu ar aicinājumu laikus iet gulēt un tad jau skatīšos, kā tālāk viss ritēs...
zive
Re: kā atlaist
07.03.2011 20:02
gaga - es jau sen dzīvoju pēc principa, ka katrs pats sev ir vislabākais ārsts..., līdz šim tas ir darbojies, tfu, tfu, tfu... :)
Re: kā atlaist
07.03.2011 20:24
...vispār - kāpēc jālauž sevi???...nepielec...bet tas tā...kā tur bija tas teiciens - gudrais kalnā nekāps, gudrais kalnu apies...
zive
Re: kā atlaist
07.03.2011 20:35
nē, madcynics - gudrajam kalns pats paies malā... :)))
Re: kā atlaist
07.03.2011 20:35
Zive, es šādu apgalvojumu neesmu izteikusi. Bet, ja Tev tas tā darbojas, tad labi.
zive
Re: kā atlaist
07.03.2011 20:42
gaga - es tā īsi cenšos... :)

p.s. bet, pat ja tā izrādīsies kļūda, man tik un tā ir tikai viena dzīve..., vienlaicīgi es varu izvēlēties tikai vienu (no vairākiem) risinājumiem...
Pūka.
Re: kā atlaist
07.03.2011 21:01
Es šovakar biju brīnišķīgā pastaigā! (kārtējā) Labs iešanas rimts bija, labi elpojās (nu normālāk teiksim), forša spirgtuma sajūta.
Vai gadījumā Tevi, Zive, āra gaiss, tā pailgāk tur esot, neietekmē pozitīvi uz gulēšanu?

Nu es arī tā dabiski labāk jūtos, ja gulēt eju ap 23-24, un, ja no rīta nav oblig. agri jāceļās.
Kaut kā to mainīt ir droši vien savrīgi tad, ja ir jābūt vienkārši agri augšā darba vai mācību dēļ. Visādi citādi varbūt nav sevi jāmoka?

Ar to laušanu daudz nemaz nevar sasniegt. Esmu tā darījusi. Man enerģija ātri tā izrukšojās. Ar milzīgu gribasspēku protams cēlos, darīju, gāju. Bet gulēt gribējās nepiemērotā brīdi, pa agru, lai to drīkstētu. Pēc tam savukārt iestājās sajūta kā kārtīgai pūcei....ka galva tik skaidra, tik skaidra, no miega ne miņas. :D Un rezultātā, hronisks miega trūkums stundu ziņā.
zive
Re: kā atlaist
07.03.2011 21:22
jā, nu dzīvē mēdz būt situācijas, kad nepieciešams pielietot pašdisciplīnu...,
grūtākais laikam ir neieciklēties uz neveiksmēm un vienlaicīgi pārāk neiespringt uz pozitīvo galarezultātu..., jāspēj atstāt prātam (un emocijām) vieta visām pārējām dzīves sastāvdaļām, vienlaicīgi neatlaidīgi ejot uz mērķi... (es ceru atbrīvoties no divām atkarībām - nikotīns un tbl.)
Stāžs ir liels, bet devas it kā mazas...
Jā, nu tā tā mana dzīve ir bijusi iekārtojies, ka, risinot dažādus citus, ne mazāk svarīgus jatājumus, grūtos brīžos vienīgie sabiedrotie bija atkarību izraisošās vielas... (bet nesūdzos, jo paveikts ir daudz un par paveikto ir paties gandarījums)..
Re: kā atlaist
08.03.2011 01:01
...nja...viens jautājums - ko't viņš Tev stāv priekšā - ne apiet, ne pārkāpt...:)

...Tava pēdējā vēstijuma otrais teikums izsaka dzīves sāli...kāds ir dzīves mērķis???...dzīvot ar BAUDU...viss pārējais - pīļu sūdi...
aberz
Re: kā atlaist
21.03.2011 03:46
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jā, nu dzīvē mēdz būt situācijas, kad
> nepieciešams pielietot pašdisciplīnu...,
> grūtākais laikam ir neieciklēties uz
> neveiksmēm un vienlaicīgi pārāk neiespringt uz
> pozitīvo galarezultātu..., jāspēj atstāt
> prātam (un emocijām) vieta visām pārējām
> dzīves sastāvdaļām, vienlaicīgi neatlaidīgi
> ejot uz mērķi... (es ceru atbrīvoties no divām
> atkarībām - nikotīns un tbl.)
> Stāžs ir liels, bet devas it kā mazas...
> Jā, nu tā tā mana dzīve ir bijusi
> iekārtojies, ka, risinot dažādus citus, ne
> mazāk svarīgus jatājumus, grūtos brīžos
> vienīgie sabiedrotie bija atkarību izraisošās
> vielas... (bet nesūdzos, jo paveikts ir daudz un
> par paveikto ir paties gandarījums)..

ja nikotins un tabl. ir domatatas tabletes
tad nokotinu ir jaatstaj kadu laiku noteikti
tikai lielveikalos pirktu jo citur nikotina ari ir tabl. :-)

un tas stils ka tu raksti rada ka esi museja, un tas miega probl iespejams ir saistitas ar tam tabl.
jo tur galva ir sviests...

parejais ir laiks..
bet nu es zinu vel dazus variantus bet neteikshu...

piemeram zalju vieta vari megjinat panjemt balderjana sakni piemeram tejam kas domata 1ls maxa
un uz nakti pakoslja vai piem kad tabl. dzeri tada ritma... mok palidz...
nomierina un itka ari nervus tur sakarto un glva ari nervi utt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: