Truxal

Aizsāka evis 

Truxal
10.03.2011 09:54
Kādam ir bijis izrakstīts? Pie kādas diagnozes?
Re: Truxal
10.03.2011 10:07
jā, somatoforma VD

baidies, ka šizo :) ?

da nebaidies... truxal ir ūdens priekš šizo.
Re: Truxal
10.03.2011 10:08
Paldies ;)
Sgbaltite
Re: Truxal
10.03.2011 10:33
Man Truxal ir izrakstīts pie miega traucējumiem. Lietoju kopā ar Mirzatem un Dormicum.
Re: Truxal
10.03.2011 10:52
patiesībā psihiatrijā nav nekādu noteikumu, kad ko raksta...

jautājums ir: kādas cilvēkam ir sūdzības vai simptomi, kāda ir, gudri sakot, klīnika, jo nav jau nekādu tehnisku metožu/analīžu, lai noteiktu, kas cilvēkam ir. arī antidepresantus, tos pašus slavenos Cipralex, Seroxat, Mirzaten var rakstīt, ja cilvēkam ir šizofrēnija... jo viņiem ļoti bieži ir depresija, tikai slikti padodas terapijai... var teikt, nepadodas. bet ir arī zāļu rezistenti neirotiski traucējumi... lai zāles palīdzētu, biku arī ir jātic tam pasākumam. ja ir pilnīgs noraidījums, tad var švaki būt.

katram ārstam ir arī savas ļoti mīļās un mazāk mīļās zāles. un tāpēc arī ir grūti salīdzināt. cits mēģina tikt galā ar vienu ripu, cits izraksta mazās devās kādas trīs...

bet es vienmēr prasītu paskaidrojumus, kāpēc tieši tādas ripas man ir izrakstītas un ko viņas paveiks. vismaz, ko ārsts domā, kāda ir viņa ideja, ko viņas paveiks.

tās domas par šizo vnk vairāk ir tāpēc (spiežot pēc citām evis tēmām), ka tad cilvēks tiks diskriminēts, mirs varbūt, resp., ir kaut kādas lielas bailes, kaut kas ir uzslāņojies utt. ja nebūtu tādas pieredzes, ka citi jūk prātā, tad nebūtu arī tādu uzmācīgu domu... tā kā tas nav nekas objektīvs.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.03.2011 10:55 by Runcene.
Re: Truxal
10.03.2011 11:03
Runcene- es vnk tagad sāku tīt filmu atpakaļ- man pirms 4 gadiem izrakstīja to TRUXAL, bet es nobijos un nedzēru. Jau raxtīju,ka tiku atpakaļ uz strīpas ar psihoterapiju un adatu terapiju. Palietoju ADAPTOL. Nomainīju darbu. Tagad,kad pilna galva domu "Vai esmu psihiski vesela?" "Vai jūku prātā?" "Kas ar mani būs?", iedomājos- varbūt tā bija kļūda- nelietot zāles? Man psihiatrs pateica,ka jukusi neesmu. Ar šodienu atgriežos psihoterapijā. Tā kā mans terapeits ir arī neirologs, tad ceru,ka izskaidros man kas ar mani notiek. Pašai liekas,ka paliks labāk,kad atgriezīšos darbā. Pagaidām joprojām dziedēju lauzto potīti.
Re: Truxal
10.03.2011 11:16
visu psihiatrijas arsenālu diemžēl raksta arī psihiski veseliem cilvēkiem, ja viņi netiek galā ar savu dzīvi, ir sapinušies kaut kādā iekšējā haosā, uz laiku dodot galvai atpūtu... jautājums, vai psihiatrs ir tas, pie kā tad ir vienmēr jāiet. parasti tur aiziet tikai tāpēc, ka viss ir ielaists, ka cilvēks nav laikus sevi savācis, un nu ir ļoti slikti.

un savu reizi arī šie cilvēki uzvedas kā psihiski slimi, jo paši par sevi tā domā. un te sākas visa bioloģiskās psihiatrijas d****, jo tur nevienam nav laika iedziļināties, bet ir jābūt prasmei atšķirt, lai cilvēku nenoskalo pa reni.

un zāles taču nekā neārstē, tikai pastutē. tā ir psihiatrijas ēnas puse, bet loģiska, jo visam pamatā ir kaut kas, ko cilvēks ir sadomājies, pārdzīvojis, vienalga, kaut būdams zīdainis. psihotropie medikamenti diemžēl nav antibiotikas, kas kaut ko sliktu iznīcina.



Edited 2 time(s). Last edit at 10.03.2011 11:20 by Runcene.
Re: Truxal
10.03.2011 11:24
Tavs domu gājiens tikai nostiprina manu pārliecību,ka pareizi es izdarīju, atsakoties no zālēm. Man joprojām liekas,ka labākās zāles pret VD ir aizņemtība. Un izdošanās. Jo, vismaz man,ja kaut kas izdodas,tad ceļas pašapziņa un rodas vēlēšanās to izdarīt vēl labāk... un tad ir dzīvesprieks un vēlēšanās satikt cilvēkus. Un tā paiet gads aiz gada, nestresojot par to,kas būs, bet baudot katru vienu dienu. Man jau liekas,ka tā arī ir tā normālā dzīve. Baida jau tas nosaukums- psihiski traucējumi... Brrr....
Re: Truxal
10.03.2011 11:32
es arī saku, ka jebkura sazāļota neiroze procesu pagarina. ja nu cilvis nekā labāka nezināja, tad jāpiedod sev, bet tīri objektīvi tas būs laika zaudējums. ar darbu, man šķiet, ir viena slidena nianse: darbs var kļūt par atkarību, lai nejustu to, kas uztrauc... ir vērts sev to pajautāt...

bet, ja cilvēks grib būt sabiedrībā, darboties un ja viņam tad ceļas pašvērtība, tad piespiedu prombūtne var šo pašvērtību sašķobīt. pats sev kaut ko stulbi jautā, pēc tam pats arī stulbi atbild, "paskaidro", iestāsta. tāda tizla, bērnībā apgūta maniere, ar ko var daudz sabojāt. tāpēc ir ok, ja tādā brīdī ir kaut kāds skats no malas.
Re: Truxal
10.03.2011 11:36
Man jau arī gribas domāt,ka piespiedu guļus stāvoklis ir manas šībrīža krīzes pamatā... Izmainīts pilnīgi viss- dienas režīms,kustības,komunikācija...
Re: Truxal
10.03.2011 11:40
ilgstošs guļus stāvoklis vispār nočakarē visu bioķīmiju. rumpis nav tā taisīts, ka visa ķīmija labi strādā, guļot 24 stundas. pārāk daudz snauduļošanas arī droši vien sanāk, izjūk diennakts ritms...

ja ir jau bijusi slieksme mazliet sašūpoties, tad šitādos stāvokļos ir ļoti jāpiedomā pie tā, kā klāsies galvai. vajag vingrot kaut ar rokām un veselo kāju, lasīt, nevis lūrēt TV vai kompi utt. :)

+ ēst to, kas pats ceļo uz priekšu: graudu putras, dāzeņus, augļus, dzert vajag daudz.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.03.2011 11:42 by Runcene.
Re: Truxal
10.03.2011 11:48
Vakar beidzot varēju aizvilkties uz ārstniecisko vingrošanu- pēc nodarbības pat pajokoju ar pazīstamiem cilvēkiem ( un atkal galvā visādas domas...), vienīgi naktī lauztā potīte baigi sāpēja. Bet pierādījumi kā uz delnas- kustības RADA garastāvokļa uzlabojumus. Un pazīstami smaidīgi cilvēki arī..
Re: Truxal
10.03.2011 19:24
vispar truxal izmanto alkoholikju un narkomanu arstesana.nonjem abstinences sindromu.nu un tradicionalais pielietojums.
Re: Truxal
11.03.2011 16:23
Man stāv truxal plauktiņā, es ar nedzēru, jo nobijos! Iedzēru vienu truxal tableti, un jūtos tā itkā būtu vecs opitis! Es jau pēc jums te bij sailgojies, jūs jau esat man, kā draugi palikuši:)
Re: Truxal
12.03.2011 13:47
nu man truxal rakstīja miegam un ieteica pret trauksmi... es gan aizrāvos un dzēru 5 50mg tabletes vienlaicīgi... un efekts praktiski nekāds -vienīgi neliela miegainība...
Re: Truxal
12.03.2011 14:57
Žēl ka nav tādas ekspertīzes, kas nosaka kāda ķīmiskā vienla pietrūkst smadzenēm! nebūtu jāeksperimentē uz sevīm tās visas tabletes.
Re: Truxal
12.03.2011 15:14
Tev pašu smadzeņu trūkst, ne jau kāda tur viela.
Re: Truxal
12.03.2011 16:03
Kur tad tās smadzenes palika:)?
Re: Truxal
12.03.2011 16:14
Acīmredzot nekad nav bijušas.
Re: Truxal
12.03.2011 16:17
ai extensial ei nah
Re: Truxal
15.08.2023 14:36
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Ej strādāt!
Re: Truxal
15.08.2023 21:58
hetleee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi
> pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda
> pēc pusgada lietošanas restilen.


Nemelo, neko tās tabletes neuzlabo, izņemot tavu maciņu. Beidz spamot savu linku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 9?
Ziņa: