Paniskas bailes no vārnām

Aizsāka Sgbaltite 

Sgbaltite
Paniskas bailes no vārnām
10.03.2011 12:05
Lieta tād, ka pagājušogad maija sākumā pie manām mājām man varāka reizes uzbruka vārnas - ķērās ar nagiem matos, pikēja. Bija paniskas bailes iziet no mājas un kaut kur spēju doties tikai kāda pavadībā. Atbildīgie dienesti vienkārši par mani paņirgājās (bija baigā dusma, jo kaut kādus kāmīšus no notekcaurulēm velk ārā, bet, kad vajag palīdzēt cilvēkam, tad apņirdz). Ornitologu biedrībā teica samierināties un apbruņoties ar lietussargu. Normāli bailes pārgāja tikai ap jūliju.Bet tagad, vērojot putnus, esmu konstatējusi, ka tās vārnas ir vairākkārt savairojušās un bailes sāk atgriezties. Varbūt kādam ir kāda ideja, kā pārvarēt šīs bailes?
Re: Paniskas bailes no vārnām
10.03.2011 12:17
man kādu laiku bija tik bojāts TV, ka, ejot strauji garām, tas pārstāja darboties. vajadzēja pārvietoties ļoti lēni, uz pirkstgaliem. Bija daudz darba + citas prioritātes, tāpēc jauns kādu laiku netika iegādāts...

tagad ir jauns, bet es pa laikam arī šim jaunajam eju garām uz pirkstgaliem... ko man darīt??? vai man tāpēc būtu jāapmeklē hipnoterpija vai kāds psihiatrs? :)

par vārnām parasti ir atrodami kādi ornitologu ieteikumi + tas notiek tad, kad viņām tuvumā ir ligzdas... neblenz tik ļoti...

vai no citām lietām/būtnēm nekādu baiļu nav?

parasti cilvēkam ir kādas "vienas lielās bailes", kas tiek projicētas uz visu ko, ne jau vārnas konkrēti te pie vainas.
Re: Paniskas bailes no vārnām
10.03.2011 12:34
Incanta situacija,vārnas laikam jūt ka Tu baidies.Man vienreiz bija līdzīga situācija mežā.Sēņojot uzdūros mežacūku baram ar visiem sivēniem,tad bija mazliet bail jo šīs man uzrūca mazliet :).Kāds mans paziņa mednieks pat stāstīja ka mežakuilis šo uzrāvis uz raga,un pēdējā brīdī tikai tas iešāvis kuilim starp acīm:)
Sgbaltite
Re: Paniskas bailes no vārnām
10.03.2011 13:48
Ornitologu ieteikums bija staigāt ar lielu lietussargu virs galvas tajā rajonā. Mazliet jau jocīgi ir, ja ārā +30C un spīd saule, bet es tik stūrēju ar lietussargu. Pēc uznrukumiem centos viņas ignorēt, bet laikam jau manas bailes ir jūtamas.
Par citām bailēm - ir bijis, ka bail vienkārši tāpat iziet ārā no mājas, atrasties clvēku vidū. Bet tās ātri pārvaru - vienkārši saņemos un eju kauč acīm ciet. Tas palīdz. Citādi, ja izolējos, tad tas uz ilgu laiku - jo ilgāk tupu četrās sienās, jo ilgāk bail atgriezties reālajā dzīvē.
Re: Paniskas bailes no vārnām
11.03.2011 16:41
Vai vārnas vispār uzbrūk? Ņjā cik maz vajag, lai cilvēkam izveidotos, soc. fobija!
vijolīte:)
Re: Paniskas bailes no vārnām
11.03.2011 23:19
..vispār, ja netālu ir ligzda un kāds pamuļķis mēģinājis to pabakstīt-uzbrūk!

Mans kaimiņš lika savu auto zem koka, bet kokā vārnu ligzda, protams, vārnas regulāri nodirsa smalko braucamrīku, tad nu tas pajoliņš saka apmētāt ligzdu ar akmeņiem...kopš tā laika, nu jau divus gadus, atliek kaimiņam iebraukt vai iznākt pagalmā-vārnas sāk ķērkt kā negudras un apmētā viņu ar visādiem sūdiem, kas nu viņām tai laikā patrāpās knābī! A mums jautri...:DDDD
Re: Paniskas bailes no vārnām
11.03.2011 23:59
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 17?
Ziņa: