Medikamentu kokteilis + alkohols

Aizsāka jurchiks 

Elicea - 10 mg no rītiem
Diazepeks - 5mg, pa vienai tabletei no rīta un vakarā
Fluanxol 0.5mg - vien tablete no rītiem, divas pēcpusdienās
Kventiax 25 mg - pa vienai tabletei pirms gulēt iešanas.

tāds ir mans medikamentu kokteilis. šos medikamentus lietoju jau piekto nedēļu. ar pārtraukumiem lietoju arī pirms tam, bet tikai elicea un kventiax. Lieta tāda, ka rīt man jubileja un gribējās iemalkot nedaudz viskija ar kolēģiem. Visas šīs piecas nedēļas neesmu lietojis alkoholu ne grama, kad lietoju tikai elicea un kventiax šad un tad iemalkoju kādos pasākumos un nekas traks nebija. tagad vnk vairāk uztrauc diazepāms + alkohols. Esmu komandējumā ārzemēs, pudeli kolēgiem nopirku, piekodinot, ka pats nedzeršu, bet, ja nu tomēr .......
labāk vakarā piemet klāt otru diazepeksu (viskija vietā), bet glāzē labāk ielej tēju un iedomājies, ka tas ir viskijs.. ;))

p.s. es alko nedzretu, nākamajā dienā pēc pasākuma var būt tūdalīgi...
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
12.03.2011 20:45
Da diazepeksu pofig vari dzert alkoholu, bet nekādā gadījumā kopā ar AD! Un katram organisms uz to reāģē savādāk! bet tas kokteilis tev gan ir tāds bik traks, domā tiešām vajag ieraut?
tā arī darīju, kolēģi malkoja viskiju, es tikai coca cola :) vismaz rīts nebūs grūts. diazepeks nevaru atļauties dubultā ieraut, jo pagarināja komandējumu un iespējams līdz beigam nepietiks, un pēdējās dienas būs jādomā par devu samazināšanu, lai pietiktu
kāpēc tieši ar AD ? esmu lietojies AD un alkoholu - protams ne jau ripām uzdzerot pa virsu - un nekāda vaina
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
13.03.2011 01:47
vot nariki
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
13.03.2011 21:10
Es ari esmu lietojusi alkoholu kopa ar AD, it kaa nekas, bet nu kopa ar tadu kokteili, kur vel rtankvili un neirpleptikis, nu labak jau nee..
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
14.03.2011 08:06
bet es pie labākās gribas pilnīgi nesaprotu šo zāļu kokteili. fluanxol 2 gab. pēcpusdienā, kad fluanxol parasti stimulē... un pēc tam vakarā virsū diazepeks un kventiax, kas nogāž gar zemi...

ar AD kopā bišku alko nav nekas traks, bet ar šitādu kokteili vismaz es gan ni un ni.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.03.2011 18:36 by Runcene.
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
14.03.2011 18:31
Kādas zāles ir pret uzmācīgām domām?? Kuras man traucē ikdienā, konsentrēties, uz citām lietām!
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 15:59
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bet es pie labākās gribas pilnīgi nesaprotu šo
> zāļu kokteili. fluanxol 2 gab. pēcpusdienā,
> kad fluanxol parasti stimulē... un pēc tam
> vakarā virsū diazepeks un kventiax, kas nogāž
> gar zemi...
>
> ar AD kopā bišku alko nav nekas traks, bet ar
> šitādu kokteili vismaz es gan ni un ni.


Fluanxols tak ir neiroleptiķis, ko tad viņš var stimulēt? Neirolpetiķi ir Major Tranquilizers, ne jau stimulanti.
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 16:28
tipiskā VD zāle un zāle tiem, kas visu dienu nosēž pidžamā un nevar iziet ārā... kopā ar AD ļoti labs, bet bieži rada miega traucējumus, tāpēc neiesaka dzert vakarā
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 16:30
atceries, ka visa pamatā ir devas :) Tu sāc aizmirst...

mazās devās jams ir antidepresants...
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 16:36
Tas ir iespējams, bet nav pierādīts. Tās vēl tik ir tādas tukšas teorijas un hipotēzes, nekas vairāk, kā jau vairums no psihiatriskajām.
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 16:41
sapīpējies tagad kauko, kas ir pierādīts? :)

Tavā uzvedībā var manīt lielas svārstības....
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 16:50
Svārsības noteikti ir labāk nekā stagnācija. Tu arī nevari teikt, ka mazās devās tas ir antidepressants. Kāds ir pamatojums tādam izteicienam? Nekāds. Cilvēkiem dod tās visādās tabletes un tad skatās, ko šamējie teiks kāda bij iedarbība. No tā arī izriet kā turpmāk medikamenti tiek iegrūsti tirgū. Apakšā nav ne sūda no zinātnes. Prestsatam- ja cilvēkam iedod pretsāpju tableti- tad tā arī dara to, kas paredzēts- noņem sāpes. Bet psihiatrija pārsvarā ir nekas vairāk pseidozinātne.
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 16:54
Un tāpēc es nesaprotu īsti, priekš kam ir vajadzīgs tas psihiatrs. Es tik pat labi pats varētu aptiekā pirkt tās zāles un pats eksperimentēt kas man der un kas nē. Psihiatri tāpat izraksta to ,ko Tu pats paprasi, ja esi zinošs tajās vielās. Bet nu jā, dumākajiem pilsoņiem pašiem maza sajēga, tie tad arī varētu iet pie psihiatra.
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 17:05
ja, ļautu tik eksistenciālim pirkt visu, ko šis grib, ne to vien sarakstītu... :)

būtu tādas atklāsmes, ka maz neliekas.
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 17:16
Un kas vainas manām atklāsmēm? :))) Jā, kad es kaut ko pasaku, bieži vien citi pasūta mani trīs mājas tālāk un nosauc par idiotu, bet tad ja nu pēkšni presē un citos mēdijos uznāk gaismā kādas interesnatas lietas, tad nu visi ir tik izbrīnījušies un šokēti, lai gan es un citi indivīti sen jau par to bija runājuši. Kurš tad beigās ir idiots? :)) Bet es visu saprotu- vairums tic tik tam, ko viņiem iebaro pa masu mēdiju trubu.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.03.2011 22:22 by existential fool.
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
16.03.2011 17:18
ir jau labi, tikai Tu esi pārāk melns un balts... es kā veca šizofrēniķe tad kļūstu mazliet aizdomīga, citādi jau ok :)
jebkuri medikamenti + alkohols = aknas nav sajūsmā, pat, ja tu to tagad nejūti.
aberz
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
18.03.2011 00:07
Drū Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jebkuri medikamenti + alkohols = aknas nav
> sajūsmā, pat, ja tu to tagad nejūti.

hehe
nieres un aknas no tadam zalem ir parasta blakne, vinju pectam nav vienkarsi
jo tie AD un trankvilji ta ari darbojas, ka regule (cakare) normalu hormonu izdalisanos no nierem un smadzenes
nevienam nezinama veida.... pec to zalju lietosanas normalu stavokli manuprat atgut nevar...

protams sito es savacu interneta, bet un sevis visu to esmu izbaudijis un sekas ir bezcerigas
briesmigas pat... no ta juga ara tikt nevar praktiski :-(


alko mes te runajam, es tikai zinu ka kventiax leponex tur visadi fluanksoli utt
bet alko dzert nav jegas, jo tas kaifs nav nekads, smiga citada , jo alko darbojas lidzigi, bet galva jau sazaljota...

es saku tiem,kas grib zinat, ka var savakties, bet vajadzgs laiks un dabiski produkti
un tas ir ari sausmigs laiks, to var pameginat kadas 12 stundas aizmirstot iedzert zales (tie kas lieto zina, kair ja neiedzer laika, ka kad pardoze uttt)
no ta ir bezcerigi tikt valja jo visa sistema galva ir pilniga putraaa
tapat ka iespricejot veselam insulinu ir diabets uzreiz un tas nav arstejams utt..

tapec es saku sava 10 gadus ilga eksperimenta rezultatu
un tas ir vaksss

protams, kas bez zalem nevar ta ir cita lieta un tadu ir daudz, un lai jums veseliba butu dzivot

alkohols pec zalem
saku ka es sen nelietoju tas zales un te nesen nacas izmeginat izturibu uz alkoholu
tad saku, ka ir tada imunitate, ka ka 1,5litrs alkohola 12stundas un nu dullums stress mulkjibas,
pagiru nav un liekas pretigi bezjedzigi, taka kaukada imunitate rodas no ta visa
pirms tam 10 gadus vispar nedzeru bezalko alu bik tikai...

tagas tas lietas
aptiekas ir zalju tejas, gan miegam gan stresam gan atminjai
ir daudzi kas zina ka vinjas jalieto , un kapec

piemeram rezultats ir pec gadiem, tas pasas mellenes aronijas utt.

ja te arste ar muzikas terapiju, reali saku ka es no tiem AD biju pazaudejis to "dzirdi" skanju kas bija agrak
speju klausities muziku un redze ari es saku sniegu redzet baltu un debesis zilas un juru pleku

nu tagad es saku, ka es redzu citas krasas, sniegs ir bruns uz balta fona, vietam zaljsh, un katra kvadratmetra
kautvai melna asfalta ir vismaz 8 kautkadas krasas... manuprat tas ir no tam krasvielam, vinjas tur galva taisa
kautkadu kjimiju, kad ir tas mellenes tur tad ari var krasas un tonjus salidzinat....
pie kam es ta padomaju, ka mes edam cukuru balinatu, un kur tad tas balinatajs palicis no ta cukura? turpat vien ira
tad sanak ka balinam smadzenes... nu un leponexam blakne diabets, meellenes regule sukuru, tatad logiski
ka leponex notrulina uztveri, redzi un prata spejas... ko ari var redzet te un esmu izbaudijis 10 gadu darba gaitas
lietojot tos struntus....

tapec ja kadam ir iespeja nelietot tos brinumlidzekjus, ta silti iesaku, jo gudri arsti vinjus nelieto
ka narvesena cisinju gudras pardevejas pasas need....

Bucas
laiks vajadzigs, lai tiktu pie veselibas, bet tas laiks ir atrauts normalai dzivei, kad saule spid lai butu gaishss
un vejs push lai butu forshi... bet veseliba ir jakopj savlaicigi, lai nebut jazaude laiks, ko dzivojam vienkarshi
ka pacienti kas pareizi kustas un runa, ka arstam liekas, vai dzivi cilveki kas baudam dzivi... un uzdzivojam
elpojot gaisu (priezu pumpuri tulit bus jalasa un pipetajiem jaliek teja un jaatkrepo tie drankji, lazdu mizu teja
jadzer. lai nebutu asisvados dambji un tad depresija no ta ka trukst skabeklis galva un tad AD trankvilji, kas
turpina lipinat tos vadus un nieres lidz galam )

:-P
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
27.03.2011 02:30
-------------------------------------------------------------



Edited 1 time(s). Last edit at 30.03.2011 18:13 by existential fool.
vijolīte:)
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
27.03.2011 15:39
Aberz...kad man izrakstīja kkādus AD ,tarankv. un vel kkadu sūdu, ieņēmu parakstīto devu un devos uz darbu:( Atnāca draugs, sāka stāstīt man aņukus, bet es, kas vienmēr jautra, sēdēju, stulbi uz viņu blenzu, trūka tikai pa mutes kaktiņu palaist siekalu strūkliņu,un žāvājos. Visi jautāja kas man vainas, tā kā neslēpju savu rumpja stāvokli, pastāstīju...man deva padomu: iet mājās, savākt visu arsenālu, atvērt miseni un izmest-to arī izdarīju...rakstu tāpēc ka-pēc šīm manipulācijām, pēc dienas-divām ieraudzīju, ka lapas ir ZAĻAS un apkārt viss ir daudz krāsaināks, nevis pelēks:)))
Vai būtu ieteicams paņemt vēlvienu diazepeks pirms miega ti. divas tabletes, jo agriezusas grutibas iemigt, ka ari nakts pamosanas un paragra pamosanas, ka rezultata darba esmu ka ''izdi....'' palikusi vel nedela komandejuma un 7diena dokam negribas zvanit un traucet
Re: Medikamentu kokteilis + alkohols
04.04.2011 05:13
Varbūt piezvani Zatleram un pajautā vai drīksti iedzert "VESELAS 2 TABLETES"!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.04.2011 03:29 by existential fool.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 19?
Ziņa: