Ex. nonsense

Aizsāka existential fool 

Ex. nonsense
17.03.2011 10:11
again



Edited 1 time(s). Last edit at 21.03.2011 00:58 by existential fool.
Re: Samuraja ceļš
17.03.2011 10:40
Nāk virsū kārtējie "melnie"? Pavasarī tas ļoti raksturīgi..... Aizej beidzot pie laba doka, lai piemeklē Tev zāles, kuras Tev būs visatbilstošākās, aiziet uz viņpasauli vienmēr paspēsi! :)))
Re: Samuraja ceļš
17.03.2011 14:37
Jā, nāk virsū melnie un ne pa jokam. Da nu visu šito tizlo eksistenci.

Un tas samraja ceļš es pats īsti nezinu kas ir, :))) bet cik liekas, tad beidzas ar nāvi. :))))
Re: Samuraja ceļš
17.03.2011 14:40
Ā... nekur tālu netiki?! :)))) Bet ja nopietni.... nu ej taču pie doka! Cik Tev ir bijuši ārsti? Nomaini ārstu un mēģini citas zāles. Saved sevi kautcik normālā stāvoklī un tad redzēs, ko darīt tālāk!
Re: Samuraja ceļš
17.03.2011 14:49
Es neesmu no tiem, kas pakļaujās "terapijai".
Un, runājot par normālu stāvokli, es pat neatceros kā tas ir.
Re: Samuraja ceļš
17.03.2011 14:56
Kad man pagājušo reizi palika slikti, man arī vairs neticējās, ka zāles var palīdzēt, turklāt daudzi šeit apgalvoja, ka zāles īlgstoši nelīdz....'Tavā stāvoklī vispār neticās nekam labam... es saprotu.... bet tā nav dzīve... un pašnāvību izdarīt nemaz tik viegli nav (gan psiholoģiski gan fiziski) ... kā var likties.... To saku manis forumā pieminētās izlasītās grāmatas iespaidā.... Cik Tev bija ārstu?
Re: Samuraja ceļš
17.03.2011 20:38
Nu extensial tikko biji baigais ērglis, kas tad nu notika tev?
Re: Samuraja ceļš
18.03.2011 12:32
Šī pasaule ir sarežģīta visiem. Šī pasaule ir kā teātris un katrs dabū savu lomu. Ja tā apmierina, viss Ok, bet var taču pamainīt, var pamēģināt režisēt savu dzīvi...īpaši, ja zaudēt jau nav ko, un samuraja ceļs ir izvēlēts (es gan nezinu, kas tā par figņu :D)
E/f, nu kādreiz šķiet, fu, kāda garlaicīga spēle, bet kad iesaistās, iekrīt azartā :)
Re: Samuraja ceļš
18.03.2011 12:49
existential fool
Būšu atklāta... Nu kāds tu na fig samurajs?! :))) Tāpat kā es - esi zaķpastala! Tā viņš ir.... Un visi ceļi beidzas ar nāvi...
Re: Samuraja ceļš
18.03.2011 17:12
Pictu es šo forumu, te tikai debīls var palikt, ir arī citas lietas, ko darīt nevis sēdēt šinī forumā! Priekš kam tad jūs tās zāles rijat, ja tāpat te raudāt?
Re: Samuraja ceļš
18.03.2011 20:16
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> existential fool
> Būšu atklāta... Nu kāds tu na fig samurajs?!
> :))) Tāpat kā es - esi zaķpastala! Tā viņš
> ir.... Un visi ceļi beidzas ar nāvi...

Mazās Kalnu ielas samurajs. :)))

Jā, viss beidzas ar nāvi. Tādēļ es arī nesaprotu- priekš kam jūs taisāt bērnus- la tie reiz tāpat nomirtu, jeb lai dabūtu arī pamocīties tāpat kā jūs? Kas par egoismu. Vienīgais mērģis dzīvai būtnei ir nāve. Bet protams cilvēki izvairās domāt par to un izdomā citus savus iluzoros mērķus.
Re: Samuraja ceļš
18.03.2011 21:44
Cilvēka ego visu to rada. Viņam vajag jēgu.
zive
Re: Samuraja ceļš
18.03.2011 22:32
totālas muļķības!!!
patiesība ir tur ārā...
mad smīkņādams
Re: Samuraja ceļš
19.03.2011 00:33
...samurajs...nja...

...starp citu, Tu te esi viens no nedaudzajiem, ja ne vienigais, lupata un memmītis...da ko te...grimsti savos sūdos vien tālāk, gara gigant...
Re: Samuraja ceļš
19.03.2011 10:53
Pilnīgi piekrītu. Nāve, nāve, nāve
Napoleons
Re: Samuraja ceļš
19.03.2011 15:11
Es esmu Napoleons! Mans mūžs nebūs garš, taču sasniegšu es daudz! Kā saka : mazs cinītis gāž lielu vezumu!
Re: Ex. nonsense
21.03.2011 23:34
Zini, es Tevi ļoti labi saprotu.
Var redzēt, ka cilvēkiem ir neizpratne par šo sf, jo to ir grūti saprast tad, ja tev tā nav.

Bet es ieteiktu Tev tomēr meklēt darbu un darīt to laicīgi, jo tas uzlabos nedaudz Tavu pašvērtējumu un nopelnīto naudu varēsi sevi mazliet palutināt, jo tas, es domāju, ir nepieciešams jeburam šai forumā. Un varbūt soli pa solim atgūt spējas socializēties.
Ir ļoti daudzi darba piedāvājumi, kuri varētu derēt arī pie sf trakākajos gadījumos(es nesaku, ka tev ir traks gadījums). Piedevām var sākumā palietot kādu trankvili, vēlāk iespējams adaptējoties varēs mest malā...
izvēlīgums drošivien tagad būtu jāatliek malā. es vienkārši domāju pie sevis, ja pazaudētu patreizējo darbu, ir arī citas sfēras, kur iet meklēt, kaut vai darbs no mājām.(ja ir nets) Trakākos gadījumos tāpat var daudz ko izdomāt.
Jo, ja nav darba tad nav par ko dzīvot un tev vecāki mūžīgi nedzīvos un neuzturēs tevi.

Suicīdi arī man neliekas nekas svešs. Man pat nebiedē vairs, ja kāds par to runā, nezinu varbūt esmu notrullinājies.
Man liekas, ka laimīga bija tikai bērnība... ja vēl bija.
Re: Ex. nonsense
22.03.2011 10:36
drudzis
Pilnīgi piekrītu Tev! Ja nekļūdos, tad Tev bija kompleksi par savu ārieni?! Kā jūties tagad? Kādi panākumi? :)
aberz31
Re: Ex. nonsense
22.03.2011 11:09
drudzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
varbūt esmu notrullinājies.
> Man liekas, ka laimīga bija tikai bērnība...
> ja vēl bija.


isteniba vesels cilveks ir laimigs vienalga kur
esmu juties laimgs vienmer ari tad kad biju kautkados murgainos sadzives utt apstakljos
teiksim ta pilnigos nu sliktos apstakjlos...
bet tas saistits ar to pashu ko te arste.. un tas nav tas celjsh pec mana
es pamegjinaju un pirmo reizi muza jutos nelaimigs kautgan apstaklji bija itka labaki
un darbs un jauna dienesta tachka un nauda 1000ls menesi un viss kas, bet tas ir neabiski
uzdzits viss... ar vieksmigu terapiju pec kuras ir pilnigs krakhs ...krampji depresijas un visadi murgi ko
te daudzi dzen, ka svasas kurpes kajas....... bet nu es saku ka tieku ara un ka mad ieviedz ta es saku iezviegt
par tiem kas tur leja :-(
viss labais notiek lenam

es pat esmu atradis vel vienu lidzekli no savam tejam bet nu shoreiz visparejo sminu labad neteikshu
:-)

jakraj labas sajutas un jaatceras ka ir labi, tas ir mehanisms ar kazino un atkaribu, kad labi ir vinnet loterija
liekas ka ta bus vienmer, un rodas atkariba... bet vaig ari domat ka ir labi ka nav
bet to laba slikta sajutu taisa tas dopamins kuru nevaig chakaret nodzert un nopipet ari izseksot
pa tuksho ja to dara vairak ka vaig... vaig nieres tirit vot ta... un dzert berzu sulu :-)

elles sajutu zinatnieki modeleja ta, ka izmeginajumu zurcinjai iemacija piespiest sarkanu podzinju
un vinja dabuja kautkadu labu tur vielu "laimi" un tad kad to vielu nedeva vinja izmisigi kasija to
pou un ardijas , tapat ka mezonju cilts buveja lidmashinu modeljus un ruuca ka hinduisti ceriba ka atkal
atbruks limashina kas humpalas meta palidzibas partiku no "debesim"

tapec nevaig paljauties uz atkaribu raisosham lietam un vielam ari AD... sekot vaig savai veselibai un dzert tiru udeni
visiem piedot, jo viji ir stubi sava skaudiba vai ari samacijushies mulkjigas macibas, vai ari taisa sliktu kautkadas idejas, grutas
bernibas, vai piem bernu laba, kad viss vienalga
un savu celju tejaino es te izmurgoju

a tas ka ariene nepatik sev, isteiba ir otradi, tev jau vaig cilvekus nevis vinjiem tevi
lai vinji pucejas un ta kautka... kautgan nu es ari mekleju viparejai sabierdribas videi
atbilstoshu melnu peleku apgjerbu, lai no pelekas masas neizdalitos ....

cilveki kad ir vairak ka dazi paliek ljauni, tapec labak klusi taja massa izskjist un ta peldet no
vienas laimigas vietas uz otru. lai kads neoskauz nenostuchi neuzsuta neusedina vai kautka ta
citadi atkal piemekles zales vai pantus kautkadus :-) to darsa tie kas makonjus nevar aizsniegt,
bet censas ar akmenjiem trapit saulei lai ja man nav tad citiem ari...

:-)

bucas
Re: Ex. nonsense
22.03.2011 21:59
Cenšos atbrīvoties no tiem, lai gan....
ir kaut kādi apstākļi, kas man visulaik atgādina.
Galvā vairs neidelizēju sevi, un skatoties spogulī jūtos labāk. Vispār jau man agrāk nelikās, ka esmu neglīts, bet man to pastāvīgi atgādina apkārtējie. Un tas nav tā, ka mani kāds aizvaino, vienkārši visulaik tādi mājieni. Iespējams arī vide, kur apgrozos ir ļoti kompleksaina. Briesmīgāk ir redzēt tādu kā žēlumu no cilvēkiem, kuriem arī nav paveicies ar izskatu, tad arī saproti kas ir kas.
Gribu uzlabot savu pašvērtējumu, jo tie kompleksi mani tikai padara vēl neglītu dubultā.
Vispār man ir draugs, kuram tas izskats arī tāds ir kā ir, un šis arī atzīst, bet kompleksos nav sagājis un pārliecība un komunikācijas ir spējas tādas, ka no viņa var tikai ņemt paraugu. Viņam pastāvīgi arī tiek izteiktas visādas replikas, aizvainojumi. bet pārliecība nav sagrauta. Un šis vēl ir ļoti izvelīgs un viņam viss tur iet kā vajag. Un jā, sievietes ap viņu vienkārši pašas līp klāt. Cilvēkiem viņš patīk un tiek novērtēts. Daži nevar saprast kā ar viņu var (parasti tie/tās, kas pašas ir komplesainas)..., bet laikam citur visa tā vaina.
NO viņa strāvo tāda kā pārliecība un komunikācija tik brīva, nu vārdu sakot viss..... Man viņš liek justies cerīgāk. Vispār man daži gājieni no viņa ir pielipuši, un es redzu, ka tas strādā...:)
es saprotu, ka izskats nav svarīgs ar veselo saprātu, jo redzu pēc citiem cilvēkiem, ka var dzīvot..
Arī sievietes...
tik nezinu, ko ir vieglāk nomainīt - izskatu vai to, kas galvā darās.
Re: Ex. nonsense
23.03.2011 12:02
drudzis
Jā.... Es arī pazīstu vairākus cilvēkus (gan sievietes gan vīriešus), kuri fiziski nav skaisti, bet viņi ir kompānijas "sirds un dvēsele". Viņi ir sabiedriski, ar viņiem ir jautri un interesanti.... Un zini.... ar laiku cilvēki izvēlas komunicēt nevis ar kompleksainiem smukulīšiem, bet ar atvērtiem, sirsnīgiem, sabiedriskiem cilvēkiem (pat ja viņi ir nesmuki)... To zinu no savas pieredzes! Kā jau rakstīju, esmu diezgan pievilcīga, bet ar savām problēmām saskarsmē nevaru veidot normālas draudzīgas attiecības, būt interesanta sarunu biedre (ja nu tikai mazliet parunāties, bet uzturēt attiecības).... jau kopš bērnības bija grūti veidot attiecības, biju ļoti nerunīga, man bija grūti uzsākt vai uzturēt sarunu, no uztraukuma galva bija tukša, dusmojos uz sevīm, savukārt apkārtējie to uztvēra kā nepatiku pret viņiem, iedomājās, ka esmu iedomīga, izvēlīga utt. Turklāt cilvēki ar šādām problēmām nerunā par to, kas viņus nomoka, sevišķi bērni (viņi pat nevarētu paskaidrot, kas ar viņu notiek). Es taču neteikšu cilvēkam "atvaino, es tāda iedomīga izskatos un esmu nerunīga, nervoza, jo man ir problēmas ar saskarsmi, man bail no cilvēkiem, tu uzdzen man stresu" :)))) Kā Tu domā, kā uztvertu šādus vārdus normāls sabiedrisks cilvēks? :)))) Bēgtu prom no manis neatskatīdamies! :))) Vai arī pažēlotu un ieteiktu psihoterapiju, jogu, bet abos gadījumos - izvairītos no manas kompānijas, jo cilvēks taču izvēlas cilvēku, ar kuru viņš jūtas komfortabli, interesanti.....
Tā kā... laikam tomēr problēma galvā. Nesūdzos un nekautrējos par savu ārieni un daudzus mana āriene ieinteresē, bet sarunas laikā interese par mani noplok... Cilvēkiem nepatīkami arī tas, ka mans uztraukums sarunas laikā pielīp viņiem pašiem (ne jau visiem, bet tomēr). Savukārt, necila izskata, bet sabiedrisks cilvēks piesaista sev cilvēkus ar savu atvērtību un sarunas laikā vēl vairāk ieinteresē cilvēkus. Cilvēki vēlas ar viņu komunicēt, draudzēties....
Kā Tu raksti, es arī ar veselo saprātu saprotu, kā būtu jāuzvedās, kāpēc tie vai citi cilvēki veiksmīgi komunicē, bet citiem tās ir mokas.....
Bet manā praksē - viens vienīgs trīceklis, panika un garastāvokļa lejupslīde.... :(
jamm
Re: Ex. nonsense
23.03.2011 12:10
Es vispār līdz kādiem 12 gadiem biju baigi runīgs, tad pārgāju uz citu skolu un paliku nerunīgs un kautrīgs.. protams, laika gaitā, savā klasē paliku runīgs utt, bet ārpus tās kautrīgs, nerunīgs un kompleksains... Bieži vien pat autobusā domāju, ko citi domā kā es izskatos.. un tad skatos apkārt vai kāds nelūr uz mani (tas izklausas slimi :D es zinu) Līdz ko neesmu savā kolektīvā, tā cenšos būt nopietns, kluss, lai tikai neizgāstos kaut kur. Tagad gadu mācos atkal citā skolā un vēljoprojām visu gadu esmu kluss un nopietns, lai neradītu sliktu priekšstatu par sevi, jo iepriekšējā skolā biju tāds kā klauns, bet tur bija jautri - stundās ar citiem varēja ierēkt, protams, bija arī tādi kuri mani zemu vērtēja un teica : "Ai ko ta tas tur", bet nu ar dzīvi skolā biju apmierināts, bet šogad vislaik esmu stundās tāds kluss un man tas ļoti besī ārā, ka nevaru atkal paākstīties un kaut ko stundas laikā pateikt rēcīgu. Vispār nesaprotu, kāpēc tāds esmu palicis, jo agrāk, kad biju sīks, tad runāju ar katru bez nekādiem kompleksiem.. Atnāca kāds ciemos pie senčiem, piemēram, tad uzreiz gāju sēdēt viesistabā un runāties arī. A tagad ja atnāktu, tad sēdētu savā istabā un nelīstu ārā...
aberz
Re: Ex. nonsense
23.03.2011 13:22
drudzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> izvelīgs un viņam viss tur iet kā vajag. Un
> jā, sievietes ap viņu vienkārši pašas līp
> klāt. Cilvēkiem viņš patīk un tiek
> novērtēts. Daži nevar saprast kā ar viņu var
> (parasti tie/tās, kas pašas ir komplesainas)...,
> bet laikam citur visa tā vaina.

nez es tikai domaju ka pardevejas parasti ir tadas lai butu imidzs uznjemumam nu
bet tad skatos viena ar plumes lieluma sarkanu bummbuli uzsejas.... sakuma ooopsss
bet tad skaties, tas smukas pardevejas tur goras un pardod ka reklamas modeles
bet kas ta par mantu. parasi shai vinja mierigi pastasta tas ir tas un tas ir shitas, tas lets tas
nestrada to vaig to nevaig. paldies
tapat mums darba bija viens normals dzeks kam puse sejas sarkana kautkada bruni nu plelji tads
sakuma ta uoppsss bet kad pierod izradas sakarigakais cilveks un ar vinju vienmer vareja visas lietas kartot
un visu mierigi bez stresiem ka saka saruna un aizmirsti jo vais bus ka runats... vinju cienija ari
sava darba kur vinjs stradaja , jo vinjs bija normals, darija savu darbu mierigi un visas lietas...
nu citi brauc uz arieni citi uz jutam citi uz speku un varu citi uz dzejoljiem un dailjrunasanu
sadi cilveki pec maniem noverojumiem brauc un to ka neuzko nebrauc... darra savu daramo un viss

bet nu emocionali nezinu
te runaju ar vienu sievieti kurai kajas rokas deformetas nu nezinu ka darba, bet nu attiecibas gan tas
nestrada labi, jo te laikam tie instinkti pamatinstinkti strada ka cilveks ieraugot pretejo dzimumu zemabzinja vinju verte
ka iespejamo partneri vai savu dzimumu ka konkurentu ...
cilveks ieragot otru (ari gleznu vai reklamu) sakuma skatas uz kreiso apaksejo sturi, tas kautka instinkts
atavisms - vai roka nav ierocis laikam... sievietes skatoties uz viriesa pecpusi nevis kjermeni un virieshi
uz sievietes kajam (tapec vinjas rada kajinjas) jo tas raksturo tjipa repoduktivo veselibu, ja venas kartiba
tad asinsrite OK kajas slaidas un tur viss strada... nu tas kautka
bet nu sabiedriba ir tups organisms... ir dazadi kad ir viens divi tris vai dauz cilveki, bars ir nezeligs....

bet nu
kautka ta notiekas
vijolīte:)
Re: Ex. nonsense
23.03.2011 23:48
Hm..Janetty, es gan, ja esmu jutusies slikti( nu tā ka izsakatās ka negribu runāt vai esmu iedomīga), mierīgi esmu paskaidrojusi ka man ir tā un tā, ka jūtos slikti, lai neuztver personīgi...vienmēr cilvēki ir bijuši saprotoši un neviens nav tamdēļ bēdzis...
... cilvēka skaistums slēpjas ne jau ārienē, bet dvēseles spogulī-acīs un Tev taisnība, var nebūt skaistulis, bet ja ir labs, jauks cilvēks tad, pakomunicējot ar viņu, pēkšņi redzi cik tas cilvēks skaists!:)
Re: Ex. nonsense
23.03.2011 23:57
vijolīte:)
Bet man taa ir gandriiz vienmeer un ar visiem svesaakiem cilvekiem! :))) Un ko es tagad - puspasaulei skaidrosu, ka man ir SF, tapec es triicu un drebu jusu klatbuutnee!?
Re: Ex. nonsense
24.03.2011 08:46
parasti jau apkaarteejie un paziistamie uzzina...

jo ilgaak sleepies, jo lielaks risks, ka var palikt sliktaak. jo atklaataak runaa, jo vieglaak viss notiek.

man ir taads darbs, kad var straadaat gan birojaa, gan maajaas, es labaak izveelos briivmaakslinieka statusu, kjeepaajos ar visiem nodokljiem, graamatvediibaam utt., lai vnk dariitu darbu, sanjemtu samaksu par to utt., nevis stresotu no taa, ka kaads visu laiku grib aprunaaties :))). es izlienu, kad pati gribu. turklaat shajos laikos buut no kaada viena ekonomiski atkariigam arii negribas. buus alga, nebuus...

un tagad jau visi apmeeram zina: vinja ir taada... kameer sleepos, tikmeer visi noveersaas, baidiijaas. jo atklaataak to defineeju, jo labaak palika.

ir lietas, ko var un ko nevar mainiit. ir lietas, kas mainaas leeni, kuraam ar muuzhu var nepietikt.

lai gan, no otras puses, lai aireetos uz priekshu, komforta zonu pa laikam ir veseliigi atstaat. sho to jaunu par sevi taa var saprast.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.03.2011 08:49 by Runcene.
Re: Samuraja ceļš
25.03.2011 10:07
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...samurajs...nja...
>
> ...starp citu, Tu te esi viens no nedaudzajiem, ja
> ne vienigais, lupata un memmītis...da ko
> te...grimsti savos sūdos vien tālāk, gara
> gigant...

Jā, nekādi nevaru noliegt, ka Tev daļēja taisnība- esmu gan, bet nu droši zinu, ka gluži ne visās sfērās. Bet moš Tev, kā jau "riktīgam vecim" un guru, ir arī kādi padomi- kā memmītis kā es varētu sevi pārveidot un pilnveidot? Mēs tak, kā ne kā, esam čomi. :)) Vai ta ne?
Re: Samuraja ceļš
25.03.2011 11:49
existential fool
Diezvai pašam Tev tas izdotos! Vispirms saved kautcik normālā stāvoklī smadzenes (sākumā - ar zālēm, pēctam domāsi tālāk ko darīt) un TIKAI tad varēsi saņemties dzīvot dzīvi! Starpcitu man pašai kārtējais pavasara saasinājums :))) Sāku mosties šausmīgi agri, dienā staigāju miegaina, nespēks, no rītiem - neliela trauksme.... Nu jau pazīstu šos simptomus, pirmos depresijas "zvaniņus"..... Šodien aprunājos ar doku, atkal sākšu lietot lielāku Elify devu... Aprunājos arī par Adaptol... viņa pateica, ka manā gadījumā šīs zāles tomēr par vāju.... bet daudziem cilvēkiem palīdz, kuriem mazākas problēmas ar trauksmi... un izrakstīja pamēģināt pie Elify Spitomin... līdz šim neesmu lietojusi...
Re: Ex. nonsense
25.03.2011 12:33
Njā, man tikai tie AD neko daudz nelīdz. Nu bet neliela cerība uz pavasari vēl saglabājas. Bet vēl viena lieta ir tāda, ka neviens no malas nevar iemācīt kādu dzīvot. Ja tu pats pie kāda slēdzina nenonāksi, tad nāksies nogrimt (dažiem par prieku :)) )

Un vispār- psihiatriskā ķīmija ir tāds vien fufelis. Vielas, kas skaitās nelegālas, noteiktos brīžos var palīdžet daudz efektīvāk. Bet nu skaidrs, ka šī nav īstā vieta, kur par to runāt...

Nez, nāk pavasaris, tas parasti ir glābējs, varbūt šogad ar nostrādās. :)

Bet Tev, Janetty, vismaz ir stingrs fundaments- ģimene. Es patiešām domāju, ka ar Tevi viss būs ok. Tikai neliec pārāk lielas cerības uz tām ripām- tas ir strupceļš. Vairāk jāmēģina attīstīt savu garīgo pasauli, paplašināt horizontus un nekad neieslīgt stereotipos. Tu esi atbildīga personība, viss būs čikiniekā.
Re: Ex. nonsense
25.03.2011 13:39
existential fool
Jā, es katru dienu pateicos Liktenim un arī pati sev, ka spēju saņemties uz šo varoņdarbu (sociofobiķim un depresīvam cilvēkam tas tiešām ir varoņdarbs) un izveidoju ģimeni... Tas viss izraisīja lielu stresu i bez tā maniem vājiem nerviem, bet vientulībā es točna neizturētu... es nevarētu dzīvot bet vīrieša un bērna mīlestības....
Tu raksti, ka pavasaris ir glābējs! :))))) Pavasarī tieši SAASINĀS visas hroniskās slimības! Uz stresa pamata man jau sāk aktivizēties atopiskais dermatīts :(
Tu taču AD cik nopratu pa īstam neesi lietojis! Blakusparādību dēļ atmeti un sūdzies, ka nelīdz!
man taču jāzvana... no uztraukuma jau mute sausa.........
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: