Palīdziet,vai man iet širmis ciet?

Aizsāka anna5555 

Re: Palīdziet,vai man iet širmis ciet?
27.03.2011 23:07
p.s.bet par dzīvniekiem esmu spējīga rūpēties,un tie mani mierina,vismaz ir kāds ar ko parunāt...
35 gados vēl dzīvo kopā ar māti?
Nu sorry, tev pat tvaicene nepalīdzēs.
Ar galvu vajag domāt!
Re: Palīdziet,vai man iet širmis ciet?
29.03.2011 13:37
dzīvoju kopā jo tas ir mans dzīvoklis,un vīrs arī atnāca pie manis dzīvot,jo pašam nav tāda dzīvokļa...interesanti,kapēc sievietei būtu jāmeklē cits dzīvoklis????interesants domāšanas veids...
Re: Palīdziet,vai man iet širmis ciet?
29.03.2011 20:21
nav, nav jāmeklē...

nu bet ja Tev ir savs dzīvoklis, tad kāpēc Tu tur turi tādus, kas Tev neļauj dzīvot, bet neturi kauču tos 7 kaķus, kurus gribi?
Re: Palīdziet,vai man iet širmis ciet?
29.03.2011 22:54
jo katrs pa bikai dod īres naudu..ja būtu viena,tad diez kā samaksātu,nu jā tāda dzīve...laikam jāsamierinās...
Re: Palīdziet,vai man iet širmis ciet?
29.03.2011 22:58
Es nesaprotu. Tu saki, ka kaķu turēšanas ziņā nauda Tev nav šķērslis un izsaki komentārus par to, ka jaunie saimnieki meklē lētākus variantus kaķa dzīves nodrošināšanai, bet tajā pašā laikā nauda Tev ir pietiekams iemesls, lai paciestu mājās pazemotājus.
Re: Palīdziet,vai man iet širmis ciet?
30.03.2011 02:24
man ir daudz naudas-sakrāta,vīrs maz pelna,un ir ļoti skops,māte pensionāre-strādā,es nodrošinu pilnībā sevi,tas ir apģērbi,apavi,kažoki,kosmētika,pilnība saimniecības lietas,un skaistumkopšanai,un zāles atmaksāju un ārstus,vīrs tikai paiku un daļu dzīvoklim naudu dod,un telef,samaksā..māte iedod no saviem 320.ls menesi mums dzīvoklim 50.ls un vissspārējais viņai,un to naudu notērē pērkot darba kolēgām visādus štruntus,mēneša beigās 2nedēļas sēž uz mūsu rēķina,jo nav ko rīt...tāds sviesc,ka mala ņepakažitsa...
vijolīte:)
Re: Palīdziet,vai man iet širmis ciet?
30.03.2011 14:17
...vajag sadalīt komunālos maksājumus (īre, elektrība, lattelecom ja ir,TV u.c) adekvātās daļās uz visiem
(kopējā summa X:3)=maksājums no katra deguna, bet ledusskapi pa plauktiņiem-mammai savs, bet jums ar vīru kopējs, ja mammai vairs nav aizdodiet un otrādāk...ja rijamo pirksiet kopā nekas nemainīsies.

...nu kažokus jau katru gadu neviens nepērk...Tu kkā brīžam dīvaini stāsti...tad Tevi pārdeva, tad nav naudas, tad daudz naudas...skaistumkpošanai-bet tak ārā neej...ņeskladno onako...neņem ļaunā, bet ko īsti Tu gribi? Tikai kaķi atpakļ vai kā?
Re: Palīdziet,vai man iet širmis ciet?
30.03.2011 14:56
kaķi neatdos,par pārējo -nezinu. vairs jau neko negribu,man ir vnk dīvains vīrs,un dēļ tā ciešu,māte nav labāka...
anna5555 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kaķi neatdos,par pārējo -nezinu. vairs jau neko
> negribu,man ir vnk dīvains vīrs,un dēļ tā
> ciešu,māte nav labāka...

klasiskais variants
ja tu viru neaizvedisi pie psihiatra
tad maate tevi aizvedis
un pshiatrs arstes murgus
tikai kuru no visiem murgus
pats nesapratis
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 18?
Ziņa: