Nesaprotu sevi...

Aizsāka pasauliite 

Nesaprotu sevi...
22.04.2011 00:06
Man brīžiem šķiet, ka jūku prātā... Sadomājos visu ko, ka varu nomirt, ka drīz miršu. Nu tā, ka pašai paliek bail no savām domām. Tad man visur vis kaut kas par miršanu rēgojās. Nepatīk pāra skaitļi (jo pāra skaitu puķes nes uz kapiem), ieraugu baltu soliņu- tā kā kapu soliņš. Pat "t" burti pēc krustiem izskatās. Ļoti bail no savām domām paliek. Jo es negribu mirt! Man taču vēl ilgi jādzīvo! Es gribu dzīvot! Bet kad tā sadomājos paliek ļoti bail. Ir bijis tā, ka sākas panika (trīc rokas kājas, iekšējais drebulis). Vistrakāk ir darbā un uz ielas. Vislabāk jūtos mājās. Tur spēju nomierināties, normāli kontaktēties ar ģimeni. Nesaprotu kas ar mani notiek... Reizēm ir tā, ka sadomājos par to kas notiks, ja nomiršu un tad raudāt gribas... Nu tā visādi. Vai kāds var ieteikt man ko darīt? Kā tikt galā ar sevi? Ārā taču ir tik skaists pavasaris. Bet šīs paralizējošās domas traucē to baudīt. Biju pie psihoterapeita. Nejutos līdz galam saprasta. Varbūt jāmeklē cits? Es gribu normāli dzīvot, spēt nedomāt par tādām lietām... Man 27 gadi. Lūdzu palīdziet kāds ar padomu...
Re: Nesaprotu sevi...
22.04.2011 10:42
psihoterapeitam arī vajag laiku, lai saprastu.

nezinu, cik reizes biji...

jārēķinās, ka process prasīs kādu laiku, būs vajadzīga pacietība.
Re: Nesaprotu sevi...
22.04.2011 14:27
Psihoterapeits diez vai šajā lietā Tev varēs palīdzēt. Bailes no nāves ir dabiska lieta. Gadās, ka bailes saasinās. Palasi par japāņiem, kā viņi uztver visas lietas. Tur apakšā ir filozofija, ticība, izpratne par to, kā pasaule veidota- orientējies uz šo lietu izzināšanu, lai nav jāpieķeras māņticīgām zīmēm.

----
1. MIERS
Ne reizes netika redzēts kāds japānis, kurš raudot sita sev pa krūtīm vai mežonīgi vaimanāja.

2. GODS, CIEŅA, PAŠCIEŅA
Disciplinētas rindas pēc ūdens un pārtikas precēm. Nebija dzirdami rupji vai necenzēti vārdi, netika pieredzēta nepieklājīga uzvedība.

3. SPĒJAS UN PRASMES
Apbrīnojami arhitekti. Ēkas šūpojās, bet nesagāzās.

4. LABVĒLĪBA
Cilvēki pirka tikai to, kas tiem tajā brīdī bija vajadzīgs, tādēļ preču arī tagad pietiek visiem.

5.KĀRTĪBA
Nekādu veikalu izlaupīšanu. Uz ceļiem neviens netaurē vai viens otru neapdzen. Valda sapratne.

6.ZIEDOŠANĀS
50 reaktora darbinieki palika savā darba vietā, lai pumpētu no jūras ūdeni. Vai un kā tiem ir iespējams samaksāt?

7.LABSIRDĪBA
Restorāni pazemināja cenas. Arī neapsargātus bankomātus neviens neizlaupīja. Stiprākie rūpējās par vājākajiem.

8.SAGATAVOTĪBA
Gan vecie, gan jaunie - visi zināja, kas darāms. Un tā arī rīkojās.

9. MEDIJI
Mediji izrādīja apbrīnojamu savaldību. Nekādu muļķīgu izlēcienu no reportieru puses. Tikai mierīgas reportāžas.

10.SIRDSAPZIŅA
Kad kādā veikalā pārtrūka elektrības padeve, tad cilvēki salika pirkumus atpakaļ plauktos un klusi atstāja veikalu!
----
no draugiem.lv
Re: Nesaprotu sevi...
22.04.2011 15:39
11.MELI
Divas dienas tika apzināti slēpti patiesie radioaktivitātes izplatīšanās apjomi apkārt reaktoram dzīvojošajiem cilvēkiem, kā dēļ viņi laicīgi neevakuējās un tagad varēs "cienīgi" nomirt mokošā nāvē.
Re: Nesaprotu sevi...
22.04.2011 16:41
Iepazīstaties ar jaunā laikmeta psihiskajām slimībām, un psihiatrija atkal trennēsies ar zālēm!
Re: Nesaprotu sevi...
22.04.2011 17:51
e/f , meli ir visur. Kā pret tiem izturēties?
Re: Nesaprotu sevi...
22.04.2011 21:14
Man vairaak bail nevis naaves, bet no vecuma un ar to saistitaam prata un kermena parvertibaam - fiziskaam - grumbas, slimiibas, garigaam - atminas traucejumi, pat marasms utt. Bet visvairaak bail no slimibaam, kuras ierobezo vai pat padara neiespejamu parvietosanos.... seviski ja tas ir salidzinosi agri.... manai mammai mazliet paari 60 gadiem un vina tikpat kaa neiet aaraa ()kaajas un mugurkauls) Bail liidz asaraam... un zheel mammu... :(
Re: Nesaprotu sevi...
23.04.2011 21:41
Novecošana jau ir miršanas procesa daļa. Organisms lēnām sabrūk, līdz beigās izslēdzās pavisam.
Re: Nesaprotu sevi...
23.04.2011 21:47
Par to nau jārunā te,domājiet pozitīvi
Re: Nesaprotu sevi...
28.04.2011 23:45
Psihiskie traucējumi! Saproti sevi un ārstē pati sevi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 9?
Ziņa: