patīkamas blakus parādības... :)

Aizsāka zandaleenc 

patīkamas blakus parādības... :)
30.04.2011 22:21
njā, šbrīd mans zāļi kokteilis ir diezgan pamatīgs- Seroquel XR 400mg 2x dienā, Venlaxor 75mg 2x dienā, Mirzaten 30mg 1x dienā, Stilnox 10mg 1x dienā, Tisercin 75mg 1x dienā un Klonazepams 2mg 1x dienā, bet ne katru dienu... bet šopavasar laimīgi secina, ka kopš esmu sākusi dzert šāda veida zāles, man ir pazudušas alerģiskās iesnas, kas bija katru pavasari, man nav grūtību elpot, kas bija tik ierasta parādība pavasaros... un jā reimatlgs man mēģināja uzstādīt diagnozi reimatoīdais artrīts, jo manā ķermenī nebija locītavu, kurā nav iekaisuma... bet nu jau tik ļoti ilgi man nav sāpējusi neviena locītava... njā, ir klāt pienācis nedaudz svars, bet es varu paskriet bez sāpēm... un skriešana man bija ļoti svarīga... jo jau 16 gadus esmu pavadījusi stadionā trenējoties...
Re: patīkamas blakus parādības... :)
30.04.2011 23:08
Visas Tavas bijušās sūdzības skaitās psihosomatiskas, tautas valodā runājot — "uz nervu pamata". Ja atrod atbilstošās zāles, tad tā tam vajadzētu būt.

Kokteilis gan diezgan skurbinošs.

Turies, ko citu.
Re: patīkamas blakus parādības... :)
30.04.2011 23:24
Nav brīnums, ka psiheņu pacientu vidējais dzīves ilgums īsāks par 20 gadiem nekā pārējai populācijai.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav brīnums, ka psiheņu pacientu vidējais
> dzīves ilgums īsāks par 20 gadiem nekā
> pārējai populācijai.

ir ir brīnums
ka tik ilgi nodzīvo
galvenais ka rezultats ir
dzīves kvalitāte uzlabojās
kas arī ir medicīnas galvenais uzdevums

viņi taču smaida visu laiku
un bauda dzīvii

a tie daži gad tur... frrrr
galvenais ka ir citas saūtas ka "normālajiem"
priecajās par katru nakmo tableti jo nebus tik slikti

tas tak ir labak kā priecāties par to ka nav labi
Re: patīkamas blakus parādības... :)
01.05.2011 22:39
Un nodukļu maksātāji maksā par to, lai šādiem indivīdiem barotu iekšā totāli absurdus zāļu kalnus.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.05.2011 22:46 by existential fool.
Re: patīkamas blakus parādības... :)
01.05.2011 23:01
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un nodukļu maksātāji maksā par to, lai
> šādiem indivīdiem barotu iekšā totāli
> absurdus zāļu kalnus.

kāpēc absurdus??? ar šo zāļu kalnu es vismaz jūtos kā cilvēks...
Re: patīkamas blakus parādības... :)
02.05.2011 00:09
un kā jūtās cilvēks?
Re: patīkamas blakus parādības... :)
02.05.2011 11:01
eksistenciāli, beidz ņirgāties... Tu te neesi anonīms.

redzētu, kāds dzīvē varonis šito visu kādam pa taisno acīs pateikt.
Re: patīkamas blakus parādības... :)
02.05.2011 14:50
Es ņirgājos? Ne jau es te lielos, kā indējos nost.

PS
Un ja jau kaut ko raksti internetā, tad esi gatavs, ka vienmēr atradīsies kādi slimnieki, kas uzbruks. It sevišķi jau psih sadaļā. :))



Edited 1 time(s). Last edit at 02.05.2011 18:34 by existential fool.
man vienāvietā deva 900 mg dienā,kad es prasīju kapē tik daudz,atbilde bija tas nav daudz,esot arī citiem 1800 mg kvetiapina dienā
Re: patīkamas blakus parādības... :)
02.05.2011 18:35
Vai viņi no gultas kādreiz arī izkāpj? :))
Nu sajūta pabriesmiga,es no turienes aizmuku.Man jau 200 mg vakarā liekas daudz,jo visu nākamo dienu to jūt.
Lāsēns Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu sajūta pabriesmiga,es no turienes aizmuku.Man
> jau 200 mg vakarā liekas daudz,jo visu nākamo
> dienu to jūt.


nu nez man beigās bija 4X dienā pa kādām
5 pustabletēm

stāžs 10 gadi un pie durvīm policisti ar šprci

oficiāli ir tā ka tu vari pateikt ka tev šie pakalpojumi nav vajdzīgi un paldies
un sveiki

bet kas notiks tālāk to neviens nezina
tapēc to atkapšanos būu jauki darīt ārstu uzraudzībā, bet
tas nav iespējams jo ir paradokss ka ārsti ir tie paši kas tevi
tur raksta tās devas

es vienkārši sapratru ka gals klāt un kautkas jādara, bet tas ir šausmīgi
zemabziņas apakšā kautkut

oēctam ir vāks, nu tur ilgi man bija
te var parakties ko raktīju, ka man jādzivo kaķa dēļ tur ka kaķis ar arti rada
kur veikals un ja kļudās tad es pats izfomāju pareizo virzienu un viss kas

ēst tikai zaļumus un visādus tur bŗinumus sagudroju

ta kauka

bet ja nesanak tad nezinu
ta ka ta ira

vienkāršī tev vajag pa kluso domāt un vākt informācioju par visu to
un mēģināt saprast ko darīt.... nav jau jāsteidzās vai ātri kaukas jādaara
vajag sajust pareizo intuitīvo taisnības līniju un mierīgi pie ta turēties

tu jau esi mierīgs ārdās tie apkart kas lekā kautkā tā

ja tu nedzer zāles vini tak paliek traki nevis tu
ta jau var sabojat visas aknas ar tik daudz zalem.Ari es dzeru gadiem daudz un arsti teica,ka aknas nebojajas,bet,kad nodevu asins analizes,uzradijas,ka ir pabojatas!!!
kas tās bija par 5 pustabletem 4 reiz diena,cik daudz quetiapinum?
Re: patīkamas blakus parādības... :)
03.05.2011 00:08
zandaleenc
Kaa var notureties kajaas no sadaam zirga devaam? Un kaa ar svaru? Vai nepieaug svars un estgriba no saada kokteilja? Es otro dienu dzeru 4.dalju no tbl. Mirzaten... peec pusstundas gaazh no kajaam :))) Dzeru uz nakti, bet no riita tik un taa knapi varu atknibinaat acis...
Re: patīkamas blakus parādības... :)
03.05.2011 11:50
noturēties nav nekādu problēmu- strādāju, trenējos, apmeklēju jogu... svars pieauga kaut kad sākumposmā no citām zālēm... no šī kokteiļa nenāk klāt... vakar jutu, ka atkal nevarēšu aizmigt un izdzēru klonzepamu... no rīta nekādu problēmu pamosties...
Re: patīkamas blakus parādības... :)
03.05.2011 12:23
zandaleenc
Ja nav noslēpums, no kurām pieauga svars un pie kādas diagnozes Tu lieto visas šīs zāles?
Un kad sāki lietot, arī nebija miegainums? Es lietoju Mirtazapin niecīgu devu uz NAKTI, bet reāli atbrīvojos no miegainības tikai pēc 12.00 :)))) Guļu ļoti labi. No rīta dzeru Venlafaksīnu.
Cik ilgi Tu vispār lieto zāles? vai nezini, kā ir ar šada veida zālēm - svars pieaug visu laiku vai tikai sākumā un tad paliek stabils? No Paroxetine man pieauga svars (tikai kādi 3-4 kg, bet tik un tā jutos kā muca), man šķiet, no Paroxetine ir arī tāds kā smagnējums un tūska.... tāpēc arī tā sajūta, ka esi kā resna govs .... Cik nopratu, svars pieauga no tā, ka palielinājās ēstgriba, kuru kontrolēt bija baigi grūti... :( Bet kopumā Seroxat man ļoti palīdzēja pret depresiju un SF....
Tagad sevi vēroju.... un laikam pat sāku stresot :)))) , bet ceru, ka būs OK, jo deva ir diezgan maza... turklāt Venlafaksīns pazemina ēstgribu un dod enerģiju...
Re: patīkamas blakus parādības... :)
03.05.2011 15:32
nu man pieauga no halperidola un soliana... ar diagnozi ir citādi... iestājoties slimnīcā mana diagnoze bija depresija ar autoagresiju, bet izrakstoties šizofrēnija...
sāumā varbūt bija neliela mieganība, bet nekas pārmērīgs... zāles lietoju kopš 2009. gada oktobra... un pirms gada man piešķīra 2.invaliditātes grupu...
Re: patīkamas blakus parādības... :)
05.05.2011 11:14
zandaleenc Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ... iestājoties slimnīcā
> mana diagnoze bija depresija ar autoagresiju, bet
> izrakstoties šizofrēnija...


Pag! Vai ta slimnīcas nav domātas tam, lai ārstētu?...
Re: patīkamas blakus parādības... :)
05.05.2011 11:38
psihenei esot ok, ja vismaz nav kaitējusi, nav obligāti jāārstē.
Re: patīkamas blakus parādības... :)
05.05.2011 12:43
Viņas ir domātas lai tu nepaliktu debīls un nekaitētu sabiedrībai, tāpēc ir domāta psihene kura īslaicīgi sazāļo un tu esi mierīgs:D
Re: patīkamas blakus parādības... :)
05.05.2011 16:04
Mani nienmēr ira izbrīnījusi sekojoša lieta:uz tailenola un citiem vājiem preperātiem virsū ir sarkans trīsstūris,kas pēc ceļu satiksmes noteikumiem nozīmē preperātu ,kuru lietojot nedrīgst braukt ar auto.Bet uz stipriem antipsihotiskiem līdzekļiem nekas tāds nava :),tātad es varu rīt nez cik daudz tos un braukt.Piemērs zandaleenc,400 XR Quetiapinum no rīta un vakarā.Uz klonazepama gan ir rakstīc ka to lietojot nedrīgst braukt ar auto vēl 2 dienas pēc lietošanas.
Re: patīkamas blakus parādības... :)
08.05.2011 02:04
man te tāds jautājums tiem, kuri pabijuši psihenē - a jums autovadītāja apliecību ir atļauts dabūt?
1. ne visiem diagnoze uz mūžu. Ir ambulatorie pacienti. Starp kuriem skolotāji, docētāji, mediķi, aktieri, zinātnieki, sportisti u.c. sabiedrībā funkcionējoši locekļi.
2. B kategorijas braukšanas apliecību var dabūt arī ja uzskaitē. Problēmas būs ar C un D kategoriju. Par ieroča atļauju jāaizmirst.
Klausies, kā ir ar venlaxor, vai skriešanā, sportojot, ejot uz maksimālām slodzēm problēmu nav?
Re: patīkamas blakus parādības... :)
08.05.2011 11:32
īpašas problēmas neizjūtu... drīzāk šķiet traucē seroquel...
Re: patīkamas blakus parādības... :)
10.05.2011 21:19
jamm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man te tāds jautājums tiem, kuri pabijuši
> psihenē - a jums autovadītāja apliecību ir
> atļauts dabūt?


Tikai uz traktoru. Lai negoņī pa traku apkārt psihotropiķus sadzērušies. :)
Nea,man ir visas A;BE;CE;DE.Tagad mācos uz "naktoru",prezīzāk - forvarderi un harvesteri.
Re: patīkamas blakus parādības... :)
14.05.2011 23:47
priekš kam? Tu strādā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 20?
Ziņa: