mizantropija

Aizsāka hvz 

mizantropija
01.05.2011 22:09
Mana problēma ir īsumā šāda: man ir 29 gadi, nestrādāju, nemācos (pametu daudzas augstskolas pusratā, saskaroties ar pirmajām grūtībām sociofobijā un miazantropijā). Nekad arī neesmu strādājusi šī paša iemesla pēc. Man nav enerģijas, ambīciju, riebj cilvēki. Viss apkārtesošais šķiet absurds bezjēgas ritenis, bet clvēki - vairumā bezsmadzeņu bioroboti. Pat tie, kas bija izpelnijušies manu atzinību, vēlāk manās acīs nolaidās. Šobrīd man nav neviena drauga, tikai ar ex draudu dažreiz satiekos. Sēžu savu vecāku majā un pa dienu eju garās pastaigās, ne ar vienu nekomunicēju.

Sociālā fobija izpaužas nespējā uzstāties publikas priekšā - trīc balss, deb rokas, zūd domas pavediens, galvā iestājās melns vakuums, nespēju mobilizet un atjaunot domu. Uztraucos, ka šajā brīdī mani vērtē, bail, ka par mani izveidosies negatīvs priekšstats. Pret tiem cilvekiem, kas man simpatizē, izjūtu greizsirdību, ka viņiem interesē arī citi cilvēki. Man ir hipertrofēts egoisms un mazvērtības komplekss vienlaicīgi. Es neredzu savām problēmām atrisinājumu, ja nu vienīgi izbeigt šo bezjēdzīgo eksistenci pastāvīgā naida un atsvešinātības cietumā. Tāpat es nespēju radoši domāt. Tikai kritiski - analītiski. Tāpēc man ir grūti jokot, saskatīt smieklīgas analoģijas, kas vajadzīgs humoram, utt. Esmu pārsvarā drūma un nopietna. AD nedzeru, jo neticu to efektivitātei. Negribu aizmiglot savu apziņu ar ķīmiju. Vai kādam ir līdzīgi?
Re: mizantropija
01.05.2011 22:36
Jā, man daudz kas ir līdzīgi. It seviški šitais- "Viss apkārtesošais šķiet absurds bezjēgas ritenis, bet clvēki - vairumā bezsmadzeņu bioroboti."
Re: mizantropija
01.05.2011 22:47
Jā, savas dzīves novērojumu konsekvence ir tieši tāda. Kosmoss ir auksta un vienaldzīga telpa, cilvēks - predisponēts biorobots, savu instinktu (bieži vien pretrunīgo) - vergs, kas iedomājies, ka ir kas vairāk k bezspalvans pērtiķis, kura eksistencei nav nekādas superjēgas. Viss tas reliģiski - ezotēriskais murgs ir tikai opijs tautai, bez kura realitāte atsegtos tieši tāda. Ja cilvēkam ir ambīcijas, godkāre, viņš ir alfa tēviņš - viņš grib visu pasauli - cool, bet ja neesi vinnnējis ģenētiskajā loterijā un esi nīkuļojošs dārzenis - tas ir aukstasinīgi jāatzīst un jāatbrīvo sava ieta citiem.

p.s ja interesē, vari palasīt kaut ko no dialektikas, tur visa šī figņa ir aprakstīta (bez suicīda ideoloģijas, protams) :)
Re: mizantropija
04.05.2011 12:35
Es gribu būt tavs draugs draudzēsimies:))
Re: mizantropija
16.10.2011 10:39
Pilnībā izprotu tavu pašreizējo situāciju. Mizantropija savā būtībā ir ļoti patiesa, jo tā ļauj saskatīt cilvēkus un to masu no visobjektīvākā skatpunkta. Cilvēks pēc savas būtības ir garīgs kanibāls, vampīrs, kuram vairāk par visu patīk sev līdzīgo nīcināšana un terorizēšana. Mans naids gan izpaužās mazliet savādāk nekā tavs. Es varu ienīst ikvienu cilvēku personiski(kas var novest un ir jau novedis mani līdz fiziskiem uzbrukumiem), tikpat labi kā visu to sapuvušo, pelēko bezsmadzeņu hiēnu masu kopumā.
Re: mizantropija
16.10.2011 11:48
Tas ir tapē ka jūsu apziņa sāk atmosties un izvērtēt kas ir šī pasaule 1.tā nav ēdenes dārzs > 2.tā ir čūskas jeb sātana inspirēta 3.tā radīta sadalot nulli pretmetos,tas ir matērijā un antimatērijā.Simboliski plūcot augli no laba un ļauna atzīšanas koka (aizdomājieties par šo) 4.šis materiālais visums NAV Dieva radīts,tam ir zemāka paradigma nekā ielikts cilvēka sirdī,tas pakļauts entropijas pieaugumam,un neatgriezeniski ies bojā. 5.cilvēks te nepaliek bet atgriežas pie sava radītāja izejot visus 78 psiholoģiskos stāvokļus,garīgi izaugot,un novērtējot īstās vērtības: tīrība,skaidrība,ticība,uzticība un mīlestība
Re: mizantropija
17.10.2011 15:29
Vot šo varētu ja unosaukt par psihiskajiem traucējumiem, ja apkārtējos jau sākam uzstvert kā bioroboti, un es esmu varonis!
Re: mizantropija
18.10.2011 18:11
Smags gadijums. Ir vērts padomāt par pašnāvību...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: mizantropija
18.10.2011 19:04
Fui,kas pa padomiem...Nedari tā!
aberz
Re: mizantropija
18.10.2011 19:56
hvz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mana problēma ir īsumā šāda: man ir 29 gadi,
> nestrādāju, nemācos (pametu daudzas augstskolas

a kur problēma?

tev tā nepatīk?
galu galā, dzīve ir tava nu ko gribi dari
kāda tev daļa gar tiem gurķiem, katram savs ccits grib būt bagāts cits pimais cits glābt pasauli
cits tic dievam cits krievam cits eiropai cits ADtiem nu un

dzīvē ir daudzkas interesants, galu galā feini rudens cilvji bizo streso vai sēž blakus šoferim darba ar portfeli
un jūtās svarīgs nu un ... lasi grāmatas ... vienalga

augstskolās jau arī mācies to kas interesē, jo arī izglītība ir māņi galu galā nejau mācītie rada kautko jaunu bet
māca to kad kāds kautko radījis, tie kas māca tikai izlasa un atkārto :-)

fišku jārubī kur ir kaifs dzīvē katram tas ir savs

varī iedomātis sevi kā operdziedātāju? kereivi? deputātu? ārstu? biļešu konrolieri?
trauku novācēju? mācītāju? 100latnieku? gasterbaiteri krievijā? miljonāru? jauno māmiņu?
narkomānu? policisti?

nu un kautkas jau pie kautkā noved, miers ir tikai starpstāvoklis un atkal viss kustās
galu galā neko nedarīt taču nevar kautko tak tu dari? lasi skaties tv? nu vienalga, mājās ja neviena nav taču
viss sabrūk un apaug ar piepēm visur ir jākustās

manuprāt tu nemaz to neraksti jo tā domā par citiem no malas vērojot
un ja nesaprot tad brīnās vai baidās vai kā tā visi dara tā e tu?
Re: mizantropija
18.10.2011 21:09
Vislabāk būt par miljonāru man liekas,tad var paņemt smuku sekretāri un ceļot pa pasauli,kur siltāks ira...kādas ir tautas domas?
Re: mizantropija
18.10.2011 21:12
incanti ka tas kas piedāvā pašnāvību ir sevi nodēvējis par guru,pēc e-pasta spriežot....savukārt man ir muļķa,jeb bērna arhetips :) tā šinī pasaulē ira
aberz
Re: mizantropija
18.10.2011 22:29
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vislabāk būt par miljonāru man liekas,tad var
> paņemt smuku sekretāri un ceļot pa pasauli,kur
> siltāks ira...kādas ir tautas domas?

nu nez
tapat jau var sekretāri paņemt bez miljona
un ceļot aŗi...

bija jox ka miljonari maksā otru miljonu lai neliek viņus miljonaru sarakstā :-)
nu lai nevienc nezina

manuprāt katram savs kaifs ira
kas kuram

domā ka sekretāre ir kruta?
īstenība ja ta padomā tad tas ir zemākā kvalifikācija
nu mok grāmatvedi

pārāk gudras aŗi neder

īstenība studentes tak ir gudrākas par sekretārēm :-)
un ceļot vaer par algu arī tīri labi ar impro vai motociklu piemēram
:-)
aberz
Re: mizantropija
18.10.2011 22:31
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> incanti ka tas kas piedāvā pašnāvību ir sevi
> nodēvējis par guru,pēc e-pasta
> spriežot....savukārt man ir muļķa,jeb bērna
> arhetips :) tā šinī pasaulē ira


nu reliģijas biegās noved pie tā ko tu saki
bet nu
tak vieni gaida pasaules galu otri tibetas kalnos
mūmijojās un upurē viens otru
Re: mizantropija
19.10.2011 12:45
Opā! Atcerējos kādu slavenu teicienu, ko pirms pakāršanas teicis 20. gadu ASV sērijslepkava Karls Panzrams(Carl Panzram), kurš nogalināja vairāk kā 20 vīriešus un veica neskaitāmus uzbrukumus(pārsvarā vīriešiem). Kad viņam ap kaklu tika uzmesta cilpa, viņš teica:"Es vēlētos, kaut visai cilvēcei būtu viens kakls, tad es to varētu žņaugt!" Iesaku palasīt viņa biogrāfiju ikvienam sevi cienošam mizantropam.
Re: mizantropija
20.10.2011 20:12
Un tu arī taisies sākt slepkavot, Mizantrop? Āksts :D

tas Panzrams izklausās pēc kaut kādām tabletēm :D
Re: mizantropija
21.10.2011 00:35
Iespējams, ka ir arī tādas tabletes. Ar atbilstošu efektu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
aberz
Re: mizantropija
21.10.2011 12:51
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Iespējams, ka ir arī tādas tabletes. Ar
> atbilstošu efektu...


nu riekstu eļļa palīdz pret agresiju bailēm un dod labsajūtu
un mieru... pasaule kļūst gaiša silta un miers rosina darboties
tāpat, jo ir labi, nev is aiz bailēm darīt muļķības..

amen
tikai nedzeriet daudz
:-)
aberz
Re: mizantropija
21.10.2011 13:01
Misanthrope Rakstīja:
-------------------------------------------------------
kaklu tika uzmesta cilpa, viņš teica:"Es
> vēlētos, kaut visai cilvēcei būtu viens kakls,
> tad es to varētu žņaugt!" Iesaku palasīt viņa
> biogrāfiju ikvienam sevi cienošam mizantropam.


Mizantropija
Vikipēdijas raksts
Mizantropija (grieķu: misanthrōpia, misein neieredzēts + anthrōpos cilvēks) ir naids, neticība un nicināšana pret cilvēkiem, novēršanās, atsvešināšanās un bailes no sabiedrības. Plašu popularitāti šis jēdziens ieguva pateicoties Moljēra komēdijai "Mizantrops" (franču: "Le Misanthrope"). Pretmets filantropijai.
Pēc savas dabas mizantropija ir pesimisma, individuālisma, kā arī egoisma galēja izpausmes forma, kas ir pretstats humānismam. Mizantrops jeb cilvēknīdējs ir nesabiedrisks cilvēks, kas vairās no sabiedrības. Mizantropija var iegūt pataloģisku raksturu.
Tiek izdalīti divi mizantropijas paveidi:
mizogīnija — sieviešu dzimuma ienīšana,
mizandrija — vīriešu dzimuma ienīšana.
Par mizantropiem tiek uzskatīti, piemēram, filosofs Artūrs Šopenhauers, komponists Pēteris Čaikovskis un citi pazīstami cilvēki.

ko tik neizdomā
klasifikātori

sabiedrību nīst ir stulbi, jo tādas nemaz nav, tie tak ir tie paši cilvēki
kautkāds murgs...

tos īpatņus ar ko slederēt pa sabiedrību tak vbar izvēlēties
var pat savu sabiedrību taisīt, piemēram suņu mīlētājus,
īstenība dzīvnieku mīļī ir samērā jauki cilvēki
daudzi makšķērē piemēram
vai brauc ar slēpēm, nu parasti dzer kopā bet tas ir stulbi
Marko
Re: mizantropija
21.10.2011 20:11
Varbūt vēlies pakomunicēt virtuālajā vidē? Man ir līdzīgas problēmas un līdzīgs skats uz dzīvi.
Re: mizantropija
22.10.2011 14:30
Tu mani sauc par ākstu nemaz nepazīstot. Varu minēt, tu arī esi mizantrops, jeb arī cilvēkveidīgs gailis vai vista, kam patīk jaukties lietās par kurām neko nejēdz??? Tā teikt, gribās kautko pakladzināt, lai kristu citiem uz nerviem?
Re: mizantropija
22.10.2011 18:48
Misanthrope Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu mani sauc par ākstu nemaz nepazīstot. Varu
> minēt, tu arī esi mizantrops, jeb arī
> cilvēkveidīgs gailis vai vista, kam patīk
> jaukties lietās par kurām neko nejēdz??? Tā
> teikt, gribās kautko pakladzināt, lai kristu
> citiem uz nerviem?


Tieši tā, man patīk jaukties lietās, par kurām neko nesajēdzu hahahah. Ko tu man tagad izdarīsi, nogalināsi ? :DD
rezija
Re: mizantropija
22.10.2011 21:19
Un šāds cilvēknīdējs domā, ka VIŅŠ ir VIENS pret VISIEM, nesaprotot, ka PATS ir iekšā tajā VISI masā.
Re: mizantropija
23.10.2011 02:42
jamm nu tu dod.
aberz
Re: mizantropija
23.10.2011 13:55
rezija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un šāds cilvēknīdējs domā, ka VIŅŠ ir
> VIENS pret VISIEM, nesaprotot, ka PATS ir iekšā
> tajā VISI masā.

miazntropam vienkāršijāsaprot ka būtu ja viņš pamostos un neviena
apkārt nebūtu?
Pirms viņšatstieptu savas peciņas saprasdams ka viņš ir pilnīgi atkarīgs no tiem
ko viņš grib nožņaugt, viņs sāktu domāt ka nīst sevi jo nav spēigs nevienam neko dot
tāpec aŗi grib žņaugt

tapat kā kāsa tolks būt sievietei ja nav vīrieša,matei ja nav bērnu, un otrādi vīrietim utt
arīmizantropsnavarbūt ja nav sabiedrības jo tad jau nav ko nīst

ja visi būtu mizantropi?
Re: mizantropija
23.10.2011 19:34
Vislabaak man patiik fakts ka tie lielie cilveeku niideeji pasi mokaas ar savu sociaalo fobiju un nespeeju komuniceet ar apkaarteejo pasauli. Un taa vietaa lai straadaatu ar savaam probleemaam vini visu vainu uzgaaz paareejiem cilveekiem - nu kaa gan vins nabadzins var kontakteeties ar taadiem bezsmadzenu radiijumiem???? Varbuut laiks ir mainiit SAVU attieksmi pret dziivi un cilveekiem......
Re: mizantropija
23.10.2011 23:32
ko tu gribi tā "ēde" jau ir iēdusies smadenēs.
aberz
Re: mizantropija
24.10.2011 02:01
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
isu vainu uzgaaz paareejiem cilveekiem - nu kaa
> gan vins nabadzins var kontakteeties ar taadiem
> bezsmadzenu radiijumiem???? Varbuut laiks ir
> mainiit SAVU attieksmi pret dziivi un
> cilveekiem......

nu reizēm ir tā ka cilvēks savā acī baļķī neredz, spoulis varbūt sabiedrība nezkāpēc pret to mizanropu attiecas
kautkā un viņš to sabiedrību tā arī nīst.. a iemesls pavisam cits

piemēram par 0,5m īsākas kājas vai neiztekti dzimuma hormoni, jocīga balss
daudz naudas, stāvolkis sabiedrībā kautkas ko sabiedrība nepieņem bet nevar
no tā atteikties...

bet īstenībā jau sabiedrības nav, cilvēki pret citiem attiecās kā viņš pats pret sevi
itkā kautkur dzirdēts... un cilvēks mazohistiski iet piemēram pie homseksuālistiem pīpēt un tad
bļauj kāda tā sabiedrība man visi uzmācās riebekļi a man ģimene es normāls

kautgan pamatā piemēram ka sieva apšauba vīrišķību nu piem...
vai otrādi
man ir tāpat. Sākumā es neienīdu cilvēkus, tikai sevi. Viskaitinošāk, manā gadījumā, ir dzirdēt 'saņemies', 'visiem ir grūti', 'cīnies'. Iespējams, tieši tas man lika sākt ienīst viņus visus. Nelojālus, trulus, vājus. Es vēlētos dzirdēt, kā katrs no viņiem lūdzas brīdī, kad tiem atņemts viņiem pats dārgākais, lai kas tas arī būtu. Jo tādi kā viņi man ir atņēmuši vajadzības un vēlmes.
zemene
Re: mizantropija
01.01.2012 14:26
blueberry shake
Cik skumji vārdi no Tevis! Izklausās pēc sadisma....

Man dzīves telpas tuvumā ir viens mizantrops. Vēl īsti neesmu sapratusi, kas viņam licis par tādu kļūt. Bet šķiet, ka tām vajadzētu būt drausmīgām lietām jebkuram cilvēkam.
Ir daži cilvēki, ar kuriem laika gaitā ir bijis kaut kas slikts komunikācijā, bet pat sliktākajam no viņiem (protams tikai manās acīs, izejot no konkrētās situācijas), nav bijusi vēlēšanās pat domās atņemt pašu dārgāko, lai kas tas arī būtu. Kāda ķecerīga ideja varbūt, bet nu galēji noteikti nē...

Acīmredzot, Tevi kādi tuvinieki ir galēji sasāpinājuši... Man arī tādi ir pāris. Bet pēc Tavām rindkopām šķiet, ka mans gadījums tad ir bez maz paradīze, salīdzinot ar Tevi.

Hroniska tuvinieku nejolitāte var sagraut, jo nekad nevar zināt, kāds būs rezultāts vai risinājums. Bet tādā gadījumā, veidojas pretruna. Tev nepatīk vāji cilvēki. Bet stipri cilvēki var paļauties tikai uz sevi. Un nerēķināties ar tuvinieku lojalitāti vai tās trūkumu. Ja pati esi stipra, kāpēc Tev vajag uztraukties par citu trūkumiem?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 6?
Ziņa: