Pēc jaudības un kaitējuma

Aizsāka enfuego 

Pēc jaudības un kaitējuma
17.05.2011 12:07
Varat salikt secību kuras būtu tabletes, no mazāk kaitīgiem līdz trakāk kaitkīgiem?

• neiroleptiskie līdzekļi;
• normotīmiskie līdzekļi jeb garastāvokļa stabilizatori;
• trankvilizatori;
• sedatīvie līdzekļi;
• antidepresanti;
• psihostimulatori;
• nootropie līdzekļi;
• psihotomimētiskās jeb halucinogēnās vielas.

Pie kā peder truxal?



Edited 1 time(s). Last edit at 17.05.2011 12:22 by enfuego.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
17.05.2011 12:24
Kuro reizi to to jau jautā?...

Ilgterniņā lietojot no psihotropajiem veselību visvairāk graujiešie skaitās neiroleptiķi. Rezultāts var sanākt- neiroloģiskie un smadzeņu bojājumi, diabēts, un vēl tur kaut kas. Bet tās devas, ko Tev tur izraksta un vairumam parastajiem pacientiem- depresijām, trauksmei, u.t.t.- tas ir vien tāds nieks, par ko nav pamata satraukties. Bet zandalēnam gan būtu pamats bišku satraukties. :)



Edited 2 time(s). Last edit at 30.05.2011 18:10 by existential fool.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
17.05.2011 12:26
Es vispār nesaprotu nafigam es atbildēju, Tu tak vispār neko ņe bum bum. Dzer savu šmigu un aizmirsti par lietām, kas Tev nemaz nav jāsaprot. :)
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
17.05.2011 18:32
Es nezinu kāpēc, bet man liekas, ka enfuego ir kādi 16-19 gadi..

Man, piemēram, ir 18(drīz 19) un es arī visādas vainas bieži sev meklēju, bet es domāju, ka kaut kādos 22-25 gados jau jābeidz to darīt.

Man vispār tāda sajūta, ka tam enfuego nevajag nevienas tabletes lietot, jo palasot to visu, ko viņš medicīniskajā sadaļā rakstījis, liekas, ka viņš vienkārši uztraucas par vismazākajiem niekiem un lieto tabletes tikai tāpēc, ka ir izlasījis internetā par tām no forumiem un cer, ka paliks labāk, bet patiesībā viņš ir vesels, tikai bik iesprūdis tīņu vecumā, kad uztraucas par daudzām lietām. Un par alkoholu viņš arī runā apmēram tā kā tiņu gados.. lielās, ka dzer šņabi utt.. ka lieto kaut ko ..
Un, kad uzzināju, ka viņam vēl meita ir, tad vsp bija šoks, jo pēc visa viņa rakstītā liekas, ka vēl par viņu pašu ir jārūpējas kādam, kur nu vēl lai viņš par kādu rūpētos, jo neliekas pieaudzis galīgi viņš... Tās tik manas domas!
aaaa
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
17.05.2011 18:42
psihiskām kaitēm vecuma ierobežojumu nav.
drīzāk - jo jaunāks esi, jo mazāk kaišu...
aaaa
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
17.05.2011 18:52
tā kā labāk beidz jau 18 gados meklēt tās kaites, citādi arī 22 gados nevarēsi beigt to darīt. Zemapziņā ar gadiem tas dziļi iesakņojas, ka pat sapņos rādās.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
17.05.2011 21:32
Ja es būtu vesels, tad es te nebūtu, trauksme man ir un tie visu laiku riņķo kā karuselis to labi to slikti, kā jau teica, neiroloģe man ir vd un ja es tā turpināšu nonākšu psihenē, esmu cietis no trauksmes jau narkotiku laikos! Es jā tagad es satraucos par visu kas notiek, un es to nespēju dažreiz kontrolēt, uzbrūkošās domas man vairāk kaitina, un tas bezmiegs, nāk miegs, bet aizmigt nevaru, un tie nav psihiskie traucējumi?? Dažreiz domāju tā, tad dažreiz domāju savādāk, un tas nerealitātes sajūtas tas vnk ir vāks, ka katru dienu man mainās smptomi! Vien dien ir saebis, otrā diena atkal rokos savās domās! urbjās iekša vienkārši!

Vot tur jau i tā lieta, man ir 25 bet, tas smadzens kautko netā strādā!



Edited 1 time(s). Last edit at 17.05.2011 21:36 by enfuego.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 18:59
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kuro reizi to to jau jautā?...
>
> Ilgterniņā lietojot no psihotropajiem veselību
> visvairāk graujiešie skaitās neiroleptiķi, tik
> protams, ja lieto lielās devās. Rezultāts-
> neiroloģiskie un smadzeņu bojājumi, diabēts,
> un vēl tur kaut kas. Bet tās devas, ko Tev tur
> izraksta un vairumam parastajiem pacientiem-
> depresijām, trauksmei, u.t.t.- tas ir vien tāds
> nieks, par ko nav pamata satraukties. Bet
> zandalēnam gan būtu pamats bišku satraukties.
> :)
>

kāpēc man būtu pamats satraukties???
> Vismazāk kaitīgās, vai drīzāk- vispār
> nekaitīgās psihoaktīvās vielas cik nu es zinu-
> marihuāna, haluciogēnās sēnes, kava kava, un
> vēl jau noteikti ir šis tas.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 19:30
Zandaleenc,Tu lieto 800 mg dienā?
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 19:56
seroyuel xr 400mg 2x dienā... pie visa pārējā ko dzeru...
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 19:56
tas skaitās daudz???



Edited 1 time(s). Last edit at 18.05.2011 20:12 by zandaleenc.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 20:44
Priekš kam Tu dzer tik daudz pa dienu? Tev ir halucinācijas vai mānija?
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 20:45
trauksme un bailes no cilvēkiem...
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 21:07
Priekš kam no rīta šito dod?
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 21:08
zandaleenc, Tavs psihiatrs nav vesels. Mūc kamēr vēl nav par vēlu! :)
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 22:11
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zandaleenc, Tavs psihiatrs nav vesels. Mūc kamēr
> vēl nav par vēlu! :)

te jau vēl var disutēt, kurš no psihiatriem nav vesels... tas, kurš slimnīcā deva šo zāļu kalnu, vai rajona psihiatrs, kas turpna tās pašas devas nu jau šķiet trešo mēnesi... nez no kura man jābēg???
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 22:26
zandaleenc, kaa tas ir - bail no cilvēkiem? Ja tu, piemēram ,sabiedriskajā transportā iekāpsi, kur daudz cilvēku apkārt, tev sāksies panika un sāksi bļaut? Vai ko?
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
18.05.2011 22:32
esot starp daudz cilvēkiem sākas trauksme... ir brīži, kad es pat darbā no bērniem jūtu apdraudējumu... esot starp cilvēkiem, es jūtos apdraudēta un ir sajūta, ka viņi man var nodarīt pāri... ja jādodas uz vietām, kur būs daudz cilvēku, tad jau laicīgi iedzeru klnozepāmu...
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
19.05.2011 21:26
Klonazepāms tas ir kūl :)
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
19.05.2011 21:30
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Klonazepāms tas ir kūl :)


kādā ziņā???
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 11:45
Tāpē ka nekad nepieviļ :D
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 16:11
tas gan... ja jūtu, ka nevarēšu aizmigt- iedzeru klonzepāmu, ja jūtu, ka būs par daudz cilvēeku- iezeru klonozepāmu, ja jūtu, ka esmu pārāk trauksamina- iedzeru klonozepāmu... un tā šo sarakstu varētu turpināt...
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 16:24
jēziņ, bet ko tad dara tie daudzie neiroleptiķi... :/

man domāt, viņiem vajadzēja Tev palīdzēt tikt ar trauksmi tad galā.

cik Tu tagad regulāri lieto?
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 16:33
Neiroleptiķi ir diezgan fufeļains līdzeklis pret trauksmi, tas vēl tā maigi izsakoties.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 17:05
man jau kaut kad radās tādas aizdomas, kad pagaršoju truxal, laikam divas tabletes... mjā. bija tāda sajūta, kad ir viegli iepļauts šampis un kad viskārtīgākā būtne pamazām kļūst par.... (es neizteikšos tālāk) :) un tas tak viņiem vieglais skaitās. miegs nevienā acī. bet citi saka un arī šite ir teikuši, ka no viņa labi guļ...

bet, ja cilvēkam ir trauksme, kāpēc viņš ir piedzīts ar tādu maisu neiroleptiķiem (kā zandaleenc)?

vot neticu kaut kā, ka autoagresija šitik smagi jāārstē, ja ir 2x ned. psihoterapeits.

un vai tās ir nemotivētas bailes no cilvēkiem? tur noteikti ir motīvs, tikai nav vēl atrasts...

bet psihiatrijā tā ir: kamēr cilvēks sevi nepazīst, viņš ir traks...

kad viņš zina, no kā ir depresija, tad ir reaktīvais, kamēr pie pstr. nav to izpētījis, tikmēr endogēnais...

zini, zandaleenc, man šķiet, ka tikmēr, kamēr Tu nesāksi just diezgan sūdīgās blaknes, būs grūti ko sevī mainīt. un arī tad ir grūti, jo kaifs no neiroleptiķa var likt visam virsū mīksto.

neņemos spriest par diagnozēm, tik savu pieticīgo skepsi atkal paudu...



Edited 1 time(s). Last edit at 20.05.2011 17:06 by Runcene.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 17:30
Runcene, par ko Tu vispār tur runā? Kaifs un neiroleptiķis = diametrāli pretējas lietas. Nu protams katram cilvēkam var būt sava reakcija uz vielām, bet tad Tu būsi viena no kādiem simt tūkstošiem cilvēku. :)
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 17:40
paga, paga...

ir tāda kategorija, ko tauta sauc par "laimīgajiem"... folklora jau no tukša gaisa nerodas.

hronisko psihiestāžu ļaudis acīmredzami dalās 2 kategorijās: nomāktie (guļ, šūpojas uz gultas malas) un laimīgie... aizej ekskursijā :)

tas ir acīs krītoši.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 17:50
Es ar esmu laimīgs.Nu pilnai laimei vēl vajadzētu Eksistenciāli par vergu,lai ik pa laikam sūkātu :D
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 17:51
Runcene, nu tad es arī labprāt būtu tas laimīgais. :) Bezmakasas kaifs, paika, parciņš kurā patusēties, citi tādi laimīgie kompānijai. Ko citu vēl dzīvē var vēlēties? :))



Edited 1 time(s). Last edit at 20.05.2011 18:22 by existential fool.
Re: Pēc jaudības un kaitējuma
20.05.2011 17:55
Lāsēn, drīzāk Tu pats pāris zobus pazaudētu, tas tā prezentam, lai Tev vieglāk atsūkāt saviem citiem mīlniekiem.

Sen jau bij nojaušams, kāda Tev orientācija. Bet ilgi pretojies tomēr atzīt. :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 23?
Ziņa: