Kas labāk, sevi nozāļot un darīt visu ko dzīvē vēlies vai...

Aizsāka aaaa 

Re: Kas labāk, sevi nozāļot un darīt visu ko dzīvē vēlies vai...
23.05.2011 19:41
es nezinu dzeru atkal šņabi un man ir labi!
Re: Kas labāk, sevi nozāļot un darīt visu ko dzīvē vēlies vai...
23.05.2011 20:25
Enfuego,neiesi uz psiheni mazliet paārstētie ?
Re: Kas labāk, sevi nozāļot un darīt visu ko dzīvē vēlies vai...
23.05.2011 22:39
ako tur vaitad var sāārstēt tanī psihenē?
Re: Kas labāk, sevi nozāļot un darīt visu ko dzīvē vēlies vai...
24.05.2011 00:07
Enfuego, tev izraus aknas un smadzeņpoda vietā ieliks elektroniku.

Būsi vesels kā gurķītis...

Un sanāks tā beigās:

Pacients pēc operācijas prasa dakterim : "Dakter, jūs teicāt, ka pēc operācijas es jutīšos kā gurķītis!" Dakteris : "Nu, jā, teicu..un?" Pacients: "Bet es nejūtu ne rokas, ne kājas.. KAD ES BEIDZOT JUTĪŠOS KĀ GURĶĪTIS???" Dakteris: "Nu es TAK nezinu, kad Jums arī valoda pazudīs, JO GURĶĪTIS TAČU NERUNĀ!"

:D
Tas tiesa,turieties pa gabalu no psihenes.Uzsedinas uz psihotropajam vielam.
Nu gan cilvēkiem ir talants iebraukt beztēmā. :D
Tu esi traka,tieshi par temu runa ira,sevi nozaljot jeb ne
Lāsēns Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu esi traka,tieshi par temu runa ira,sevi
> nozaljot jeb ne


nu īstenibā kā sanāk,
psihiatrs tev var iegrūst kautko neko neskaidrojot un neprasot.. piekam tādas zāles ko tura aiz
atslēgām... kāpēc es nevaru viņam iedot kautko? es tak arī gribu labu...

īstenībā sanāk ka viņiem kā aģentam 006 license "darīt ko grib" vai kā Leņina troika, trīs sarkanie nolēma
ka jāsauj nost tur slikto tad var...

sēž pshiatrs un štuko " šitas ir tāds, tam šito nedosim a šitas man nepatīk dulls, viņš ar Repši vienā klasē gājis
laikam nojūdzies napoleons, jābāž psihenē... a šitas man uzmācās , skatās virsū kā ...
arī traks... un tik dragā.. jā un kāda garantija ka Dumburs nenojūsies utt...

kāpēcc es nevaru psihiatriem tā, šitas man liekas pa kreiso tirgo amfetaminu, vismaz tā izskatās
jāiegrūž leponex un tad kāds depresants un tad jau pēc garam sarunām atzīsies utt.. tas tak viņa labā...

interesanti viņus kāds pārbauda arī, viņi dod atļaujas ieročiem, a kas viņiem dod atļaujas dot atļaujas?
viens otram ...

un runā visi vienādi

stress un darbs tad pārdegšana, tad būs cauri
(tad ja ir darbs)
ja darba nav
nāc par velti bēs darbs samaksāsi
kā kazino, tev tikai jāienāk, jāļaujās man un būs darbs
a varbūt ka klientam nevaig darbu, bet munameģi, to ar var?
jā tikai tad jāmkasā... ... pa stund am

frrr kautkāds murgs
Lasens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas tiesa,turieties pa gabalu no
> psihenes.Uzsedinas uz psihotropajam vielam.


reku apmēram redzams kas notiek galvā kad AD liek atgreizties pagātnē un cīnīties ar
depresijas cēloņiem, pārdzīvot iekšeji ta kas ir tur traucēutt.. vai tas ir ta vērts nezinu

kam ir palīdzējis?
sadomazohisms... lomkas

http://www.youtube.com/watch?v=YQWszrZHBPI&feature=related
Tikko sapratu, ka apsveru uzsākt lietot AD arī tādēļ, ka atsvešinos no tuviniekiem un draugiem. Es izjūtu vainas apziņu, ka vairs neizdodas pret tiem izturēties tik draudzīgi kā agrāk. Vislaik rādu nomāktu seju, maz runāju, ar draugiem pēdējā laikā vispār sazinos tikai internetā un arī diezgan reti, jo nav par ko runāt. Gribas paslēpties, jo ļoti neapmierina sava šī brīža dzīve, negribas par sevi neko stāstīt. Nomoka vainas apziņa un domas, ka tādēļ par mani kaut ko sliktu domā.
Un tās domas manī rada nevis motivāciju kaut ko mainīt, bet tieši vel vairāk norobežo no visiem. Es vienk.neko nedaru, lai to mainītu. Un tajā brīdī, kad kārtējo reizi nolienu maliņā, pat no savas ģimenes, es jūtos tā it kā sevi sodītu.
Ar ģimeni ir domāti vecāki, māsa, brālis un viņu otrās puses.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 18?
Ziņa: