Problēmas ar apkārtējiem

Aizsāka Hello_Kitty 

Problēmas ar apkārtējiem
22.05.2011 16:56
Man ir tāda lieta, ka pēdējā laikā es nevaru normāli komunicēt ar saviem tuvieniekiem. Tā ir sanācis, ka dažādu dzīves pagriezienu dēļ man pagaidām sanāk ar viņiem dzīvot kopā un mana slimošana tiek uztverta kā kaut kādi lieli joki, ko es pati tikai esmu izgudrojusi un pie visiem ārstiem tieku sūtīta tikai prieka pēc. It sevišķi mana mamma tā attiecas. Un izrunāties ar viņu ir bezcerīgi, jo tad sākās visādi jautājumi, kas, savukārt, mani satracina vai arī vēl visādas citas muļķības, kā rezultātā es "uzsprāgstu". Tas, ja manas lēkmes nav norisinājušās tieši viņas acu priekšā nenozīmē, ka viņu nav! Vai jums šāda attieksme liekas normāla? Un ko jūs darītu?

Vnk dialogs kā tāds nav iespējams. Zinu, ka citiem gan jau, ka šīs tēmas tiek runātas pie psihoterapeita, bet manā gadījumā, mani pat psihoterapeiti tracina (Lai arī teorētiski man uz psihoterapiju ir jāiet pāris reizes nedēļā, ko nedaru), jo nepatīk visa tā sīkumainā izjautāšana, kas mani sadusmo, labāk pasēžu 30 min pie psihiatra un dabūju savas zāles un miers.
automātu rokās un kāp uz jumta
Re: Problēmas ar apkārtējiem
23.05.2011 12:55
kk Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> automātu rokās un kāp uz jumta


Vai ne :D
Re: Problēmas ar apkārtējiem
23.05.2011 19:11
Man ir bailes jeb socfobija...dēļ tā rokas trīc,karstuma viļņi un nenormāli galva reibs....diemžēl pārējie arī domā,ka tās ir tikai manas iedomas. Gan jau tā ir...bet man nesanāk tās kontrolēt. Ja uznāk,tad ir vāks :(
Re: Problēmas ar apkārtējiem
23.05.2011 20:54
A ko ar automātu uz jumta darīt? Tur jau ar vienu riktīgu kāsi jākāpj, nu sliktākajā gadījumā ar cīgām.
Re: Problēmas ar apkārtējiem
24.05.2011 12:23
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> A ko ar automātu uz jumta darīt? Tur jau ar
> vienu riktīgu kāsi jākāpj, nu sliktākajā
> gadījumā ar cīgām.


Nu, ļoti daudzko var darīt, piemēram, novākt kaimiņu zemenes (Ja viņiem tādas būtu) utml. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: