bailes no cilvēkiem...

Aizsāka zandaleenc 

Re: bailes no cilvēkiem...
30.05.2011 22:50
Man nav bailes no cilvēkiem, bet bailes tieši no krieviem jo bērnība viņi mani bieži iekaustīja un biedēja, tas varētu būt iemesls manai psihei. Tā kā es krievu publikā jūtos nedroši.
Re: bailes no cilvēkiem...
31.05.2011 01:38
man žēl tevis :D
Re: bailes no cilvēkiem...
31.05.2011 10:32
enfuego
Daudziem latviešiem bail no krieviem (psiholoģiski kā Enfuego, vēsturisko notikumu dēļ, arī mūsdienās tas jūtams).... No psiholoģijas viedokļa - kurš baidās un izrāda bailes, to neciena un/vai sit. Jā - tas ir nežēlīgi.... Pāris dienu atpakaļ, vērojot savu meituku spēlējoties rotaļu laukumā... pamanīju, ka viņa sāk uzbrukt vienam zēnam, viņš nobijās, meita to sajuta un ar vēl lielāku azartu sāka viņu "izspiest" no teritorijas. Protams, ka es iejaucos un meitu sabāru. Esmu pamanījusi vairākas līdzīgas situācijas bērnu vidū..... bailīgs, kautrīgs bērns izraisa bērnos gandrīz vai agresiju, citos gadījumos - tiek izsmiets, ignorēts utt. Es arī ko tml esmu piedzīvojusi, bet tas vairāk pusaudzes gados, kad sākās SF , pataloģiska kautrība, trauksme viesībās, zaudēju arī vienīgo draudzeni (draudzeni ar lielo burtu), jo līdz ar SF pazuda arī spēja draudzēties, izklausās jokaini, bet tā tas ir....

Bet Tavs gadījums (rusofobija) nav tik smags kā sociofobija - kad ir bailes no cilvēki neatkarīgi no tautības utt (kā man) :)! Tu vari izvairīties no krieviem un viss būs OK, bet izvairīties vispār no visiem cilvēkiem ir tomēr problemātiski.... dažos LV rajonos vispār krievu ļoti maz un tie paši ir pārlatviskojušies.... uz D-pili gan nebrauc, tur Tev var sākties riktīga panika :))) Pagājšgad tur biju pirmo reizi, man likās, ka atrodos Krievijā.... :)))
Re: bailes no cilvēkiem...
31.05.2011 14:26
Vispār tizli pasaulē,ka vispār tādas fobijas pastāv. Kā man viņas ir pieriebušās...tā nav dzīve,bet katorga :(
Re: bailes no cilvēkiem...
31.05.2011 15:41
kristale
PIEKRĪTU!
Re: bailes no cilvēkiem...
31.05.2011 17:51
Nē nu man krievi neaizstiek, nesit, bet vienalga baidos nokļūt kādā konfliktā ar nepazīstamiem krieviem, jo es pēc dabas nēsmu agresīvs un ļauns. bet ja galīgi noved varu izdarīt to par ko nāktos nožēlot visu mūžu tāpēc es cenšos izvairīties no jebkāda konflikta!



Edited 1 time(s). Last edit at 31.05.2011 17:52 by enfuego.
Re: bailes no cilvēkiem...
31.05.2011 22:53
Es nesaprotu kā vispār izspaužās jennety tavas bailes no cilvēkiem, viņi tev grib sist vai nosist, kas izraisa tev bailes no cilvēkiem, viņi ir ļauni vai?
me again
Re: bailes no cilvēkiem...
31.05.2011 23:46
nja...,kam tā nav tas to nespēj saprast un pat iedomāties. Laimīgais :)
varētu teikt, ka tas ir vienk. ārkārtīgi liels, slimīgs kautrīgums. Uzmācīgas domas, ka neiederies, ka ne tā kaut ko pateiksi, ne tā izskatīsies.
Re: bailes no cilvēkiem...
01.06.2011 02:43
me again Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nja...,kam tā nav tas to nespēj saprast un pat
> iedomāties. Laimīgais :)
> varētu teikt, ka tas ir vienk. ārkārtīgi
> liels, slimīgs kautrīgums. Uzmācīgas domas, ka
> neiederies, ka ne tā kaut ko pateiksi, ne tā
> izskatīsies.


Tā jau ir paranoja vai vienkāršs pašapziņas trūkums.
Re: bailes no cilvēkiem...
01.06.2011 08:35
Jocīgi man liekas, ka tie ir bērnības kompleksi, kas nav atrisināti! man sakarā ar seksu arī bija kompleksi:D Es ar tiem tiku galā:D
Re: bailes no cilvēkiem...
01.06.2011 09:29
nja...,kam tā nav tas to nespēj saprast un pat iedomāties. Laimīgais :)
varētu teikt, ka tas ir vienk. ārkārtīgi liels, slimīgs kautrīgums. Uzmācīgas domas, ka neiederies, ka ne tā kaut ko pateiksi, ne tā izskatīsies.

Tieši tā.... Enfuego, par SF pāris vārdos grūti pastāstīt.... Internetā daudz info... ja interesē :))) Man ir klasiskais variants... ar paranoju vai tml lietām tam nav nekāda sakara... Starpcitu, Tev bērns jau piedzima?
Re: bailes no cilvēkiem...
01.06.2011 20:28
Janetty, ko nozīmē klasiskais variants? Vai runa iet par mašīnu markām, vai varbūt apaviem?

Un man liekas, ka sociālās fobijas neracionālās un uzmācīgās bailes ir gana paranoidālas.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.06.2011 21:03 by existential fool.
Re: bailes no cilvēkiem...
01.06.2011 23:15
existential fool
Runa nekur neiet! :)))))
Re: bailes no cilvēkiem...
01.06.2011 23:41
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> existential fool
> Runa nekur neiet! :)))))


klīst ļaužu valodas.
Kas jums te Baltu filologu tusiņš?
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 09:25
kk
Nu vnk es pabeidzu krievu skolu.... tāpēc krīt acīs kļūdas latviešu valodā! :))))
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 10:00
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kk
> Nu vnk es pabeidzu krievu skolu.... tāpēc krīt
> acīs kļūdas latviešu valodā! :))))


Un piemēram teiciens "stulbs var palikt"? Vai "palikt zaļam aiz dusmām"? Ir cilvēki, kas uzmācīgi palikt grib aizstāt ar kļūt. Es gan nedomāju, ka "runas iešana" būtu kaut kas tik kliedzošs.

Par krievu skolām runājot. Vakar 12. klases latviešu valodas eksāmenā mazākumtautību skolām bija jautājums, Janetty, arī tev būtu jābūt spējīgai atbildēt. "Kas ir prozas ritms? [no literatūras teorijas]". Vajadzīga definīcija, piemēri.

P.S. Piedošanu (redzi, nelietoju atgriezenisko darbības vārdu "atvainojos" šeit) pārējiem par offtopic attīstīšanu.
P.P.S. Vēl viens sociālās fobijas iemesls izteikties publiski, pat šajā forumā - TAVA LATVIEŠU VALODĀ VIENMĒR BŪS KĻŪDAS!
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 10:00
TAVĀ (jau pirmā)
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 12:33
Un "notecējis termiņš", "es domāju, kad" ( "es domāju, ka..." vietā)... ļoti bieži tiek lietots... :)
Protams, es pati arī nerunāju literāri pareizi (ne latviski ne krieviski) - ikdienā jāpārslēdzas no vienas valodas uz otru brīžiem galvā latv./kr. kokteilis un ja pievienojas angļu valoda :))) , bet tas ir interesants darbs!
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 12:53
Ja jau runa nevar iet, tad jau arī baumas nevar klīst, cenas nevar krist, u.t.t. :)
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 14:13
existential fool
Runa var iet tikai krieviski! :)))
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 15:30
Manai sievai šonakt 3 naktī piedzima meitiņa! Garīgais baigi labais, nekādu psiholoģisku simptomu nav pat!



Edited 1 time(s). Last edit at 02.06.2011 15:31 by enfuego.
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 15:35
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un "notecējis termiņš", "es domāju, kad" ( "es
> domāju, ka..." vietā)... ļoti bieži tiek
> lietots... :)
> Protams, es pati arī nerunāju literāri pareizi
> (ne latviski ne krieviski) - ikdienā
> jāpārslēdzas no vienas valodas uz otru
> brīžiem galvā latv./kr. kokteilis un ja
> pievienojas angļu valoda :))) , bet tas ir
> interesants darbs!

Par ko tad tu strādā?
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 15:46
enfuego
Apsveicu no sirds! Man arī gribās vēl vienu Princesīti! :))) Tikai kāpēc "manai sievai", nevis "mums" piedzima? :) Es tā kā jutu, kad pāris dienu atpakaļ pajautāju, vai bērns vēl nav piedzimis! :))))
Lai jums viss izdodās!
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 15:49
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego
> Apsveicu no sirds! Man arī gribās vēl vienu
> Princesīti! :))) Tikai kāpēc "manai sievai",
> nevis "mums" piedzima? :) Es tā kā jutu, kad
> pāris dienu atpakaļ pajautāju, vai bērns vēl
> nav piedzimis! :))))
> Lai jums viss izdodās!


paldies! Nez kāpēc, bet man brižiem liekas, ka jūs esat kļuvuši daļa no manas ģimenes!



Edited 1 time(s). Last edit at 02.06.2011 15:50 by enfuego.
Re: bailes no cilvēkiem...
02.06.2011 19:52
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> existential fool
> Runa var iet tikai krieviski! :)))


Nu jā, pa lielam Tev taisnība. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 12?
Ziņa: