Aptauja

Aizsāka Lāsēns♥ 

Aptauja
27.05.2011 20:41
Cik no šeit esošiem ir bijuši psihenē,kapē,un vai tas palīdzēja.Psihene ārstē,vai tikai ierobežo?
trrr
Re: Aptauja
27.05.2011 21:01
Biju. Suicīda mēģinājums. Palīdzēja - ieraudzīju, kādi ir patiešām jukušie un sapratu, ka neesmu bezcerīgs gadījums. Mani nemaz nesāka ārstēt - "atvēra acis", izlaida un pat papīrus nesmērēja. Tur kur es biju, ir ļoti jauks personāls un pacienti ar draudzīgi.
Re: Aptauja
27.05.2011 21:09
Ja Tu tur biji tad esi "uzskaitē" :)
trrr
Re: Aptauja
27.05.2011 21:12
Tā domā? Kā izpaužas "uzskaitē"? Un kur tas parādās?
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Aptauja
27.05.2011 21:21
Dažreiz ārstu skatījumā cerīgu pacientu vēstures viņi caur statistiku neizlaiž... visi gali ūdenī.

Var būt tā, ka esi reģistrā kā fakts, ka tur biji, bet tā nav uzskaite.

Uzskaite ir endogēnajām psihiskajām slimībām: endogēnajai depresijai, šizotipiskajiem traucējumiem, bipolārajiem traucējumiem, šizofrēnijai u.c.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Aptauja
27.05.2011 21:24
Problēmas visiem tur bijušajiem var būt ar ieroča nēsāšanas un turēšanas atļauju, ar autovadīšanu mūsdienās tikai ļoti smagiem pacientiem; par to, ja vajag, lemj ārstu konsīlijs.
Re: Aptauja
27.05.2011 21:25
Kas ir endogēns?
trrr
Re: Aptauja
27.05.2011 21:30
Dažreiz ārstu skatījumā cerīgu pacientu vēstures viņi caur statistiku neizlaiž... visi gali ūdenī. Tieši tā, ne jau pati to izdomāju, ārste teica. Policijā gan paskaidrojums ir.. Ieroci nevajag un nevajadzēs. Kā ar darbu - ir kādi ierobežojumi?
trrr
Re: Aptauja
27.05.2011 21:39
Atcerējos kāda paziņas stāstu. Palicis pavisam sūdīgi un šis aizbraucis pats uz Tvaika ielu, aizsūtīja viņu uz baznīcu :) un pateica, lai neuztraucas, jo uz psiheni paši nenākot, bet atved.
Re: Aptauja
27.05.2011 21:46
Biju saskrūvējies. Ne tā izrunājos (teicu, ka jūtos tik sūdīgi, ka varētu kādu novākt). Mana auditorija bija polcijas iecirknis.
Vienu nakti sabiju Tvaika 2, ja nemaldos 17. nodaļā. Nākamā vai aiznākamā dienā bija iestājeksāmeni universitātē.
Diagnoze F 40 vai tml. - adaptācijas traucējumi.
Palīdzēja tādā pat veidā kā trrr. Kā nokļuvu restotajās trepēs, bezkliņķu koridoros visas zamoročkas kā ar roku bija noņemtas. Sapratu kā jāuzvedas, lai tiktu prom.
Nebija tā jaukākā vieta, kurā nācās uzturēties. Laipni piedāvāja un Iešpricēja trankvili. Teica, ka bez tā palātā neaizmigšot. Iemītnieki mēdz trokšnot.
Tualete drausmīga. Turienes pacientus, manuprāt, par cilvēkiem neuzskata. Čurājot bija jāskatās kā citi uz poda sēž. Nekādu aizslietņu. Laikam jau atklātības politika.
Nākamajā rītā psihiatre lika rakstīt autobiogrāfiju. Apprasījās vai halucinācijas ir kādreiz redzētas. Vakarā palaida.
Re: Aptauja
27.05.2011 22:50
kā jau esmu minējusi- esmu bijusi psihenē... vai tas palīdz- nezinu... bet kaitējis tas noteikti nav... vismaz mauprāt...
un neko sliktu par to vietu nevaru teikt... iespējams man ir paveicies gan ar ndaļām, gan personālu un vispirms jau ar ārstu, kurš ir arī mans psihoterapeits... un kuram varu rakstīt vai zvanīt, ja rodas tāda nepieciešamība...
Re: Aptauja
27.05.2011 22:56
kk Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Tualete drausmīga. Turienes pacientus, manuprāt,
> par cilvēkiem neuzskata. Čurājot bija
> jāskatās kā citi uz poda sēž. Nekādu
> aizslietņu. Laikam jau atklātības politika.


:))))) Kas dabisks, tas nav jāslēpj. Tas tik satuvina kolektīvu. :)
Re: Aptauja
27.05.2011 23:30
Esmu vienreiz bijusi...ar pašnāvības mēģinājumu!!! 10 dienas nosēdēju tur. Biju baigi foršā ārsta uzraudzībā vārdu neatceros bet uzvārds Saulīte.
Biju sākumā ļoti noslēgta,agresīva,ateicos no ēšanas. Sākumā zāļoja mani(kautko dibenā špricēja :D ). Bet pēc dažām dienām,kad man mainījās ārsts. Iedeva man Saulīti...jauns,smuks...gandrīz vai ie'mīlējos viņā :DDDD...iedvesa viņš manī uzticību un agresivitāti kā ar roku atmeta :))) Bet vai izārstēja mani?!?! Diezvai...mani toreiz izārstēja psihoterapeite nevis iestāde ar augstām sienām :))
Re: Aptauja
28.05.2011 11:24
Nu, es tikai pagaidām gandrīz tiku, jo, kad man uznāca kārtējā histērija un es sāku trakot,lauzt mantas, sevi graizīt, sist draugam un taisījos pa logu lekt laukā, draugs uz turieni zvanīja, tur teica, lai izsauc ātros, bet es paspēju nokrist un aizmigt. :)

Bet gandrīz neskaitās. :)
Re: Aptauja
28.05.2011 13:18
Eksistenciālis ārī ira no turienes.Kapē neatzīstas? :)
Re: Aptauja
28.05.2011 13:54
kautrējos
Re: Aptauja
28.05.2011 16:27
Eksistenciāli,atzīsties kas esi :)
Re: Aptauja
28.05.2011 16:40
Ai, nekas daudz. Šodien esmu tikai Napoleons. :)
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Aptauja
28.05.2011 17:00
Nez, šis arī no kaķu psihenes?

http://www.ass.lv/ass/video/view/id/35723
Re: Aptauja
29.05.2011 17:11
To jāprasa Runcenei.Un vispār man liekas ka Runcene ir izmukusi no psihenes.
mad smīkņādams
Re: Aptauja
29.05.2011 20:55
http://www.youtube.com/watch?v=CPn--wmrsuo&feature=related

...vot tā, mīlīši
Re: Aptauja
29.05.2011 23:54
Atkal Tavi murgi. Un atkal Tevi tvaicenē pielaiduši pie kompjūtera. Nekādas kārtības.. :/
Re: Aptauja
30.05.2011 01:56
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> http://www.youtube.com/watch?v=CPn--wmrsuo&feature
> =related
>
> ...vot tā, mīlīši


Tas ir kaut kāds skaistumkonkurss?
Ieposto vēl kādus lobotomijas aktus.
mad uzjautrinās
Re: Aptauja
30.05.2011 21:37
...lobotomija?...ir vesela pasaule ar tādiem...tikai katram nav lemts pavazāties par to pasauli...vismaz pasaulīgā kustoņa rumpī...
Re: Aptauja
31.05.2011 01:39
mad, beidz lietot to pretīgo vārdu "rumpis" apzīmējot kādu cilvēku/us.
mad smīkņādams
Re: Aptauja
02.06.2011 17:39
.. Rumpis ir rumpis... kāda atsķirība starp kustoni un cilvēku?...:)

...vismaz pasaulīgā kustoņa (DIVKĀJAINA, BEZSAKARĪGA), rumpī...ČUJEŠ????
Re: Aptauja
02.06.2011 20:00
Visi ir kustoņi, bet suni Tu tomēr sauktu par suni, govi par govi. Kas sakarīgs ir tajā, ka cilvēks Tev ir tikai rumpis vai kustonis? Gribi justies važnijs? :)
Re: Aptauja
02.06.2011 20:38
man tā liekas, ka "mad cynetics" ir noslieces uz slepkavošanu, ja jau cilvēks viņam ir prosta rumpis.. Te jau darbs būtu Valsts Policijai.
mad smīkņādams
Re: Aptauja
02.06.2011 20:56
...visi Tevis piesauktie dzīvnieki ir gudrāki par divkājainajiem kustoņiem, kuri sevi par varas makti grib izdalīt no kopējā dzīvības katla...ak ta esam iemācījušies savstarpēji sazināties...un rakstība mums arī ir...un gudri filozofējam par dzīves jēgu, augstām matērijām...glaimojat paši sev?...siseņi, bļaģ...pie tam stulbi...el kasei defensis jums palīdzēs izdirsties...un visi strebj...pstrpists palīdzēs...un tiek māts ar galvām - jā, jā palīdzēs...ņemiet kredītus, ņemiet - saņēmās, aitu bars...ar interesi vēroju, cik ilgam laikam bija japaiet, lai gudrās galvas beidzot vienotos par to, ka mobilajiem vajag vienotus lādētajus...man pašam mājās buntīte nevienam nevajadzīgu mētājās...turpināt?...tas lieciena par saprātu?...homo sapiens...ne vella...Homo Locusta migratoria...

...eksistē kustoņu zelta griezums: 15 70 15...no kuriem 15 % var pretendēt uz HS cēlo nosaukumu...70% kustoņi...par pārejiem atturēšos...
mad smīkņādams
Re: Aptauja
02.06.2011 20:58
....jamm, madcynics...Tev ir kaut mazliet sajēgas, kas ir ciniķis???....ja ne, tad pameklē infu,
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 19?
Ziņa: