vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...

Aizsāka ethna 

>>>>>>Kad es dzēru zāles nopirku aptiekā gingko biloba, kas smadzenēm piegādā skābekli. Man tā sāka griezties galva, no sākuma nesapratu kāpēc un nobijos. Skābekļa trūkums organismā slikti ietekmē smadzeņu darbību, jo tām īpaši nepieciešams skābeklis. No skābekļa trūkuma rodas arī miegainība, miega traucējumi, domāšanas traucējumi, nespēks, vielmaiņas traucējumi u.>>>>>>

man ir problēma, lietoju AD ar pārtraukumiem apmēram četrus gadus. kādu pusgadu nelietoju,uzeiz,protams nenokāpu, samazināju devu un pamazām sāku nelietot vispār, jutu, ka nav nepieciešamība, ka ikdienā tajā brīdī nebija tik milzīgs stress vai atbildība, ka varēju iztikt. un lūk, kad lietoju AD, ārsts strikti noliedza jebkādu alkohola, bet kad pārtraucu savā naivumā domāju, ka zāles nav atstājušas nekādas sekas, ka esmu vesela un tad,kad izklaidējos,brīvāka arī kļuva attieksme pret alkoholu, ar draudzenēm klubā iedzēru, reizēm ar draugu. tāad sekas bija tādas,ka vēl divas nedēļas pēc alkohola lietošanas man iestājies pilnīgs skābekļa trūkums smadzenēs un asinsrites traucējumi, kas izpaudās, kā domāšanas traucējumi, ,izklaidīga uztvere, koncentrēšanas spēju zudums,pašlaik galva nestrādā vispār...esmu atsākusi lietot antidepresantus.
secinājums-AD atstāj neatgriezeniskas sekas uz tavu psihi, un vienmēr liks par sevi manīt..šķiet, ka nevarēšu atsākt normālu dzīvi:(

>>>>>>Kad es dzēru zāles nopirku aptiekā gingko biloba, kas smadzenēm piegādā skābekli. Man tā sāka griezties galva, no sākuma nesapratu kāpēc un nobijos. Skābekļa trūkums organismā slikti ietekmē smadzeņu darbību, jo tām īpaši nepieciešams skābeklis. No skābekļa trūkuma rodas arī miegainība, miega traucējumi, domāšanas traucējumi, nespēks, vielmaiņas traucējumi u.>>>>>>
varbūt kāds zin kā cīnīties ar skābekla trūkumu smadzenēs?ko darīt?vai tas ginko biloba tiešām palīdz?
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
29.05.2011 13:18
"vēl divas nedēļas pēc alkohola lietošanas man iestājies pilnīgs skābekļa trūkums smadzenēs un asinsrites traucējumi" - smadzenees rodas neatgriezeniskas izmainas jau peec 5min. pie "pilniiga skaabekla truukuma" :) Un runaajot par asinsrites trauceejumiem smadzenees - to dakteris tev diagnosticeeja vai pati izdomaaji. Kaapeec tu vispaar saaki lietot AD?
paldies, par atsaucibu,
skaidrs, es noverteju tavas prata spejas, tiesam piekritu,tev ir taisniba nepareizi nosaucu "pilnigs skabekla trukums",par to skābekla trukumu, man tas izpauzas, kaa miegainums, zavasanas, palelinata domasana,jo pims tam tadas izmainas nebija..arsts izrakstija medikamentus, kas ārstē simptomus, ko nosaucu,bet par asinsriti tadu diagnozi nedeva...:)
sāku lietot, no lielas parslodzes - darbs ar nakstamainam, skola Rīgā, radās grūtības apvienot, nesajutu gandarijumu,likās, ka no sevis tikai atdodu, bet atpakal nesanemu nekadu piepildijumu no dzives, vēlāk diagnoze - depresija un arstesanas kurss.un, vel dazas nianses un epizodes, saistiba ar depresiju.
kādas tev attiecibas ar antidepresantiem?ja izmanto arstesana, vai tie tev palidz veselibai?
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
29.05.2011 14:51
Tad varbuut arii visi tavi tagadeejie simptomi - domāšanas traucējumi, ,izklaidīga uztvere, koncentrēšanas spēju zudums, ir saistiiti ar depresiju un nevis ar skaabekla truukumu un asinsrites trauceejumiem.
2,5 gadus lietoju tricikliskos AD, it kaa labaak bija, bet trauksmi pilniibaa taapat nenoneema. Tad 9 meenesu paartraukums, bet rudenii kluva pavisam slikti, tad saaku lietot jaunaakus AD - Efexor, to lietoju driiz 3 gadi un ir ok + 6menesi psihologs un kognitiivaa terapija.
Es lietoju alkoholu reti un nedaudz.
'man šis depresijas saasinājums saistīts ar pavasari,
ārstēšana man bijusi tikai ar psihiatra palīdzību un medikamentiem, taču līdz šim neesmu izmēģinājusi psihoterapeita pakalpojumus?kas ir kognitīvā terapija?kādus uzlabojumus tev tieši deva?
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
29.05.2011 19:18
AD neko neārstē (tipa padzēru antibiotikas, un tās iznīcināja visus baciļus), psihoterapijā vienkārši cilvēks iemācās izprast savu domāšanas modeli, kas bieži vien ir depresijas pamats. Pēc tam var arī sevī šo to mainīt.

Varbūt, ka Tev visa depresija vienkārši ir atpakaļ, nevis AD nez ko sačakarēja. AD nav smagas psihotropās zāles.

Bet psihiatrus/psihiatriju vajag ar mēru, ilgi zālēs iestigt nav labi, jo psiholoģiski atkarīgs no tām var kļūt viens divi, kad vinekārši būs bail bez tām dzīvot.

Ir visādas psihoterapijas skolas un metodes, parasti cilvēks izvēlas to, kas viņam ir visatbilstošākā, jo neviens nav tāds pats kā kāds cits.
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
30.05.2011 12:36
Nez es dzeru lexotanilu vai ko citu nomierinošu, man tie AD vispār neko nepalīdz. 2-4 dienas nedzeru lexotanilu sākas visi simptomi no jauna tā kā sapratu, ka būs nomierinošie jādzer visu mūžu.
Kas bij sliktāks benzodiazepāns vai AD??
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
30.05.2011 15:02
Vai Tu zini, ka benzodiazepīni rada atkarību (man arī īslaicīgi palīdz - ārkārtējos gadījumos atļaujos izdzert), bet ar laiku devas vajadzēs palielināt un palielināt, līdz organisms vispār nereaģēs uz tiem....
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
30.05.2011 15:37
"ar laiku devas vajadzēs palielināt un palielināt..."

Nav tā, Janetty...

Man sākās problēmas pirms 15 gadiem.

Pa laikam esmu lietojusi benzodiazepīnus, reizēm tikai miegam, dienā ļoti, ļoti reti, bet nekādas devas nav bijušas jāceļ. Esmu gan mainījusi zāles un, laikam mainoties, lietojusi jaunākas, bet tas arī viss.

Tāpēc domāju, ka psihiatri pa lielam pārspīlē un biedē bez vajadzības.

Tāpat arī nodzērusies neesmu, bet labs alko šad un tad garšo.

Citādi ir, ja cilvēks nekā nedara, lai sevi mainītu, un paļaujas TIKAI uz zālēm. Tad nav starpības, ko lieto, bet aiziet pa burbuli ar jebkuru ķīmiju.
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
30.05.2011 17:13
Nu es to devu nekad nēsmu palielinājis, tikai uz nakti dzeru to pusīti no lexotanila, ja katru dienu dzeru tad nepalīdz, bet ja pēc 3-4 dienām tad palīdz! Akāpēc nedzert benzodiazepīnu, tas vismaz noņem visus simptomus, AD jau neko tur īsti nedara tikai lielākas sekas no AD!



Edited 1 time(s). Last edit at 30.05.2011 17:14 by enfuego.
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
30.05.2011 18:19
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Kas bij sliktāks benzodiazepāns vai AD??


etilspirtāns
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
30.05.2011 19:31
kas ir etilspirtāns?
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
30.05.2011 20:40
Tas ir šnabis jeb degvīns,ar Tavu ta pieredzi to nezināt :D
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
31.05.2011 01:44
fakeri, esmu pāli, jo visi eksāmeni ir galā, bet Lāsēnam to nesaprast
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
31.05.2011 10:08
Čorvena, pagaidām bez suņa
man pašai pieredzes ar trankviļu lietošanu ilgstoši un katru dienu nav. Ilgstoši, tas nozīmē lietot katru dienu vismaz 1-2 mēnešus. Esmu lasījusi par vairākām pieredzēm internetā un arī med. žurnālos pētījumus tieši par šo tēmu... Pati neko neizdomāju, bet lietoju šad tad Lexotanil (kad jādodās uz pasākumu)...

enfuego
Kuru AD Tu lieto? Es tagad nu jau nedēļu - gandrīz tikai Mirtazapin 15 mg (Elify beidzās un pie sava doka tieku tikai pēc pāri ned.), tad jau redzēs, vai būs nepieciešams pievienot Elify..... pagaidām nevaru izlemt... jo Mirtazapin ir ne tikai antidepresīvā iedarbība, bet arī hipnotiskā (kā miega zālēm)... es dzeru tbl uz nakti, bet vēl līdz 12.00 moka miegainība, turklāt 15 mg ir minimālā deva. Domāju, ka 30mg nogāztu no kājām pat ziloni :))) Tiesa, es neguļu 8 st. kā pienāktos.... sanāk tikai 7, jūtu ka man tas par maz, bet nevaru saņemties aiziet gulēt agrāk (mājas darbiņi un tad vēl gribās kādu filmu noskatīties vai palāsīt)Tā kā Tavā gadījumā (Tu raksti, ka mokies ar trauksmi un bezmiegu) tas būtu piemērots AD! Un vispār Mirtazapīns pats par sevi ir diezgan spēcīgs AD, jo apvieno gan tricikliķu gan selektīvo AD labākās īpašibas ar minimālām blaknēm...
Klau, Tu raksti, ka turpini lietot alko.... es nedzeru ne pili jau vairākus mēnešus... neredzu jēgu, jo alko uz manīm kopš lietoju nervu zāles iedarbojas TIKAI kā miega zāles (ja izdzeru piem., glāzi alus vai biškuci vodkas vai vīnu vai vienu kokteili) , bet ja MAZLIET vairāk, tad pievienojas arī garīgās pohas, garastāvoklis noslīd līdz nullei, uzmācas raudulīgums, histērijas (slikta māte, sieva, dzīvot nav vērts )... murgs!
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
31.05.2011 10:32
Janetty, bet doki jau parasti pieņem arī tos, kas nav paguvuši pierakstīties. Vai tad tā nav?
Med. žurnālos jau vispār raksta, lai ne ar vienām zālēm neaizraujas, ne tikai trankviļiem, un pareizi jau vien ir.
Bet no pāris tabletēm lexotanila uz pasākumiem jau nu šaubos, vai problēma būs.

Enfuego problēma drīzāk ir tā, ka viņš nevar izlemt, ko darīt, un visu laiku mētājas.
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
31.05.2011 10:34
Čorvena, pagaidām bez suņa
Es tā ceru! Jo bez trankviļa uz pasākumu aiziet ļoti grūti.... un ja arī aizeju, tad izskatos, tā kā lops, kuru ved uz kautuvi!
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
31.05.2011 11:53
Jenetty tur jau tā lieta pateikšu kā ir beidzot patiesībā/

Dzeru lexotanilu 3 dienas guļu labi, 4 diena sākas trauksme, iemetu alkoholu jūtos vienkāŗsi ideāli, dzeru līdz jātiet, attiešana ir ar pārspīlētu uzstveri, un lēkmes un trauksme, to es izsturu tad atkal 3 dienas bez tabļetkām guļu labi. Tad atkal pamazām trauksme uzbrūk, atkal sāku dzert lexotanilu, atkal ir labi 3 dienas, tad atkal trauksme, un atkal vienīgo izeju es redzu tikai alko. Jo alko kā vienmēr izruči visas problēmas, bet pohas ir drausmīgas!!!!!!!!

Es izlietoju 2 paciņas AD Rexetin, teica ka būs visi simptomi noņemti, gan miegs uznāks, gan trauksme pazudīs, huj tur trauksme pazuda un miegs ir tik truls, ka naktī 4 reizes ceļos aukšā un eju čurāt. A kad iedzeru šmigu pilni kuņģi tad miegs ir ideāls. Vai kad iedzeru kādu nomierinošo, tad arī ,miegs ir labs. vai ir iespējams, ka šo trauksmi izraisa kāda slimība galvā, vai infekcijas, piem... HIV\AIDS vai C hepatīts, jo es agrāk šļircēju no vienas trubas amfetamīnu kādas 3 rezies no svešām šļircēm, varbūt es trāpīju uz infekciju???



Edited 1 time(s). Last edit at 31.05.2011 11:57 by enfuego.
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
31.05.2011 15:34
Nu tad tā laikam ir atkarība no trankviļa! Esmu par 99% pārliecināta, ka ar Mirtazapin Tu gulētu kā nosists :))) Man pietiek 15 mg, Tev varbūt vajadzētu 30 mg.... Mirtazapin miega efekts parādījās ar pirmo tebleti jau pēc pusstundas. Ne ar vienu no AD un pat miega zālēm man nebija tik izteikkts hipnotiskais efekts... Tagad iemanījos dzert Mirtazapin pusstundu pirms gulētiešanas un atslēdzos līdz modinātājs pīkst.... Pret trauksmi arī palīdz, kā būs ar SF, nezinu, bet daudz neceru, jo pert SF vēl nav izgudrotas zāles :))))


MILĪŠI! Es tikko uzsmaidīju tā nejauši..... man atkal normalizējas garastāvoklis!
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
31.05.2011 15:40
Tagad turpināšu... Anotācijā rakstīts, ka nāves miegs pamazām pāries un būs normāls miegs...
Nu bet jaukt klāt vēl alko?! Vispārs mans doks pateica, ka tas ir ļoti labi, ka man no alko nav kaifa.... vai nepalīdz pret trauksmi! Laikam tāpēc ka mazinās risks nodzerties! :))))
KĀPEC Tu nepārbaudies uz tām slimībām? Ja man būtu aizdomas par tādām slimībām, uzreiz skrietu pārbaudīties!!! Tā taču var nojūgties - domājot - ir - nav!
P.S.Tavā gadījumā tiešām palīdzētu Mirtazapin vai pat kautko smagāku (tricikliķus).... bet tas tā... tikai manas pārdomas, mož aprunājies ar doku par Mirtazapin vismaz (tas ir vieglākais no "smagās artilērijas").....
Re: vēlreiz alkohols+AD un no ta izrietosas sekas...
31.05.2011 15:46
Tagad tik nesākt rīt! Bail saresnēt no Mirtazapin! Turēšu pa rokai burkānus, ko vēl var likt iekšā ar minimālām kalorijām?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 20?
Ziņa: