forumi un privata dzive

Aizsāka bediga 

bediga
forumi un privata dzive
01.06.2011 14:41
Es tikko uzrakstīju garu penteri par sevi un izdzesu, nespeju forums tik atklati stastit par sevi............ drošvien jau tapat nav jēgas.

Figure reklma,ka interneta esi ka uz skatuves.... Ko tas varetu nozimet....

Piemeram, ja es butu kaut 1x redzejusi janetty dzive kopa ar meitinu, viru u.tt. es pec aprakstiem varetu nojaust,ka ta ir vinja :)))
Re: forumi un privata dzive
01.06.2011 23:49
Protams, protams. Arī telefonsarunas pie tagadējām tehnoloģijām noklausās nevis ar prokurora sankciju, bet atliek kādreiz skaidrāk izrunāt vārdu kokaīns, zāle un par tevi sāks interesēties.

Tevi vēro un sienām ir ausis. Un vispār - nav ko atstāt liekus pierakstus kaut vai privātā papīra formāta dienasgrāmatā - tā vietā jātrenē atmiņa.
trrr
Re: forumi un privata dzive
02.06.2011 10:53
Es arī, kad rakstu (reti gan), mēģinu izlavierēt starp pilnīgu atklātību un kādas privātuma devas saglabāšanu, vienalga liekas, ka par daudz atklāts. Drīzāk apbrīnoju dažu :) neatlaidību sistemātiski likt copy/paste variantus visās iespējamās vietās un tēmās.
Re: forumi un privata dzive
02.06.2011 15:40
Nu, bet ja tā ar veselo saprātu padomā - kurš jūs te izseko, lai vajadzētu piedomāt - ko atklāt un ko neatklāt.
Darba devējs dod pavēles sisadminim ievākt informāciju?
Vai kaimiņi no augšējā stāva?
Re: forumi un privata dzive
02.06.2011 15:51
es varu pateikt visu par sevi atklātu, man nav kauns, pat gribās pateikt kādi cilvēki mēdz būt!
Re: forumi un privata dzive
04.06.2011 02:35
Teorētiski var atrast, jo eksistē IP adrešu katalogi un tamlīdzīgas lietas, taču kuram gan interesētu, piemēram, šeit kaut ko uzlauzt, lai izsekotu lietotāju IP?
Re: forumi un privata dzive
04.06.2011 09:20
tjemboļi es sūds uz šķipeles nevienma nēsmu vajadzīgs:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 10?
Ziņa: