Alkohols ir neiroleptiķis?

Aizsāka enfuego 

Alkohols ir neiroleptiķis?
02.06.2011 15:58
Kā iedzeru šņabi tā vis ir ideāli, kā sākās attiešana tā ir nenormālas psiholoģiskā problēmas?
zangerbob
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 17:46
turpini dzert. nepieljauj to lai butu attiesana
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 17:54
Attiešanu vajg izgulēt un tad pamosties svaigs gandrīz kā agurčiks. :) Nu bet ja iemests tā maktenāk, tad no pohām nekur neaizmuksi.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 17:56
Un vispār, enfuego, Tev ir minimāla alga, trīs mazi bērni, kādā rakā Tu vispār tiec pie šņabja? Uz pārējo ģimenes locekļu rēķina?
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 21:17
Man ģimenes budžets ir 450Ls, jāmaksā ir tikai par elektrību! Nu lab vēl kredītos un ikmēneša rēķinos. 250 ls pāri paliek, plus vēl man haltūras sanāk, man kā vīrietim vajag arī savā kabatā naudu, un tā jau ir mana darīšana ko es ar viņu daru, un kas tur ko dzert 3 dienas dzeru 4 ateju, tad atkal 3 dienas dzeru tad atkal ateju, un man nav minimālā alga bet 212Ls uz rokas! Daudz nav, bet ir labāk nekā daudziem kuri vispār strādā simtniekos, nujau tagad astoņdesmitniekos. Esmu viduvējais slānis, dotajā ekonomiskajā situācijā! Un cik tad man tur vaig dienā 0,5 :)) Točkiniekus vispār nedzeru!

Zangerb, nujā, bet esmu arī mājās vajadzīgs skaidrā, nevaru takš katru dienu dzert, man ir arī ģimenes intereses, netikai dzeršana, kā arī pienākumi pret ģimeni! Un ja agrāk dzēru, tikai lai labāks garīgais būtu, un uzskatīju ka viss ir forši, tad tagad dzeru lai noņemtu psiholoģiskās problēmas. Jo lexotanilu lietoju tad kad nedzeru, kad dzeru tad nelietoju!

Tad alkoholu tik pat labi arī var iekļaut pie neiroleptiķiem??



Edited 2 time(s). Last edit at 04.06.2011 21:23 by enfuego.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 22:13
Ja jau alkohols būtu tas pats tas pats, kas neiroleptiķi, tad jau visi tā vien lauztos uz psihenēm. Ikdienas zāļu deva- "tā, jums cienītas pacient šodien pienākās 0.7l degvīna un četrpaka aliņu! Veiksmi un veseļojieties!" :)))
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 22:14
Forši, bet iedarbība ir neiroleptiska takš!
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 22:16
Kādā veidā?
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 22:17
Nu kā, smadzenes kautkas takš tur mainās, pozitivads domas, cita apziņa, un laba apetīte!
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 22:34
Antiņ, palasi takš kaut kur labāk, kas vispār neiroleptiķis tāds ir!
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 23:00
rekur ir neiroleptiķis http://www.youtube.com/watch?v=A1R75fTbD6E&feature=related
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 23:26
Jaa.... Ja uz maniim alko iedarbotos kaa uz Enfuego, es sen jau nodzertos! :))) Tagad dzivoju kaa mukene -ne piles alko (iedarbojas kaa depresants) un sexam laiks arii kautkaa nesanaak :))) Buus japiedomaa, kuraa bridii izdzert Mirtazapin pusiiti.... jo peec 20 min. gazzh no kajaam. Dzeru uz nakti, bet ja pasteidzos, un viiram peksni sagribaas, tad pshiks vien sanaak :))) pagajusajaa reizee viespaar neatceros, kaa mees to padarisanu nobeidzaam, uz beigaam jau biju pusaizmigusi... Domaaju, ka kadas 5 tabl. nogaztu no kajaam pat ziloni....
Tagad meginasu to tbl izdzert, kad parliecinasos, ka viirs ciesi aizmidzis un vairs neko negribees! :)))
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 23:43
Visa tā farmācija tikai pazemina visas sajūtas, pataisa indivīdu par robotu- lai tik iet un šancē.

Janetty, nez vai pienāks reiz tāds mirklis, ka Tu reiz sapratīsi, ka topi čakarēta un, ka tie termini- "legāls, t.i.-labs" un "nelegāls, t.i- kaut kas ļoti slikts" ir nekas vairāk kā meli, demagoģija, un ļaužu zombēšana.

Man diemžēl sāk likties, ka Tavs prāts ir par šauru.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2011 20:10 by existential fool.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
04.06.2011 23:51
Par sauru vai platu, bet tikai tapec lai paplasinaatu pratu, nesaaksu lietot marihuaanu vai tml lietas. Ar daudz ko samierinajos un kaa ir tagad, tad var teikt - normali...
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:04
...



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2011 20:46 by existential fool.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:07
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par sauru vai platu, bet tikai tapec lai
> paplasinaatu pratu, nesaaksu lietot marihuaanu vai
> tml lietas. Ar daudz ko samierinajos un kaa ir
> tagad, tad var teikt - normali...


Bet visādas ķīmiskās herņas, dabiska auga vietā, Tu rij bez apstājas. Un mēģini tik vienu pēc otras un dumji ceri, ka tas salabos tavu štrunta dzīvi. Jā, nu ļoti saprātīga būtne. :)))))))))))))))))))))))
Autors1
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:17
existential fool tu nevienam nepalīdzi ar saviem bezjēdzīgajiem tekstiem, gluži pretēji. Cilvēki šeit meklē padomu nevis tavas fantāzijas. Atrod citu vietu kur izpausties.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:30
Meklējiet tos padomus uz veselību un es vispār neesmu nācis šeit palīdzēt, it īpaši jau zombijiem un aunapierēm. Neesmu arī nekāds žēlsirdīgais samarietis. Katram ir tiesības izteikties. Ja visi skandinās vienu un to pašu oficiālo herņu, tad jau nav nemaz jēgas no visa šitā foruma. Ja Tu arī esi aita, tad lūdzu izlaid manus tekstus, ja tas Tev sagādā milzīgas problēmas, un mans padoms Tev ir šāds- un ej ganies citos komentāros.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:31
existential fool naak "melnie" .... laikam aptrukaas marihuana :) Paprasi mammitei naudu, lai vareetu nopirkt marihuanu!
Tu gribi teikt, ka man kautkas spideetu, ja lietotu marihuanu? :))))
Ja es nevaru iztikt bez zaleem, tad lietosu taas... Atskiribaa no Tevis, kurs propogandee marihiaanu sezot cauraam dienaam majaas uz radinieku rekina, es varu stradaat, rupeties par beernu un buut laba mate un sieva.
He! Veel ko sadomajaas! Es ne tikai ar Tevi te sarunajos! MUMS nebuus par ko runaat! :)))
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:36
exestensial tu jau pats arī rij tabļetkas, no kā tad tu atšķiries no citiem?
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:45
Jaunais gads ir biežāk, nekā es pīpēju zāli, starp citu.

Runa ir pavisam par ko citu- dabā ir diezgan daudz labu un veselīgu lietu, kas cilvēkiem var ļoti palīdzēt. Bet par cik viss tagad ir farmācijas un kapitālisma varā, protams, ka nav izdevīgi propogandēt dabiskos augus, kas paši izaug. Ir vairāki psihoaktīvie augi, kas ir legāli un piem. trankvilizējošā iedarbība ir daudz labāka ka visādiem benzo. Atkarība neizveidojas, efekts arī ar laiku nezūd.

Problēma ir tajā, ka cilvēki ir ļoti viegli vadāmi ar mēdiju starpniecību un par cik vairums neizceļas ar intelektu, tad iestāstīt var da jeb ko.

Tāpat ar marihuānu. Kas teicis, ka tā ir slikta? Tikai visādi gudrinieki pa teļļuku. Mājsamniece pēc darba atnāk mājās un tic visam, ko viņai tur borē. Bet etilspirts- tas redz ir labs, jo tradīcijas mums tādas, lai gan marihuāna nav pat uz pusi tik kaitīga.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2011 20:17 by existential fool.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:51
Nu es tavai teorijai iekrītu, es arī esmu uzskatījis, ka mūs visu laiku groza ap pirkstu, pa tiem TV kanāliem visu laiku borē to kas patiesībā nav, tāpat arī ar politiku. Bet kā man ģ ārste teica, ka ja ir iejauktas jau psihotropas vielas, tad dabīgās zāles vairs nepalīdzot!
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 00:52
Jannety, man žēl Tavas meitas. Aprobežotības tāpat jau gana visapkārt.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.06.2011 01:33 by existential fool.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 01:44
Zeel manas meitas? Vispirms pats sevi pazeelo un dari kautko lietas labaa! Visa Tava spriedelesana ir pupu mizas, ja reaali pats neko lietas labaa nedari! Bet es daru un dariisu! labaak pazeelo radus, kam esi uz kakla!
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 01:55
Bet ziniet, kas fascinē visvairāk- visi te tkai pīkst par baigo nozāļošanu, ķīmiso sevis piesārņošanu un ļauno psihiatru tieksmi rakstīt ripas, kaut arī paši taču bez tām iztikt nevar.

Sanāk pretruna. :)
trrr
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 01:57
Janetty Dari kaut ko meitas labā? Viņas diagnozes ar ir pupu mizas? Nu ko, turpini atdalīt vienu problēmu no otras.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 05:21
Hello_Kitty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet ziniet, kas fascinē visvairāk- visi te tkai
> pīkst par baigo nozāļošanu, ķīmiso sevis
> piesārņošanu un ļauno psihiatru tieksmi
> rakstīt ripas, kaut arī paši taču bez tām
> iztikt nevar.
>
> Sanāk pretruna. :)

Kas tad "pretrunai par vainu? Tā ir cilvēka dabīga sastāvdaļa.
Dzer, jo grūti bez ripām, negribas tomēr dzert, jo visām psihotropajām blaknes ir ļoti riebīgas.

Par dabas zālītēm negribas piekrist. Und noteikti ne jau cilvēkam, kura ķermenis zina, kas ir ķīmija.

Propogandēt zāli nav nekas slikts, bet atrunāt visus agresīvā veidā (tikai mans viedoklis pareizais) no lietošanas. Nu neder cilvēkiem sveša pieredze, katram pašam jānonāk līdz sapratnei un personīgajam viedoklim, kas ir AD, neiroleptiķi, ko dara, ko nodara un ko nekad neizdarīs.
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 18:30
trrr

Diagnozes? par ko Tu tagad runaa? Un kadas problemas es atdalu vienu no otras? Nu OK, arsts pateica, ka vina hiperaktiva, bet tagad katrs 3.berns taads ir... Censos vinas hiperaktivitaati ievirziit pareizaa gultne... daudz sportojam, dejojam, bez tam arii gariigi vina atistaas loti labi savam vecumam (loti laba atmina), raksta pirmos vardus 5 gados, zina ne tikai latviesu, bet gandriiz visus krievu burtus... loti sabiedriska ... un tas mani patiesi priecee. Vinai ir vairakas draudzenes (jaukas meitenes).... ko veel var maate veleties! Es vinas sabiedriskumu atbalstu.... ejam uz visiem iespejamiem bernu pasakumiem... un man tas patiik... Sodien arii bija jauka diena kopaa ar berniem... man patiik bernu chalosana, un troksnis ko vini sacel....Beerni ir forshi! :)
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 19:41
Man atkal kaitina, ka bērni trokšņo un ārdās(spēlējas skaļi)
trrr
Re: Alkohols ir neiroleptiķis?
05.06.2011 20:23
Beidzot sapratu! Janetty ir klons. Vienīgais, ko nesaprotu, kura ir īstā - tā, kura šeit, vai tā, kura citur. Teci vien pie psihiatra un nevelc galvu no smiltīm laukā!
Viss, sēdēšu uz pirkstiem, lai nepiesārņotu alkoholiķu tēmu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 18?
Ziņa: