Coaxil

Aizsāka jurčiks 

Coaxil
02.06.2011 22:55
kāds ir lietojis šo medikamentu ? atsauksmes?
Re: Coaxil
03.06.2011 10:12
Neesmu lietojusi, bet esmu lasījusi Krievijas vairākās interneta lapās par šo medikamentu, kuru nez` kāpēc pielīdzina gandrīz vai narkotikām ar drausmīgām sekām utt. Nezinu, ko raksta Rietumos, bet Krievijā par Coaxil ir baigi pretrunīgas atsauksmes... salīdzinot ar pārējām nervu zālēm.
pingvins
Re: Coaxil
03.06.2011 11:08
paga, paga- nebaidi tautu. Lieta tāda, ka ilgu laiku Krievijā šo AD varēja iegādāties bez receptes, un narkomāni tās sapirkās, kaut kā tur kausēja un laida vēnā. Pats par sevi Coaxil nav pie vainas- jaunākās paaudzes zāles, kuras tiek uzskatītas par ļoti vieglām. Tā, lūk. taka necel paniku un izlasi visu līdz galam, ok!
Re: Coaxil
03.06.2011 11:49
Ups... Jā.... tie trakie narkošas lietoja Coaxil pat līdz 250 tbl dienā!!! Un Coaxil Krievijā bija bez receptes... tagad nezinu.... mož kas mainījās...
Re: Coaxil
03.06.2011 21:41
pag a kāpēc to Coaxil laida pa vēnām tur kaifs kautkāds?
Re: Coaxil
04.06.2011 13:17
Kaifs tāds pats kā no gerača esot, bet sekas reāli kā no kapeņu stāstiņiem:

http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DEZGkO2xYcEU
Re: Coaxil
04.06.2011 14:14
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kaifs tāds pats kā no gerača esot, bet sekas
> reāli kā no kapeņu stāstiņiem:
>
> http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A
> //www.youtube.com/watch%3Fv%3DEZGkO2xYcEU


existential fool kur šitik pretīgu video var vispār ielikt, es saprotu esmu lietojis tur koksu, amfiku, bet lai es kādreiz mēģinātu kautkādu coaxilu šļircēt, fūūū. Es pat benzīnu un līmi nēsmu ostījis jo ir vnk pretīgi!
Re: Coaxil
04.06.2011 14:31
Pats prasīji. Un tāda nu ir dzīves realitāte, vismaz priekš dažiem. Tie pridurki jau nezin vai arī viņiem pilnīgi pofig, ka tas coaxils pilnībā nešķīst ūdenī, kapilāri aizsprostojas, gangrēna un no ekstremitatēm var atvadīties.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.06.2011 14:59 by existential fool.
Re: Coaxil
04.06.2011 15:48
Bet kā antidepressants tas skaitās diezgan labs un pat zinātniskie pētījumi liecina (interesanti tikai kā sponsorēti :DD), ka tas iedarbojas pozitīvi uz smadzeņu struktūru un palīdz atjaunot nervu šūnas, ka stressu laikā tiek grautas.
Re: Coaxil
04.06.2011 16:19
Pag tad Coaxils tabletes nebojā nervu sistēmu, bet ja laiž pa šļircēm, tad ir šitāds pizdec?
Re: Coaxil
04.06.2011 16:29
Parastie ļauži dzer vienu tableti. Narkaši ņem visas 30 un laiž vēnā. Veiksmīgākajiem maksimus ir laikam kāds pusgads lietojot, pēc tam jāamputē visas tās ekstremitātes, kurās tas viss tika laists iekšā. Visstrašnākā narkotika Krievijā, tad seko vēl tas "krokodils".



Edited 1 time(s). Last edit at 07.06.2011 14:09 by existential fool.
Re: Coaxil
04.06.2011 21:08
krokodils ka ta tulkojas lai atrastu youtube?
Re: Coaxil
04.06.2011 22:03
крокодил
Re: Coaxil
04.06.2011 22:16
Es apskatījos vēl kadrus, coaxil lietotājis bez rokām, bez kājām, man nervi par vāju vairs neskatīšos. Es nesaprotu cilvēks pats zin, ka viņš paliks bez rokām viņš vienalga lieto, ārprāc!



Edited 1 time(s). Last edit at 04.06.2011 22:16 by enfuego.
Re: Coaxil
04.06.2011 22:29
A tas viss tāpē, ka Maskavā beidzās geračs un ienāca Coaxils, kas pie tam sanāk trīs reiz lētāks un farmaceitiski ražots- vienmēr točna zini, kas ir iekšā. Nu un kas tur liels, ka locekli nopūst. :) Galvenais, ka kaifs ta ir. :)

Bet vispār, tas ir diezgan skumji.
Re: Coaxil
04.06.2011 23:30
Bet 250 tbl dienaa salikt sev ieksaas... !!!? Murgs! Taa rikojaas laikam tie, kuriem venas jau bija sapuvusas....
Vijolīte:)
Re: Coaxil
06.06.2011 23:03
Esmu lietojusi šo medikamentu un varu teikt, ka no visiem tas darbojās vislabāk...galva skaidra, pēc kkāda lietošanas perioda mierīgi 1h laikā varēju padarīt to ko citkārt darīju visu dienu, jo vnk nedarbojos vairs haotiski, bet gan sistemātiski. Arī naudas izteikmē nav tik traki. Bet ar 1tbl. gan būs par maz.Anotācijā minēts pa 1tbl. 3X dienā, man dr. (neirologs) rakstīja 2X dienā un pietika.:)
Re: Coaxil
06.06.2011 23:19
Vijolīte:)
Vai tagad kautko lieto? Cik ilgi lietoji Coaxil? Kada Tev diagnoze? Vai pret trauksmi paliidz (man ir videji smaga depresija ar trauksmi)..... paslaik lietoju Mirtazapin.... paliidz, bet no shii AD baigaa miegainiba, smagums kaulos ... no riita knapi var atknibinaat plakstinus... :))) Ja dzivotu viena pati, lietotu bez problemaam, bet taa kaa man jasavalda mazais ziperis, kurs iet kaa atspole, tad no ritiem pagruuti! :))))
Vijolīte:)
Re: Coaxil
06.06.2011 23:50
Janetty
Šeit savulaik esmu rakstījusi pietiekami, bet nu labi - īpaši Tev...
Dg. 21 gads VD ar panikas lēkmēm (pirmos 3 gadus tikai dzīvoklis,ātrie, psihiatri un labākās Rīgas slimnīcas)+depresija, milzīgs nespēks un hronisks noguruma sindroms (kas tagad skan modernāk par VD, jo abas dg. uzstāda tad kad nezin kas par vainu)...
Jā, man Coaxil palīdzēja vislabāk no visiem AD, kurus gan daudz un ilgi neesmu lietojusi, ilgākais bija 7 mēn., kuru laikā +7kg., matu izkrišana, piens kā govij:)u.tt.+eiforija ar rozā brillēm, ka viss ir baigi O.K., bet, kad beidzu lietot-viss atgriezās. No šitā, vismaz man, nebija īpaša miegainība ne sākumā, ne vēlāk...īsāk- bija labi.Lietoju mēnešus 3-4...jo nekad neesmu "sēdējusi" uz zālēm.
Bet, kā teica mans imunologs, pie kā patreiz eju, VD un depresijas pārsvarā nerodas no nekā, taču, kad cilvēks jūtas slikti un sākas riņķa dancis pie dr. ar mistiskiem simptomiem, kaut parastās (saukšu tās tā) analīzes ir O.K., bet sirdzējs tik sūdzas dr. ir vienkāršāk uzstādīt dg. VD, depr. vai aizsūtīt pie psihiatra un tad rij AD. ...bet dr. nav ne laika, ne intereses rakāties rumpja dziļumā...manuprāt mans dr. ir atradis iemeslu kādēļ man ir tā kā ir un nekādi ne nervi, ne psihiskas saslimšanas nav pie vainas, bet iemesls līdz smieklīgumam vienkāršs, tikai pareizās analīzes jāveic, jo šiem stāvokļiem par pamatu var būt ta jebkas. Es neminēšu, pirms laika, ko man uzrādīja analīzes, bet bļ..., tik daudz gadus vajadzēja lai veiktu vienu vienkāršu izmeklējumu!
Re: Coaxil
07.06.2011 00:24
Te cilv'eki paliek bez rok'am k'aj'am, a j'us dzerat coaxil :):):)
Re: Coaxil
07.06.2011 02:37
enfuego, tu atkal esi piedzeries?
Re: Coaxil
07.06.2011 08:03
Jaaam tu zmineeji, esmu autaa atkal:))))
Re: Coaxil
07.06.2011 09:58
Super! Un sieva ar trijiem bērniem auklējas? Malacis! Lej tik iekšā! Labi, ka man alko nepalīdz un neuzlabo garīgo..... es laikam arī dzertu... un sen jau nodzertos...
Re: Coaxil
07.06.2011 10:17
Vijolīte:)
nja.... es lietoju AD nu jau 5 gadus BEZ pārtraukuma , pareizāk sakot, pārtraukumi ir bijuši, bet mēneša laikā atgriezās smaga depresija, trauksme un domas par pašnāvību ...
Tev VD ar depresiju sākās tikai pēc 20 gadu vecuma? Uzraksti man privāto ziņu lūdzu, ko uzrādīja analīzes un ko Tu/doks turat aizdomās par depresijas iemeslu! Es nezinu, ko domāt, bet jau kopš sevi atceros, pat priecīgi brīži/notikumi bija uz pazemināta garastāvokļa fona...:( Grūti to aprakstīt, bet vienmēr ir bijis grūti izjust prieku... Agrāk, pirms izjutu un sapratu, ko nozīmē justies vnk LABI (bez eiforijas), nevarēju objektīvi novērtēt savu garastāvokli...(nebija ar ko salīdzināt) un sajutos tā pa īstam labi, kad tikko uzsāku lietot AD, pusgadu vnk dzīvoju dzīvi un aizmirsu, ka man bija tādas problēmas... pat neticās, ka kautkas tāds mani agrāk mocīja un biju 100% pārliecināta , ka pēc AD pātraukšanas būšu vesela un viss būs oki doki... un nebija arī iemeslu slikti justies.... Bet bez zālēm viss atgriezās atpakaļ...
Esmu bijusi arī pie citiem ārstiem/speciālistiem, bet nekas tāds, kas varētu ietekmēt nervu sistēmu nav atklāts.... Man ir arī atopiskais dermatīts un dermogrāfija - veģetatīvās nervu sistēmas darbības traucējumu sekas....
No kura AD Tev nāca klāt 7 kg, piens utt? Man šadas blaknes bija tikai no neiroleptiķa, iztur'ju mēnesi un pārtraucu, bet palīdzēja labi...
Re: Coaxil
07.06.2011 10:45
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jaaam tu zmineeji, esmu autaa atkal:))))

Es nekad nedzeru tik daudz lai nesaprastu, kas notiek. Ja piedzeros galiigaa autaa, tad es gulju cita istabaa, bet ikdienaa es dzeru, bet izspildu sava teeva pienaakumus, un sivai paliidzu aukleet beernus, man jau ir jaauklee tikai 2 beerni vecaakaa jau pti aukleejaas:D
Re: Coaxil
07.06.2011 11:17
Nu tad Tev ir labi! I alko palīdz i tēva pienākumus vari izpildīt!
Re: Coaxil
07.06.2011 12:59
Nu strušku ja utabūnu, kad jau ir pa daudz, tad man nedrīkst dzert 2 nedēļas, bet tad jāsēž uz nomierinošā lexotanilčika:))
?
Re: Coaxil
07.06.2011 15:46
No antidepresantu lietosanas var rasties piens??? Ari viriesiem?:O
Re: Coaxil
07.06.2011 16:49
Par pienu nezinu, bet krūtis var piebriest arī vīriešiem, jo pieaug prolaktīna līmenis un tas ir neatkarīgi no dzimuma.... taču tas vairāk raksturīgi lietojot neiroleptiķus...
Vijolīte:)
Re: Coaxil
07.06.2011 16:58
Dermatītu man, pēc pāris gadu smērītēm utt., kas nepalīdzēja, veiksmīgi izārstēja adatu terapeits tāpat kā asinsspiediena svārstības.
Janetty-kāds Tev e-pasts?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 11?
Ziņa: