Coaxil

Aizsāka jurčiks 

Vijolīte:)
Re: Coaxil
07.06.2011 17:00
Janetty-man parole dr. noklīdusi, bet varu atjaunot ja nevēlies lai rakstu uz e-pastu:)
Re: Coaxil
07.06.2011 22:36
Tu runaa par atopisko dermatiitu, agraak saukto par neirodermiitu? Neirodermiits ir tikai no nerviem un arii dermografija....vegetativas nervu sistemas traucejumu sekas ... Adatu terapiju, asins paarliesanu, radona vannas, visas iespejamaas ziedes un pat autogenoterapiju pameginaju... nekaaa.... :( divas reizes pat slimnicaa guleju ar so kaiti - taisiija sistemu, jo biju sakasijusies liidz mitrojosaam chuulaam... kaklu sakasiiju taa, ka nevareeju galvu pagriest...
Momentaa pargaja, kad iedarbojaas Seroxat, bet tie bija tikai dazi menesi.... normalizejaas garastavoklis un neirodermiitu ar dermografiju nonema kaa ar roku.... Tagad paliid mazliet tikai hormonalaas ziedes, bet tikai uz laiku.... daudz un ilgstosi taas lietot nedrikst. Raksti man uz sarakstee@inbox.lv
Re: Coaxil
09.06.2011 21:40
sākumā salasījos un saskatījos video par coaxil un narkomāniem un izlēmu ka nedzeršu, man jau doks teica, ka narkaši rijot veselus iepakojumus lai tiktu pie eiforijas. vnk esmu kārtējā komandējumā kuru pagarināja un beidzās elicea. pirms komaqndējuma doks izrakstīja wellbutrin, no kura gan ātri atteicos jo sanāca nedaudz iedzert alko un piemetās pamatīga depresija, un iedeva coaxil kad beidzas wellbutrin, bet man no lv atsūtīja elicea, tagad arī ir izsūtīts elicea no lv, bet līdz tam laikam padzeršu coaxil - 10dienām jau tik vien ir coaxil, laikam jau iedarbības sākumu nemaz nesagaidīšu, bet nu bez AD atkal skumjas klāt un besis darbā
Re: Coaxil
09.06.2011 23:33
Coaxils ir tikai vierns no piemēriem psihiatrijas divkosībai- "labās" un "sliktās" vielas. Legālās un nelegālās, u.t.t. Prasts veids kā ganīt aitas vēlajamajā virzienā.
Re: Coaxil
10.06.2011 12:13
es arii nevaru pateikt neko labu par Coaxil. Nejutu nekaadus uzlabojumus pat pie max devas + Fluanxol, paargaaju uz citu AD.
Re: diazepeks
04.05.2012 16:03
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pag tad Coaxils tabletes nebojā nervu sistēmu,
> bet ja laiž pa šļircēm, tad ir šitāds
> pizdec?
Re: diazepeks
04.05.2012 16:07
PAR Diazepeksu,,,kādi 6mēnesi ka lietoju,esmu nonakusi atkariba,tas skaidrs,bet negribu darzenis but,nolemu nomest,vnk nomest uzreiz.Slikti,baac,,,tas ir tas,ko sauc par lomkam?Liekas gals klat,lai gan nelietoju lielas devas 2-3xpa 5mg.
Riktigi slikti.Kads var pastastit-cik ilgi turpinasies slikta passajuta?
zive
Re: Coaxil
04.05.2012 17:29
Ja ir izveidojusies atkarība, ieteiktu mest nost pakāpeniski, devu samazinot ik pēc 8 dienām (tās 8 dienas, lai novērstu psiholoģiskos rituāla momentus)...
Strauji nogriežot kā ar nazi, jā, uz labu pašsajūtu nav ko cerēt... Cik ilgi? Tas katram individuāli...
Bet principā, tā ir psiholoģija un nedaudz bioķīmija...
Re: Coaxil
07.05.2012 18:27
Coaxils forš kaifs narikiem, paskaties youtube, kā atmirst rokas, kājas!
Re: Coaxil
08.05.2012 22:12
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja ir izveidojusies atkarība, ieteiktu mest nost
> pakāpeniski, devu samazinot ik pēc 8 dienām
> (tās 8 dienas, lai novērstu psiholoģiskos
> rituāla momentus)...
> Strauji nogriežot kā ar nazi, jā, uz labu
> pašsajūtu nav ko cerēt... Cik ilgi? Tas katram
> individuāli...
> Bet principā, tā ir psiholoģija un nedaudz
> bioķīmija...


Tu nezini par ko runā. Ja ir izveidojusies atkarība, tad ar benzodiazepīniem ir tieši otrādi- tā visa ir pārsvarā bioķīmija un tikai neliela daļa psiholoģijas.
zive
Re: Coaxil
08.05.2012 23:00
Ļoti labi zinu, par ko runāju - mana "slimība" bija ilgstoša atkarība no valiuma u.taml. ar visu no tā izrietošām sekām - psiholoģija parādās atmešanas "smagumā" vai "vieglumā"..., bioķīmija ir smadzenēs jebkurā gadījumā...
Re: Coaxil
10.05.2012 15:27
Šajā piemērā bioķīmija smadzenēs un psiholoģiskas problēmas ir fundamentāli pretejas lietas. Tu vari iedot pilnīgi laimīgam, dzīvespriecīgam cilvēkam pasmagas devas benzodiazepīnu devas vairakās dienas un tad partraukt. Un tam cilvēkam simt procentu būs liela trauksme. Tā nav nekāda psiholoģija. Vnk ķīmija. GABA receptori tika pārpludināti un pēc tam ir tāds kritums, ka trauksme ir neizbēgama. Tāpat kā pēc kārtīga koksa vai amfetīnu pārtija visiem ir kritums. Tā kā nevajag te tukši dirst par lietām, ko nerubī!

Cita lieta ir ar visiem tiem SSRI un citiem fufeļiem, kas tāpat pielīdzināmi placebo.
zive
Re: Coaxil
10.05.2012 16:56
trauksme, pie kam, kā tu izsakies, NEIZBĒGAMA, pēc dažu dienu palietošanas???

p.s. var jau būs, ka es neesmu cilvēks..., jo vēsā mierā varēju efekta pastiprināšanai pie 3 x 3 x3 tbl. (un vairāk) valiuma piemest dimedrolu un vēl kaut kādu trešo tbl. (to nosaukumu neatceros) un tādā garā vilkt pāris gadus (ar atturēšanās periodiem) BEZ fiziskas atkarības..., bet nu, mans tālaika "aizbildnis" bija ķīmiķis ne tikai pēc izglītības...
Jā, tas noteikti bija riskanti..., un, protams.., galu galā, pēc vairāku gadu ākstīšanās izveidojās pavisam niecīga fiziska atkarība...
Runāju iz pers. dzīves...

p.p.s. bet ar to d**šanu tu uzmanies un ne jau manis dēļ!
Re: Coaxil
10.05.2012 17:38
"trauksme, pie kam, kā tu izsakies, NEIZBĒGAMA, pēc dažu dienu palietošanas???" - jā, runa ir par devām.

Es te nerumāju par mini devām neirotiskajām dāmiņām.

Kur bija lāda d**šana? Neatminos. Bet, Tu zive centies izlikties gudrāka nekā patiesībā esi. Terapeite, ibio.
zive
Re: Coaxil
10.05.2012 17:48
Par devām runājot: +/- 10 tbl. dienā - tu gribi teikt, ka tā ir terapeitiskā deva neirotiķiem??? :D

Gudvins, IDRIT!!! :D
mad ieinteresēts
Re: Coaxil
10.05.2012 22:06
...ehēēē...kasiņš uz līdzenas vietas...:)

...zive, sado' lajam durakam tā kārtīgi...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 3?
Ziņa: