"Крути попой и будет тебе счастье!"

Aizsāka Janetty 

"Крути попой и будет тебе счастье!"
03.06.2011 12:00
Aptauja! :) Kad pāgājušo reizi jūs dejojāt? Jautājums airāk adresēts tiem, kuri cīnās ar SF un depresiju.... Es - vismaz 5 gadus.... kopš sākās lielā depresija... Pirms tam dejoju vismaz reizi mēnesī (parasti klubiņos)........ tajos laikos palīdzēja alko (pavisam nedaudz) un es varēju dejot stundām ilgi un man tas tiešām patika...
Es pat aizmirsu, ka pastāv tāda skaista lieta kā DEJOŠANA.... laikam cilvēks ar depresiju vnk aizmirst par to, t.b., ņe do etova :) Žurnālā "Лилит " bija padoms garastāvokļa uzlabošanai (sk. tēmas nosaukumu)..... mjā...ir liela daļa patiesības.... es pamēģināju un..... sāku smieties, to pamanīja meituks un arī pamēģināja - viņai sanāca tik amizanti, mīļi, forši.... mēs smējāmies vēderus turēdamas! Forši! :) Pamēģiniet!
Pirms gada aara koncertaa. Un pirms taa pasaakuma ari loti sen, taa kaa loti reti.
Janetty - Tavai meitai ir 5 gadi un šo gadu laikā tu nekad nekad neesi ar viņu dejojusi? Pat tad, kad ir bijuši uzlabojumi no zālēm?
Statistikai - tagad dejoju mājās ar putekļusūcēju :)) un ar bērniem. Agrāk - bieži, bet neteiktu, ka man tas ir sagādājis kādu īpašu prieku.
Piliens darvas šajā sakarā, bet trako forumā drīkst. Var būt bīstami dejot depresijas saasinājuma brīžos. Drinks pēc drinka, ālēšanās un dejas ar bērniem, visi smaidīgi, laimīgi un nenokontrolēta doma, ka šādā skaistā brīdī šo pasākumu varētu arī beigt. Silta vanna, sauja baltu ripiņu un 2.cēliens attiecīgā iestādē.
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
03.06.2011 15:26
trrr
Ar meitiņu? Jā, esmu šad tad, bet tā dejošana vairāk bija kā ālēšanās, ārdīšanās vai tml, turklāt viņa apmeklē dejošanas pulciņu ... tā kā piedejojas līdz "vairāk nevaru/negribu" ! :))) Bet katrā ziņā es veltu viņai daudz laika un mēs daudzvedīgi pavadām kopā laiku.... ar viņu es jūtu, ka DZĪVOJU, ar viņu kopā es smaidu no sirds un patiesi visbiežāk! Bet runājot par dejošanu... es biju domājusi dejošanu tādu.... kad tiešām sagribās DEJOT un tu dejo.... viens pats vai kādā pasākumā....
Ar putekļusūcēju neskaitās ? :((( Labi, labi, reizēm ar vīru kādu lēno virtuvē. Vai tas arī neskaitās?
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
03.06.2011 16:51
Ar putekļusūcēju? Nē , skaitās! :) Vai nav vienalga - ar ko? Ka tik dejo!
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
03.06.2011 18:38
Es dejoju tauytas dejaas, 19 junija buuus jauzstaajaas uz lielaas estraades, aarpraac man bailes no lielas publikas!
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
04.06.2011 01:19
"Мужчины не танцуют!!!" :)) enfuego, kas ar Tevi?
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
04.06.2011 02:32
Tā, kā gandrīz profesionāli nodarbojos ar dejošanu, tad aizvakar.
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
04.06.2011 09:19
mušini njetancujut, ko tu te man lej daudzi vīrieši dejo.
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
04.06.2011 13:15
enfuego, pa TV rādīs? Parādīsi kaut kādas zīmes kamerai, lai tevi var atpazīt.. Shake yo' ass... Sh-Sh-Shake yo' ass.. :D
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
04.06.2011 14:16
:D:DD:D:D nē parasts miestiņa pasākums pirms Jāņiem tas arī vis, man vienkārši palūdza lai es padējoju, jo nēsot vīriesā:))
Ja esi pievilcigs un ar tevi grib dejot tad jaa, bet ja esi neglits un neivenam nevajadzigs, tur jau ir ta probleema.
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
04.06.2011 23:56
Bet dejot var arii vienatnee.... galvenais, lai ir noskanojums.... Man sad tad ir ... un ar meituku uzdejojam...
enfuego
Kaa Tu veel vari padejot, lietojot trankvili un alko? Kaa Tu fiziski to vari izdariit?
Re: "Крути попой и будет тебе счастье!"
05.06.2011 10:32
Nu fiziski esmu izsturīgs, strādāju fizisku darbu.
Mans nedēļas režims

1. No rīta ceļos 6:30
2. Vedu uz bērnu dārzu meitu, 2km
3. Pēc tam jāuzspēj uz darbu plkst 8:00
4. Pēc darba jāizņem meita, un jāved uz dejām
5. Un tad plkst 19:00 sākas manas dejas 2 stundas
6. Tad es 21:00 Beidzu dejot un ar savu meitu esju atpakaļ uz mājām

Nu lieta jau tāda ka es neko īpašu nelietoju tikai tos nomierinošos pusīti vai nu dažreiz veselu tableti lexotanīla, un uz pohām es varu strādāt tikai jātstāj uzlāpīties no rīta vismaz 100 grami šņaba!

Bet tā tablete man vēl nav atrasta, kura būtu man tā piemērotākās lai man alko vairs nevajadzētu dzert!
Un man ar nav laika aiziet pie psihiatres/psihoterapeites, un man pat nav laika iziet ārsta pārbaudes, jo redzat kāds man nedēļas režīms. Un brīvu dienu arī nedod darbā, savādāk atlaidīs no darba, un naudas jautājums mums, kā jaunai ģimenei ir ļoti svarīgs, tāpēc esmu iesprūdis starp alko un lexotanila. Ja nu vienīgi es pusdien laikā uzspēju aiziet līdz ģārstei lai izraksta man kautko uz savu galvu tas arī viss!!!

Un vispār es nezinu kāpēc man ir tāda problēma, visi uzskata, ka esmu simpatisks pusisi, es vienmēr sevi noniecinu un uzskatu ka es nekam nēsmu tāds vajadzīgs un nēsmu nemaz tik izskatīks!

Un ja kautko izdaru nepareizi vai nesanāk kautkas, es vienmēr sevi apsaukāju un nicinu cik es stulbs cik es dumjš.
Teiksim es nevaru pieļaut pat ne mazāko kļudu, man visam ir jābūt ideāli vismaz tuvu tam, un man ir jādara vis tik labi lai nevarētu nekur piekasīties, esmu sīkumains.



Edited 3 time(s). Last edit at 05.06.2011 10:38 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 22?
Ziņa: