nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...

Aizsāka zandaleenc 

nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
03.06.2011 19:02
šodiena atnāca ar smagām pārdomām... agrāk es regulāri startēju sacensībās un pat 23 reizes esmu bijusi Latvijas čempione, bet tam visam svītru pārvilka ērce un nokļūšana Strenčos... no tām zālēm mana gallvenā bakus parādība- liekais svars... kaut ļoti, ļoti piedomāju, ko ēdu.. tas nelīdz...
un tātad šodien bija paredzētas sacensības, kurās biju pieteikta... bet aizejot līdz stadionam sapratu, ka nestartēšu, jo negribu, lai visi mani līdzjutēji redz, ka es vairs nevaru ātri paskriet...
un vēl tās muļķīgās bailes no cilvēkiem... stadionā pavadīju neplnu stundu- tās laikā sāka nenormāli sāpēt un reibt galva, trīcēt rokas un bija tikai viena doma tikt no turienes prom... iedzēru haliperidolu, bet tas nelīdzēja... un biju laimīga, kad tiku mājās un varēju dzert klonozepāmu... no tā vismaz iestājas nosacīts miers un arī galva sāk pāriet...
nezinu, kas ar mani notiek, bet šķiet tas nav nekas labs... :(



Edited 1 time(s). Last edit at 03.06.2011 19:05 by zandaleenc.
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
03.06.2011 19:04
Jūtu tev līdz un zinu kā tas ir! Es tādos brīžos parasti ierauju 100 grami šņabja un man vis stabilizējās galvā!
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
03.06.2011 19:06
man šņabis vairs nelīdz... vispār šķiet, ka alkaholu iedzert vairs nevaru, jo viss liekas pretīgs...
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
03.06.2011 21:23
mjāāāā... grūti tad ja šņabis nelīdz!
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
03.06.2011 22:09
zandaleenc
Tu tacu rakstiji, ka no zaleem NEpienemies svaraa!!! Nesaprotu vairs... Un no kuraam pieaug svars? Tu it kaa lieto Mirtazapin kaa es.... Man it kaa shis AD paliidz, bet ja pieaugs svars, tad nozhnaugsos.... I taa jau sevi neieredzu, bet ja veel saresneeshu...?!

man šņabis vairs nelīdz... vispār šķiet, ka alkaholu iedzert vairs nevaru, jo viss liekas pretīgs...

Man tas pats! Alko uz maniim vispaar pedejaa laikaa iedarbojas kaa miega zaales + depresants! Jau pusgadu laikam nelietoju ne pili alko...Doks mierina, ka tas labi.... varbuut arii, jo alkoholisms man nedraud! :)))
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
03.06.2011 22:38
svars pieauga no haliperidola,ko šbrīd vairs nelietoju... bet vairs nost nekrītas, neskatoties uz to, ka visu laiku lietoju svaru samazinošus līdzekļus...
no šī brīža lietojamām zālēm svars it kā nepalielinās... stāv uz vietas...
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
03.06.2011 22:44
iedodat man ripas kas uzlabo svaru beidzot!
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 00:37
enfuego, gribi kļūt par tizlu resnīti?
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 09:21
Man ir fizisks darbs, pārresnēšana man nedraud:)))
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 13:00
zandaleenc, tu biji Latvijas Čempione 23 reizes????? :O Kurā sporta veidā, tad man jautājums?



Edited 1 time(s). Last edit at 04.06.2011 13:01 by jamm.
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 14:24
Man ar tāds pats jautājums.
Nomet svaru, resni cilveki ir pretiigi
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 16:38
vieglatlētikā- 100m, 200m, 100m/b, 4x100m stafetē un 4x400m stafetē... pēdējo reizi pagājušajā vasarā 4x400m stafetē...
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 16:53
dffdsafd

Es dzirdējusi sūdzības, ka bez D izmēra nav ko sākt.

Tā kā katram savs.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 16:58
Zandaleenc

Vajadzēja skriet. Kā sevi pati uztversi, tā būs. Nākamreiz skrien, ja vajag līdzjutējus, dodi ziņu... :)

Svaru (ja tas neapmierina) var tomēr mēģināt padzīt nost: ne ar diētām, bet pakāpeniski mainot ēdienkarti. Nevajag tos svaru samazinošos līdzekļus, viņi ir ļoti nelabi. Nokāp pie dietologs drīzāk, nekas no nekā nerodas. Viņi tomēr pēc pamatizglītības ir ārsti, viņiem vajadzētu zināt, ka dažkārt, lietojot zāles, tādas lietas notiek.
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 17:11
šodien vienjos ar treneri, ka iņš man rakstīs plānus, lai iespējams uz Latvijas čempi būtu daudz maz gatava iziet uz startu... redzēs kā sanāk... ārsts man liek trenēties 2x dienā un treneris tam neiebilda... redzēs kā būs... pašlaik jau ir liela apņēmība visu izdarīt labi... jācer tik, ka neuznāks kārtējais paasinājums, kad neko negribas un nekam neredzu jēgu...
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 17:49
Nu zin, es vispār nesaprotu kā Tu vari paskriet ar tiem 800 mg kvetiapīna dienā, un visu pārejo. Bez visas tās ķīmijas tad jau Tu būtu olimpiskā čempione. :))
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 18:03
kaut kā jau varu... protams, ne tuvu tam kā gribētos, bet nu cenšos...
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 21:10
zandalec nosauc, savu vārdu, gribu paskatīties google.lv tavu statistiku??
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
04.06.2011 23:35
He.....! Tiesaam, ar taadu neiroleptika devu paskriet?! Es pat ar savu Mirtazapina pusiti knapi varu pakriet dazus metrus un tad riistos peec gaisa.... :)))) Taads smagums kaulos, seviski no ritiem, ap 12.00 iedarbiba mazinaas un atkal eju kaa atspere...
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
05.06.2011 00:03
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zandalec nosauc, savu vārdu, gribu paskatīties
> google.lv tavu statistiku??


iedod savu e-pastu...
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
05.06.2011 00:05
kas paspēja- paspēja... pārējie paliek nezinot...



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2011 11:32 by zandaleenc.
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
05.06.2011 00:36
Kruta! Pirmais cilveeks, kas atklaaja sevi sajaa forumaa! Zanda, sarauj, malacis! Es turesu par Tevi ikskjus!
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
05.06.2011 00:38
Es ar varu atklāt, bet ir cilvēki no citiem forumiem kuri nezina par manām psiholoģiskajām problēmām.
Snicele777@inbox.lv
varu iedot arī savu vārdu, kādam uz epastu. draugos mani var atrast!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2011 00:38 by enfuego.
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
05.06.2011 00:46
zandaleenc man vispaŗ jautājums pie kādiem simptomiem, tev izrakstīja to kvetiapīnu vai kādas tu tur lieto, skatos savā garā tu vismaz priecājies par dzīvi, tev tur soc fobija bija vai kas?
zandaleenc
Apbrīnoju par neatlaidību un atklātību!
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
05.06.2011 02:26
Ja visu laiku nebaidītos tik traki, tad mēs varētu tevi redzēt pa TV kādā Pasaules vieglatlētiskas čempī vai vismaz Eiropas..
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
05.06.2011 08:47
zandaleenc

Lai Tev veicas! :) Es domāju, ka ar tādu uzrāvienu Tu mierīgi vari aizskriet no tām savām problēmām :) Tev kopumā ir labi panākumi un tuu ne katrs cilvis var dzīvē ko tādu realizēt. Domāju, ka vnk ir kāda viena vai dažas lietas kas Tevi grauž un ja Tu tās izmainīsi tad būsi pavisam brīva...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nezinu, gribējās vienārši izkratīt sirdi...
05.06.2011 08:59
Es no sevis lielu noslēpumu netaisu bet dzīvoju pārāk mazā miesta lai visu varētu publiski atklāt. Tāpat jau uz mani skatās kā uz dīvaini kurš nodarbojas ar lauku cilvēkam nesaprotamām lietām un ir aizbraucis tālu prom no Rīgas laikā kad visi brauc uz Rīgu...

Ja sanāca pareizais links tad mani var aplūkot šeit http://dating.inbox.lv/viewprofile.php?popup=1&id=V1Dj4ryP5OM,

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Zandalēn, no sirds iesaku - izņem to linku laukā. Vai nerakstīji, ka strādā bērnudārzā? Tad jo īpaši esi savā ziņā "sabiedrībā pazīstams cilvēks" un Tev nav vajadzīgs, lai labvēļi sāktu lasīt un apspriest to, ko esi te par sevi rakstījusi, bet jebkurā gadījumā Te tas nav vajadzīgs.
Lai izdodas atgūt līdzsvaru un veselību!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: