Valsts apmaksāti psihoterapeiti!

Aizsāka kristale 

Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 17:01
kristale, pašai jāklausa savam ņuham...

trrr, neesmu gribējusi teikt, ka visi ir bezjūtīgi. šai jomā nemaz bezjūtīgs cilvēks nevar būt, bet resursu ir tik, cik ir.

dažreiz dakteri ir steidzīgi un, piemēram, aizņemti ar ko vēl nopietnāku nekā es.
tāpat nedomāju arī, ka valsts psihiatrija ir krokodilu midzenis, tikai, kā jau fox teica blakustēmā, viņiem ir cita realiāte, citas teorijas un ilgtermiņā cilvēks parasti jūt, ka tas nestrādā. kaut kā tā ir.

bet privātā psihoterapijā laiks tomēr ir garantēts, plānots.
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 17:05
Rīgas narkomānijas slimnieku rehabilitācijas centrs
Ļermontova iela 1, Rīga, Latvija, LV-1002
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 17:07
Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs :)
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 17:12
viss ir atkarīgs no ārsta, kādas gadās.....slimncā bij ok dakterīte....
un tas ka problemas ar AD nomešanu, ir mana ķermeņa īpatnība, pēc savas būtības esmu atkarīgā....no visa.... :D
bet man ir stingrs raksturs....pacietīšos, kamēr AD izskalosies no mana ķermeņa....ne jau mūžīgi man elektrība sitīs....
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 17:57
Bet vai tajā Psihiatrijas centrā pieņem arī tos,kuriem bailes ir vai arī tikai kuriem ir nopietnas psihiskas slimības?
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 18:05
kas,Tavuprāt, ir nopietna psihiska saslimšana? :)

šizofrēnija?

psihiatrijā ļoti maz lietu ir objektīvas. vienā dienā pie 3 ārstiem vari dabūt 3 diagnozes. tas par "nopietnas psihiskas slimības" tēmu... nav taču nekādu analīžu.

bezmiegs arī, piemēram, pieder pie psihiatrijas diagnozēm, tāpat slavenā VD, panikas traucējumi un citi labumi.

kāds nu kurš ir, tāds iet. tagad tak tur iet visādi nabaga bankrotējušie un citādi no krīzes vajātie.

jārēķinās tikai, ka tur ir pacientu reģistrs. būsi kompī.

pie vecā psihiatra ar VD arī var noraut šizofrēnijas diagnozi... da viss kas tur notiek. pašam nevajag būt pārāk lielam aunam un stāstīt galīgas muļķības.
...var jau mēģināt paprovocēt arī psihoterapeitus (mani, pers.kaitina frāzes "ja terapija tiešām vajadzīga - nauda atradīsies")
Līdz ar to, vismaz es, pilnā mierā tādam terapeitam piedāvātu iespēju noticēt, ka "nauda tiešām atradīsies" - tikai nezinu, kad... ;DD
Ar to es domāju - varētu iet pie terapeita ar priekšlikumu - ja jau ticat savam apgalvojumam, es, kā pacients dodu jums to iespēju mani ārstēt uz parāda (vizītes tiks fiksētas bociņā) un ..., ja jau terapija būs efektīva, arī parāds tiks atdots...

p.s. lai nu kā - šāda pieeja, manuprāt, ļoti stimulētu arī psihoterapeitu strādāt maksimāli kvalitatīvi!

p.p.s. apmēram šādā veidā savulaik es tiku pie bezmaksas psihoterapeita :D
Zive, bet ja nu pacients-klients nomirst, pirms atdod parādu?
fox - tāds domu gājiens neliecina, ka psihoterameitam ir veselīgas fantāzijas,
no tāda ps.tera. būtu pat jāmūk...
nu ko tāds fatālais sapņotājs var palīdzēt... ? ;DDD
Vēl mazliet par savu bezmaksas ps.terapeitu - kad pēc laba laika viņam jautāju, kāpēc viņš turpina man palīdzēt bez maksas (es biju dabūjusi vienu lieku dzīvokli, ko būtu varējusi pārdot un parādu atdot), bet ps.terap. no manis naudu vairs negribēja pieņemt - teica, ka arī viņš garīgi aug... :DDD
Varbūt naudu vajadzēja prasīt man viņam? ;DDD
jo, šajā dzīvē viss ir relatīvs un nav tādas kategorijas, kā objektīvā realitāte - to apzinās ikviens domājoš prāts!
Nu es neesmu psihoterapeits, bet vai nu man fantāzija veselīga vai neveselīga...:), es gan domāju, ka pasaules kārtības apziņa nav nekas neveselīgs. tas protams bija provokatīvs jautajums.
fox - es daudz lasu gudras grāmatas, bet līdz šim vēl nav gadījies izlsaīt KONKRĒTU definīciju par pasaules kārtību - viss ir apziņā un gadās, ka pacienti palīdz terapeitiem saskatīt to, ko citādi viņi nesaskatītu, nesaprastu un palaistu garām citas labas iespējas...
Ne velti pilna latvija ir ar otrās un trešās šķiras psihoterapeitiem - bet ir jāatros patiesi profesionāls un attīstīties griboš (nevis savās iedomās pašpārliecināts) terapeits, jo..., dzīve ir nemitīgas pilnveidošanās process.
Hmm, es jau arī lab'prāt gribētu satikt tādu specu, kas apguvis jau ir pilnīgi visu, ko vien cilvēks var apgūt - bet..., jāiztiek ar skatu spogulī un smaidu... :))
p.s. Vairojot labo, pasaulei nekas netiek atņemts, tieši otrādi... :)
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 20:05
Es noteikti ietu uz parāda pie psihoterapeita JA TĀDA IESPĒJA BŪTU,jo dēļ veselības esmu gatava dot naudu ja vien tāda iespēja būtu...
Zive, nav jāizlasa neviena gramata, lai pamanītu, ka notiek piedzimšana un nomiršana:) Bet es Tev piekrītu, ka pacienti dod saviem terapeitiem vērtīgu informāciju, un ja psihoterapeits nav pilnībā izracies cari sev(kas nemaz nav iespējams), tad viņš var pārnest kaut ko, attiecināt uz savu dzīvi un iegūt kādas atbildes. Es vienkārsi nebiju dzirdējusi no psihoterapeita frāzi-ja vajag terapiju nauda atradīsies. Vēl Tu raksti, ka tas stimulētu terapeitu labak strādat, bet tas galīgi nestimulētu pacientu, jo ja jau terapija nedarbosies un nebūs jamaksā, tad izdevīgāk ir lai tomēr nepalīdz.
nezinu..., nesen man pašai bija pamatīga krīze, bet man pietika ar veselu VIENU maksas vizīti.
Nē, nu darāmais vēl ir, bet es jau sen esmu iemācījusies strādāt patstāvīgi...

Nu nezinu, nezinu, es ticu, ka viss labais tā vai citādi nāks atpakaļ..., terapeiti jau arī varētu vismaz pirmo iepazīšanās vizīti kādam naudas grūtībās esošajam sniegt bez maksas un ar to pieredzējušām "ausīm" pietiktu, lai izvērtētu - sniegs bezmaksas palīdzību vai nē...

Nezinu, nezinu... Mani mulsina tāda lieta, ka pacientam ir jāmaskā jau tad, kad palīdzība nemaz netiek sniegta - laikā, kad terapeits tikai iepazīst savu pacientu...
p.s. mani pieņēma uz krītiņa ar vienošanos, ka samaksāšu tad, kad to varēšu (20Ls)..., patreiz man tiešām nauda nepaliek pāri, ja nu kāds piecītis vai maksimums 10 Ls mēn...
Starp citu, drīz pēc tam man burtiski uz galvas uzkrita 50 Ls - tā ka varēju gan terapeitei atpogāt, gan atlikušos 30 Ls iztērēt pēc saviem ieskatiem
p.p.s. nē, nu visas pamatvajadzības man ir apmaksātas un citi vēl sākuši piemaksāt..., lai gan es neko neprasu...
Bet kā lai terapeits izvēlas, kuriem pacientiem sniegt bezmaksas konsultacijas? Ja visiem, tad viņš nevarēs izdzīvot, ja daziem, tad kuriem, tiem kuri jau ir pietiekoši izglītoti savos jautajumos, vai tiem, kuri nesaprot neko? ja iepazīšanas laiks par brīvu, tad kas noteiks to, kad iepazīšanās laiks beigsies. Drīzāk " iepazīšanās " laiku, jeb dažas vizītes varētu apmaksāt valsts, tas jau būtu milzīgs pavērsiens. Latvijā ir bieža situācija, kad cilvēku pieņem darbā uz pāŗbaudes laiku bez līguma, tad pēc mēneša nesamaksā un pasūta. Mēs taču izturamies nosodosi pret tāda veida gadījumiem, jeb vismaz nosakām, ka darba ņēmējs pats ir bijis dumjšs un nav sevi aizsargājis.
Nezinu, varbūt tomēr ir jēga iziet uz risku, ka katrs maksā tik cik var un tad, kad var vairāk, attiecīgi, maksā vairāk..., tas ir uzticēšanās jautājums...
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 22:13
Vai jūs apmeklējot psihoterapeitu arī paralēli lietojat zāles?? ja lietojat tad tā visa jūsu psihoterapija ir lieka, jāiet pie viņa nelietojot zāles, lai psihoterapeits skaidri redz no no kā jūs īsti ciešat, jo aplietojis es arī varu skaidri runāt!
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 23:06
tā jau vairs nav psihoterapija bet psihiatrija man liekas
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 23:13
Piekrītu enfuego. Kāda jēga iet pie psihoterapeita ja lieto zāles...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
katram tā dzīve ir savādāka..., man ir bijuši trīs dažādi psihoterapeiti - katrs savādāks, arī pieejas savādākas (bezmaksas bija vidējais, nu ne jau pirksts) ;)))
Zāles esmu dzērusi, bet vispār ļoti mazās devās - bet pirmais psihoterapeits bija ar pamatizglītību psihiatrijā, bet zāles viņš man nerakstīja.
Tolaik dzēru antidepresantu (amitriptilīnu) un trankvilizatoru (fenazepāmu vai chlonazepāmu - kā kuro reizi).
Antidepresantu atmetu vienā dienā un uzreiz, bez simptomiem.
Ar trankvili bija grūtāk - sākumā to tikai samazināju un paliku pie 1/4 d Clonazepāma ilgu laiku.
Pēc tam ar foršu sexsu aizstāju vakara 1/4 d no Clonazepāma..., ilgu laiku dzīvoju ar 1/4 d tbl. no rīta + kafija + cigarete
Beigu beigās atmetu arī to, bet to es atmetu nesen un BEZ psihoterapijas!
Tagad tik jāatmet smēķēšana - process jau iet un šī ir pēdējā smēķēšanas nedēļa (gatavojos emocionālā ziņā - meditēju un ne tikai..., daru to, kas palīdz likvidēt bailes)
Tā, īsumā :)
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
15.06.2011 23:47
zive

Vai to smēķēšanu nevar mēģināt aizstāt tāpat kā clonazepamu? Vai tomēr ir tā, ka pēc forša seksa gribās uzsmēķēt... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ku! Tu ko - 20x dienā sex ???? Mama Mia! :DDD
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
16.06.2011 01:20
zive

Piedod, es nepadomāju... Es redz nesmēķēju bet Tu tik labi paskaidroji par to foršā seksa pozitīvo ietekmi... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
16.06.2011 22:34
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zive
>
> Vai to smēķēšanu nevar mēģināt aizstāt
> tāpat kā clonazepamu? Vai tomēr ir tā, ka pēc
> forša seksa gribās uzsmēķēt... :)


Jā man pēc seksa gribās uzsmēķēt!
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
17.06.2011 01:07
Es gribu par psihoterapeitu mācīties! :D Skatos, ka pat studenti norm varkas dabū :) desītis par vienu seansu ir zaibis :)
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
17.06.2011 09:09
jamm

Es arī uz to pusi skatos... gan jau kādā kantorī var tos papīrus dabūt pa lēto... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
17.06.2011 20:01
Man vēl viens jautājums vai kāds psihiatrijas slimnīcā bija tvaika ielā? Precīzāk pie ārsta Andra Saulīte??? Tikko skatījos i-netā ka viņš vēl tur strādā!!! Vai tur arī var iet ar SF vai arī tikai stacionāri?!?!
Re: Valsts apmaksāti psihoterapeiti!
18.06.2011 10:25
Aizej pie jebkura psihiatra, pastāsti ka netiec galā ar savu galvu, psihene tev garantēta uz 3 nedēļām.

Psihiatrs: nu ko pārstēsimies:))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 14?
Ziņa: