Noritren (nortriptilin)

Aizsāka Red-hot 

Noritren (nortriptilin)
17.06.2011 10:10
Doks izrakstīja šīs zāles, jo man kārtējo reizi saasinājās depresija :( Cik nopratu, tad Noritren ir vecās paaudzes antidepresants... Tagad izbaudu visas blakusparādības, lietoju tikai 5. dienu, bet jau ar 2.dienu mute palika tik sausa kā izslaucīta, aizcietējumi.... bet nekāda uzlabojuma :((((( Vai kāds ir lietojis šīs zāles? Vai blaknes ar laiku pāriet, kā rakstīts anotācijā? I tā jau sū....gi, bet te vēl tik sausa mute, ka parunāt grūti....
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Noritren (nortriptilin)
17.06.2011 10:44
Kāpēc vecās? Naudas taupīšanas nolūkā?

Ir patentbrīvās jaunās paaudzes zāles, kas ir ļoti lētas.

Es neesmu lietojusi šo, bet amitriptilīnu. Man nekādas blaknes nepārgāja, diemžēl. Apmēram gadu lietoju regulāri, tas bija pasen, jaunās tad vēl bija ļoti dārgas, un staigāju miegaina ar ūdens pudeli.

Uzlabojums līdz 2 ned. jāgaida. Ja nav, tad varētu būt, ka zāles neder.

Ja man būtu nepieciešams, es šitos vecos briesmoņus nelietotu.
Re: Noritren (nortriptilin)
17.06.2011 10:51
Es tikai mēnesi izturēju ar vecās paaudzes AD Mirtazapin :( Sausa mute nebija, bet pataloģiska miegainība... garastāvokli neuzlaboja ne par gramu. Biju miegaina, bet tik un tā ar trauksmi...
Re: Noritren (nortriptilin)
17.06.2011 13:01
Lietoju Noritren apm. 2 gadi, nedaudz labaak jau bija, bet trauksmi pilniibaa taapat nenonema un blakus paraadiibas arii bija daudz izteiktaakas nekaa ar jaunaas paaudzes AD.
Re: Noritren (nortriptilin)
17.06.2011 13:10
123
Vai no Noritren pieaug svars?
Re: Noritren (nortriptilin)
17.06.2011 23:44
Es esmu loti tieva jau kops beerniibas un man svara pieaugums nav bijis ne no viena medikamenta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 22?
Ziņa: