Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?

Aizsāka Janetty 

Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
22.06.2011 09:50
existential fool
Un Tu to neesi sapratis?! Bet ja sapratis, tad kāpēc vēl ,mokies ar SF? Kā atbrīvoties no SF, t.b. teoriju zinu no galvas... un esmu mēģinājusi arī praksē. Pārsvarā iesaka "mest" sevi bailēs (doties uz pasākumiem, noskaņojot sevi pozitīvi), t.b., ar laiku cilvēks pierod pie stresa un stress atkāpjas... Ņe figa! Stress man atņem spēkus un iedzen depresijā... tas arī viss un tā tas turpinās gandrīz 30 gadu.... bērnības gadus neskaitu (arī tad biju trauksmaina), bet tajā vecumā apzināti necīnījos ar šo zvēru...
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
22.06.2011 09:53
Un nekādu ideālo imidžu netēloju... es būtu laimīga, ja varētu vnk justies kā cilvēks (ar visām vājībām, kļūmēm vai neveiklību, bet iederīgs kompānijā), nevis kā vajāts dzīvnieks, kuru taisās nokaut....
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
22.06.2011 10:04
...un pēc svētkiem dzīvoklis būs tukšs.... meitiņa paliks laukos... kaut tā nolādētā vasara ātrāk beigtos! Bet šodien tikai sākās astronomiskā vasara!
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
22.06.2011 10:22
netop skaidrs, kāda jēga bija vizītei pie psihiatra....
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
22.06.2011 12:56
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
22.06.2011 14:13
Kuram (vai kurai :).) vajag šoferi ar labu auto bez kaitīgiem ieradumiem,uz svētkiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.09.2011 11:01 by Lāsēns♥.
Saulgriezīte
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
22.06.2011 23:39
Aizvedīsi mani uz Munameģi? ;)
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
23.06.2011 00:35
Nu ta kā i? Kāds no foruma dalībniekiem, izņemot mani, būs Etnogrāfiskskajā Brīvdabas?
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
23.06.2011 00:36
par pasākumu
ej.uz/461s

apraksts no draugiem.lv (ko starp citu nezinātāji bieži saīsina dr.lv:)
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
23.06.2011 00:54
Lāsēn, ko tu definē kā kaitīgus ieradumus? Tikai alkoholu? A kā ar tabletēm un visu pārējo, puis?
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
23.06.2011 01:17
...



Edited 2 time(s). Last edit at 23.06.2011 09:45 by existential fool.
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
23.06.2011 05:43
Ako jāņos dzeršu kā vienmēr
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
23.06.2011 08:07
Tabletes arī nelietoju tagad.Kas ir viss pārējais?
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
23.06.2011 08:51
enfuego, dzer tikai alu. neko stiprāku! savādāk nebūsi latvietis
Janetty,kadel nevareji kopa ar savu meitiņu braukt uz laukiem? Vai tad tu no sava vīra ne soli nevari atstādinaties? Ja šis tā grib, lai brauc, ja gribēs pie tevis, tad brauks tev līdz.
aa es laikam ne ta izlasiju, jus visi 3 brauksiet uz vira laukiem un tur bus vira radi? un kadel nevarejat braukt pie taviem radiem?
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
24.06.2011 06:00
...ļīgoo... ļīgoo...
Re: Sociofobiķi, kā svinēsiet Jāņus?
25.06.2011 12:08
Nu re... vakar jau biju majaas... lai gan planojaam atgriesties tikai sodien... Nekas jauns... :( Jutos maigi izsaakoties , neomuliigi.... un loti sapigi... Sapiigi tapeec ka bija sajuuta, ka esmu it kaa paralelajaa pasaulee un tikai veroju notiekoso un tajaa visaa es neiederejos... Centos, bet es nevareeju izrauties no shiis paralelaas pasaules pie saviem milajiem cilvekiem :((((((, kurus miilu vairaak par visu pasaulee... likaas, esmu dziva mirusi...
Laikam atkal buus jasanemaas uz psihoterapiju, vismaz buus sajuuta, ka kautko daru lietas labaa.... lai gan ticiba psihoterapijai tapat kaa zaleem ir nieciga... sii paralelaas pasaules sajuuta mani nobiedeeja un sapinaaja ne pa jokam....
Meitina palika laukos... bez vinas seit juutos kaa bez sirds... Neko nevaru pasaakt... nekur negribu iet.... Pat lietas, kas sagadaaja gandarijumu (eest gatavosana, dzivokla uzkopsana, lasisana) vairs nesaista....
Ko juus darait sados brizhos? "И скучно, и грустно, и некому руку подать в минуту печальной невзгоды...." - jau kops pusaudzes gadiem viens no maniem milakajiem Lermontova dzejoliem :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: