Trauksmes sajūta naktī

Aizsāka Maija_Maija 

No miega pasmostos naktī no tā, ka it kā virs gultas redzu lielu zirneki, un bļaudama izlecu nogultas (ar šausmīgu izbīļa sajūtu), pieskirienu pie durvīm, ieslēdzu gaismu.... un nekāda zirnekļa, protams, nav... tik vīrs pats no manas reakcijas pārbijies sēž gultā, "izrauts" no miega...
Līdzīga situācija man jau atkārtojas kādu 4. reizi pēdējo 5 mēnešu laikā...
Mans vīrs, maigi sakot, nav priecīgs par šādu manu reakciju nakts laikā, jo tas, protams, arī viņu pābiedē!!!
Ko man darīt?
Maija_Maija
Trauksmes sajūta naktī
22.06.2011 11:44
Vai tiešām nevienam nav līdzīgi? Ko darīt, lai mazinātu šādus nejēdzīgus izbīļus naktī???
Man jau arī bērnībā zirnekļi un skudras naktī sapņos rādījās, kā rezultātā ar lielām bailes sajūtām cēlos, un pat bļāvu!
Vai iespējams pašai kaut ko pasākt (bez zāļu lietošanas), lai šādi murgi netrucētu man un arī manam vīram???
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Trauksmes sajūta naktī
22.06.2011 12:52
Miljoniem cilvēku ir visādas trauksmes, fobijas utt.

ja būtu viegla atbilde, tad Nobela prēmija garantēta. Cits dzer nervu zāles, cits iet pie psihoterapeita, cits uz baznīcu, cits meditē. rezultāti dažādi.

daudzi dara visu ko un paši izvēlas.
Re: Trauksmes sajūta naktī
22.06.2011 13:31
Pirms miega nevajag satraukties vai arī skatīties kādas šausmenes.. Tādos brīžos es naktī bļaustos, lamājos no visa skaļuma (protams pats to no rīta nemaz neatceros, jo tas notiek pa miegam) un reizēm arī staigāju pa istabu :D
aha
Re: Trauksmes sajūta naktī
23.06.2011 11:57
nu ja vīrs blakus, tad kādas problēmas :) piespiedies klāt,lai samīļo tevi un guli tālāk :) sliktāk būtu, ja būtu viena un tad šādi murgi.
Re: Trauksmes sajūta naktī
24.06.2011 17:12
Man liekas, ka no tā nevar tā īsti nekad atbrīvoties.

Man, piemēram, šādas parādības ir bijušas gluži normāla lieta, kopš vispār sevi atceros. Turklāt, es nemēdzu sapņot, bet tikai murgot.
jo,halucinācijas!atrodi zirnekli dienā un izrauj viņam kājiņas!
Re: Trauksmes sajūta naktī
25.06.2011 00:19
Fui, kas par sadismu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 12?
Ziņa: