zāles?

Aizsāka basete 

basete
zāles?
22.06.2011 18:23
it kā esmu vesela un pavisam normāla:) bet visu laiku iekšēji sliktā omā bez iemesla. Pilnīgi fiziski jūtu tos brīžus, kad tā drūmā noskaņojuma migla nolaižas pār mani. Tā ir bijis vienmēr. Domāju - varbūt sākt dzert kādas zāles, lai varētu dzīvot labā omā? Nav tam iemesla, dzīve sakārtota, laba ģimene, nauda, darbs utt. bet visu laiku iekšēji esmu drūma, depresīva būtne. Ārēji nē, jo kurš gan grib tādu nūģi sev blakus?
Vai zāles te līdzētu? Kdas? gribu justies kā normāls cilvēks - vismaz mosties ar prieku un dzīvot ar prieku..
Re: zāles?
22.06.2011 18:56
Man ir krājumi ar dažādām tabletēm priekam.Varu lēti pārdot.
Re: zāles?
22.06.2011 23:21
Zāles tāpat vien nedod, šāda tipa ir tikai uz receptes. Tā, ka tev gan jau, ka vajadzēs doties pie atbilstoša speciālista.
Re: zāles?
22.06.2011 23:29
He, man iepatikās tā frāze "bet visu laiku iekšēji sliktā omā bez iemesla"... Piedodied, bet šajā valstī tas ir pilnīgi normāls stāvoklis un tikai vieglprātīgam vai nelielā reibumā vajadzētu būt bez diskomforta sajūtas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: zāles?
23.06.2011 00:49
basete, kas, tavuprāt, ir "normāls" cilvēks?
Vari pati priekš sevis definīciju uzrakstīt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: