Profesija sociofobiem

Aizsāka drudzis 

Re: Profesija sociofobiem
02.07.2011 13:21
Ņifiga, es esmu vissmukākais...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
klija
Re: Profesija sociofobiem
02.07.2011 19:31
Sodien redzeju nu loti, loti apaligu sievieti,patiesam loti resnu, bet vina bija loti dzivesprieciga, uzvilkusi vasarigu kleitinju, bet visas miesas velas pa visam malam (atvainojos:), vinai lidzas bija virs, nu tads smukulitis.... bet laikam vinsh tads stumjams, gruzhams, kluss, tad shi nebut perfektaa sieviete bija dabujusi sev shadu viru, abiem bija mazs berninsh. Tas virietis tiesham bija loti simpatisks, es vel nobrinijos, ka ir kopa ar tadu, kas par vinju 3x lielaka, bet viss ir iespejams. Sieviete izskatijas laimiiga, komunikabla un pashparliecinata.
Re: Profesija sociofobiem
02.07.2011 23:39
Augums... tā ir gaumes lieta. Taukaudi sievietei arī manuprāt ir ok, tapat ir dzirdēts no sievietēm, ka trenetie nepatīk, citām patīk masivi, citām tievi.
Parasti problēmas ir ar sejām, bet varbūt arī ta ir mana vājākā vieta, jo augums pretstatā sejai man ir ļoti glīts.

Kad diezgan pasen runāju ar mātipar to, tad atklajās, ka dzemdības esot noritējušas ar komplikācijām, jo piedzimu nedzīvs (vai nu zils, vai ar nabassaiti, pat neatceros, par to izvairās runāt)+ vel kautkādas komplikācijas. Bet nezinu, vai tas ir kas tāds, kas ietekmēja manu patreizējo izskatu.
Jo istenībā vecāki man jaunībā bij ļoti glīti, simpātiski jau nu noteikti, bet kur es tāds....nezinu.
Bralim arī viss kā vajag, man ne.
klija
Re: Profesija sociofobiem
03.07.2011 00:32
un,kad ir dubultzods, un cilveks nenormali svist no sava rsnuma, tas ir gliti?
Re: Profesija sociofobiem
03.07.2011 16:11
Skaistums vispār kā tāds ir relatīvs.

Un es domāju (Kā jau te dazi iepriekš ir minējuši), ka, ja tu būtu galīgi neizskatīgs, tevi nemaz neplānotu laist TV.

Turklāt, ja visi vienmēr klausītos, ko par viņiem kāds saka, tad neviens no mājas nevarētu iziet laukā, jo nav pasaulē tāda cilvēka, kas patiktu pilnīgi visiem. Parasti jau tie piezīmju izteiceji ir tie cilvēki, kuriem pašiem šajā sakarā ir kādi kompleksi.

Piemēram, kaut kādos pusaudža gados man bija kompleksi par to, ka ņemu un 12 gadu vecumā izstiepos gandrīz līdz 1,80 m un biju garaka par visiem savā klasē, kā arī visādā citādā ziņā ātrāk attīstījos. Un tajā laikā es vel iedomājos, ka esmu noteikti resna, jo kopējās veselības pārbaudēs svēru vairāk, nekā visi citi klasē (Logiski, jo biju visgarākā, bet tad kaut kā par šo sakritību neiedomājos), bet tagad vispār bez kompleksiem valkāju kurpes uz lielām platformām un "špiļķām" un īpasi neklausos, ja kāds cits kaut ko saka, galvenais ka man patīk. Jo paši burkšķētaji parasti nepārsniedz 1, 60 m. Tā, ka daudz kas ir atkarīgs no tā, kā cilvēks skatās pats uz sevi.

Tā, ka, otrajā teikumā minētā iemesla dēļ, noteikti nav tik traki, kā tu iedomājies.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.07.2011 16:12 by Hello_Kitty.
Re: Profesija sociofobiem
01.09.2011 22:56
Jā, bet kuras tad profesijas ir piemērotākās sociofobiem?
Tā, lai nav kopīga pusdienu pārtraukuma, tāpat arī bez komunikācijas ar dzīviem cilvēkiem.
Re: Profesija sociofobiem
01.09.2011 23:11
Soc fobiju darbs man liekas vispiemērotākais ir darbs ar datoru, kas iegremdē vēl lielākā soc fobijā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 7?
Ziņa: