Miegainība no Fluanxol?

Aizsāka Janetty 

Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 10:18
Es nevaru to vairs izturēt!!! Man ir jāstrādā, bet es kā miega mice un smadzenes darbojas lēnāk :(((( Nu jau nedēļu lietoju... nekāda efekta, tikai nenormāla miegainība! Kā ir ar neiroleptiķiem? ja nedēļas laikā nelīdz, tad nav vērts lietot? Ko pasākt pret miegainību? Enerģētiskie dzērieni nelīdz, kafiju dzeru litriem ... raudiens nāk! F...ck!
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 10:36
Kas vēl ir pieejams ar stimulējošu efektu? Sirds izturēs! Nu kaut ej mājās :(((
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 11:46
Tagad vērošu, kas notiks.... izdzēru ekstra stipru kafiju un uzdzēru enerģētisko (0.5 litru)........... ēdusi neko neesmu, lai labāk iedarbojas....
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 13:40
palūdz, lai nomaina neiroleptiķi.

Vai varbūt dzer tikai uz nakti.
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 13:54
Kā es nomocījos! :((( No AD miegainība vispār nav bijusi... Uz pusi lēnāk strādāju, būs jāatvēl darbam pāris dienas no atvaļinājuma :( Nē, vairs nelietošu... palikšu tikai ar Elify.... Esmu lietojusi arī Kvetiapine. Šis vispār mani atslēdza kā miega zāles.... Tableti iekšā un no kājām nost....
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 13:55
Vai tad kafija nepastiprina trauksmi?
Man no haloperidol pirmajā laikā bij kas līdzīgs, tomēr pēc 2 mēnešiem bij uzlabojumi, tas kā kuram, jo piemēram man fluanxol nenoņēma trauksmi, tāpat arī neizraisīja miegainību.
Paprasi citu neiroleptiķi.
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 14:03
Kafija? Es to varu dzert litriem - efekta vairs nekāda! Laikam pieradu! Tad jau labāk no kafijas būtu vismaz trauksme, lai neaizmigtu pie datora! Nē, nedēļām ilgi nevaru radināties un mocīties ar miegainību.... tad jau būtu jāņem papildus atvaļinājums.... arī soobražalka nestrādā.... tāda sajūta, ka pārvēršos par dārzeni.... un tas ir tikai no 2 mgr (minimālā deva)....
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 14:15
Man arii no Fluanxol bija miegainiiba. Fluanxol ir neiroleptikis, bet lietojot mazu devu tam piemiit antidepresiivas iipasiibas.
Man gan kafija veel joprojaam iedarbojas stimuleejosi - iedzersu peecpusdienaa, buusu augsaa liidz 2 naktii.
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 14:56
Es varu izdzert kaut uz nakti kafiju kopā ar enerģētisko un gulēšu kā nosista! : D Kad Fluanxol parādās antidepresīva iedarbība? Es lietoju jau nedēļu, bet izņemot dullu galvu, neko nejūtu :(
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 14:57
123
Vai pret depresiju palīdzēja? Un vai miegainība bija visu laiku, kāmēr lietoji?
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 15:02
Es lietoju Fluanxol pirms gadiem 6, kaadus 5-6 meenesus, bez miegainiibas laikam nekaadu citu efektu nejutu.
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 15:10
123
Vai pret SF kāds medikaments Tev līdzēja? Man šķiet, ka no SF medikamentu nav.... :( Tikai pret depresiju....
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 15:19
Janetty
Vai nav tomēr tā, ka Fluanxol Tev palīdz. Spriežu no tā, ka nav vaimanāšanas ne par Jāņiem, ne par meitiņu laukos, ne vasaras šausmām...
Jāizvēlas mazākais ļaunums.
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 15:26
Alstere
Pasmējos no sirds! :D Vaimanāšanas nav tāpēc ka tie debīlie svētki nu jau garām, meitiņu tūlīt atvedīs no laukiem un ne uz kādiem piknikiem tuvākajā laikā nav jābrauc URRRAA! varēs mierīgi sēdēt parkā ar meituku! Bet ja tagad man būtu jābrauc piknikot vai tml, tad atkal sāktos histērijas, točna zinu! :D
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 15:30
Kad peedeejo reizi atsaaku lietot AD, mans psihologiskais staavoklis bija briesmiigs - man pat bija gruuti vienai iziet no maajaam. Pateicoties AD atsaaku straadaat, panikas leekmes veikalaa, transportaa baidza uznaakt, atsaaku normaali funkcioneet,trauksmi ikdienaa vairs nejutu. Bet ar koleegiem es saaku meeginaat eest kopaa, tad kad apmekleeju psihologu. Bet tas nebija taa, ka peeksni vienaa dienaa es saaku eest kopaa ar koleegiem, vispirms es treneejos ar situaacijaam kas izraisiija mazaaku stressu nekaa eesana ar kaadu kopaa. Tad es gaaju ar koleegiem uz kafeiniicu, bet needu, pirku tikai sulu, bet biju kopaa ar viniem, protams saakumaa biju stresaina.
nez, lietoju fluanxol 0,5 mg vienu tableti no rīta un divas uz darba dienas beigām un nekādas miegainības man nebija. likās tieši, ka tas manī uztur mundrumu
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 20:36
Fluanxol minimālā deva ir 0,5 mg, nevis 2 mg.

es dzēru to nelaimīgo 0,5 mg no rīta, un ar to pietika, lai pilnībā nebūtu miega arī nākamajā naktī, tā kā, re, cik cilvēciņi ir dažādi :)

vēl jau ir daudz neiroleptiķu, ko izmēģināt... pucē vaļā:)
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 20:44
Runcene,kapē neatbildēji man ...
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 20:51
Lāsēn, neuzprasies...

Ja esi bi, tad droši vien nemāki nemaz kauties.

Tu pārdzīvo, ka es Tev bildi neatsūtīju?

es tak sen sirmgalve ar štociņu... :P
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 21:53
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 22:20
Tipiskas nariku runas...

Pie tam Fluanxols tak ir mēsls galīgākais.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.06.2011 22:25 by existential fool.
Re: Miegainība no Fluanxol?
28.06.2011 23:44
Vakaraa neizdzeru, juutos mundra un fishka rubii! :)))
Re: Miegainība no Fluanxol?
29.06.2011 02:31
Re kā viss atrisinās
Re: Miegainība no Fluanxol?
29.06.2011 08:43
Runcene neizrunājies.Man vispār seksuālas attiecības bijušas ar vienu cilvēku,un tā bija smuka sieviete.
Re: Miegainība no Fluanxol?
29.06.2011 09:34
kk
Jā, tagad skaidrs, ka pie vainas bija Fluanxol.... Tikai nezinu, kā paskatīšos dokam acīs, jo jau vairākus medikamentus atteicos lietot (Noritren - jo nenormāli sausa mute, neiroleptiķus, jo miegainība un arī no vairākiem AD maz labuma)..... Paliku pie Elify... Drīz būs jāiet pie doka.... Bail, ka pateiks, ka esmu kaprīza un - ja vēlies kādu efektu, jāpacieš defekti.... apmēram tā pateica cits doks, kad manējā nebija satiekama.... :(
Laikam taču pret SF medikamenti nelīdz.... tikai pret pašu depresiju.... un ja arī noņem trauksmi, kā neiroleptiķi, tad paliec kā dārzenis un iet nekur negribās tik un tā.... Tad jau labāk ar Elify būt mundrai un aktīvai....
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Miegainība no Fluanxol?
29.06.2011 13:51
es nedomāju, ka miegainība ir kāds "defekts"...

zāļu radīta miegainība ir kas tāds, kam vispār nav iespējams pretoties.

un te nu sākas tas absurds:

"nāciet, ļautiņi, pie psihiatriem, jums paliks labāk"...

bet pēc tam...

"nu kā jūs nesaprotat, ka defekts ir jāpacieš"....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: