Diazepāms. Kā?

Aizsāka GM 

Re: Diazepāms. Kā?
06.07.2011 19:28
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Enfurgo,ko tu te mani baidi :).Runcene,kapē
> neatbildi uz manis izvirzītiem jautājumiem?


Es nebaidu tur visu vins parādija, tikai jūs jau to negribat saprast. http://www.youtube.com/watch?v=uDbPnAQ-c1o&feature=related
Re: Diazepāms. Kā?
07.07.2011 08:35
reiz es biju uz nopietnu izmeklēšanu šajā sakarā uz Diagnostikas centru, kas bija pa labi no Salu tilta, Rīgā.

taisīja pilno asins ainu, galvai kautkādus puļķus sprauda klāt, pārbaudīja sirdi, asinsvadus, galvu, acis, bija arī neirologs, kas pēc ilgstošas runājanās paskaidroja, ka tā ir vnk. labila nervu sistēma, izrakstīja kautkādu kastaņu preparātu vai un vēl vienas zāles, kas itkā nomierina nedaudz.

tas arī viss. problēmu tas neatrisināja.
Re: Diazepāms. Kā?
07.07.2011 21:05
tā nu ir iesakņojušies stereotipi, ka pie satraukumiem, kompleksiem, OKT ir jābrauc pie neirologa. Neirologs ir specs pie aterosklerozēm, nervu iekaisumiem, smadzeņtrīcēm.

Ja ripas vajag tikai dažkārt, droši vien negribēsies pie psihiatra doties. Var jau arī aiziet un prasīt, lai uzskaitē neņem, palūdz padomu. Viņš visprecīzākās zāles ieteiks.

Ja ņem jau esošās ripas, noteikti patestē kādu vakaru kādas sajūtas dod un cik ļoti atslābina. Lai neiznāk aizmigt atbildīgā brīdī.
Re: Diazepāms. Kā?
07.07.2011 23:25
Runcene, beidz visus baidīt. Pa reizei lietojot nekā slikta navv.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Diazepāms. Kā?
07.07.2011 23:31
Eksistenciāli, es piekrītu, bet tas ir šīs diskusijas līdzsvaram; nevajag manis teikto uztvert objektīvi.

Man vispār nav kategoriska viedokļa šai ziņā ne par ko, viss ir relatīvi.

Ja nu vienīgi par to, ka nevajag būt parāk kategoriskam :) ... tā apmēram.
Re: Diazepāms. Kā?
08.07.2011 08:52
Domāju, ka noteikti neaizmigšu. galvenais būt mierīgam, tas ir visa pamatā.. tā sajūta, kad pēkšņi jūti, ka vairs nav labi un drīz būs slikti visu samaitā, no viņas nevar tikt vaļā turpinot tāpat uz vietas stāvēt - jāiet ārā, jāapsēžas, jebkādas kustības, izmaiņas var vērst visu par labu, tomēr ir tādi brīži, kad to nevar izmantot, jo tas padara par tikpat lielu muļķi, kā krišana gar zemi. :|

To vienu ripu man vajag drošībai - placebo efekts :)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2011 08:53 by GM.
Esised
Re: Diazepāms. Kā?
17.07.2023 08:31
Nedirs te daudz.
Gumjob
Re: Diazepāms. Kā?
19.07.2023 19:40
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> A kāpēc nav vieglāk, aiziet, pie ģ.ārstes un
> pastāstīt, kas tev kaiš, to tev arī bail
> stāstīt, tad tu esi riktīga baile!


Vieglāk ir metadončiku ielaist ,un aizlidot tālēs zilajās
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 17?
Ziņa: