Atkarība no iepirkšanās...

Aizsāka kaste 

Atkarība no iepirkšanās...
06.07.2011 22:21
Sveiki! Ko man darīt,ja pēkšņi sāku sekot vienai konkrētai firmai līdzi(dārgai) un regulāri pērku somas,tad pasūtu no ASV,tad uz vietas,man pat saraksts,jau ar jaunām 5 somām,kuras gribu pirkt...Vīrs nesaprot-dusmīgs,kaut pērku pati,bet nemāku izskaidrot,jo jūtos tad labi...uz citām lietām nē,tās jau pārpirktas,un vēlviena lieta,interesē un pērku tikai labas dārgas lietas...es esmu slima???
Re: Atkarība no iepirkšanās...
06.07.2011 23:34
VTF??????????
Re: Atkarība no iepirkšanās...
06.07.2011 23:56
kaste Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki! Ko man darīt,ja pēkšņi sāku sekot
> vienai konkrētai firmai līdzi(dārgai) un
> regulāri pērku somas,tad pasūtu no ASV,tad uz
> vietas,man pat saraksts,jau ar jaunām 5
> somām,kuras gribu pirkt...Vīrs
> nesaprot-dusmīgs,kaut pērku pati,bet nemāku
> izskaidrot,jo jūtos tad labi...uz citām lietām
> nē,tās jau pārpirktas,un vēlviena
> lieta,interesē un pērku tikai labas dārgas
> lietas...es esmu slima???

Nee, tikai stulba.
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 00:17
123 nezinu,kas Tu esi viņš-viņa vai ONO,bet pats esi STULBS!!!
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 00:25
kaste

Bet nahujams Tu viņas pērc? Kur Tu viņas liksi? Es neesmu pret labām lietām bet priekš kam regulāri pirkt somas...? Viņas ir vienreizējās...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
naljiks
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 00:27
nu p0fig, ja ir nauda tad peerc ko vien velies
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 01:09
ku! pie katras kleitas,tērpa sava soma...bagāta neesmu....
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 08:51
Hmm? Arguments nopietns... bet tātad Tu perc ne tikai somas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
raspodinji
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 10:48
netracini tautu ar savu iepirksanas maniju, jo daudzi pat 1 jaunu somu nevar ilgi atlauties un ir japakraj nauda!
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 11:45
raspodinji,te vairāk jautājums ārstiem,ne parastiem cilvēkiem,jovairāk kuriem piķa nav...
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 12:01
ārstiem, mjā...

Tev vairāk psihologs derētu, turklāt, ja tas traucē tieši Tevi pašu, nevis vīru utt.

vai tad Tu gribi dzert nervu zāles?

ārstiem jau māca tikai par atkarību bioloģiskajiem aspektiem, un viņi to visu ārstē ar zālēm.

un te mēs arī visus ārstus laikam esam aizdzinuši.

es domāju, ka Tev vienkārši ir kaut kāds iekšējs stress par kaut ko, bet Tu to neatpazīsti; no kaut kā baidies, ar kaut ko neesi mierā, bet tas vispār varētu būt mehānisms, kā Tu risini līdzīgas lietas, kaut kas uz to modi noteikti ir bijis arī agrāk; kaut kādas pārmērības, citam saldumu rīšana.

štrunts par somiņām un naudas summām, cits var kompulsīvi pirkt kaut ko tādu, kas viņam vairāk pa kabatai.
raspodinji
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 12:36
vispar es pievienojos 123 komentaram!
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 12:38
raspodinji,nu tu jau citu neproti neko pateikt... :)))
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 12:45
čorvena,pagaidām bez suņa,ir tā ka esmu neapmierināta,ka vīrs 10gadus NEKO nedara lai būtu piķis,un NEKO nepērk,ne remontu taisa neko,uz pusēm dzīvokli samaksā,lētu paiku,telef,UN VISSS,tur ir mana neapmierinātība...plusss kad izgāju cauri savam vēzim,ko pārcietu,manī notika klikšķis,jo redz pēc operācijas,biju uz gultas pāris mēnešus,un nevarēju neko izdarīt,kad notika brīnums un atsāku staigāt,gatavot ēst,es sev noteicu,nekad sev nekur neko neatteikšu,un dzīvošu uz pilnu klapi,kaut neesmu ļoti bagāta,jo dr,pateica,krabis var atkārtoties,jo bija ļaundabīgs u.t.t.gribu vēl nopirkt suņuku,prasu lai vīrs pieliek jo gribu jorkšīras terjeru,bet atteicās,bērnu vīram nevar būt,mani uzstur bijušais un mans inv,pabalsts...un iekrājumi...
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 13:01
Normāla mūsdienu atkarība, bij raidījums Dr.Phill kur stāstīja kā sieviete kas strādāja apdrošināšanas firmā, slepus nozaga 10000$ dolāru lai iepirktos!
raspodinji
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 13:08
kadel tad uzskati sevi par slimu, tad jau tas viss ir apzinats tavs lemums, ko vel gribi dzirdet?
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 13:20
Tad nu gan tev diivains bijusais - esi vismaz kaa 10 gadi preceejusies ar citu viirieti, bet vins tevi uztur....
Tu tacu gribi dziivot uz pilnu klapi, prieks kam tev taads viirs kas neko nepeerk-ej prom.
Varbuut vari paprasiit bijusajam lai pieliek jorksiiras kuceenam, jums taadas labas attieciibas izskataas :)
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 13:35
to es arī nesaprotu, cik tad tas nu viņam maksātu...

un tas lai iet prom, nafig

dzīvo ar sunci, zini, cik būs forši.
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 13:47
Čorvena, pagaidām bez suņa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> to es arī nesaprotu, cik tad tas nu viņam
> maksātu...
>
> un tas lai iet prom, nafig
>
> dzīvo ar sunci, zini, cik būs forši.


Paldies Tev! Tā arī būs jādara...:)
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 18:09
kaste, vai nav tā, ka tu ar šo pirkšanu centies sev kaut ko kompensēt, piemēram, vīra attieksmi, stresu darbā, vai kaut ko tamlīdzīgu?
Re: Atkarība no iepirkšanās...
07.07.2011 21:12
Hello_Kitty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kaste, vai nav tā, ka tu ar šo pirkšanu centies
> sev kaut ko kompensēt, piemēram, vīra
> attieksmi, stresu darbā, vai kaut ko
> tamlīdzīgu?


Varētu tābūt,bet ko tur darīt?
Re: Atkarība no iepirkšanās...
09.07.2011 22:08
Es ieteiktu pierakstīties pie kāda psihoterapeita. Tā varēsi sakārtot visu pa plauktiņiem un saprast pati, kas, kā un kāpēc ir.
Re: Atkarība no iepirkšanās...
09.07.2011 23:00
Hello_Kitty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ieteiktu pierakstīties pie kāda
> psihoterapeita. Tā varēsi sakārtot visu pa
> plauktiņiem un saprast pati, kas, kā un kāpēc
> ir.


pagaidām saņēmos,ieskaidroju prātiņam,ka it kā esmu bankrotējusi,un ir okey,maybe nav tik traki,vai arī viss jau sapirkts,vairs neko nevajag...
Re: Atkarība no iepirkšanās...
09.07.2011 23:16
Ja nēsi pankrotējusi, man vari atdot naudu, nebūs jāiepērkas:D
raspodinji
Re: Atkarība no iepirkšanās...
10.07.2011 00:40
jaa, jaa vel pie psihoterapeita :D ar so briesmiigo kaiti, iepirkshanaas kaari! Tad varbut skopajiem ari jaiet pie psihoterapeita,kuriem ir zhel teret naudu, lai sev iegadatu ilgi kaarotas mantas?
Re: Atkarība no iepirkšanās...
10.07.2011 01:42
raspodinji Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jaa, jaa vel pie psihoterapeita :D ar so
> briesmiigo kaiti, iepirkshanaas kaari! Tad varbut
> skopajiem ari jaiet pie psihoterapeita,kuriem ir
> zhel teret naudu, lai sev iegadatu ilgi kaarotas
> mantas?


Ha,man vīrs ir reāli skops... :(((((((
Re: Atkarība no iepirkšanās...
29.10.2011 10:56
Iepirkšanās nereti ir saistīta ar mātes/tēva mīlestības pirkšanu, jo bērnībā ar to ir kaut kādas asociācijas zemapziņā.

Tur tam protams ir vairākas dimensijas - ja nopērc kaut ko pas patīk, tad tas rada enerģiju tevī uz brīdi - prieks - ievada tevī enerģiju (es to tā izjūtu/saprotu pašlaik). Problēma ir tā, ka tādā veidā iegūts prieks tiek iztērēts ātri vien, jo netiek risināta pamat problēma... - riņķošana mātes/tēva mīlestības trūkuma aplī un arī visos citos neatrisinātajos apļos... no tiem apļiem ir izeja, bet iepirkšanās tā nav. ;)

Otra dimensija ir būtiskākā - pērc kaut ko - tērē kaut ko - lai dabū pretī kaut ko kā Tev nav. Tās nav mantas. Tas ir kaut kas emocionāls, lai aizbāztu tukšumu, kuru nevar aizbāzt. ne tādā veidā, vismaz.

Kā man stāsta draudzenīte, viņai tas parasti notiek miniakālajā depresijas fāzē... kad iztērē visu naudu...
Re: Atkarība no iepirkšanās...
29.10.2011 11:03
kaste Rakstīja:
-------------------------------------------------------
bērnu vīram
> nevar būt,mani uzstur bijušais un mans
> inv,pabalsts...un iekrājumi...

un blakus sadaļā jau 33.nedēļā...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Atkarība no iepirkšanās...
29.10.2011 12:50
Man arī patīk iepirkties, bet naudu žēl izlaist no rokām. manai sievai īpaši patīk iepirkties:)
aberz
Re: Atkarība no iepirkšanās...
02.11.2011 07:40
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man arī patīk iepirkties, bet naudu žēl
> izlaist no rokām. manai sievai īpaši patīk
> iepirkties:)


interesanti ka iepirkšanās ir muļķība, jo rezultātā mēs pērkam neko nevajadzīgas mantas

varbūt visa pamatā ir hipnotisks stāvoklis, kada zālīte
vai kā man bija, kad es ieraudzīju reklāmu ka sogulī jāskatās divreiz jo varbūt mocis brauks es sāku staigāt uz bodi
divreiz kautkādi gluki...

iepirkšnās ir reklāma un tikai... ja grib dzīvot uz pilnu klapi, tad pirkt pa 200ls to kas īsteņībā ir tikai nokrāsots
sintētisks ādas abals ir pilnīga muļķība jo tu pērc gleznu un audekla nu tad ok bet kam tev tā...

piemēram man arī ir ideja ko e nopirktu ja būtu nauda un varētu darīt ko grib, ok
piem cits ir no bērnības katkādā veidā iekritis prātā ka vecumdienās pa visu naudu nopērk mikroskopu
kautgan tas nekam nav vajadzīgs utt

vienkārši tu esi hopnotiskā stāvoklī
ir vielas un ķimisks stāvoklis kurā noved hipnotiskā stāv oklīkad cilvēks kalusa
visādām reklāmām māņticībām zīlniecēm psihiatriem utt. citi saka mani nevar nohipnotizēt utt
bet citisaka ka nav tadu kurus nevar

ja raksta ka AD ir hipnotiska iedarbība tad tāda vatbut arī citām vielām ja kautko sadzerās
vai vienkārši vielmaiņai cilvēkā un viņu var bīdīt kā grib, citi to jūt un uz tadiem brauc kāsaka

darba ņēmēji, tjipa atnes man to un izdari šito tev bus labi ja tu nopirksi dormeo mēs ar vīru izmēģīnājm
un jauna metene domāko tad viņi tur tā mēģināja utt es nopirku braun kafijas mashinu un man visa dzīve izmainījās

tāpat kā breff želeja tualetē dod tādu svaigumu kā nevar atsvērt jūras bŗīzi tagad sēžu tyikai uz poda utt

es nezinu
parasti cilvēki pa visu naudu ceļo
tūrisms ir feina lieta tu atbrauc aizbruc visi zina ka tūristiem nav naudas
un ka viņiem vaig kautko parādīt bikiņ pabarot un varbūt kautko piedāvāt ko
parasti mājās nedara vai dara aiz stura tjipa piedzerties vai kautko tur



Edited 1 time(s). Last edit at 02.11.2011 08:27 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 12?
Ziņa: