mokos ar iedomam, ka par mani slikti doma

Aizsāka vafele, ne selgas 

vafele, ne selgas
mokos ar iedomam, ka par mani slikti doma
07.07.2011 17:14
Es citreiz kaut ko parklausos un, ja kartigi nesadzirdu pirmaja bridi varu iedomaties, ka man saka kaut ko citu, reizem ari galigi ne pa temu. darba kolege klusi runa, un vienu dienu vairakas reizes parklausijos, pec tam mokos ar domam, ka vina doma, ka esmu stulba, jo maz runaja ar mani un izskatijas sapikusi un vairakas reizes aizradija par sikumiem. :( es neprotu ar humoru iziet no situacijas un defektu parverst par efektu, tadel par mani var visko padomat. tagad iedomajos, ka ar citam kolegem mani apruna. Iztelojos kaa shii stasta, "es vinjai saku, to, shii saprot to... galigi stulba, kaadaa sakaraa, lai es kaut ko taadu buutu teikusi!!!"
Esmu slima, ka mokos ar shadam domam / iedomaam?
Re: mokos ar iedomam, ka par mani slikti doma
08.07.2011 22:01
Nedrošība, mazvērtības sajūta, tiri piri

Pasaki viņai konkrēti-"WTF, YO, ko Tu man gribi teikt!!!!"

Un viss būs čikiniekā.
Re: mokos ar iedomam, ka par mani slikti doma
09.07.2011 17:08
man arī ir šie mazvērtības kompleksi.
Re: mokos ar iedomam, ka par mani slikti doma
09.07.2011 17:35
Man arī.
Re: mokos ar iedomam, ka par mani slikti doma
11.07.2011 15:34
Pasakies dāņu profesoram par to! Tagad visi par vafelēm slikti domā, lielākā daļa vismaz ! :D
Re: mokos ar iedomam, ka par mani slikti doma
12.07.2011 12:01
100% par visiem cilvēkiem kādā brīdī tiek slikti domāts... Turklāt ir cilvēki kas pamatā tikai sliktas domas vien domā, tā kā izvairīties no tā praktiski nav iespējams. Bet to visu nav jāņem galvā. Svarīgākais ir tas ko Tu pats par sevi domā!

Bet kas attiecās uz vafelēm tad es tās jau agrāk reti ēdu un tagad ēdīšu vēl retāk. Un ja ēdīšu tad tikai Selgas vafeles jo ja jau mūsējās ir kaitīgas vielas tad es varu iedomāties cik viņas ir vafelēs ko iebed no lietuvas vai baltkrievijas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: