seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai

Aizsāka varis 

Sveiki. Lietas būtība pāris vārdos - man ir 22 gadi, un nav bijušas seksuālas attiecības. tā teikt, esmu vēl nevainīgs. protams, ka tas mani nedaudz nomāc, jo nejūtos līdzvērtīgs saviem vienaudžiem. VD pirmo reizi parādījāš 18 gados 12.klases sākumā, toreiz bez medikamentiem un psihoterapijas pēc 6 mēnešu mocībām VD atkāpās. Saglabājās gan bezmiegs ( grūtības iemigt, pamošanās naktīs, pāragra pamošanās ), gan dienas pirmajā pusē nereāls besis. kā pats uzzināju un vēlāk arī doks apstiprināja, ka tā esot depresija. to īpašī neizjutu līdz brīdim kad patstāvīgi sāku strādāt, par cik darbs ir fizisks, prasa gan fizisku spēku, gan koncentrēšanos jutos nelāgi. pirms pusotra gada izveidojās kaut kas līdzīgs ar attiecībām -mēneša garumā - ar nedaudz vecāku sievieti, kura nesen tik pati smagi piekrāpta un kā izrādās nebija pārdzīvojusi vientulības fenomenu. samīlējos, zināju, ka attiecības būs nolemtas neveiksmei, bet nesbija drosmes aiziet, jo biju pārāk poieķēries, tā nu es tiku pamests. tā arī nepārgulējām, bija tikai intimas tuvības brīži. pats stulbākais, ka pēc tik ilga laika mani joprojām grauž viss nepateiktais, gan par sajūtām, kad pameta, gan pēc tam. bailēs no VD atgriešanās uzreiz devos pie doka, pēc medikamentiem kurus ar pārtraukumiem lietoju vēl šodien. vismaz ar neiroleptiķa palīdzību guļu normāli, kaut gan darbā jūtu, ka manī potenciāls ir krietni augstāks nekā es to izmantoju. nesen arī priekšnieks ieminējās par paaugstinājumu, kuru es noraidīju, jo pašreizējā psiholoģiskajā stāvoklī apzinos, ka nevaru uzņemties lielāku atbildību. Stulba sajūta, kad zinu, ka varu, bet tajā pat laikā neesmu spējīgs izmantot savas iespējas. Arī ar sievietēm ... jo vecāks kļūstu, jo grūtāk ir atzīt ka esmu nevainīgs, kur nu vēl tādam iesaistīties attiecībās - seksuālās, jo skaidrs, ka pirmajā reizē nekas prātīgs nesanāks, bailes no izgāšanās, kas būtu neizbēgama pirmajai reizei. Šis kauns no pirmās reizes tad arī mani biedē iesaistīties seksuālās attiecībās. Esmu gana simpātisks, pietiekami inteliģents un galants, viss savās vietās, it kā nebūtu problēmu atrast partneri, bet bail. bail no seksa un atkal pieķerties, bailes atkal tikt pamestam. Zinu, ka to visu risina psihoterapija, bet darba specifikas dēļ pilnvērtīga psihoterapija nesanāk. Vai seksalo vēlmju apmierinājums, regulārs seks, var palīdzēt tikt galā ar neirozēm un depresiju ?
tas tā īšumā par sevi, gribējās vnk to uz brīdi ''izrakstī no galvas laukā ''
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
14.08.2011 14:50
Vispirms par pašu jautājumu - Vai seksalo vēlmju apmierinājums, regulārs seks, var palīdzēt tikt galā ar neirozēm un depresiju ?
Jā, tas protams nav 100% bet ja problēma sakņojas šo velmju apmierināšanā tad ticamākais, ka jā. Seks = vairošanās instinkts vispār ir ļoti spēcīgs dzīves stimulātors un pēc būtības, galvenā dzīves jēga... Tā kā šo velmi bez īpaša iemesla nevajag noniecināt un apspiest...

Bet runājot par pārējo, cel savu pašnovērtējumu un viss būs kārtībā. Un nevajag domāt, ka partnere Tavā pirmajā seksa reizē gaidīs ko nepārspējamu. Cilvēki ir pietiekami reālistiski ja vien Tu nebūsi samuldējis, ka esi baigais seksa gigants...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
vari - pēc manas saprašanas problēma ir citur... ar aknām jūtu, ka Tu to esi noklusē... (kaut kāda mazvērtības sajūta, nepilnvērtības sajūta vai tml.)
pa manam - nerij (pardon) tās tabuletes, bet apmeklē labāk psihoterapiju, ja vien gribi tās problēmas atrisināt!
ja netici psihoterapijai - ok! pats sāc lasīt grāmatas.
Dziļi rekomendēju Ekhartu Tolli (Echart Tolle) - var tak pameklē kaut vai audiolekcijas tepat i-netā...
Jebkurā gadījumā - veiksmi un veselību! :)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2012 19:16 by ku!.
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vari - pēc manas saprašanas problēma ir
> citur... ar aknām jūtu, ka Tu to esi noklusē...
> (kaut kāda mazvērtības sajūta,
> nepilnvērtības sajūta vai tml.)
> pa manam - nerij (pardon) tās tabuletes, bet
> apmeklē labāk psihoterapiju, ja vien gribi tās
> problēmas atrisināt!
> ja netici psihoterapijai - ok! pats sāc lasīt
> grāmatas.
> Dziļi rekomendēju Ekhartu Tolli (Echart Tolle) -
> var tak pameklē kaut vai audiolekcijas tepat
> i-netā...
> Jebkurā gadījumā - veiksmi un veselību! :)

noteikti ka problēma slēpjas kaut kur dziļāk. nu man tā mazvērtības sajūta rodas no tā ka esmu vēl nevainīgs, laikam ;) vai arī esmu vēl nevainīgs, jo ir kādas mazvērtības utt. medikamentus lietoju jo darbs ir komandējumu tipa un regulāri atrodos ārvalstīs, tāpēc nekas cits neatliek, bez medikamentiem esmu darbā galīgi '' metams'' . Psihoterapijai ticu, un plānoju to apmeklēt, plānoju Ladu Stoligvo, labas atsauksmes dzirdētas. Grāmatas arī lasu. googlē pameklēju to Ekhartu Tolli, nedaudz tāds ezotērisks piesities, kas man galīgi netīk ;) uzreiz pēc minētās šķiršanās mēģināju lasīt Ošho ( tā laikam bija ) - arī nekādi negāja pie sirds. Dzīvoju pie mammas, arī pašreizējā psiholoģe pie kuras eju, kad esmu Latvijā ieteica, pēc iespējas ātrāk sameklēt savu dzīves vietu, tad nu tagad arī aktīvi pētu īres piedāvājumus, paturot prātā ka psihoterapija nav nekāds lētais prieks, un no valmieras uz rīgu braukāt + psihoterapija, mēnesī vien jau savācas normāla summiņa.
paldies , Zive! ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2012 19:13 by ku!.
to, ka Tev nav bijis sex, tas nudien nav nekas, par ko uztraukties..., jo, ja tā bēda būtu tik vien..., tad jau to atrisināt būtu elementāri - pameklēt kādu sex pakalpojumu par maksu un nevainība tiktu atrisināta..., bet neticu, ka Tu uzreiz kļūsi laimīgs... :)

Tas Ekharts Tolle runā par ļoti svarīgas lietām, kā "no kurienes rodas ciešanas", "kāpēc ir ciešanas", "kas es esmu", "kas ir mans ĪSTAIS "es", nevis pseido vai iluzorais"es" un ļoti daudz ko citu...
Misticisms - atkal, vai Tu zini, kas ir objektīvā realitāte? Vai vispār kāds zin, kas ir objektīvā realitāte?

Kāpēc pieminēju tieši Tolli - pa manam, ar Tolles idejām var iztikt bez psihoterapijas (ok! bet tas par manīm), varbūt Tev tas neder...

Jā, nu saprotu Tevi un Tavu situāciju... Pagaidām man nenāk prātā nekas, ko Tev ieteikt..., kā vien rakstīt dienasgrāmatu un pamazām paanalizēt sevi pašam un, jā, tad ir vajadzīga uzticības persona, ar kuru laiku pa laikam izrunāt visus sasāpējušos jautājumus...

Nu, meklē gan iespējas...
Viena gan ir ļoti pozitīva lieta - katrā cilvēkā ir tas saucamais pašregulācijas mehānisms, vēl ir tāda lieta, kā pašizdziedināšanās... (piemēram ar EMDR metodi)...
Man jau gan liekas, ka Tev viss ar laiku izdosies ja ne vienā, tad kādā citā veidā! :)
zinu puisi, kuram 25, kurš nevainīgs un ar to lepojas.
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
15.08.2011 19:26
Taa leposhanaas ar nevainiibu gan ir kaut kaada slimiiba. Cik zinu tad seksologi shito noraksta uz kaadu citu probleemu, kruu deelj cilveeks vnk nevar sanjemties vai kaa citaadi vnk nesanaak vinjam tas seks...

Nu reaali padomaasim... 18-25 gadi ir testosterona piikjis. Peec 25 testosterons saak pamazaam kristies... taatad ja vinjam liidz 25 hormoni nepaliidzeeja tikt pie seksa... taalaak buus tikai sliktaak :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Vot kārtējais no mušas izpūstais zilonis!

Pasaulē nav tikai balts vai melns..., un ne jau pašā seksa procesā ir kaut kas tāds, kas dzīvi izmaina par 180' ...

Pasaule tiešām ir slima - visi liek plastmasas logus, ok! es arī likšu,
visi klāj laminātu - ok! es arī klāšu laminātu,
visi brauc ceļojumā uz Ēģipti, ok! es arī braukšu,
visi nodarbojas ar seksu vecumā tādā un tādā, ok! es arī... utt -> trula pūļa bezpersoniska psiholoģija!

Mateus - cilvēks tak nerakstīja, ka viņam neinteresē sekss!

Un vispār..., nav taktiski apsmiet kādu (kaut arī netiešā veidā), jo no psiholoģiskās puses tas tomēr ir delikāts jautājums...

Jā, un vēl - cilvēki, kas nenodarbojas ar seksu, iemācās seksuālo enerģiju sublimēt un novirzīt uz visdažādākajām garīgām lietām, zinātni, mākslu, arī sportu - jebko, kas sniedz gandarījumu...
Bet jā, lepoties un vēl skaļi - tas gan ir aizdomīgi... ;)
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
15.08.2011 21:48
Zive... Tu to postu tieši pirms manējā lasīji? Nē! ...izlasi.

Un sen visiem zināms, ka sekss nepieciešamība, tāpat kā ēst ;) Un tāpat kā ēst...kādam vairāk, kādam mazāk. Un stāsts par enerģijas sublimāciju... pastāsti to endokrinologam. Cik daudz gribas ir tieši atkarīgs no hormonu daudzuma/attiecības... respektīvi ja vajag vairāk sublimējamas enerģijas, pāris injekcijas un varēs sublimēties līdz dievam :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
man ir bijušas seksuālas attiecības, bet šobrīd ir posms, ka es to negribu. zinu gluži nrmāli tas nav, bet tā ir sanācis. šobrīd šo jautājumu risinu pie psihoterapeita. diemžēl jāsaka, ka visas vasaras garumā nekur tālu neesam tikuši.
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
15.08.2011 22:07
Tad kad man bija tāds periods - taisiju analizes uz endokrinku. Un pareizi vien bija... LH (lutinizejoshais hormons) bija krietni zem normas. Izdzēru klomifeina citratu vienu kursu un tad ari viss normalizējās. Reizēm pietiek ar tribulus. BET... ja ar hormoniem viss ir kaartiibaa, tad gan es mekleetu probleemu galvaa... lai gan LH ražošana arī no galvas principā atkarīga - hipotalāms :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nu, nu..., katram savs!
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
15.08.2011 23:00
Nunu? :)
Domā kā gribi, bet medicīnas forumā stāstīt, ka seksa vēlme ir kaut kāda enerģija nevis hormoni... lai nu paliek :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
labi, mazliet par sevīm..
Esmu sieviete tajā vecumā, kad tā suacamās bioloģiskās šķēres ir tajā fāzē, kad man būtu jāgrib seksu tik par ļoti, kā to vēlās jauni džeki..., bet..., par cik man nu jau kādu pietiekami ilgu laiku jādzīvo bez partnera, esmu nonākusi pie secinājuma, ka tomēr esmu pieskaitāma pie tās kategorijas cilvēkiem, kuri vēsā mierā var iztikt bez seksa - tiešām nejūtu to kā trūkumu un jūtos pat ļoti labi - esmu pavisam mierīga, humora izjūta nav pazudusi, nemanu pie sevis neadekvātas agresijas lēkmes, ne histērijas..., nē, nu tiešām jūtos komfortabli :)
p.s. dažādi paziņas vīrieši man ir visapkārt, bet, par cik nejūtu tieši pret tiem vīriešiem kaut ko vairāk, par knapi pamanāmām vieglām simpātijām, līdz ar to vēlme nodarboties ar pliku seksu nejūtu...
Cits gadījums - man ir vairākas paziņas sievietes, kuras bez tā seksa kļūst patiešām trakas - bļaustās, nervozē, streso - to vērojot no malas, man tas šķiet komiski..., bet pats komiskākais ir tas, ka tieši viņām ir sekss..., kur problēma?
Atliek secināt, ka sekss tomēr noņem kaut kādu spriedzi uz pavisam neilgu laiku, bet pamatproblēmas tas neatrisina.

p.s. mani hormoni ir normā un samērā bieži jūtos laimīga..., ir iekšējā harmonija un miers, esmu apmierināta ar sevi un visu, kas apkārt..., kaut gan, šādas tādas korekcijas pie sevis vēl turpināšu veikt, jo principā, garīgi pilnveidoties var visu mūžu... :)
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
15.08.2011 23:20
Tad kad seks nav tieshaam ilgi (es tādus cilvēkus pats nepazīstu, ka m grūtības labu seksa partneri atrast, bet nu gadās dzīvē visādi), tad noteikti ka organisms pielaagojas.

Un taa norma ar hormoniem... ja viirietim testosterons buus uz zemaakaa normas punkta... viņam seksu pietiks reizi mēnesī ;) Bet medicīniski tā būs norma.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
16.08.2011 06:16
Redzi, Mateus, atrast labu seksa partneri tiešām reti kuram ir grūtības, bet daži meklē nevis labu seksa partneri, bet gan cilvēku, ar kuru varētu nodibināt emocionāli veselīgas, bagātīgas attiecības, kam pamatā ir abpusēja mīlestība un cieņa. Tādu atrast ir krietni grūtāk, bet, ja paveicas, tad parasti arī ar seksu nerodas problēmas.
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
16.08.2011 10:28
Un?
Kāds tam sakars ar topiku? :)
Un tie kas meklē toč reti kad tādu sev atrod ;)
es nemeklēju... i sieviete pati nāca i mana lieliskā meita netīšām gadijās :D
Dzīvē nav jāiespringst uz lietām, kuras tāpat notiek pašas par sevi :))

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: seksa trūkums par pamatu neirozēm un depresijai
16.08.2011 12:19
Vārdu "meklē" izmantoju tāpēc, ka Tu to izmantoji. :)
Bet sakars? Piezīme par laba seksa partnera atrast nevarēšanu man likās neētiska. Jo, ja gadās, ka seksa nav bijis ilgi, tas uzreiz nenozīmē, ka "nevar atrast", kā Tu to pasniedzi. :)
Nav jau svarīgi, ko raksta Mateus - viņš raksta izejot no savas saprašanas un tik tāl' viņam ir taisnība, bet tas ir ļoti ierobežots skatījums..., kaut vai tāpēc, ka nez kāpēc nevienu neapmierina tāda lieta, kā mastrubācija vai onānisms :), jā, ikviens tomēr vēlās sakarīgas attiecības un seks ir tikai šo attiecību viena no sastāvdaļām...
Ko es ar to gribēju teikt - to, ko jau minēju augstāk, ka sabiedrība tiešām nav īsti vesela tajā vārda nozīmē, ko par veselu uzskatu es.

Arī plašs novērojums to tikai apstiprina - piem., tikko kādam/ai pajūk attiecības, gandrīz jebkurš cilvēks iekrīt depresijā un, kad jautā, kur problēma (tieši sajūtu līmenī), visbiežāk atbildes ir apmēram šādas: "esmu pazaudējis sevi", "dzīvei vairs nav nozīmes" uttt...
Tas nozīmē, ka, ļoti daudzus cilvēkus kopā satur kopīgas problēmas, piem., bailes no vientulības u.taml. - protams, tā var nodzīvot visu mūžu un daudzi pāri tā arī nodzīvo - nu, vismaz es neatrodu, ko tur apskaust :)

Bet nu, negribās pārāk gari pļāpāt - tāpēc jau rakstīju, ka katram savs.. :)
varis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki. Lietas būtība pāris vārdos - man ir 22
> gadi, un nav bijušas seksuālas attiecības. tā
> teikt, esmu vēl nevainīgs. protams, ka tas mani
> nedaudz nomāc, jo nejūtos līdzvērtīgs saviem
> vienaudžiem. VD pirmo reizi parādījāš 18
> gados 12.klases sākumā, toreiz bez medikamentiem
> un psihoterapijas pēc 6 mēnešu mocībām VD
> atkāpās. Saglabājās gan bezmiegs ( grūtības
> iemigt, pamošanās naktīs, pāragra pamošanās
> ), gan dienas pirmajā pusē nereāls besis. kā
> pats uzzināju un vēlāk arī doks apstiprināja,
> ka tā esot depresija. to īpašī neizjutu līdz
> brīdim kad patstāvīgi sāku strādāt, par cik
> darbs ir fizisks, prasa gan fizisku spēku, gan
> koncentrēšanos jutos nelāgi. pirms pusotra gada
> izveidojās kaut kas līdzīgs ar attiecībām
> -mēneša garumā - ar nedaudz vecāku sievieti,
> kura nesen tik pati smagi piekrāpta un kā
> izrādās nebija pārdzīvojusi vientulības
> fenomenu. samīlējos, zināju, ka attiecības
> būs nolemtas neveiksmei, bet nesbija drosmes
> aiziet, jo biju pārāk poieķēries, tā nu es
> tiku pamests. tā arī nepārgulējām, bija tikai
> intimas tuvības brīži. pats stulbākais, ka
> pēc tik ilga laika mani joprojām grauž viss
> nepateiktais, gan par sajūtām, kad pameta, gan
> pēc tam. bailēs no VD atgriešanās uzreiz devos
> pie doka, pēc medikamentiem kurus ar
> pārtraukumiem lietoju vēl šodien. vismaz ar
> neiroleptiķa palīdzību guļu normāli, kaut gan
> darbā jūtu, ka manī potenciāls ir krietni
> augstāks nekā es to izmantoju. nesen arī
> priekšnieks ieminējās par paaugstinājumu, kuru
> es noraidīju, jo pašreizējā psiholoģiskajā
> stāvoklī apzinos, ka nevaru uzņemties lielāku
> atbildību. Stulba sajūta, kad zinu, ka varu, bet
> tajā pat laikā neesmu spējīgs izmantot savas
> iespējas. Arī ar sievietēm ... jo vecāks
> kļūstu, jo grūtāk ir atzīt ka esmu
> nevainīgs, kur nu vēl tādam iesaistīties
> attiecībās - seksuālās, jo skaidrs, ka
> pirmajā reizē nekas prātīgs nesanāks, bailes
> no izgāšanās, kas būtu neizbēgama pirmajai
> reizei. Šis kauns no pirmās reizes tad arī mani
> biedē iesaistīties seksuālās attiecībās.
> Esmu gana simpātisks, pietiekami inteliģents un
> galants, viss savās vietās, it kā nebūtu
> problēmu atrast partneri, bet bail. bail no seksa
> un atkal pieķerties, bailes atkal tikt pamestam.
> Zinu, ka to visu risina psihoterapija, bet darba
> specifikas dēļ pilnvērtīga psihoterapija
> nesanāk. Vai seksalo vēlmju apmierinājums,
> regulārs seks, var palīdzēt tikt galā ar
> neirozēm un depresiju ?
> tas tā īšumā par sevi, gribējās vnk to uz
> brīdi ''izrakstī no galvas laukā ''


īstenībā šitā VD ir labi vai nav labi tur sanāks nesasnāks ir reāla AD sekas
nu ja sexu vai gtad tev tapat nav kur likties, tu skriesi ar pieri siena kamēr izdomāsi
kur dabūt...
īstenībā šita vieta kad cilvēks ir ir sexa sākumos un drsuku sašķobās ir reāls ieguvums psihotereapeitiem,
kā kartējaais, viņš pats atnāca...

AD iedarbojās uz to reprodukcijas mehanismu tieši..
un ja tev bija problēmas ar emocijām attiecibām un tuvību garīgā izpratnē ar pretējo dzimumu
tad pēc to AD lietošsanas tev viss būs kārtībajo visdrīzāk tev viss būs normāli tur metriski un sistemātiski
bet tādu emociju nebūs..

rezultāts būs sasniegts, tev sex būs, problēmas emocionalas nebūs jo tadu emociju vispār vairs
nebūs un visa ārstēsana

depresijas ir saistita ar seksuslitāti un vēlmi
bet tikpat labi var teikt otradi ka

vai depreseantam negribās
vai tam kam negribās ir depresija to

to nevar pateikt neviens
vai emocijas ir no ķimijas smadzenēs vai ķimija smadzenēs ir no emocijām

runā ka ar meditāciju var izsaukt akohola palielinašanos asinīs
līdz pat promilēm cik tur vaig policistam lai noņemtu tiesības..
pilnīgi bez alkohola lietošanas

talūk tā ķimija



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2012 19:11 by ku!.
ir nu gan problēma - sāc taču droč*t.
feil Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ir nu gan problēma - sāc taču droč*t.

feil
nu jā?
varūt otrādi
ka atturēties no tā

vienalga nevaig rīt tās tabletes
un nez vai
tev psihologi te laplīdz
ir kāds izārstēts?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: