katrs dzīvo kā sanāk...

Aizsāka zandaleenc 

katrs dzīvo kā sanāk...
16.08.2011 18:46
šodien vairākas stundas nosēdēju DEĀKā, lai dabūtu pagarinājumu grupai... un dabūju... šoreiz pat izsniedza papīru uz kura rakstīts, kāpēc man piešķir grupu... skan jau biedējoši, bet kaut kā jau jādzīvo... "konstatēju, ka persoai ilgstoši ir hroniski psihiski traucējumi, bieži paasinājumi, ilgstoši nav pietiekamu remisiju, terapija mazefektīva, pieaugošas reziduālas parādības. nav medicīniskas progroznes, ka stāvoklis varētu būtiski uzlaboties. ņemot vērā konstatētos faktus, secināju: privātpersonai ir smags funkcionāls ierobežoums, darbspējas, spēja sevi aprūpēt un integrēties sabiedrībā ir izteikti ierobežotas, tāpēc pamatojoties uz ādu tur pantu... nolēmu noteikt individualitāti..." tagad divus gadus miers... varu censies ārstēties un gaidīt, kas būs pēc diviem gadiem...
gribējās vienkāši ar kādu padalīties...
ikdiena
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
16.08.2011 21:29
"konstatēju, ka persoai ilgstoši ir hroniski psihiski traucējumi, bieži paasinājumi, ilgstoši nav pietiekamu remisiju, terapija mazefektīva, pieaugošas reziduālas parādības. nav medicīniskas progroznes, ka stāvoklis varētu būtiski uzlaboties. ņemot vērā konstatētos faktus, secināju: privātpersonai ir smags funkcionāls ierobežoums, darbspējas, spēja sevi aprūpēt un integrēties sabiedrībā - un Tev tiešām tā arī ir ?????????????????? Un Tu ar to samierinies??
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
16.08.2011 22:04
jā samierinos, jo integrēties sabiedrībā man tiešām ir problēmas... un, ja runājam par tikšanu ar sevi galā, tas spēju veikt elementāras,stereotipizētas darbības... neam vairāk nespēju savāties...
ikdiena
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
16.08.2011 23:43
Un cik sen Tu tā cīnies pati ar sevi? Vai zāles nepalīdz, vai mēģināji uzklausīt vairāku ārstu viedokļus un ieteikumus par zālēm utt. Vai alternatīvas nemeklēji?
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
17.08.2011 10:20
bez ārstu uzraudzības gadus 14... pēdējos trīs ar ārstu,zālēm un psihoterapeitu... ar ārstiem viss sākās, kad nkļuvu slimnīcā- tur bija vairāku ārstu viedokļi...
zandaleen, kas Tev īsti kait? Un kāpēc nokļuv i slimnīcā?
Es ar esmu bijis psihenē, bet tas bija dēļ tā, ka izlēmu pietiks pa šito dimensiju klīst
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
27.08.2011 11:06
slimnīcā nokļuvu, jo bija pasmaga depresija ar domām par pašnāvību... kas kait tagad nezinu... zinu tik to, ka labi nav... ik pa laikam parādās visādas uzmācības (pēdējā bija, ka visu laiku kaut ko skaitīju-ejot soļus, mājās sēžot vienkārši skaitīju), šī skaitīšana gan vēl nav pazudusi, bet vismaz ir samazinājusies... kad pirmo reizi iznācuno slimnīcas man bija uzstādīta diagnoze- šizofrēnija... tad nu ar šo diagnozi dzīvoju... slimnīcā esmu bijusi jau trīs reizes un visu laiku dzīvoju ar domu, kad apnks viss, kas notiek, atkal uz kādu laiciņu paslēpšos slimnīcas drošajās sienās...
venta
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
03.09.2011 23:41
Nesaprotu, kā tev atļauj strādāt tur, kur strādā???
trrr
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 09:51
Ei, laiks posties uz slimnīcu! zandaleenc - Tu skaļi balsī skaiti? Vai Tev vnk ienāca prātā par to dokam stāstīt? Tas ta kā būtu nenormālība? Cik sevi atceros, vienmēr kaut ko esmu skaitījusi - blokmājas paneļus, auto numurus, pakāpienus, tos pašus soļus no noteiktām iestādēm līdz mājām. Interesanti taču, un prātu nodarbina..
trrr
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 09:59
ventai - tur, kur zandaleenc strādā, tur daudziem vajadzētu pārbaudīties un aizliegt strādāt. Ne par konkrēto iestādi, bet vispārīgi. Ja pedagogiem būtu obligāts psihiatra apmeklējums reizi gadā, nevis rentgens, tad daudzi vairs skolās nestrādātu.
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 10:53
trrr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ei, laiks posties uz slimnīcu! zandaleenc - Tu
> skaļi balsī skaiti? Vai Tev vnk ienāca prātā
> par to dokam stāstīt? Tas ta kā būtu
> nenormālība? Cik sevi atceros, vienmēr kaut ko
> esmu skaitījusi - blokmājas paneļus, auto
> numurus, pakāpienus, tos pašus soļus no
> noteiktām iestādēm līdz mājām. Interesanti
> taču, un prātu nodarbina..


uz slimnīcu vēl nevelk... iztieku kaut kā tāpat... neskaitu skaļi, tikai domās... tas netraucē līdz zināmai robežai, es šo robežu biju sasniegusi... citām domām vairs nebija vietas- tik skaitļi, skaitļi, skaitļi...
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 10:54
venta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nesaprotu, kā tev atļauj strādāt tur, kur
> strādā???


var strādāt jebkur, jo diagnoze darba devējam man nav jārāda... tā ir manai zināšanai...
trrr
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 12:38
zandaleenc - par to slimnīcu, es uz sevi attiecināju :) Mani tiešām sāk interesēt, kas notiek "normālo" galvās, kad tās netiek nodarbinātas ar ko racionālu. Nu man "rādās" ne tikai skaitļi, garlaikojoties, kaut vai pieturā stāvot, galvā skaitu arī alfabētu visās valodās, ko zinu. Tas ta kā pavisam traki būtu? Iespējams, tāpēc man ar sevi nekad nav garlaicīgi, jo galvā visu laiku ir kāds fons, ta kā radio, njā..laikam jābūt tukšumam.
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 12:47
trrr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zandaleenc - par to slimnīcu, es uz sevi
> attiecināju :) Mani tiešām sāk interesēt, kas
> notiek "normālo" galvās, kad tās netiek
> nodarbinātas ar ko racionālu. Nu man "rādās"
> ne tikai skaitļi, garlaikojoties, kaut vai
> pieturā stāvot, galvā skaitu arī alfabētu
> visās valodās, ko zinu. Tas ta kā pavisam traki
> būtu? Iespējams, tāpēc man ar sevi nekad nav
> garlaicīgi, jo galvā visu laiku ir kāds fons,
> ta kā radio, njā..laikam jābūt tukšumam.
nezinu cik tas traki... ja jau netraucē, tad labāk lai tas paliek tavā ziņā... psihiatram droši vien citādas domas, bet viņi, manuprāt, ir tendēti visur redzēt problēmas...
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 17:53
vot tas ka galva visu laiku tiek nodarbināta ar stulbībām, tāpēc arī smadzenes iet ciet. Normāli domā, par lietām kuras grib izdarīt, vai sapņo par kautko!
venta
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 19:22
Hallo, šinī forumā esi gana atklājusies, ka tik darba devējs neizlasa...
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 19:26
venta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hallo, šinī forumā esi gana atklājusies, ka
> tik darba devējs neizlasa...


un kas tad būs, ja izlasīs??? nekas... tā kā man ir labas attiecības ar darba devēju, tad diagnozi viņš jau zina... nezina tikai iemeslu kas rakstīts DEĀK izsniegtajā papīrā par grupu...
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 19:36
Manam darba devējam vispār pofig, viņš jau tā zin ka es nēsmu normāls;) bet ar darba rezultātu viņš ir apmierināts, kā nekā esmu pašapmierinātais:))):):)):))( Pašnodarbinātais)
ikdiena
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 23:07
trrr
Tu nesatraucies, novirze no normas būs tad, kad Tev tas traucēs dzīvot........... Piemēram, skaitīsi visu - trepju pakāpienus, mājas, mašīnas, stabus, kokus skaitīsi, skaitīsi un vēlreiz skaitīsi, skaitīsi pat tad, kad to negribēsi . Nogursi no skaitīšanas, jo nebūs laika dzīvot, bet tikai skaitīt..........................tas ir diezgan traki
ikdiena
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
04.09.2011 23:11
zandaleenc

Tas ir labi, ka ir darbs, ka ir nodarbošanās, tas vismaz uz laiku liek nedomāt par nebūšanām.

venta

Varētu padomāt, ka darba devējam nekā cita vairs nav ko darīt, kā tik lasīt www.dr.lv :)))))
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
07.09.2011 12:58
...



Edited 2 time(s). Last edit at 12.09.2011 00:13 by existential fool.
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
11.09.2011 15:25
klausies,es taa iisti nesapratu kas tieshi ir tie psihiskie trauceejumi,nu kaa tev pashai(am) liekas? nu ok,ir trauceejumi,bet Tu tieshaam domaa,ka ir tik slikti?nu ok,neintegreejies sabiedriibaa,tas var buut no depresijas,bet es liidz shim neizlasiiju-kas tieshi ir tas kas liek domaat par psihisku slimiibu.nu-daudzi ir bijushi slimniicaa,daudziem ir depresija,nu ok,Tu skaiti,es beerniibaa skaitiiju,bet par ko tu tomeer iisti suudzies?



Edited 1 time(s). Last edit at 11.09.2011 15:26 by ivars61.
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
12.09.2011 17:02
sūdzos par to, ka nespēju neko darīt... izdaru nepieciešamo minumumu un viss... visu laiku domās tikai skaitļi, skaitļi... nespēju koncentrēties uz neko citu... baidos no cilvēkiem... vairs nepanesu troksni, kas agrāk mani netraucēja... nespēju uztvert garāku tekstu, filmu sižetus... naktīs bez zālēm neguļu... un vēl daudz visādu citādu sīkumu, kas kopā summējas un padara dzīvi neciešamu...
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
12.09.2011 18:34
a jēga zāles tad dzerti ja nepalīdz?
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
12.09.2011 18:47
grūti spriest, jo zāles dzeru jau pāris gadus... un pa šo laiku ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi... krituma mirkļos vienmēr tiek nomainītas zāles... un tad atkal paliek labāk...
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
12.09.2011 18:52
nez es te šodien jūtos normāli un tad pēkšņi nāk virsū atkal kautkādas bailes, vnk fīlīzeju sev virtuvi, un sāk nākt virsū kautkāda trauksme, ka esmu slims ar neārstējamu kaiti, man tas zaebal, cik var uzmākties tās domas, sāk galva griesties un mēģinu sevi turēt rokās itkā nekas ar mani nenotiek! Uzmetās kautkādas pumpas un sākas kārtējās bailes par tām pumpām, es domāšu par tām pumpām tik ilgi kamēr nenoskaidrošu, kas tās par pumpām, man vienmēr tā ir, kā kautkas man ir slikti vai sāp tā uzreiz bailes un nevaru norauties no tām bailēm!

rekur izlasīju vēl šito, par daudzkrāsaino ēdi. man liekas ka man viņa ira un ka esmu slims ar HIV, jo tur tā rakstīts, psc tādas bailes nāk virsu ka miršu!

http://www.emedica.lv/slimibas_8.1_ede.htm

Aš tagad nespēju koncentrēties, vot redzat tagad ar ko es slimoju, tādi ir tie mani traucējumi, un nevaru norauties no tām bailēm, sāku analizēt uzreiz, kas, kāpēc, ar ko un kādēl u..t.. ka man jau tas ir apriebies, 3 dienas vis ir okei ne baidos neko, tad pēkšņi negaidot atkal uzbrūk psihe, cik var b le atkal jāsāk dzert tas lexotanils. itkā 5 dienas nedzēru.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.09.2011 19:01 by enfuego.
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
13.09.2011 10:27
nu bet tad kad tu raksti forumaa,tu tachu raksti sakariigi,vai tad arii tajaa briidii tu domaa par skaitliem un nespeej koncentreeties?nevar buut.kaadas zaales tu dzer?man liekas ka tev varbuut depresija veel diezgan stipra ir,tapeec nespeej neko,bet es neticu,ka te nekas nav liidzams



Edited 1 time(s). Last edit at 13.09.2011 10:27 by ivars61.
Re: katrs dzīvo kā sanāk...
20.09.2011 01:59
Zandaleencs izbauda psiheni un nevarīgā statussu, tad tur nekas nav līdzams. Visa apspriešana šeit ir vien tukša muldēšana.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 17?
Ziņa: