skaitīšana...

Aizsāka zandaleenc 

skaitīšana...
30.08.2011 00:44
nesaprotu, kas notiek... jau krietnu laiku mana galvenā nodarbošanās (manām domām) ir skaitīšana... eju- skaitu soļus, sēžu vienkārši skaitu... skaitļu virknes rindojas manā galvā... es tās redzu tik ļoti skaidri... tā it kā šīs virknes atrastos manā priekšā... tik reāla sajūta... un tomēr biedējoša... gribas tikt prom no šīem skaitļiem, jo tie tomēr traucē ikdienā...
qwerty_lv
Re: skaitīšana...
30.08.2011 03:03
Esi mēģinājusi arī neskaitīt? Ja jā,tad kas notiek?
Re: skaitīšana...
30.08.2011 11:13
esmu centusies, bet nesanāk... skaitļi visu laiku virknējas manā galvā...
Re: skaitīšana...
30.08.2011 11:26
Šitais gadījums gan ir savāds!!! No comment.
Re: skaitīšana...
30.08.2011 11:48
Vai ir arī kaut kādi skaitīšanas rezultāti? Līdz cik esi jau aizskaitijusi? Ja skaiti uz priekšu tad jau nekas traks, bet ja atpakaļ, virzienā uz nulli tad gan ir sliktāk... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: skaitīšana...
30.08.2011 12:01
un parasti daudz tālāk par 100 netieku- sāku skaitīt no sāuma... atpakaļ vēl nav nācies skaitīt... pietiek jau ar to, ka skaitu uz priekšu...
delta
Re: skaitīšana...
30.08.2011 12:20
Pa Discovery vai NG iet raidījumu sērija par uzmācīgām idejām un to, kā psihoterapeits attiecīgo gadījumu ārstē.
Bija arī kā reizi viens žmeksis, kas visu laiku visu skaitīja un pārskaitīja.
Es gan tieši to sēriju īpaši uzmanīgi nenoskatījos, neatceros, kādā veidā viņu ārstēja, bet fakts, ka tie sižeti visi beidzas ar laimīgu izārstēšanu - tādas kā psihoterapeitu pasaciņas ar laimīgām beigām, nenoliedzu psihoterapiju kā tādu, bet, ja atklāti, šie raidījumi izskatās mazliet vienkāršoti.
Njā, nu neņemos spriest, kā tur ir ar tām uzmācīgajām idejām, es, par provi, teiktu, ka, ja tie cipari nāk galvā, to var izvērs par kolosālu treniņu smadzenēm, ņem un ne tikai izskaiti, bet visu saskaiti kopā, sareizini un vēl izdali...
Bet droši vien, ja cilvēkam ir nosliece sevi mocīt un novest izmisumā, tad var izmantot jebkādu "metodi":(
Re: skaitīšana...
30.08.2011 18:42
smadzenes neņem pretī treniņu ar saskaitīšanu, reizināšanu un visu pārējo... šodien topā skaitļu virknējums no 1- 5... visu dienu pa galvu maļās skaitļi- 1,2,3,4,5, 1,2,3,4,5, un tā visu laiku...
qwerty_lv
Re: skaitīšana...
30.08.2011 18:58
zandaleenc Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> esmu centusies, bet nesanāk... skaitļi visu
> laiku virknējas manā galvā...


Vai nav tā,ja mēģini pārtraukt,tad skaitīšana prātā nāk arvien vairāk un vairāk?
Re: skaitīšana...
30.08.2011 19:14
nezinu... iespējams tā ir... grūti par to spriest, jo visu laiku cenšos to pārtraukt...
ikdiena
Re: skaitīšana...
31.08.2011 22:49
Tie ir obsesīvi kompulsīvie traucējumi, kuri ir ārstējami.
Re: skaitīšana...
01.09.2011 00:41
nu jā, tas laikam nozīmē vēl papildus zāles jau tām kuras lietoju ikdienā...
mkas
Re: skaitīšana...
01.09.2011 00:58
Jā, jādzer vien būs purgens, i par visu skaitīšanu aizmirsīsi tā ka nemaz pati nepamanīsi.
qwerty_lv
Re: skaitīšana...
01.09.2011 08:53
ikdiena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tie ir obsesīvi kompulsīvie traucējumi, kuri ir
> ārstējami.


Pēc zandaleenc teksta noprotu,ka viņai kompulsīvās darbības(rituāli) nav,bet ir tikai obsesīvas domas,angliski tas saucas "Pure OCD"
Čorvena
Re: skaitīšana...
01.09.2011 12:26
manuprāt, šis ir gadījums, kad ir baigās gaidas no zālēm.

ja gribi tikt galā, tad jāmēģina tās lietas saprast, nevis pilnīgi visu nozāļot un krist tik ap kaklu psihiatram.
Re: skaitīšana...
01.09.2011 17:45
nav baigās gaidas no zālēm...
jo es neticu, ka zāles spēj atrisināt visu...
Re: skaitīšana...
13.09.2011 13:13
mkas ieteica purgenu. Tas palīdz pret visām psihiskām traumām... uz brīdi..bet vienmēr jau var iedzert vēlvienu tabletīti



Edited 1 time(s). Last edit at 13.09.2011 13:14 by jamm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 23?
Ziņa: