atkal panikas lēkmes klāt

Aizsāka zancha 

atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 09:47
sveiki..
pasakiet man luudzu kaa tas var buut,ka ar visaam zaleem panikas leekmes naak atkal virsuuu..dzeru fluanxolu jau pus gadu,xanax un meenesi tagad arii amitriptiliinu,bet nu vakar man bij taada leekme,ka dabuuju saukt aatros ;( a sie pat neatbrauca,pateica,ka tie ir nervi un viss
Re: atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 10:07
Tas ka ātrie neatbrauca tas ir tiešām traki! Jo ne jau pa telefonu var 100% spriest kas ir kas!
Bet tas ka šajā gadījumā zāles neārstē, bet tikai apslāpē tas ir lasīts jau 100x šāda veida forumos!
Visiem viena problēma- vieglāk rīt ripas nekā meklēt problēmu! To naudu ko būtu iztērējuši par ripām un daktera vizīti, būtu tērējusi psihoterapeitam vai savas dzīves mērķu piepildīšanai!


__________
Be happy :)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 10:57
Arsara tu takš tiko gudri teici, ka labāk atstāj kabatā naudu nekā psihoterapeiti:):):):):)
man ar ātrie atbrauca uz pohām divreizes, jo man likās ka kautkas ar sirdi izrādās vis kārtībā, atkal nervi. Vairs pat braukt negribot jo es jau tur parādos, sarakstā!
Re: atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 11:07
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Arsara tu takš tiko gudri teici, ka labāk
> atstāj kabatā naudu nekā
> psihoterapeiti:):):):):)
> man ar ātrie atbrauca uz pohām divreizes, jo man
> likās ka kautkas ar sirdi izrādās vis
> kārtībā, atkal nervi. Vairs pat braukt negribot
> jo es jau tur parādos, sarakstā!


To es rakstīju Tev, jo ar Tevi viss ir skaidrs!!!! :) Izteiktas VD problēmas un vājš raksturs!!!!
Par šo cilvēku nekas sīkāk nav zināms! Bet kā jau rakstīju psihoterapeitam vai LABĀK SAVAS DZĪVES MĒRĶU PIEPILDĪŠANAI!!!!
_________
Be happy :)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 13:27
Gluži vienkārši ir cilvēki kuriem tas trauksmes stāvoklis patīk. Tur ir vēl dažas nianses bet kopumā tas viss ir nevēlēšanās mainīt esošo stāvokli...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 13:32
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Gluži vienkārši ir cilvēki kuriem tas
> trauksmes stāvoklis patīk. Tur ir vēl dažas
> nianses bet kopumā tas viss ir nevēlēšanās
> mainīt esošo stāvokli...


+++
Vijolīte:)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 14:23
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Gluži vienkārši ir cilvēki kuriem tas
> trauksmes stāvoklis patīk. Tur ir vēl dažas
> nianses bet kopumā tas viss ir nevēlēšanās
> mainīt esošo stāvokli...

Nu personīgi es par to varētu pastrīdēties...mani šis stāvoklis neapmierina un galīgi neliekas patīkamis un lietderīgs...vienīgi vb tādēļ "nesēžu" uz tabletēm, bet pārsvarā esmu mēģinājusi sadzīvot ar savu stulbo galvas atvēlienu:DDDD
Re: atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 14:36
Vijolīte:)

Ar to stāvokli un neapmierinātību viss nav tik vienkārši... Cilvēks savās runās ir neapmierināts un arī domās it kā ir neapmierināts bet kad lieta nonāk līdz darbiem tad diezgan labi redzams, ka cilvis neko daudz mainīt netaisās... Nu un protams, smaga apvainošanās ja par kaut ko tādu atgādina...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vijolīte:)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
02.09.2011 15:09
ku:... Nu un protams, smaga apvainošanās ja par kaut ko tādu atgādina..

ES NEAPVAINOJOS...(tagad es uzmetu lūpu un pisitu kāju)...:DDD
Re: atkal panikas lēkmes klāt
16.09.2011 18:14
ku! biju domaajis,ka esat speciaalists,bet pateikt vnk-neveeleeshanaas,hmm....
Re: atkal panikas lēkmes klāt
18.09.2011 03:25
ivars61

Redzi, ja tas būtu mans bizness tad es visādi grozītos un locītos lai no tiem ākstiem vairāk naudas izvilinātu bet tā kā tas nav mans biznes tad gadijumā kad redzu, ka cilvis neko mainīt negib, tad tā arī saku... Un jāatzīst, ka šajā forumā tie kas neko negrib mainīt ir bagātīgā skaitā...
Protams, ka es esmu reāli domājošs un neceru, ka cilvis kuram iegājies kāds nelāgs niķis ņems un tā vienkārši radikāli izmainīsies. Tādi brīnumi nenotiek... bet tā velme un tie centieni ir labi redzami...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: atkal panikas lēkmes klāt
19.09.2011 12:51
cik skatos te ir tik daudz cilveeku,kuriem ir vieglaa formaa tas viss,taapeec jau taa raxta...bez zaaleem :D ziniet reeku tas uzsit....
Vijolīte:)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 11:33
Zancha...nav man vieglā formā (ja Tu par manu tekstu)...savulaik izmēģināju visu iespējamo farmakoloģiju un nonācu pie secinājuma, ka kko lietošu tikai tad, kad būs pavisam sūdīgi, bet nevis nepārtraukti... tādēļ man vienmēr ir kāda tablete līdz, katram gadījumam...kad saprotu ka bez tabl. šodien neiztikt-ierauju dozņaku:) jau laicīgi...
Kamēr lietoju AD bija labi, jā...problēmu nav, bet blakus parādības...da nu...negribu vnk visu mūžu nepārtraukti sēdēt uz tabletēm...kas noteikti būtu vienkāršāk...
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 13:47
nee.nee ne jau par Tevi Vijolīte.....vnk cik lasu,daudz raxta ka nav jādzer zāles,ka jāmaina dzīve utt...bet slikti jūtoties dzīvi manīt nevar un negribas,vnk tas nav iespējams un tādā brīdī zāles ir jādzer,nevios jāmoka sevi
Vijolīte:)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 13:59
Protams, ja ir galīgi slikti kkā tas jāaptur, kaut vai ar zālēm, vb citam vajag teijāteri:), baseinu...bet pie panikas lēkmēm arī es nevaru iedomāties kkur doties...laikam vienīgā kas še tusē un tikusi ar sevi galā ir Arsara, par ko varu viņu tikai apbrīnot...bet tur vajag tiešām milzīgu gribasspēku, ka pa lielākam pie šādām sajūtām, kkur izčib...
Redz, te daudzi apgrozās ar VD, bet bez panikas lēkmēm, par tiem kam tādas nav bijušas un nav ar' īsti nekādu citu traucējumu, es pat nerunāju, jo viņi pat ļaunākajā murgā nevar iedomāties kā tas ir:( Tādēļ jau var ieteikt saņemties utt.:)
Bet vot saņemies un nepiedirs bikses, kad tāāāāāāds pļūtāmais...vai saņemies un neklepo...utt.:D
Es neattaisnoju nevēlēšanos tik ar šito visu galā, bet ne visiem sanāk.
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 14:04
nu varbut Arsarai tikai uz laiku ir labaak...kad gaidiiju beernu,arii man viss bija ok....kad beernam palika triis meenesis saakaas viss no gala ar panikas leekmeem,uzmaacigajaam domaam,trauksmi,triicekli,sirdsklauveem..utt
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 14:04
Zancha:
Ja Tev nāk rēka tad man gan ir žēl tos, kas negrib saprast, ka zāles nav izeja, labi, pieņemsim, ka viņas var lietot, bet papildus tam ir jāmaina sevī daudz kas, katram tas ir savs, VD, pnaikas lēkmes u.t.t nerodas no zila gaisa, tam visam ir apakšā pamats, un tas ir jāsaprot un jāmeklē! Protams, katram līdz tam ir jānonāk.... to saku pēc pieredzes, un man nebija viegla forma kā tu raxti, man bija ļoti smaga forma un ar to cīnījos 3-4 gadus un tad kad sāku saprast kas ir kas un kas jādara, man bija dusmas uz sevi, ka tik ilgu laiku biju palaidusi vējā, skraidot pie ārstiem meklējot kas man kaiš. Padomajat labi pirms mums bāzt sejā ka mēs esam gājuši cauri vieglām formām!

__________
Be happy
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 14:48
neviens nebaazh sejaa kaadam...tikai izsaka savu viedokli....!!! un cik kuram ir smaga forma to neviens nevar pateikt....tikpat labi ir tadi cilveki ,kas ir svaki un viss liekas briesmiigs....es esmu stipra un to es zinu..ciinos ar sevi.... bet pateikt lai cilveeki nelieto zaales,tas gan nav normaali.... jo var iedziivoties veel trakaakas kaitees un novest sevi liidz pashnaaviibai
Čorvena
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 16:35
zancha, bet Tev ir ideja, ka Tev tas fluanxol un amitriptilīns palīdz?

cik lasu, man šķiet, ka nē....
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 17:22
Zancha: un tev šķiet tie kas lieto AD un citus med. un viņiem tik un tā ir panikas lēkmes nesāk domāt pat pašnāvību???!!! Man liekas tas ir vēl trakāk, jo sāc domāt, ka pat zāles Tev nepalīdz, ka nu vairs nav uz ko cerēt!!!!!

Zancha, paldies par iedvesmu, ka man tik uz laiku viss ir o.k :D :D, protams nekad neko nevar zināt, bet es domāju, ka neļaušu vairs nekad sev tajā murgā iekāpt!!!! Un to es zinu jo smagi un grūti darbojos savā labā, lai sev palīdzētu, un darīšu to atkal ja jutīšu kaut mazāko sīkumu!!!

Es šeit palieku tusēt ar domu, ka varēšu varbūt kādam palīdzēt, ar asāku vārdu uzmundrināt, dot padomu!!!!
Bet liekas, ka vairāk saņem pretī tikai citu domas, ka man jau nekas nav bijis, ka esmu tikusi galā, ka visiem ir tik traki, bet man tik tur nieks bija!!!
Bet tik un tā palieku pie sava (pēc pieredzes), ka rezultāts ir pēc smaga darba, pēc domu/uztveres mainīšanas un cēloņu meklēšanas!!!

Lai Jums izdodas, vēlu tikai labu!

____________
Be happy :)
Vijolīte:)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 18:10
...ei, ei...beidziet bļaustīties!!!:D
Katram sava taisnība un ne visi ir vienādi, ne katrs var tikt ar sevi galā. Un katram sava liga šķiet vissmagākā, jo tā ir savējā....
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 18:17
Kāpēc te Arsara izdarīja secinājumus par mani; enfuego ar tevi viss skaidrs VD + vājš raksturs. Nelietoju tagad ne narkas, nepīpēju, nelietoju alkoholu, ar ko es mocījos tagad es to nedaru, ko man pēkšņi spēcīgs raksturs kļuva???? Tad jau ar tiem traucējumiem ar tā kā būtu jātiek galā pašam, bet tur jau tā lietu tanī traucējuma brīdī, tu vispār neko nevari izdarīt tikai sēdēt tupīt un gaidīt kad pāries, tas arī viss ko tu vari darīt!

Arsara nevaig sevi mānīt! Kuru katru brīdi viņš var atgriesties. Un Ja pa daudz sevi salielīsi, tad pēc lūzuma tev vēl būs sliktāk, ka saka tev būs LIELS ABLOMS(Šoks kā tā es takš izārstējos)



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2011 18:19 by enfuego.
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 21:55
Enfuego to jau rakstiju sen un secināju to pēc taviem daudzajiem rakstiem! Sorry ja aizvainoju!
Te iet runa ne tikai par raksturu, mana izpratne ir vēl viena tāda lieta... mēģināsu pastāstīt savu domu, piemēram, zinu daudzus cilvēkus, kas izdomā atmest pīpēšanu dažādu iemeslu vadīti, bet tikai tas kurš to ir nolēmis 100% bez šaubīšanās izdarīs. Ja pāris kopā it kā izdomā atmest pīpēšanu viens tam ir nobriedis otrs piekrīt tikai tāpēc, ka otrs tā gribēja, diez vai viņš atmetīs, jo viņš tam nav gatavs, viņš nav to pieņēmis un 100% nobriedis...tāoat ar VD! Kamēr tu neapskriesi kaut 15x uz riņķi un nesapratīsi kas īsti tas ir un ko darīt nekas nebūs...varbūt katram ir savs briedums un laiks kad tikt ar to galā!!! Varbūt cits netiek ar to galā, bet viņš pieņem to un iemācās ar to sadzīvot tā, ka beigās to vairs praktiski nemana.... nu kaut kā tā, ja kāds saprata tad o.k., ja ne tad neņemat vērā :)

Domāju, ka pati daudzas jo daudzas reizes skrēju izmisuma apli, bet man beigās paveicās!!!
Lai arī citiem veicas!

__________
Be happy :)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 22:01
Un Enfuego... pilnīgi jūtu kā Tev gribētos, lai vienu dienu man ir LIELS ABLOMS! :D Bet ja arī būs (un ko es nenoliedzu, ka tas varētu būt) tad tagad es jau zinu kas tas par putnu ir un kur viņš lido un neļaušos ievilināties vēlreiz šai murgā! :) Saproti, tad es ātri sākšu reaģēt es zinu kas ir tas, kas man palīdz un ja nepalīdzēs tas ķeršos klāt pie kā cita, bet ne pie tabletes!!!
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 22:27
Sākumā tu arī sāki ar tabletēm? Vai bez, redz es pagaidām nevaru atļauties sēdēt mājās un eksperimentēt, man ir jābūt ar skaidru galvu un bez problēmām, jo man ir darbs, atbildība, un ģimene jauna. Tāpēc man ir jādara vis kas man palīdz! Kad bērni būs izauguši, tad es varēšu iet pļavā un lasīt dabīgās zālītes. Esmu tādā kā sprostā. kurā man būs jāpasēž, kādu laiku, a ja es sēdēšu mājās ar savām problēmām, uz kakla vēl sievai tad būs vienkārši pictec visam! Es tik lielu risku nevaru atļauties! Mana sieva nav alko mīlētāja, ito pīpēja tikai tāpēc ka es pīpēju, bet tad kopā atmetām, bet ar alko bija pagrūti, man neviens nepalīdzēja to tikai pats sev skaidro skaidro, ka jātmet jo ir slikti, un pēc visām šīm mokām, kautkas smadzenēs nostrādā, ka viss vairs negribās šīs mokas, jo ir labāk bez alko, un viss notika kautkāds klikšķis un Maximā pat ne grama aliņa neņemu, kautgan tur stāv daudz alko, bet man tagad kautkā nospļauties, vienīgā problēma ka man likās, ka nespēšu atteikties no paziņām kas piedāvās, izrādās es pat spēju tagad pateikt nē paldies, es vairs negribu mocīties, un viss!! bet par VD tik stipru kā man viņa sākās, narkotikas, alkohols, knapi knapi izvilkos i to ar zāļu palīdzību un tad sāku strādāt pie sevis, narkas vēl plus to VD pastiprināja, ko gribi es tikai 1 gadu sirgstu ar īsto VD, un brīnos, pirms VD es biju stiprs gan garā gan raksturā, un tad pēkšņi Rudenī salūzu ka meitene ņuņņa!! Loģiski ka tas bija tāds kā cirtiens mugurā!
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 23:11
Man bija panika kas ar mani notiek, sākumā man pat zāles nerakstīja vnk teica, lai ēdu vairāk un viss... bet kad turpnājās ģibšanas, panikas lēkmes, trauksmes sāku iet pie ārstiem un meklēt kas par vainu...sākumā kut ko dzēru, bet tie bija loti viegli AD, sapratu ka tas nelīdz un pārtraucu dzert, tad gāju uz Tvaika paziņa aizveda pie pazīstamas dakteres privātā vizītē izrakstīja AD dažas izdzēru, pat palīdzēja panikas lēkmēs, bet tad kaut kā kā ar nazi sapratu, ka tas ir uz īsu brīdi, ka tas nedod tādu efektu lai atgrieztu mani reālajā pasaulē! Un man bija tā, ka VD bija visu laiku, no rīta līdz vakaram, un pa vidu riktīgas panikas lēkmes vairākas reizes dienā + ģībšana=pilns komplekts :D
Zini kā ir, varbūt tiešām tu esi daudz kam gājis cauri un ir jāteic, ka tur kur esi esi jau daudz ko atmetis, varbūt pēc vēl viena gada ar VD atnāks arī atbilde par to :)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
20.09.2011 23:17
Jāstrādā ar savu smadzeņpodu... pašanalīzi utt.
Tas palīdz. Bet no visām nepatīkamjām izjutām - pārsitieni, reiboņi, bailes nepamatotas... nekad tā 100% netiks vaļā

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: atkal panikas lēkmes klāt
21.09.2011 09:47
Nepiekritīšu! Esmu citos saitos sarakstījusies ar cilvēkiem kuri vairs vispār nezin kas tas ir!!! Katrs gadījums ir individuāls!!!

_____________
Be happy :)
Re: atkal panikas lēkmes klāt
21.09.2011 11:13
Bet piekrītu tam, ka ļoti rūp\igi jāstrādā ar pašanalīzi!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 3?
Ziņa: