AD blakus parādības no Elicia!

Aizsāka enfuego 

AD blakus parādības no Elicia!
02.10.2011 19:49
Lietoju 3šo dienu 2 tabletes no rīta maksimālā deva 20 mg varbūt pa daudz, šodien uz vakaru sākas panika, apjukums, trauksme, liekas ka kautkas tūlīt tūlīt būs, bailes, un grūtāk elpot, vis deg, sajūtas ka auksts assinspiediens! nesaprotu pilnīgi neko, apjukums, nemiers sajūta, ka sirdij grūti, vai drīkst nomierinošos dzert? varbūt deva par lielu 20mg kā nekā mazākā deva bija 5 mg, man nezkapēc ģ ārste teica 20mg?

Ja ir no AD šitādas blakusparādības tad es labāk lietoju Psihotropās Lexotanil3mg jo no viņiem nav blakusparādības tikai pierasana!



Edited 1 time(s). Last edit at 02.10.2011 20:02 by enfuego.
Re: AD blakus parādības no Elicia!
02.10.2011 21:03
20 mg ir oficiāli maksimālā deva. Kurš tad sāk kaut ko ar maksimālo devu...?
Re: AD blakus parādības no Elicia!
02.10.2011 21:06
Tava ģ. ārste noteikti nemaz skolā nav gājusi un diplomu nopirkusi. :))
Re: AD blakus parādības no Elicia!
02.10.2011 21:09
Es jau tā arī nopratu ka ir bišku pa daudz! Ar nesapratu kāpēc tik liela deva, takš tāda depresija man nav ka nevaru pat pakustēties, labāk turpināšu ar standarta devu 10mg
Čorvena
Re: AD blakus parādības no Elicia!
02.10.2011 22:08
Vot tas ir viens liels iemesls, kaapeec es pati, vienmeer, kad iesaku kaadam iet pie aarsta, pieljauju, ka var buut shitaads variants.

varbuut enfuego izskatiijaas peec pagaajushaa gada jaanjogas...

es saaku cipralex (tas ir tas pats) ar 5 mg, un tad pakaapeniski paceelu devu.

nez, tas ir visur rakstiits, ka jaasaak ar mazaaku devu, it sevishkji, ja ir trauksme, jo rumpim jau arii jaapierod pie visas jaunaas kjiimisjkaas situaacijas.

un shitaadas iespeejamaas situaacijas ir vieniigais man zinaamais iemesls, kaapeec labaak ir iet pie spihiatra, jo vinji tomeer ir labaaki kjiimikji.
Re: AD blakus parādības no Elicia!
03.10.2011 00:23
Jaasaak tiesaam labaak ar mazaaku devu, lai blakusparaadiibas nebuutu tik lielas. Bet no otras puses Enfuego taas ir tikai blakusparaadiibas, kas ar laiku samazinaasies un liela dala izzudiis. Man arii nez kaapeec aarste izrakstiija lielu devu saakumaa.... es 5 dienas no gultas neceelos, neko ieest nevareeju, naktiis tik pat kaa neguleeju deel trauksmes, tiesaam domaaju ka galus atdosu... bet peec nedeelas lielaakaa dala blakusparaadiibu vairs nebija.
Re: AD blakus parādības no Elicia!
03.10.2011 00:55
123, cik dumja gan Tu esi, ka labāk galus atdosi, bet tomēr dakterīša nozīmētās piļuļkas dzersi, lai vai kas? :))) aita nu gan

Reizēm ir tā, ka konkrētā viela konkrētam cilvēkam neder. Tad var gadīties tā, ka Tu kļūsi vien par statistiku un nevienam nebūs gar Tevi daļas, vai nu tu būsi zem zemes vau kaut kur pansionātā. Ar galvu ar dažreiz jādomā.



Edited 3 time(s). Last edit at 03.10.2011 01:30 by existential fool.
Re: AD blakus parādības no Elicia!
03.10.2011 05:00
Nē nu visos AD anotācijā ir rakstīts kad sākumā var sāsināties simptomi ar kuriem tu slimo, manā Elicea bija rakstīts par sevis sakropļošanu un pašnāvību kāpēc ir tanos AD rakst'tis par pašnāvībām, man nekad nav bijušas domas par pašnāvību, joptvai mancik!
Re: AD blakus parādības no Elicia!
03.10.2011 05:08
Jā, ražotājiem taču vajadzēja padomāt - enfuego taču nekad nav bijušas pašnāvības domas, tad nafig par to kaut ko rakstīt!? :D
Re: AD blakus parādības no Elicia!
03.10.2011 15:01
mjāā blaknes jūtu reālas, vis notiek vēl pāasinātāk, galvā nenormāli džinkst. Atceros to džinkstēšanu tad kad man sākās panika. kad paŗies tās blaknes, jau 4 dienu dzeru, tagad turpinu dzert 10mg, nevis ārsta teikto 20mg!

Jūtos tā itkā būtu sabarots ar ķīmiju.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.10.2011 15:05 by enfuego.
Re: AD blakus parādības no Elicia!
03.10.2011 17:37
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 123, cik dumja gan Tu esi, ka labāk galus atdosi,
> bet tomēr dakterīša nozīmētās piļuļkas
> dzersi, lai vai kas? :))) aita nu gan
>
> Reizēm ir tā, ka konkrētā viela konkrētam
> cilvēkam neder. Tad var gadīties tā, ka Tu
> kļūsi vien par statistiku un nevienam nebūs gar
> Tevi daļas, vai nu tu būsi zem zemes vau kaut
> kur pansionātā. Ar galvu ar dažreiz jādomā.

Iespeejams ka stulba, bet za to tagad es DZIVOJU, atskiriibaa no daudziem kas seit apgrozas, ieskaitos tevi.
vai ir kas zināms par elicia un cukura līmeni asinīs?
Re: AD blakus parādības no Elicia!
23.04.2012 11:47
Da hren viņ zin, no visiem tiem sūdiem agri vai vēlu būs čupā organisms!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: