inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD

Aizsāka jurčiks 

Doks pamatojoties un manām sūdzībām par enerģijas trūkumu darba laikā, izrakstīja no rītiem Eslorex ( escitaloprāms ) 10 mg un pēc pusdienā Argofan 75mg xr. neko par iespējamo serotonīna sindromu neminēja. teica, ka esot ļoti laba kombinācija. nav jau it kā šaubu neticēt
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
06.10.2011 12:40
es visu laiku lietoju divus AD... vienīgi man no rīta un pusdienā ir Zoloft, bet vakarā Valdoxan...



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2011 12:40 by zandaleenc.
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
06.10.2011 13:54
Man gan tikai viena tablete elicia AD no rīta un viss:) Protams cik ilgi jautājums!
jurčiks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Doks pamatojoties un manām sūdzībām par
> enerģijas trūkumu darba laikā, izrakstīja no
> rītiem Eslorex ( escitaloprāms ) 10 mg un pēc
> pusdienā Argofan 75mg xr. neko par iespējamo
> serotonīna sindromu neminēja. teica, ka esot
> ļoti laba kombinācija. nav jau it kā šaubu
> neticēt


nu es domāju ka tu kādu laiku iztiksi ar to kas ir tad ar citu kutko
un tad sabruksi...

bet nu tas manas domas, lai tev veicās
īstenībā kāpec tev vaig energiju darbā?
kas tas par dabū tāds?
Pēc profesiju klasifikatora skaitos '' metāla izstrādājumu montieri'' . respektīvi aprīkojam noliktavas ar plauktu sistēmām - palešu plauktu sistēmas, konsoļu plaukti utt. darbs ir fizisks, prasa skaidru galvu, jo ir nepieciešama precizitāte, atbildība, kā arī lielos augstumos bieži jāstrādā ( cik nu lielos - max 12 m ). tad nu lūk man pietrūkst tās enerģitātes, kā arī nesokas tik labi ar domāšanu kā gribētos
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
06.10.2011 23:18
jurčik pēc tavas valodas liekas ka tu esi vesels cilvēks, ar ko tad tu slimo. Un man vēl patīk tā attieksme pret zālēm "inčīga kombinācija 2 AD" :)) Skatos diezgan optimistiski tu uz zālēm skaties.
nu vienā diskusijā jau minēju, ka pirms 4 gadiem tiku pie VD ar visiem tās smagākajiem simptomiem. tad nu pirms 2 gadiem izšķīros ar draudzeni, uzreiz devos pie doka, lai izraksta medikamentus jo bija bail, ka neatkārtojas VD. nu vot, izrakstīja un tā arī lietoju, jo īsti labi nebija arī pirms šķiršanās. lielākās problēmas bija ar miegu. pēc darba dienas iemigu ātri, jo fiziskā slodze dara savu, bet naktī vairākkārt modos, nevarēju aizmigt, kā arī modos krietni pirms modinātāja, rezultātā darba dienas pirmā puse kā izdi*&%^. nu vot, ar to arī cīnos. Bezmiegs, enerģijas un motivācijas trūkums, kā arī šad un tad trauksme. man darbs ir komandējuma tipa, pāris nedēļas pa LV, tad atkal pāris prom uz ārvalstīm. Šoreiz dodos uz 4 nedēļām prom. esot LV varu atļauties iet gulēt kad gribu, celties kad gribu, būt neomā utt. Bet komandējumos man jābūt uz strīpas. Jocīgākais arī ir tas, ka grūtības ir iemigt tad kad nākamajā dienā ir agrāk jāceļas, to jutu jau pēc VD un pirms minētās šķiršanās. ja jāceļas piecos, tad iemigu tikai trijos utt. Nu nav jau tā, ka ar sajūsmu dzeru ripas utt, jo vairāk tādēļ, ka man ir 22 gadi, bet nu riskēt un palikt bez laba darba ar negribu. paša izvēle, dzert ripas un darīt visu kvalitatīvi vai vnk muļļāties.
NU story tas pats
es daŗiju ta kā tu apmēram, tikai nu likās ka vajag saraut izejas nav
dzeršu zāles, nu .... darbs naktīs likās miers mājās dubult tarifs algai un klienti ari mierīgi
no rīta atnāk viss gatavs... nu miegs? te jārunā ar tiem kas dežūrē strādā naktīs un regulāri neguļ

katra ziņā es saku ka stipri nožēloju to ka dzēru tās zāles, jo aŗi bez zālem var atrast darbu
un visu darīt... pēc 10 gadiem atklāju ka ir pilnīgs krahs, nezinu ko sauc par VD istoniju bet nu labi
īstenībā ar zālem ir ta ka tu tās beigsi dzert tu atgriezisies tieši tajā vietakur biji tās sākot lietot
būs truba galvā.. bet ko nu es tikai saku savu pieredzi..

es vēl nezinu ka dzivošu tālāk vai varēšu kautko padarīt
bet nu ...

nu darbā kā tu saki kad nevar izgulēties, nu tad mēs darījām tā ka prasījām dubultu naudu
un strādājām pa nakti un kad dienā nākt kad nē no teicām paši... tjipa ja gribi lai viss strādā
tad mās paši izdomāsim kad nākt kad gulēt... nu bet tikuntā kŗize vai pārdeām nezinu

miega problēma un pārdegšana ir problēma nezinu kā sportā armijās to tiek galā bet nu uzvar stiprākie
bet ar AD kas saistijās tie izbira no aprites kautgan nezinu, palika jaunie u tava vecuma
nākošai sadesānai...

neiesaku rauties , pieradini savus klientus darba devējus un sadedz
šito jau izmanto daudzi, šitie sades nāks svaigi , bet nu ... labāk domāt par sevi

AD tas ir papildus , tas ir taspats kas sortā, veterāni ir piedodiet invalīdi...
un neviens viņiem tagad roku nepasniedz, tas ari ir saistīts ar topašu, iedzer miegam
tev pārtika veselīga štrunts tur dažas rtipas, punčera vīns (tibulis tur terestis) aptiekā var nopirkt, vai kas un beigās
truba, es saku ka AD ir taspats, kīmija kā sportā

neticu ka viss ir godigi
bet nu tas manas domas

sporta ārsti aŗi 20gadu atpakaļ, kas taisīja šodienas invalīdus, bija godīgi cilvēki un ir un būs
tapat kā psihaitri , bet ir godīgi un ļoti mīlī jauki un viņus neviens nerib vainot
tapat kā es negribu vainot nevienu

bet ja tu būtu man tuvs tjipa draugs es tevi piekautu labāk nevis ļautu dzert tās ripas
bet nu...

saku tas manas domas
es te ārdos tikai tapēc lai kādu atturētu
varbut noder kādam manas glavas sāpes lomkas
morālās paģiras un apkārtējo viltības, ka mēs pārtaisam cilvjus

pēc ta ir gruti dzivot , depresija rodas
saprotot to ka principā tas ir taspats kas paņem kredītu un taisi biznesu
bet ar otru roku paskatās ka tev sanāk un uztaisa topāšu tikai ar lielāku piķi
un lai tu nevar i atdot to naudu , nu kautkā tā

ar AD tu esi zem strīpas tajā pusē kura ir atkarīga
kura maksā nodoklus , nevis kam, kura ņem darbu nevis dod,
kuri ir parādā nevis kuriem utt

tā ir tablete kas tevi pabāž zem ....

no ta ir tikpat gruti tikt vaļa k akazino atkarības vai

nu kautka tā

bet nu
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
07.10.2011 11:43
Nu jā esmu tieši tādā pašā situācijā kā tu, man arī jābūt ir uz strīpas nevis jādara vis paralēli visādiem VD mēsliem. Es itkā vienmēr laikus agrāk piecēlos pirms modinātāja, jo modinātājs ir arī galvā ka tu sevi ieprogrammē pirms gulēt iešanas.

Kāpēc izšķiries ar draudzeni? Draudzene padomāja ka tev vis nav okei ar galvu vaine?
man vienmēr "patīk", kad par zālēm runā tie, kas nestrādā... tā tiešām ir "vērtīga" pieredze.
Čorvena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man vienmēr "patīk", kad par zālēm runā tie,
> kas nestrādā... tā tiešām ir "vērtīga"
> pieredze.


????
kāda sakarība darbam un zālēm
????
man patīk ka par zāēm runā tier kas iedod kādam un skatās kā tas uzvedās
un tad izdara secinājumus
?????
ai labi

varbūt ja dzer 2X vairāk 2X vairāk var pastrādāt?

piemēram izrakstīt 2X vairāk papīrus vai pārdot vairāk vilciena biļetes
vai ko, vadīt autobusu piemēram, ka tas sanāk ātrāk vai? vai vadīt uzņēmumu
5X ātrāk :-)
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
07.10.2011 17:56
Es aizvakar nevarēju aizmigt kaut arī biju dubultdozu iedzēris kvetiapīnu + klonazepāmu,un izsaucu ātros lai tie man ielaiž vēnā diazepāmu.Bet šie laikam netā saprata un aizveda mani uz psiheni,2 dienas nosēdēju aiz restēm,šodien izlaida :)
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
07.10.2011 18:18
Lāsēn inčīga tev kombinācija mājās ārstus sauc lai ielaiž dozu, tad uz psiheni un tad arā, un tā tev visu laiku, tu kāpēc sauci ātros tev likās ka mirsi vai tev nāks trakums virsu nekontrolējams!
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
07.10.2011 18:31
Vienkārši man ir diagnoze,esmu uzskaitē.Tapē šie mudīgi uzriez skrien...:),es jau varu sadarīt muļķības...incanti pagājušoreiz gan ielaida vēnā - es uzreiz kā beikc :)
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
07.10.2011 19:56
Man liekas ka tu vairāk gribi kaifot no tā ko tev ielaiž:) Interesanti tu kautko esi sadarījis lai tie uzreiz tevi uz psiheni?
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
07.10.2011 20:24
Nu jā,varu izvilkt cirvi no bagāžnieka ja kāds kaut ko lēkā :)
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
07.10.2011 23:22
Nu a ko ta tu darīsi ar to cirvi, varoni?
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
08.10.2011 08:25
Neko,man pašam bail :)
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Neko,man pašam bail :)


no ka bail?

no tā ko dari?
bail, tapēc tu vicini cirvi lai atšujās?
bail ka kautko neizdari ar to cirvi?

īstenība manuprāt kārtējais varbut, kādam liekas ka tu kautko vari izdarīt
viņī tev grūž zāles un tu jūti ka viņi gaida lai tu kādam iezvel ar to cirvi
tad viņiem būs kaifss , nu es teicu dianoze apstiprinājāš un viņi varoņi

a tas aŗī tevī rada bailes vaittad es to darīšū vai nē?
nedarīsi citādi tu jau to sen būtu izdarījis

tā ir ar cirvi vai nē bet katrā ziņā psihiem ir viena iezme
ka viņi visu teoritizē un iedomājās kā būtu ja būtu
bet tā nav, jo sanāk samērīt ar sevi ko tad citu

galu galā te viens dīvainis kas pardod parfimēriju
nu mazie krāniņi ierauga ka viņš tāds sāk vilkt uz zoba tjipa
zilais vai zaļais, nu protams lai savu krānu pceltu
i viņš beigās aiz škrobes aŗi pamēģīnāja kāir

nu un tad cilvis ir cirvja sitējs vicinātājs, vai ja viņam visu laiku skatīsies virsū vai vīņš
neiesit kādam viņš aiz skrobes kadam iezvels

tapat kā policists kautkad tikuntā sāk zagt utt

bet nu akal filosifija

nezinu
man liekas ka katrā otrā rīgas autiņā ir beisbola nūja
iexā jo visiem bails ira... aŗi psihiatriem viņi salīdzina ar sevi
nevaru izdomāt
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
12.10.2011 11:56
Lāsēn, kāda tev diagnoze, ka esi uzskaitē? :) Lasot tavus komentārus vnk ziņkāre sāk mocīt ;D
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
12.10.2011 13:34
Inčīga kombinācija Diazepeks ar zapti:)
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
12.10.2011 15:30
Man NAV diagnoze,es NEPAKļAUJOS šīs pasaules likumsakarībām
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man NAV diagnoze,es NEPAKļAUJOS šīs pasaules
> likumsakarībām

pasaulē nav likumsakarību, visi dara to ko citi, paskatās blakus un duj topašu
visi būvē mājas vārās ok, visi mācās ok, pasihatri pat dara vienu un topašu kā mācīts tikai nevienu nav izārstējuši
visi brauc uz ārzemēm ok, sākumā visi dzina mašīnas vācu, poliju brauca, agrāk visi strādāja tad visi taisīja businesu
tagad visi ... nezinu...

a dzīvē ir daudzkas interesants ko darīt...
tikai ja tev būs citiem nē.. ziepes nozags vai logus izdauzīs,
visi strādā tu nē, ārprāc, visi slimi tu vesels, šausmas, visi dzer AD tu nē traks utt

bezdarniex bomzis, slims nav naudas sprāgsti nost, darbu gribi ok 100ls neks, starp citu tizlie deputāti viņus dzenā
mājās malku krāmēt un vasaras drēbēs zarus kraut kamazos pa dubļiem a biksēm ta nesanāk... un zviedz
paēduši tizleņi ....

likusakarības nav pasaulē bet civēki ir vilki...

a vispār jau tu nepakļaujies par to tevi močī vienkārši to tu pareizi pateci, jo visi pakļaujās kādam
pat taspats deputi oat sorry prezidents manliekas ir paklausīgāks par to 100latnieku kas neies rīt vergot

bat ja uz to skatās no malas tad jau pa kluso var tā dzīvot tikai "iz sreij massi nevideljatsa, kak vsje"
un iedzert ar dzērāju, paklanīties bik lieībniekiem, nerādīt skauiem kas tev ir tikai kā var trankviļus nedzet ja tevi
atkož ka tu neesi kak vsje, tos ar varu grūž un piejauc ūdenim, māna dažādiem nosaukumiem vienu ķimiju
un hipnotezizē ka tu esi traks , varbūt tu vicini cirvi hipnozes iespaidā ka tev visu laiku saka ka tu esi traks un vicini cirvi
pie tam zem hipnotiskam zalem, un tu saki nu vicinu ko man darīt, nevicināšu iedos kautko pavisam traku utt

ai neko
Re: inčīga kombinācija - vienlaikus 2 AD
12.10.2011 16:45
Man pielipināja F21,tas nozīmē ka esmu daļēji pieskaitāms :)
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man pielipināja F21,tas nozīmē ka esmu daļēji
> pieskaitāms :)


tas ir lai zāles var norakstīt

daļēji lai var pagrizt kā grib

vajag saka ka slims nevajag ka vd vai
depresija

a kas tad var noteikt pieskaitams vai ne
un pie ka skaita ka paši tie nu ja juridiski tad tie juristi paši žuļiki centrālie
zinu vienu slimu večiņu kurai ir nu ļjpti slikti un īpašums bez radiem
tad tiesas atliek, tie tiesneši samainās kā jauns tā saslimst atrliek jau gadiem
nu viņai jau redze nav, smags diabets un pie naudas netiek tā viņi tur pieskaita vai ne

kas tie par pieskatītājiem
miskaste

fui
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------

šitie tak viņus konsultē :-)
vieni ārstē nu saka pieskaitīt vai nē
to tantuku tak ar ārstē tiepaši
kas konsultē tos kas tiesā un slimības lapas tiesnešiem ta
nejau omīte raksta
ārsti konsultē tiesnešus pieškir visu ko tur f19 iznīcnātājus kas cik slims un raksta
un pie viena ja vajag pieskata gripu tiersnešiem

pasaule maza ira dzīvot visi grig tikai žēl ka citiem
nav lemts nu lūzeriem jābūt ko darīt
māja bulduros nu

pie juras, krīze nu visiem vajaga

:-)

diabets
nu akla
vai vai

drīz mirs nu neatstāt tak
kādam tak tika tas viss

nu kāpec ne viņiem

nu tā tak ir cilvēcīgi

:-)

žēl ka tualetes nepaspēja pie jūras noprivatizēt

:-) bet nu jūra nāk virsū varbūt arī nevaig mok noplūdīs viss
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 16?
Ziņa: