nesakariigas domas

Aizsāka zancha 

nesakariigas domas
07.10.2011 22:02
Jums arii taa kaadam ir???
man piem kad miegu ciet naak visaadas domas galvaa,bet taadas sajaukushaas-piem.domaaju par kko un tad peekshnji tajaas domaas ielavaas kaads cilveeks un viss tadaa kaa juceklii paliek,vairaak nesaprotu ko domaaju...nu gruuti izteikties,taadi domu jucekli,ne pa teemu galvenais..un tad es taakaa atjeedzos no taa un paliek nepatiikama sajuuta
Re: nesakariigas domas
07.10.2011 23:18
Nāksies Tevi apbēdināt, zancha, bet tā kādreiz ir visiem. Tā vienkārši darbojās cilvēka smadzenes.
Re: nesakariigas domas
08.10.2011 10:16
a tu nedoma skaties piemēram TV kad ej gulēt es tā daru, es klusumā nevaru aizmigt man vaig lai TV iet un tad es iemiegu, un TV ieslēdzu automatisko izslēgšanos, parasti es ātrāk aimiegu pirms TV izslēdzās:)!!!
Re: nesakariigas domas
09.10.2011 19:19
nevar jau nedomaat,,taas domas pashas naak...
Re: nesakariigas domas
09.10.2011 19:20
bljinss...andriiz divus gadus bija miers no visa shitaa,tagad atkal klaat un ar jaunaam sajuutaam..grr...
Re: nesakariigas domas
27.10.2011 03:43
OMG! Tā ir visiem cilvekiem.. man vienmer jaucas domas, kad eju gulet.. dazreiz parak intensivi jaucas, kas neļauj aizmigt.. TAS IR NORMALI! VISS CHILLL
čorvena
Re: nesakariigas domas
27.10.2011 10:31
nav jau nu gan tā, ka tas nekas nebūtu. un visiem arī tā nav.
Re: nesakariigas domas
27.10.2011 20:31
jamm tev ir atšķirīgs skatiens uz to, to tā izskaidrot nevar!
Re: nesakariigas domas
27.10.2011 21:58
te ir demokrātijas ierobežošana - izdzēsts mana komenc :)
Re: nesakariigas domas
29.10.2011 03:25
čorvena, ak dievs, tikai nesaki, ka esmu īpašs.. man vienmēr domas jaucās galvā un mainās ik sekundi.. ātri varu aizmigt tikai tad, ja esmu mazliet iedzēris (kaut vai 2 aliņi), tad gan atslābstu un nedomāju, bet pilnīgi skaidrā vismaz vajag 20-30minūtes līdz kamēr pārstāju domāt un netaisu domu kokteili, bet gan atslābinu prātu un jūtu ka miegu ciet, bet kopumā visu laiku nākas saskarties ar to domu maiņu haotisko
Re: nesakariigas domas
29.10.2011 10:15
īpašais jau biju es :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 7?
Ziņa: