Nervu cēlonis!

Aizsāka enfuego 

Nervu cēlonis!
15.10.2011 23:53
Es šodein pienācu pie tāda secinājuma, ka tie nervi kuri ir nekontrolējami, trauksme panika, fobijas, bailes, un ja tie traucējumi kuri tev ir, ir apzināti, (tas ir ka tu viņus apzinies), bet nespēj tikt galā ar to pats, ir vainu bojāta kautkāda šūna smadzenēs vai kautkāds cits organisma cēlonis, kas noved pie psihiskiem traucējumiem, bet neapzināti traucējumi, piemēram ja cilvēks, pats neapzinās kas ar viņu notiek jau ir garīgi slims cilvēks, un neatgrezieniski, mūsu gadījumā man liekas ka medicīna vēl navatradusi kads celonis tam visam ir doma viņi katikai smadzenes ir vaina un nervos!
Re: Nervu cēlonis!
16.10.2011 00:02
Vienkārši, lai nevajadzētu teikt, ka slimība nav ārstējam, saka, ka tas ir no nerviem jo visi zin, ka nervi un smadzenes (kaut kas līdzīgs kā ar dzērveņu ķīseli aplieta rīsu biezputra) nav ārstējami...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nervu cēlonis!
16.10.2011 20:21
Es pieļauju, ka visādi psihiski traucējumi bieži vien ir organisma traucējumu radīti. Un tad bieži sākas apburtais loks. Prāts stimulē tos traucējumus, un organisms nevar atveseļoties.
Re: Nervu cēlonis!
16.10.2011 20:21
varbūt organisms atslēdz prātu, lai atveseļošanās būtu iespējama? Lai tas netraucē?
Re: Nervu cēlonis!
17.10.2011 15:27
Bet kā mūsu jaunā medicīnas zinātne nevar saprast kas izraisa? Jā standarta variants sirds norma, aknas norma, viss norma, zna4it ārsti parasti dod VD, bet kā lai sīkāk diagnosticē, kas vēl izraisa, kāds vēl varbūt iekšējais orgāna traucējums, jo ja tas būtu tikai psihiskie traucējumi, tad jau nekad nejutīsies labi, es kādreiz jūtos tik labi ka nebūtu pat slims, bet uznāk šausmīgi brīzi, un uzskatu ka tas nav tikai nervi, tur ir kautkād fiška!
Re: Nervu cēlonis!
17.10.2011 15:27
Nēsmu parbaudījis vēl smadzenes, un sirdi, jāpskatās kas tur ir!



Edited 1 time(s). Last edit at 17.10.2011 15:27 by enfuego.
Re: Nervu cēlonis!
18.10.2011 18:14
Nav ar to "mūsu jauno medicīnu" viss tik labi kā to reklamē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
zive
Re: Nervu cēlonis!
21.10.2011 00:17
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es pieļauju, ka visādi psihiski traucējumi
> bieži vien ir organisma traucējumu radīti. Un
> tad bieži sākas apburtais loks. Prāts stimulē
> tos traucējumus, un organisms nevar
> atveseļoties.

Man gan liekās, ka viss ir tieši otrādi, t.i., visādi organisma traucējumi ir dažādu negatīvu emociju (kas, savukārt, dod nepareizus signālus/impulsus uz smadzenēm) radīti.
Domas (prāts) un emocijas ir diezgan cieši savstarpēji saistītas un tad arī veidojās tāds kā apburtais loks, it īpaši, ja problēmsituācija nerisinās pietiekami ātri... Novājināts garīgais/mentālais/emocionālais stāvoklis sit pa ģenētiski visvājāko posmu..., bet nu, tik šausmīgi jau nav, jo ir jau arī visādi organisma aizsargmehānismi...

p.s. ne velti saka, ka vecus cilvēkus nedrīkst stipri sabiedēt... :))
Re: Nervu cēlonis!
23.10.2011 17:25
Arī. Taču kaut kāda nozīme ir arī uzturam, citādi jau varētu ēst, ko pagadās, un viss būtu ok.
Katrā ziņā organisms ir stabilizējams visādos veidos, nesanāk ar vienu, var mēģināt ar citu.
zive
Re: Nervu cēlonis!
23.10.2011 20:10
Ja visās dzīves līnijās viss ir daudz maz kārtībā, tad jau neko īpaši nevajag stabilizēt, jo normāli funkcionējošam "rumpim" labi darbojās tās saucamā iekšējā pašregulācija. Protams, labā nekad nav par daudz, un tik un tā arī tad pastāv risks izjaukt dabīgo līdzsvaru...

Bet lielāka nozīme (lai neteiktu, ka cēlonis dažādiem disbalansiem) tomēr ir garīgajā/emocionālajā/mentālajā līmenī (kā nu kuram), un ar to man patīk E.Tolles idejas..., ideja par patiesās identitātes problēmām.
Doma tur ir tāda, ka cilvēks savā prātā identificē pats sevi (savu patieso ES) ar visu ko - ES esmu mans ķermenis, ES esmu manas domas/izglītība/nauda utt, lai gan, pēc būtības visas tās ir viltus identitātes un tāpēc, ja kaut kas pietrūkst vai neapmierina citos cilvēkos, cilvēki cieš, cieš mentāli līdz ciešanas rada gan simptomus, gan saslimšanas... Un tāpēc viņš stāsta, kā iemācīt savu vienmēr domājošo prātu, kas ietekmē emocijas, atdalīt no sava patiesā ES, lai patiesais ES, ka lietojot vārdus ir ES apziņa, spētu būt vairāk kā liecinieks un sava prāta un emociju novērotājs. Tas nekādā ziņā nenozīmē, ka emocijas būtu jābloķē, nē, vnk nav slikti, ja cilvēks iemācās būt savu domu un emociju noteicējs...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 3?
Ziņa: