Paarbijusies pati no sevis :(

Aizsāka Bella1005 

Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 10:35
Sveiki , vnk veelos padaliities , un dzirdeet vai kaadam veel taadas izjuutas un saprast vai veeeljoprojaam esmu normaala .
Pirms gada man bija ljoti traumatiskas dzemdiibas , peec dzemdiibam 4trus meeneshus mani piemekleeja pirmaa lileaa panikas leekme protams domaaju , ka vnk sirds streiko un jaasauc ambulance , cik tipiski :D Peec panikas leekmes pirmaa nedeelja bija murgs aiizgaaju pie aaarsta kursh konstateeja traumatisko peecdzemdiibu depresiju , iedeva AD un xanax pirmajaam 5dienaam , domaaju , ka juuku praata , pa naktiim nevareeju aizmigt te auksti te kartsi , drebulji , aiztaisu acis visaadi murgi reegojaas , nesapratu , kas notiek , dienas , galvaa viena doma , kas notiek , vai tiesham eju pa pieksari . Neko ar laiku iemaaciijos domat pozitiivi un leenaam saaku ciiniities , dzeeru AD 4trus meeneshus , bet peec tam paartstaaju , jo jutu , ka vinji mani saaka nomaakt , turpmaakos divus meeneshus , viss bija kaartiiba pat priecaajos , ka esmu no taaa murga tikusi valjaa , bet nee pirms 5dienaam mani piemekleeja atkal viegla panikas leekme naktii un tad saakaas trauksmes un nemiera sajuuta , no galvas neatiet doma , ka sajukshu praataa , kas dzen mani izmisumaa un bailees , aizeju guleet ar domu , ka pamodiishos traka , vai tamliidziigi peedeejas 5cas dienas taa doma mani neatmet , visu laiku par to domaaju , saaku dzert AD un xanax 0.25g shodien 5taa diena , es nezinu , kaa lai sev ieskaidroju , ka man tak ir beerninjsh gjimene , darbs , ka viss ir kaartiiba , bet taas domas njem paar visu virsroku . Uz darbu shonedeelj neeju jo juutos vnk nekaada , vnk gribu tikt valjaa no taas sajuutas un domas par to jukshanu praataa , pat nezinu kaaapeec man taa jaadomaa :(
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 11:51
psihoterapeits
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 13:53
Rudens, man arii parasti nav tas pozitiivaakais laiks. Lai iedarbotos AD vajag vairaak nekaa 5 dienas. Un par to sajuksanu praataa.... tad kad jutiisies labaak, trauksme samazinaasies tad arii nedomaasi tik daudz par sajuksanu praataa.
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 14:13
Es ljoti , ljoti ceru , jo tgd vnk juutos tik ljoti apjukusi un vnk gribaas parunaaties ar cilveekiem kuriem ir bijusas varbuut liidziigas izjuutas vai situaacijas , lai vareetu labaak izprast , kas notiek :) Zinu , ka jaaciinaas un jaadomaa pozitiivi , kaa ne kaa man ir beerns , naakotne , tik jaatiek pashai ar sevi galaa :)
aberz
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 14:13
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> psihoterapeits


nu ja
kārtējais psihiatrs
problēma nomākta ar zālēm cilvēks nav pieradis ar tām apieties
bails jo nesaprot kas ar viņu notiek

Bella1005
ja tu sāki lietot zāles tev ir jāklausa ārsts īstenībā jasu ar tevi ri labi un nekas nevar notikt bet
ar zālem ir tā ka viņas ir jālieto precīzi un reulāri ja lieto...

galvenais ir regulāri un visu laiku, ja grib nomest tad ari tur ir īpaša metode

bet zāles lietojot ir svarīgi netaisīt nekadus pārtraukumus ne dienu na stundu ne ko
jo tad sāk viļņoties viss un tā kā ar masīnas stūri pa ledu, vajaga mierīgi turēt taisni
un nevaig raustīt
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 14:17
nē, psihoterapeits nav psihiatrs...

aberz, nespamo.
aberz
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 14:26
Bella1005

redzi ja tu sāki lietot AD tad nu viņi ir jālieto
nevajaga pārtraukt...

iespējams ka tev tā darba nespēja ir no ta ka lietoji pārtrauci un tad atkal lieto

jālieto ir visu laiku, es pārtraucu man darba nespeja ira jau 3 gadus
bet nedrīgst pārtraukt pat uz pus dienu tad atkal vajaga laiku
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 14:42
Jaa pati vainiiga , ka paartraucu , noziimiigi nepieljaushu kljuudu atkal , un kaa ar taam domaam , vai taa ir izteikta trauksme , vai tam ir cits iemesls , kaadeelj domaaju , ka eju tuutee ???
aberz
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 14:52
Bella1005 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jaa pati vainiiga , ka paartraucu , noziimiigi
> nepieljaushu kljuudu atkal , un kaa ar taam domaam
> , vai taa ir izteikta trauksme , vai tam ir cits
> iemesls , kaadeelj domaaju , ka eju tuutee ???


nezinu es neesmu ārsts
bet to daļu kas atiecas uz zāļu lietošanu un pārtraukšanu es zinu

kad pārtrauc tad ir baiļu sajūta ka nebūs labi, ka kautkas slikts notiek
nu kautkds tāds nelīdzsavars iekšējs

es lietoju ilgi un pārtraucu, tad bija šausmīga sajūta diezgan ilgi un bailes ka būs sliktāk kā man te visi teica
un ar varu gribāja špricēt zāles... tāda sajūta bija aŗi kad maiņija zāles no vienām uz citām kadas 2 nedēļas kamēr pierod
tāpeč ja tu satraucies tad nošķir vienu to daļu kas tev ir no zāļu pārtraukšanas, otru daļu to par ko tu sūdzējies ārstam

ar zālem man šķiet ka ir tā, ka sākot lietot zāles paiet kādas divas nedēļas kamēr pie viņām pierod un tāds tad ira tas
zāļu efekts kamēr lieto, nedrigst nokavēt iedzert un nedrigst pārtraukt... tad tā ir visu laiku

ja pārtrauc tad ir tā sajūta kas ar mani no tiek kas būss vai tā būs visu laiku utt

AD ir parasti visādas blaknes riebgas un es esmu pilnīgi pārliecināts ka tev ar laiku vjadzēs vēl citas devas
vai arī stprākas zāles utt... un šķiet ka no AD ir atkarība un deva jāpalielina bet nu tās manas domas

un pārtraukt lietot viņus ir ļoti grūti vai nu kautka tā
atteikties pavidsam es domāju
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 15:56
Nu nav tik traki. Es dzeru AD vienu reizi no riita, tad kad eju uz darbu tad sanaak iedzert 6:30, briivdienaas celos 11-12 un tad arii iedzeru AD. Ir naacies dazreiz aizmirst, bet tad es esmu fiziski sajutusi to tikai pasaa vakaraa.
Esmu pati piedziivojusi siis domas par sajuksanu praataa un kad naakotne raadaas psihiatriskajaa slimniicaa un peec tam psihiatriskajaa pansionaataa. Siis domas ir biedeejosas, kas trauksmi tikai pastiprina. Taas nepaaries vienas dienas laikaa, bet kaa jau rakstiiju tad kad jutiisies mieriigaaka, tad arii siis domas atkaapsies. Man nekas slikts nenotika, praataa nesajuku, sobriid dzeru AD, bet straadaaju pilnu slodzi un dziivoju normaalu dziivi.
pingvins
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 15:57
Tāda panika un trauksme liecina par pasmagu depresiju, lai kaut nedaudz justos labi, vajag iet pie ārsta un lietot zāles, iztiekot bez pašdarbības. Ja pavisam grib atbrīvoties no šīm drausmīgām sajūtām, jāklausa vien Runcenes padomam. Kā ir ar finansēm, vari atļauties pshtr? Saka, ka grūtniecība saasina bērnības traumas, pārdzīvojumus utt. Pats galvenais- maksimāli būt atklātai pašai pret sevi. Tā, lūk.
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 16:19
Tas viss saakaas peec dzemdiibaam , aarsti noteica diagnozi traumatiskaa peecdzemdiibu depresija , tgd jau par to pat taa nepiedomaaju , kaa bija taa bija , pirmos meeneshus gan emocionaali to uznjeemu , principaa bija kjeizars un anesteezija nebija pilniiba iedarbojusies , taa kaa dabuuju just kaa mani griezh un iznjem beerninju aaraa , bet nu tas jau cits staasts , tgd saprotu , ka jaatiek galaa ar patreizeejo situaaciju , latvieshu valodaa vispaar ljoti maz informaaciju avoti par trauksmi utt. tikko atradu saitu , ka cilveekiem ar trauksmi tas ir izteikti paardziivot taadu posmu , ka domaa par sajukshanu praataa , utt. bet skaidri bija noraadiits , ka cilveeks praataa nesajuuk , taa vnk ir trauksme un bailes , kas veicina veel lielaaku trauksmi . Tgd palasiiju tai saitaa , ka daudzi taa jutushies un neviens praataa nesajuuk , un tas uz mani iedarbojaas , vnk zinu , ka praata nesajukshu , lietoshu noraadiitos AD peec aarsta noraadiijumiem , nezinu , ko taalaak dariit ar xanax , jo esmu dzirdeejusi ilgaak par nedeelju nevajadzeetu lietot , jo rodas pieradums ???
aberz
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 17:53
Bella1005 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
ka praata nesajukshu , lietoshu
> noraadiitos AD peec aarsta noraadiijumiem , nezinu
> , ko taalaak dariit ar xanax , jo esmu dzirdeejusi
> ilgaak par nedeelju nevajadzeetu lietot , jo rodas
> pieradums ???

nu prātā jau tu nesajuksi, ja jau es esu normāls tad....

te jau laikam runcenei taisnība ka viņa raksta psihoterapeits

psihoterapeits no psihiatra atšķirās ar to ka
viņš ārstē pa labam nu ar parunāšanu tur tā

psihiatrs ar zālem
xenax utt no kuriem ir utt

tāpēc runcene saka ka psihoterapeits

tikai viņai pietrūkst laika paskaidrot
vienkārši uzraksta psihoterapeits
un domāka nu jaunā māmiņa sapratīs
ko viņai girb pateikt ka psihoterapeits
viņai var palīdzēt labak ā psihiatrs

bet labā ziņa ir tā ka pēc manām domām psihoterapetis
palīz ja ir samērā viegli gaījumi un nav jāiet pie psihiatra
un runcene jau neko nesaprot bet daudz ir redzējusi visuko
nu pieredze liela
un ja viņā saka ka psihoterapeits tad jau ok tad viegli var
izkulties cauri un laikam bez zālēm pat

īstenībā jau tev ir labāk
cik izklausās
:-)

bet rudens ir mīļākais gadalaiks
un tas ka depresantiem tur kautkas
es nepiekrītu tapat kā mīlesībai nav
gadalaiku
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 19:22
Kurš man palīdzētu iztulkot krievu vārdu "obuslovļenostj"....paldies :) jau iepriekš
fox
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 19:39
..nosaciitiiba..
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 20:19
paldie :)
ikdiena
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
01.11.2011 22:33
Es pievienojos šim ieteikumam
vajag iet pie ārsta un lietot zāles, iztiekot bez pašdarbības.
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
02.11.2011 11:50
Nu ar to pasdarbību ir tā, tu izej uz riska spēles būs vai nebūs!
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
03.11.2011 10:11
aberz liecina, ka neviens psihais forums nevar iztikt bez kārtīga psihā! :D skip skip skip...

>Saka, ka grūtniecība saasina bērnības traumas, pārdzīvojumus utt. Pats galvenais- maksimāli būt atklātai pašai pret sevi.

Šitais ko pingivs saka, izklausās baigi patiesi un baigi piemērots tavam gadījumam. Ja neesi gājusi pamatīgu analīzi (vecāki,citas traumas lielākas), tad 'iekšas' vienkārši pašas raujās uz āru kaut kādā brīdī... piemēram, kā depresija un panika (tās ir cilvēka būtības nesaskaņas izpausmes) ...

>kaa lai sev ieskaidroju , ka man tak ir beerninjsh gjimene , darbs , ka viss ir kaartiiba , bet taas domas njem paar visu virsroku . Uz darbu shonedeelj neeju jo juutos vnk nekaada , vnk gribu tikt valjaa no taas sajuutas un domas par to jukshanu praataa , pat nezinu kaaapeec man taa jaadomaa :(

Kā lai ieskaidro. Tā ir tik nepareiza domāšana. :) Piedod.
Ķermenis tev saka - man pietiek! Palīdzi man vai arī es tevi izp*sīšu. Un ko tu dari - bāz viņam visu to zaņķi atpakaļ, jo viņš izgrūž kā paniku un murgainus sapņus un saki, būs jau labi, man ir pienākumi? :) Tā tas nedarbojas, nekad nav darbojies, un nekad nedarbosies.
Idejiski vajag dzert zāles (interesanti liekas, ja juties labi 2 mēnešus - kas tur pozitīvs notika? pirmais kas iešaujas prātā?)
Tātad vajag dzert tabletes, lai nomāc simptomus - jo galu galā tā ir panika, tur vairs nevar iztikt ar pašiedvesmu un šit, lai gan varbūt var, kas to lai zin, jogas, meditācijas, es nezinu. man jau patīk tabletes... vieglākais veids - here and now! :)
aberz
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
03.11.2011 12:10
kaspars1900 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz liecina, ka neviens psihais forums nevar
> iztikt bez kārtīga psihā! :D skip skip skip...
>

skatos varu mest mieru
man ir aizvietotājs

:-)

bucas visiem

un nedzeriet tos draņkus
Re: Paarbijusies pati no sevis :(
05.11.2011 13:14
Es tomēr atbalstu pašdarbību medicīnā, it īpaši ja runa ir par AD. Jo neviens ārsts nevar ielīst Tavā galvā un pateikt kā tas darbojas. Pareizo dozu un kursu var noteikt tikai cilvis pats... protams ņemot vērā ārsta ieteikumus un zāļu ražotāja rekomendācijas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 7?
Ziņa: