Jautājums mātēm

Aizsāka enfuego 

Jautājums mātēm
08.11.2011 21:14
Man vie nu stāvu aukšā dzīvo kaimiņiene un viņa ir medmāsa. Mēs esam ar viņu labās attiecībās, jau sen pazīstami. Viņai or 2 audžubērni, mēs savas abas meitas dažreiz aizvedam ciemos lai paši atbrīvotu laiku vai vienkārši cieos. Bērni ir priecīgi tur jo tur ir cita gaisotne un citas mantas un vēl puus bērni. Medmāsai ir attiecīga specialitāte lai ņemtu audžubērnus. Tagad ir tā, kad medmāsa atnāk ciemos bvecākā meita ir priecīga un grib iet visu laiku ciemos pie medmāsas.
Tādad jautājums! Vai tas ir normāli ka bērni grib iet ciemos pie tās sievietes (40). Man liekas ka bērni iemīlēs to kaimiņieni un mūs vairs tā nemīlēs? Vai es vienkārši pārspīlēju? Jo itkā iemesli lai mūs nemīletu nav mūsu bērni mīl mūs un mēs mīlam viņus! Vai vienkāŗis mājās bērni ir pieraduši un zin ka nebūs visautļautība, un te ir režīms, tāpēc bērns izvēlās iet tur kur ir brīvība?????????????????????
zemene
Re: Jautājums mātēm
08.11.2011 21:56
Domā, ka brīvība ir tas piesaistošais moments?
Varbūt viņus uzcienā ar gardu riekstu krēmu, neierobežotā daudzumā? :) :) ;)

Es vairāk domātu, vai kaimiņienei nav pa daudz un biežu bērnu ciemošanās. Tas ir, vai nav par nogurdinošu.

Bet vispār jau bērniem tā ir, ka gribās pabumbulēt neierastākā vidē.
Apjautājies, ko viņi tur dara, kā spēlējās un tamlīdzīgi, varbūt ir kāda saistoša nianse, kas nav mājās.

Man piemēram ļoti ļoti patika, ja mani bērnībā brīvlaikos uzaicināja līdzi uz vienu citu skolu, kur es nemācījos, bet tur bija t ā d s !!! super bioloģijas kabinets, ka siekalas nenovaldīt, cik interesanti. Vienmēr domāju, bet kāpēc manā klasē tā nav? :)
aberz
Re: Jautājums mātēm
08.11.2011 21:57
a par ko tu uztraucies?
Re: Jautājums mātēm
08.11.2011 22:20
Man liekās ka bērni mūs nemīl, vai es vienkārši pārspīlēju. man arī nepatika visu laiku pie vecākiem jo tur bija režīms un atbildība kautkāda.
Nu kā bērniem tur ir citas mantas, un tur ir arī citi 2 bērni. Vienkārši medmāsa ienāca pēc darba ciemos un manējā mazā 2 gadīgā meitiņa viņai rokās gribēja iekāpt, man bija tāda sajūta ka man grib atņemt bērna mīlestību !! Bet kaimiņiene arī neko sliktu negrib, viņa redz ka mums iet grūti un strādājam un vēl esam jauni, a medmāsa ir viena pati ar dēlu dzīvo kopā, vīru pameta jo viņš dzēra! Laikam jau man nav parko uzstraukties tā bērniem ir!

P.S. nu vobšēm sanāk tāds kā pārpratums vai kā es pat nezinu ko spriest, laikam pa daudz mīlu manu mazo meitiņu (Samanta) Mājās man arī ir saldumi, labi šis mēnesis ir jāsavelk jostas, bet tā esam gājuši uz kafejnīcām, Mcdonaldiem, parkiem, itkā vis ir ko vēl bērniem vaig, uzmanības vairāk? A kā lai es dodu uzmanību ja es nezinu kādu uzmanību viņiem vaig, es dodu tādu uzmanību kādu es māku! Paspēlējos, pastāstu kautko, dažreiz uz nakti lasu pasaku, pabaroju, apģērbju, eju uz darbu, izņemu no bērna dārza, pastaigājamies, ko vairāk no manis 25 gadi jauna čaļa vēl vaig!!



Edited 2 time(s). Last edit at 08.11.2011 22:27 by enfuego.
aberz
Re: Jautājums mātēm
08.11.2011 22:28
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man liekās ka bērni mūs nemīl, vai es
> vienkārši pārspīlēju. man arī nepatika visu
> laiku pie vecākiem jo tur bija režīms un

nezinu vai
bērni nevar nemīlēt jo viņi ir gabals no tevis
es nezinu, bet ja bērns jūt ka viņu mīl tad viņam visu dzīvi ir tada sajūtya ka viss būs labi. viņs nešaubās
nu vēlak to tēvu kas mīl asciē ar Dievu kas vienmēr būs klāt, tos kuri šaubās un sūdzās Dievs kāpēc manir tā
ka tu mīli citus vairāk un man tikai tā un tā izrādās ka ar tēva mīlestību tur kautkas nav bijis
bet tās manas pārdomas un arī novērojums

bet mīlestību pārdbauda ar nošīrtību varbūt viņi jūs kaitina pārbauda emocionāli, ta dara tie kas klaiņo
un skatās vecāki uztrauksies vai nē... kaitina

nezinu
bet nu man bērnu nav
cik atceros no sevis un vēroju dzīvē
ikdiena
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 00:16
Tu jau pats atbildēji uz savu jautājumu......................mājās bērni ir pieraduši un zina, ka nebūs visatļautība, un te ir režīms, tāpēc bērns izvēlas iet tur, kur ir brīvība
Zemene raksta....... .......Domā, ka brīvība ir tas piesaistošais moments?
Varbūt viņus uzcienā ar gardu riekstu krēmu, neierobežotā daudzumā? :) :) ;)
Tā jau arī ir brīvība - ēst saldumus neierobežotā daudzumā:)))))))
ikdiena
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 00:19
P.S.
Galvenais katru dienu atceries pateikt saviem bērniem, ka viņus ļoti mīli, ka viņi ir paši labākie, gudrākie, skaistākie utt.
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 00:35
ikdiena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> P.S.
> Galvenais katru dienu atceries pateikt saviem
> bērniem, ka viņus ļoti mīli, ka viņi ir paši
> labākie, gudrākie, skaistākie utt.


Redz tu jau runā kā māte, bet tēvi jau tā parasti nerunā! Man bērnībā neviens tā nav teicis!
aberz
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 00:59
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ikdiena Rakstīja:
> --------------------------------------------------

> Redz tu jau runā kā māte, bet tēvi jau tā
> parasti nerunā! Man bērnībā neviens tā nav
> teicis!

to jau jūt, īstenībā varbūt bērni to pārbauda vai ari kaitina, redzi viņi zina ka tu viņas mīli
ka viņiem nekas nebūs tikuntā..

bet katrs bērns raujās iepazīt pasauli arvien lielākā rādiusā apkārt mājai

to jau redzēs kas būš kad kautkas notiks tfu tfu tfu
tad tevs parādās... vienalga labi vai slikti no tiek bet bērns piefiksē to ka tēvs dara visu ko var
---- viņu labā--- tas ir sajūta un galvenais jau tu rsanāca vai nē bet ka nepametīs

tas aŗī dod to sajūtu ka lai notiek vai kas tevi kāds sargā un viss būs labi

bet es te dzirdēju kā dzēraji savu s bernus audzina, ja neklausīsi atdosim tevi tur patversmei
vai garāmgājējiem... es nez... domāju ka tas ir uz mūžu trauma

kautgan kas to zina
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 09:43
Nu nē es dzēru, bet mīlēju tāpat :) Un bērni īstenībā lika saprast ka dzert nedrīkst.
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 09:57
man arii bij taada sajuuta,ka beerns mani nemiil.... un tikai taapeeec,ka omiite vinjai visu atljauj,i vandiities pa somu,i maku un dariit visu citu,ko es neljauju!!!
aberz
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 11:12
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu nē es dzēru, bet mīlēju tāpat :) Un bērni
> īstenībā lika saprast ka dzert nedrīkst.

es jau nesaku ka dzert ir sliti saku ka tie idioti bija stubi ka ta bērnam var teikt
to jau arī nedzeŗāji vai deputāti var darīt nejau par alko iet runa

jo tas cits stāsts
vienk dzerot nonāk lidz metallūžņu nodošanas līmenim ar laiku
bet tas aju arī nav nekas slikts...


a kāds zina kādu narkomānu kas nelieto ilgu laiku
nu vairāk kā 5 vi 10 gadus

un kas ar viņu noiekas
fox
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 11:46
aberz: nu zinu narkomānu, kas lieto gandrīz desmit gadus. Notiek tas, ka izmainās personība, pazūd griba, morāle, ētika. Skats uz ārpasauli sašaurinās, tikai līdz paša fizioloģiskajam vajadzībām. Pilnīgi pazūd empātija, kauna izjūta, vainas apziņa.
A kāds tam sakars ar Enfugo, viņš taču nelieto narkotikas.
enfugo: atbilde uz Tevis uzdoto jautajumu ir ļoti sarežģīta, un varētu nebūt patīkama pirmaja brīdī. Bērnam, svarīgāks par materiālo objektu komfortu (mcdonaldi, saldumi, kārumi, rotaļļietas, citi bērni), ir emocionālais komforts, drošības sajūta, vecāki, kas jūtas mierīgi un priecīgi, atbalstoši, patiesi sirsnīgi un mīļī. Un bērns neapzināti jūt daudzas lietas, un, iespējams, bērns izjūt, ka tā sieviete, medmāsa, sniedz to emocionalo komfortu, ko viņš nejūt ģimenē. Tas nenozīmē, ka ģīmene bērnu nemīl, vienkāŗši bērnam gribas vairāk un drošāk. Sī sieviete jau pati neapzināti ta izturas, viņa to noteikti nedara speciāli, lai atņemtu jums bērnu mīlestību. Viņa noteikti izjūt dziļas simpātijas pret Taviem bērniem un pret Tavu ģimeni, un izturas dabīgi, un bērni to nolasa neapzināti, un tas viņus pievelk. Bet viņi, protams, nesaprot šo situāciju, tapēc mājās atļaujas izturēties ne tik paklausīgi, jo viņi pagaidām nesaprot sava diskomforta iemeslus, un tāpēc saceļas pret to ar nepaklausību.
aberz
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 12:47
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz: nu zinu narkomānu, kas lieto gandrīz
> desmit gadus. Notiek tas, ka izmainās personība,
> pazūd griba, morāle, ētika. Skats uz ārpasauli
> sašaurinās, tikai līdz paša fizioloģiskajam
> vajadzībām.

nu jā ar AD un trankviļīem taspats
bet piedod es jautāju pavisam citu kautko

vai tu zini kas 10gadus NELIETO narkas un kas ar to cilvēkiu notiek
viņs paleik labāks vai sliktāks vai izmainās vai kas


as pret Taviem bērniem un pret
> Tavu ģimeni, un izturas dabīgi, un bērni to
> nolasa neapzināti, un tas viņus pievelk. Bet
> viņi, protams, nesaprot šo situāciju, tapēc
> mājās atļaujas izturēties ne tik paklausīgi,
> jo viņi pagaidām nesaprot sava diskomforta
> iemeslus, un tāpēc saceļas pret to ar
> nepaklausību.

es domāu ka normāls bērns iet pasildīties pie kaimiņiemes emocionāli
bet tas nenozīmē ka viņs atraujās no ģimenes.
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 13:04
Bet tā medmāsa jau ar tiem bērniem arī netusē kopā vienkārši ielaiž istabā pie pārējiem bērniem un tur viņiem ir interesanti. Jā piekrītu medmāsa ir mīļa un smaidīga, viņai ir darbs un savs dzīvoklis 3 istabu, viņa priecājās par dzīvi, dēls jau izaudzis, audžubērni tūlīt ies pie saviem vecākiem. Viņa paliks viena ar vecāko dēlu, tad viņa vairāk gribēs ņemt mūsu mazos pie sevis!

Lielākā daļa narkomānu jāpiekrīt, pazaudē dabīgas lietas, kā kaunu, vainas apziņu, un visu pārējo, bet ne visiem narkomāniem tā ir, daudz kas atkarājās ko tas narkomāns pats vēlās un vai viņam ir morāle. Ja cilvēks visu mūžu ir bijis slikts, un tad kļūst par narkomānu tad viņš tāds arī paliks bez morāles. Bet ir cilvēki kuri kļuvuši par narkomāniem tīri aiz intereses, kuri ir gudri un izglītoti, kuriem ir morāle un vecāki viņiem ir uzspējuši ieborēt kas tā dzīve ir, un kas tanī dzīvē ir pamats.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2011 13:06 by enfuego.
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 13:10
Bērni mīl pārmaiņas. Varbūt nevajag meklēt zemūdens akmeņus.
Man dēls nedzīvo kopā ar mazdēlu, 3 gadiņi, bet ņem uz brīvdienām pie mums. Kad jādodas prom, ir tāda histērija. Kad es pie viņiem aizeju ciemos un taisos prom, arī histērija tipa "nu paliec vēl, lūdzu".
Mazdēlam ģimenē viss pat ļoti mīļi un labi. Ir mazāks brālītis un labs patēvs. Zinu, jo esam ļoti tuvi un bieži tiekamies. Emocionāli tur viss ir labākajā kārtībā.
aberz
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 13:15
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
t ies pie saviem vecākiem.
> Viņa paliks viena ar vecāko dēlu, tad viņa
> vairāk gribēs ņemt mūsu mazos pie sevis!

intenresanti īštenībā cik viņai gadu?



Bet ir cilvēki kuri kļuvuši par
> narkomāniem tīri aiz intereses, kuri ir gudri un
> izglītoti, kuriem ir morāle un vecāki viņiem

morāle ir muļības, cilvēksir tāds kāds viņš ira un liela daļa atkarīga no tampašam hormonu
sakrībām un vienkārši iedzimtības, bet jautjums ir tads

ir zināms ko dara narkas ar cilvēku bet jautājums ira

kas notiek ja neieto, no met... cik lielā mērā cilvēks regenerējās vai tas vispār notiek
vai paliek tāds kā narkojis vai atkal klūst par cilvēku lēnām vai iet vēl sliktāk

bet no pieredzes
piem Sids Barrets nodzīvoja ilgi cik saprotu
bet tāds gurķis arī palika visu mūžū tas no PinkFloyd
mūziķiem ... nu tagad nepazīst tadus neviens protams
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 14:57
Es kļūstu atkal par cilvēku! 5 gadi un vēl jauns, pat cilvēki saka ka esmu palicis par cilvēk ukad es vairs nedzeru!
Alstere paldies par atbildi.
fox
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 14:59
Aberz: ja nelieto desmit gadus, tad paliek labāk.
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 15:04
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aberz: ja nelieto desmit gadus, tad paliek labāk.


Apstiprinu, bet problēma tā ka lielāko daļu narkomānu nenoturās tos 5-10 gadus un atkal atsāk. Es 7 mēnesis un cīnos pagaidām ar sekām, bet jau ir labāk. Sekas paši zināt psihē, nu protams organismu arī pabojāju, bet es uzskatu ka līdz 30 gadiems cilvēks mainās, un veselība atjaunos līdz 40 gadiem. Bet par smadzenēm es neko nemāku teikt kā tur ir atjaunojās vai nē?
aberz
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 15:53
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es kļūstu atkal par cilvēku! 5 gadi un vēl
> jauns, pat cilvēki saka ka esmu palicis par
> cilvēk ukad es vairs nedzeru!

nu vispār tu izklausies labi
:-)

a vecis viņai ir tai medmāsai?
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 16:04
Jau minēju ka ar veci ir šķīrusies, jo šamējais kodis. Domā viņa grib kanti piesist :)
aberz
Re: Jautājums mātēm
09.11.2011 16:09
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jau minēju ka ar veci ir šķīrusies, jo
> šamējais kodis. Domā viņa grib kanti piesist
> :)

grib no grib jau atškirās
ar prātu vienu ar ... nezinu vienkārši tāpat padomāju
bērni parasti pie sliktām tantēm ilgi neciemojās
Re: Jautājums mātēm
10.11.2011 01:22
EDIT: Labi neko... xD



Edited 1 time(s). Last edit at 10.11.2011 01:50 by jamm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 16?
Ziņa: