Drausmas.

Aizsāka enfuego 

Drausmas.
22.11.2011 12:41
Šodien notik kas drausmīgs ar sevi. Esmu izdzēris jau 50 tabletes elicia seroxatinu Elicea. Sākuma bija blakus parādības, pēc tam likās ka viss zāles sāk iedarboties, un tad vairs zāļu effekta nav īpaša tikai blakusparādības. lexotanilu arī meģinu kāpināt devu, to samazinat, to kāpināt un visu laiku mēģinu atmest, bet bez rezultātiem. Vakar es pārstāju dzert AD Elicea 1,5 mg un paukstināju lexotanila devu uz 4,5 mg. Viss normāli aizgāju gulēt, no rīta tāds miegains aizvedu sīko uz bērnu dārzu, pats pastrādāju bišku. Atnācu uz mājam domāju iešu pagulēt, gulēju 1 stundu drausmīgākajā murgā manā mūžā, es nevarēju piecelties no šī murga lai kā arī es mēģināju, tas murgs bija tāda kā elle, kur es biju iekšā tā kā īstenība es pilnīgi visu jutu arko es runāju, kur es eju, un kur es atrodos. Es pat sāku raudāt sapnī vai tiešām esmu nokļuvis ellē un sajucis prātā. Tad kautkā man pēc stundas "gulēšanas" izdodās piecelties, aiz neko nesaprasdams, pirmā doma ienāca prātā ka vaina bija tā ka es pārstāju vakar dzert AD elicea. Manējais uzreiz paņēma un izdzēra AD aiz bailēm. Būtu tagad laiks aiz šitādām šausmām tūlit pat aizbrauktu pie psihiatra, lai raksta kautkādu ripu ārā, lai tas vairs neatkārtotos. Sāku tagad bišku atkopties no murga un domāju, kāpēc man pēdējā laikā visu laiku sapņos ira spigti pārspīlēti murgi.

Ātri iesakiet psihiatru šodien pie kura es varu aizbraukt lai izraksta vai lai iedot man kādu zāli, es ģerbjos un braukšu tūlīt pat man jau tas ir apriebies.

izlielītie AD neko nepalīdz Rexetins, arī tikai kautkur beigās parādījās kautkāds rezultāts.

Tikai iesakiet tādu psihiatru kuram pirmā doma nebūs iemest psihenē, bet palīdzēt kautkā ātri!



Edited 1 time(s). Last edit at 22.11.2011 12:50 by enfuego.
Re: Drausmas.
22.11.2011 12:56
enfuego

Es tā sapratu, ka Tev problēmas bijušas ar narkotikām... Teikšu savu viedokli - lai vai cik tas neracionāli izklausītos bet Tava problēma ir meklējama garīgajā pasaulē. Tavs saimnieks Tevi nelaiž vaļā. Zāles, tas tikai uz brīdi lai drusku maskētu situāciju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Drausmas.
22.11.2011 13:06
Nezinu padzēru kafiju, paēdu itkā iedzēru to AD atkal, itkā bišku nomierinājos.

Ku! Ja tu spētu kautcik zināt kā izpaužās tās jūtas. Nekas personisks es vienkārši pie sevis tā izsakos.

Te jau vairs nav narkotikas, bet traucējumi, jā es varbūt daru visu kā normāls, bet jūtu un jūtos, tā kā nenormāls.
Re: Drausmas.
22.11.2011 13:31
Kāpēc Tu domā, ka es no tā neko nesaprotu? Tāpēc, ka es bravurīgi un zobgalīgi runāju par psihiatrijas lietām? Es esmu reāls cilvēks kas ir cietis gan no panikas gan depresijas. Vienkārši es vairumā gadijumu (bet ne visos) esmu varējis savākties. Tāpēc publiskās sarunās esmu nedaudz zobgalīgs lai mudinātu arī Jūs savākties...

Un starp citu, mana sieva ir no šī paša foruma un es esmu viņu izvilcis no tās bedres... tā kā laikam es tomēr kaut ko saprotu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Drausmas.
22.11.2011 13:32
Ā nu redz tas jau ur cits jautājums!



Edited 1 time(s). Last edit at 22.11.2011 13:35 by enfuego.
Re: Drausmas.
22.11.2011 13:36
Ku,
Paliku zinkaariiga, kas ir tava sieva, varbuut Runcene? :)
Re: Drausmas.
22.11.2011 13:47
123! Es par to pašu arī iedomājos, bet runceni jau nekas nav izvilcis tāpat ar zālēm nācās!
Re: Drausmas.
22.11.2011 13:59
Nav, nav Runcene :) Cita... Viņa forumā neapgrozās... Nepatīk atcerēties visas tās lietas... Un ļoti pareizi manuprāt. Tāpēc jau agrāk esmu izteicis iedokli, ka te galvenokārt apgrozas ļaudis kas risinājumu savai problēmai meklē tikai vārdos bet patiesībā neko daudz mainīt negrib jo patīk pavadīt laiku tādā stāvoklī - kad Tu esi maziņš un visa lielā pasaule apkārt tik draudīga un Tev vajag palīdzību, Tev vajag dakteri, Tev vajag pareizās zāles...
Bet es negribu teikt, ka par problēmu nevajag runāt un to nevajag apspriest...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Drausmas.
22.11.2011 14:03
Ku! Izvelc mani ari ārā? tas protams izklausās stulbi:)

Redz paliak bišku labāk, bet ar ko tas murgs kas 1 stundas laika bija saistīts vot to es nekādi nespēju saprast, palika labāk un netaisos uz nekādu psihiatra vizīti, mjāā cik ilgi būs tā jāmocās!

Ku tu tā jocīgi runā negrib risināt, ko es varu risināt ja manas smadzenes tanī brīdi vispār neko nesaprot, tu apzinies vispār to stāvokli lai varētu pateikt ka neko negrib mainīt, ko es varu mainīt, ja esmu atslēdzies??? Vot redz no kā atšķirās psihiskie traucējumi! Ko es vēl varu mainīt, tā jau visu izdaru, kas nepieciešams, kas man debesis ir jāpgāž uz kosmosu ir jāizlido???



Edited 1 time(s). Last edit at 22.11.2011 14:05 by enfuego.
Re: Drausmas.
22.11.2011 14:10
Es nerunāju par tām stundām vai dienām kad galva vispār nestrādā. Es to negribēšanu skatu ilgākā laika šķēlumā...

Bet kas attiecas uz narkotikām tad tā ir īpaša sfēra. Narkotikas atver cilvēkam redzējumu garīgajā pasaulē un par to nākas maksāt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Drausmas.
22.11.2011 14:13
enfuego..redzi,ne jau visiem tiee simptomi ir vienaadi..citam ir vieglaaki,citam smagaaki.... un veel jau tas...kaa katrs to uztver! man arii vakar bija traki,tiesi briidii,kad biju pie neirologa,saaku visa burtiski triiceet,taa,ka atsleedzos no visa un nevareeju pat normaali parunaat...
un tad tik neirologs izteica taadu lietu,no kuras man veel sliktaak palika-ka zaales,piem xanax (nu trankvilji) nepaliidz, ja ir smagi psihiski trauceejumi... tad nu gaaju aaraa un domaaju vai arii man ir smagi psihiski traucejumi :(
Re: Drausmas.
22.11.2011 16:57
neviens nevienu nevar izvilkt, jo neviens tieši tur nespēj būt. cilvēks ir taisīts tā, ka var uzkonstruēt sevī mehānismu, kā pats tikt galā ar savu psihi.

ja nu kāds domā, ka ir kādu izvilcis, ok, es nestrīdos :)

Te ir rakstīts par narkologiem/psihoterapeitiem, kas ir cilvēkiem palīdzējuši tādā pašā situācijā.

Forumā ir minēti gan dakteru vārdi, gan telefoni.

Tā kā šī vietne ir izdarījusi visu, ko varējusi: ir iedota info + mazliet pieredzes, kas arī ir galvenā šādas vietas funkcija.
aberz
Re: Drausmas.
22.11.2011 19:01
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ku! Izvelc mani ari ārā? tas protams izklausās
> stulbi:)
>
> Redz paliak bišku labāk, bet ar ko tas murgs kas
> 1 stundas laika bija saistīts vot to es nekādi
> nespēju saprast, palika labāk un netaisos uz
> nekādu psihiatra vizīti, mjāā cik ilgi būs
> tā jāmocās!
>

kad tev tā uznāķ ej uz statili nopērc
bonty un nāc mājas

tikai doma ka tev hipohlikoze un ja niedzersi bonty tad būs
gībonis
Re: Drausmas.
22.11.2011 19:31
nē aberz šitais man nestrādā!
Re: Drausmas.
22.11.2011 22:01
Enfuego,aizej pie garīdznieka ja esi kristīts,lai Tevi iesvaida ar eļļu.Ja neesi kristīts,tad izdari to.Tas ka Tev tagad ir nemierīgi ir saistīts ar jūtīgumu pret pārmaiņām pasaulē kas notiek,šis laiks ir īpaši smags jūtīgajiem,arī man.Es pats arī sarunāju vizīti pie mācītāja,lai svaidītu ar eļļu.
Re: Drausmas.
22.11.2011 22:18
Runcene vai tādrīkst darīt dažreiz es lielāku devu lexotanila iedzeru dažreiz es mazāku, uz nakti??

Esmu kristīts, neticu ka eļļa man palīdzēs!



Edited 1 time(s). Last edit at 22.11.2011 22:19 by enfuego.
Re: Drausmas.
22.11.2011 22:25
Bļāviens atkal slikti paliek. No tiem antidepresantiem varu derēt, galva tāda jocīga savādas sajūtas liekas ka nokritīšu. Mošk iedzert lielāku devu lexotanila, vai nomainīt AD!
aberz
Re: Drausmas.
22.11.2011 22:44
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
kur es atrodos. Es pat sāku raudāt sapnī vai
> tiešām esmu nokļuvis ellē un sajucis prātā.
> Tad kautkā man pēc stundas "gulēšanas"
> izdodās piecelties, aiz neko nesaprasdams, pirmā
> doma ienāca prātā ka vaina bija tā ka es
> pārstāju vakar dzert AD elicea. Manējais uzreiz
> paņēma un izdzēra AD aiz bailēm. Būtu tagad
> laiks aiz šitādām šausmām tūlit pat
>

sapņu tulks saka ka tu esi atbrīvojies no atkarības apsveicu :-)

esmu novērojis ka ja es murgoju par kautko , tad tā problēma ja tā ir bijusi mani
vairs nekrata, aiziet pagātnē

ja murgoju ka nav ko ēst, tad pamosto un atklāju ka tā bijis visu laiku bet es takš to atrisināju un vairs tā nebūs
kad kautkāds sviests iziet ārā viņs pēdējoreiz vēl aizejot pakrata murgu un aukstu sviedru veidā

tā ka
laikam esi uzvarējis

izlīdis no atkarības tātad elles

bucu nedosu
gagai moska tik
zemene
Re: Drausmas.
22.11.2011 22:44
enfuego, varbūt esi ļoti atbildīgs par visu? Cik no iepriekšrakstītā noprotu, uztraucies gan par bērniem, gan sievu, gan par sadzīvi? Tādu vīriešu ir maz, vairāk ir bezatbildīgo.

Man tās panikas lēkmes un lieli sliktumi bija tad, kad morāli biju visapzinīgākā no ģimenes. Un no tā kontrasta, apzinotoes ka otrs ir pilnīgi pretējs, bez maz vai vieglprātīgs. Jo vairāk jūtos par kaut ko atbildīga, jo lielāka trauksme. Es sevi biju sastrostējusi pat par to, ka ēdu ģimenes ēdienu, bet pretīm maz ko varēju dot... jutos parādā. Tad nu mocījos.

Tad sāku domāt, ka manu vīru gan nemaz jaunībā neuztrauca, ka ēd no manas algas, ka maksāju es visu, pucēju un iekārtoju kopējo mitekli arī pārsvarā viena, jo viņam negribējās tik grūtus darbus darīt. Viņš nejuta ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus. Un jutās labāk par mani. :)

Tāpēc tagad vismaz ar prātu mēģinu to atcerēties, lai nejusties tik daudz par to vainīga, ka nevaru finansiāli dot savu daļu. Un tās lēkmes tā kā atkāpās.

Ar to gribēju teikt, ka varbūt esi uzņēmies lielu nastu, tāpēc ir tik grūti? Varbūt vajag parunāt ar sievu, kaut ko varbūt var atlikt uz vēlāku laiku, vai pienākumus sadalīt savādāk?

Man jau šķiet dikti apzinīgi, ka mazo ved uz bērnudārzu un ārā un tamlīdzīgi. Un māju cel. Vienkārši visa vienā brīdī ir pa daudz varbūt.
Un starp citu, ielūrēju Tavos foto, patiešām nevar pateikt no ārpuses, ka Tevi kaut kas dikti mocītu. :)
Es pat nodomātu, aukstais čalis, pasvilps garām ejot pat varbūt un pavilks uz zoba. :)
aberz
Re: Drausmas.
22.11.2011 22:48
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bļāviens atkal slikti paliek. No tiem
> antidepresantiem varu derēt, galva tāda jocīga
> savādas sajūtas liekas ka nokritīšu. Mošk
> iedzert lielāku devu lexotanila, vai nomainīt
> AD!

ja sitā ir tad vajaga skatīties vai visas zāles tiek dzertas
pareizi un regulāri un tad štukot tālāk... ar pēdējiem spēkiem ir
jāsaliek viss rindiņā un jāpārbauda vai nav pārdozēts vai izlaists utt

šitā ir bijis kad neatceries vai iedzerts divreiz vai aizmirsts zvani uz māju
vai tur tās zāles es iedzēru vai nē vai plauktā stāv utt

runcene teiktu nu tad krīti
vaitad sliktāk no tā
drošak nekā stāvēt kājās
Re: Drausmas.
22.11.2011 23:11
Secinājumi, es tagad zvanīju 112 uz konsultāciju, lai nomierinātos, prasīju vai no AD var slikti palikt? Viņa atbildēja:

Antidepresanti parasti iedarbojās 2 nedēļu laikā, ja pēc mēņeša nepalie labāk tikai sliktāk ir jāmaina AD, paiet mēneši gadi kamēr atrod īsto AD. Viņa ieteica man izdzert 2 lexotanila tabletes zem mēles, un plus kkorvalolu 35 pilienus, un lai es ejot pie sava ārsta lai raksta citus antidepresantus.

Nu es tā arī izdarīju jo likās ka atkal vāks pizdec miršu, sirds tik nereāli jūtīga palika, likā ka migrēna un kritīšu, zin kā mājās viens pats ar vecāko meitu! Nu tomēr izsturēju un jūtu ka biškiu sāku jau nomierināties.

Rīt iešu pa fikso lai raksta ārā citu AD, lexotanilu arī pacelšu uz 2 tabletēm, neko darīt. Ā un viņa teica vēl ka ja atrod īsto AD tad parasti tiek noņemts nomierinošais trankvilizātors!

Es kad krītu panikā sāku zvanīt uz 112 un prasu lai savieno ar ārsta konsultāciju tad es runājot novēršu domas par to kas ar mani notiek un viņas vārdi ka nekas slikts nevar notik man palīdz, nevis forumā kad kāds raksta bet kad tieši dzirdu ar vārdiem ka viss būs okei!

Vot tā es šodienu izmocīju. Ar katru reizi kad es ablomijos ar zāļu iedarbību, man arvien vairāk zūd kautkam ticība.

Vaitad tiešām mani ir jāsazāļo tā lai es būtu kā resns arbuzs kurš nevienam nebūs vajadzīgs, depresija depresija atkal tā sasodītā depresija kad būs izeja no šiem mēsliem. Bet neko darīt vilkšu līdz pēdējam. Vairāk jau pirmais pie kā es pieķeros ir tā miršana un es esmu slims un varu nomirt uzvietas nevienam to nezinot. B le ka man tas vienreiz jau ir pieriebies.



Edited 2 time(s). Last edit at 22.11.2011 23:17 by enfuego.
Re: Drausmas.
22.11.2011 23:29
Tagad sāku saprast ka bez zālēm es dzīvot nevarēšu, tāpat ka mana vecmāmiņa! Jo tiklīdz nav zāļu ta sākas vis pakāpeniski atpakaļ.
Re: Drausmas.
23.11.2011 11:05
ceru,ka esi jau pie ārsta :)
Re: Drausmas.
23.11.2011 12:48
Nē pie psihiatra nēsmu jo šonakt pēc 2 tablešu iedzeršanas bija labs miedziņš un nekādas trauksmes, aiziešu pie ģ.ārstes lai apmaina AD un tas arī viss!
Re: Drausmas.
23.11.2011 13:04
enfuego..Tev arī ģimenes ārsts maina AD?
Re: Drausmas.
23.11.2011 13:04
muļķības
Re: Drausmas.
23.11.2011 14:26
kapē baidie no neiroleptiķiem,Enfuego?
Re: Drausmas.
23.11.2011 15:09
Man Ģ.ārste maina Antidepresantus, šodien izrakstīja CITALOPRAM.

Runcene, mūsu mazajā miestā, ģ.ārste zinot manu situāciju izraksta antidepresantus, viņa zin ka jāpeimeklē antidepresanti. Un arī viņa bija tā kura redzēja kāda drausmīgajā stāvoklī es
pirmo reizi devos meklēt palīdzību.

Atsauksmes par CITALOPRAM, bet kautgan man ģ.ārste pateica ka visiem sastāvs ir viens, un nav nozīmes. Kā kurš ražotājs.

Tātad sāksies jauns seans CITALOPRAM seans:)



Edited 2 time(s). Last edit at 23.11.2011 15:12 by enfuego.
Re: Drausmas.
23.11.2011 15:16
kas ir runcene? izdzēsi jo es padomāšu ka ātri jāiet prasīt lai maina citas zāles, jo te tāda Runcene teica ka tās ir vecas, tātad vēl sliktākas ????:))))
Re: Drausmas.
23.11.2011 15:18
nē, tas bija par garu...

vienkārši tā ir viena un tā pati medikamentu grupa. SSRI, un vecākas, jā.

bet Tu tagad esi starā, es negribu nokaut cerību.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 5?
Ziņa: