Drausmas.

Aizsāka enfuego 

Re: Drausmas.
22.02.2012 09:09
Tātad šonakt sapnōju, ka esmu nonācis ellē, nu tie sapņi bija tik īsti, karoš sapnis bija parto, ka es ar mammu staigāju un man uznāk psihiskas nekontrolējamas lēkmes, kuras izspaužās, ar praāta aptumšumu un debīlismu. Es lūdzu dievu lai no šī sapņa ātrāk pieceltos jo likās, ka tā ir īstenība, es tā mēģināju piecelties no tā sapņa, bet nekādīgi to nevarēju izdarīt, pieceļoties, e snopūtos un teicu fu paldies dioevam es nēzmu sajucis sviestā. AD blakusparādības?? Ir zāles pret murgiem, jo es katru nakti kautko murgoju!! Es jau 6 mēnesi guļu kopā ar murgiem sliktim!
aberz
Re: Drausmas.
22.02.2012 18:09
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tātad šonakt sapnōju, ka esmu nonācis ellē,
> nu tie sapņi bija tik īsti, karoš sapnis bija
> parto, ka es ar mammu staigāju un man uznāk
> psihiskas nekontrolējamas lēkmes, kuras
> izspaužās, ar praāta aptumšumu un debīlismu.
>

klausies mani
man ir tā ja es redzu kautko sliktu tad zini ka pamostoties tu esi izlīdis no ta murga
un šītās problēmas tevi vairs nekad nekratīs, zemabziņa tevi ir izvilkusi ārā no tas elles


tā lūk
laikam sāc izveseļoties

ja tu vēļ iepuļītu priežu pumurus termosā uzlietus un lazdu mizas
tad tev tas sačakarētais dopamīns atkal sāktu ražoties

švaki ka būš vai nebūs pasaules gals, bet problēma jāsāk risināt jau tagad,
ko mēs tie, kas izdzīvosim darīsim ja būs sačakrēts internets vilcieni tur
zemūdenes un maizes ceptuves... jāskatās kur ir makaronu noliktavas

:-)
Re: Drausmas.
22.02.2012 18:55
ā tu arī pārdzīvo par to pasaules galu?
aberz
Re: Drausmas.
22.02.2012 20:39
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ā tu arī pārdzīvo par to pasaules galu?

kādu galu
es tev saku ka labāk domāt ko darīsi pēc pasaules gala
jo nebšū kur samksāt par tualeti, nevis mocīties ar murgiem

tas pretēji runcenes kodiem uz galu no zālēm vai ka jādzer līdz galam (nu lai alkoholiķī neizārstētos)
tevi kodē uz to ka tu izdzīvosi vienalga kas notiks....

a man po man viss ir ok
runcene ja zāles norij jāskatās lai tās iet līdz galam arvien dziļāk dzīļāk
runā ka psihenē pat pārbauda vai nespļāuj ārā...
aberz
Re: Drausmas.
22.02.2012 20:42
vispār ja jāizvēlas psihiatrs vai psihoterapeits
tad psihiatrs izraksta a psihoterapeits tikai runā
a īštenībā kā tad jau pasihoterapija tikai tukša pļāpāsāna
Re: Drausmas.
22.02.2012 21:10
man liekas ka pēc pasaules gala manas s,madzenes vairs nēeksistēs :)
aberz
Re: Drausmas.
22.02.2012 23:26
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man liekas ka pēc pasaules gala manas s,madzenes
> vairs nēeksistēs :)


točna slims esi

pasaules gals notiek visu laiku, tiem kas tic ka ir pasaules gals tiem arī
ir tiem kas netic tie paliek dzīvi un veseli

ja ticēsi ka eksistes tad arī t a būs

vispār tu neko nesaproti tikai čīksti, man tas man šītas
Re: Drausmas.
23.02.2012 00:33
aberz beidz filozofēt!
aberz
Re: Drausmas.
23.02.2012 01:05
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz beidz filozofēt!

filosofija ir visu zinātņu pamats, filosofijas pamatlikumi ir tie kas nosaka vispār kas ir
kas nav pa īstam, tā teikt ko pieņem ko pierāda un ko izdomā
Re: Drausmas.
23.02.2012 22:02
Laiks ik strauji mainās, tāda depresija uznāca mī un žē! Liekas, ka atkal prātā sajukšu. Sajūta tād ka uz psihušku mani aizvedīs.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2012 22:03 by enfuego.
zive
Re: Drausmas.
23.02.2012 23:30
kā tautā saka: "kauns nav nokrist, kauns ir nepiecelties"...
Ar to es gribēju teikt, ka Tev, enfuego, nav jākaunās, ka pagaidām esi tās kāds esi un, ka pagaidām ka Tev vēl neizdodās būt tik savāktam un stabilam, kā "vajadzētu"...
Tas, kas Tev būtu vajadzīgs, ir - tuvinieku atbalsts un sapratne, nevis nosodījumi,pārmetumi, kritika utaml.

Teikšu tā - tas, ka Tu centies tikt skaidrībā ar sevi un sakārtot savu veselību, ir ļoti apsveicami. Jo Tu patiešām to vēlies.
Diemžēl, tas, cik ilgu laiku tas paņems, to paredzēt nevar, bet viens ir pilnīgi skaidrs - daudz kas ir atkarīgs no līdzcilvēkiem, kuri ir Tev blakām - gan sieva, gan Tavi vecāki. Šiem cilvēkiem, noteikti arī nav viegli, bet..., viņiem tomēr jāsaskata Tevī labais un krīzes brīžos jāatbalsta.
Es Tev ticu (tam, ka Tu darīsi visu, kas vien būs Tavos spēkos), bet arī viņiem ir Tev jānotic un arī jādod laiks...
Nebaidies ar viņiem runāt, nebaidies no savām emocijām - skai, ka Tu atzīsti, ka reiz biji pieļāvis lielas kļūdas, bet tā jau ir pagātne.
Diemžēl, šo kļūdu sekas Tev nav iespējams izmainīt kādam "uz pieprasījumu", bet Tu taču centies.

Tā, šodien es vairs te neieskatīšos un nerakstīšu.
Nepadodies, enfuego!
Atļaujies sev vājumu arī!!!
Re: Drausmas.
23.02.2012 23:39
Tuvinieki mani nesaprot! Tā ir arī liela problēma. Dažreiz jūtos labāk ar cilvēkiem kuri mani saprot.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2012 23:40 by enfuego.
aberz
Re: Drausmas.
24.02.2012 20:35
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tuvinieki mani nesaprot! Tā ir arī liela
> problēma. Dažreiz jūtos labāk ar cilvēkiem
> kuri mani saprot.

a kas ir tuvinieki
es te skato s ka leilā skaitā gadījumu tuvinieki ir tie kas nogLINA

uzskaiti kas ir tie tuvinieki?
tavi

kas tad ved pie psihiatra tos pacientus nozāļot pataisīt par bieti
to adara nejau aiz cieņās mīlestības vai labu vēlēļjumu pret to slimo
bet lai viņu novāktu no ceļa... vai tas ir izvarošanas bērns kas klūst līdzīgs tēvam
vai kasjaks kas atklāj pasaulei ar savu izskatu savu izcelsmi vai arī kāds
kas traucē mammai norūsties kamēr vēl kāds kas grib...

psihiatrija ir tāds pats aborts, miskaste kur izmest lieko kas būdams vesels tevi izmetīs
jo tu esi miskaste... kautkā tā... bez tiesas tikai ar daiļrunāšanu bābu klačām un stučīšanu
klusu naida kurināsānu


parcik dieva nav tad arī tie maitas paliek nesodīti uzvar stiprākais:-)
tapēc atceries to kas tev iegrūda narkas kas AD un kariesss ir zobu sāpes ko nevar izārstēt

žel tos psihiatrus valsts apmaksātus
indētājus

paldies
Re: Drausmas.
24.02.2012 21:45
ir iespejamība kārtējā, ka aVenlaxors ir beidzis savu iedarbību un atkal jāmaina??
zive
Re: Drausmas.
24.02.2012 22:26
nē, enfuego...
Kaut kādas pārmaiņas ir vajadzīgas Tev pašam...
Vasarā būtu viegāk (un lētāk) kko izdomāt...
Man ir viena paziņa, kas pa lētām naudām rīko braucienus uz Teze (Francijā) - bet..., uhh, kā jaunieši tur dzer lētos vietējo franču vīnus - Tev būtu tikai jāskatās..., tomēr, ceļojums pats par sevīm būtu laba lieta...
Padomā kaut ko interesantu un nedārgu - šajos laikos tak ir tik daudz visādu iespēju - nu kaut vai uz Stokholmu ar prāmi...
Re: Drausmas.
24.02.2012 22:30
nē es tikai ar autobusu varu braukt, lidot nevaru bailes ka nokritīs lidmašīna.
zive
Re: Drausmas.
24.02.2012 22:36
nu tad vari domāt par to braucienu uz Teze Francijā - tas brauciens tieši ir ar autobusu un arī maršruts ļoti interesants - cauri Šveicei un Alpu kalniem u.c.... :)
Jā, un ja ir "iekšās", tad uz turieni var braukt arī ar visiem bērniem...
zive
Re: Drausmas.
24.02.2012 22:40
palasi: http://lv.wikipedia.org/wiki/Tez%C4%93_kopiena
Re: Drausmas.
24.02.2012 22:57
jaā jā es ar savu depresiju tagad riskēšu braukt uz ārzemēm uzn pazaudēt darbu kātad. Man nav slimības lapu un atvaļinājuma, es strādāju pats uz sevi!
zive
Re: Drausmas.
24.02.2012 23:03
nu tad aizej uz pelbaseinu - piem. es nevaru iedomāties dzīvi bez atpūtas un izlkaidēm! :)
zive
Re: Drausmas.
24.02.2012 23:08
un ir tak visādi akvaparki un zooloģiskajā dārzā foršā tropu māja - būs pašam prieks un bērniem arī :)
Re: Drausmas.
24.02.2012 23:13
ZIVE tu tā runā jo esi vesela, tur visa problēma!
zive
Re: Drausmas.
24.02.2012 23:21
tak nospļaujies uz slikto pašsajūtu, ieliec kabatā drošinātāju lexotonilu un uz priekšu!
ok! varbūt sākumā tā droši drebot kā partizāns tad aizej uz to akvaparku vienatnē... :D
p.s. nu nedusmojies - es cenšos palīdzēt Tev!
Re: Drausmas.
25.02.2012 12:52
Saprotu ZIVE, bet nav atkal īstās zāles, tas arī viss atkal ir abloms, atkal jārij jauni AD, iešu pie ģ. ārstes la idod vēl jaudīgāku serotīnu.
zive
Re: Drausmas.
25.02.2012 16:22
nu ok! enfuego..., lai ir tā, kā Tev šķiet.
Ko es gribēju teikt, ir - Tavi tuvinieki nedrīkst Tevi pazemto, nedrīkst Tevi uzskatīt par jukušu un baigi slimo, jo..., nu esi Tu apmaldījies sevī, iespējams, "vainīgs" tas serotonīna līmenis (kaut gan es domāju, ka problēmas, klasiski, ir Tavā zemapziņā)...
zive
Re: Drausmas.
25.02.2012 17:41
un vēl - radinieki nedrīkst spekulēt uz Tavu vainas sajūtu!
savukārt Tev būtu jāatbrīvojās no tās vainas sajūtas...
p.s. tas jādara ir uzmanīgi (jo ar neprecīzi izteitu domu attiecības var vēl vairāk pasliktināt)..., vēlams veidot dialogu ar abpusēju sapratni - tomēr (teorētiski) Taviem vecākiem būtu jābūt gudrākiem, kaut vai tāpēc, ka viņiem ir lielāka dzīves pieredze...
fox
Re: Drausmas.
25.02.2012 18:26
Zive, a kā var zināt ko drīkst, nedrīkst Enfugo tuvinieki, un kas viņiem jādara un kas nav jādara? Man liekas, ka nevienam nav jābūt par kaut kādu gudrākam vai kaut kas jāsaprot un jāpieņem. Un vēl man liekas, ka tie cilvēki, kas jūtas nesaprasti un nepietiekami atbalstīti, nav gatavi paši uzticēties saviem tuviniekiem, neuzskatot viņus par pietiekoši uzticamības vērtiem. Nevienam cilvēkam nav pienākums būt savam tuvākajam par gudri piekāpīgi saprotošo.
zive
Re: Drausmas.
25.02.2012 20:09
fox - ok! tad arī nav ko nosodīt enfuego par viņa pieļautajām kļūdām.
Normālā ģimenē ir jābūt normālam dialogam!
Mans ilgstošs vērojums, ka terapija būtu nepieciešama visiem enfuego tuviniekiem..., nemaz nepieminot slimo sabiedrību!
zive
Re: Drausmas.
25.02.2012 20:20
un vēl - arī es esmu audzinājusi dēlu un ļoti labi zinu, ka šādās un citās atkarībās jauni cilvēki nenonāk "tā pat vien"...
zive
Re: Drausmas.
25.02.2012 20:25
+ ar manu dēlu viss ir un notiek vislabākajā kārtībā..., nu jau visi pārejas vecumi ir garām, bet attiecības mums vienmēr ir līdzvērtīgas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 22?
Ziņa: