Xanax un depresija.

Aizsāka Zanīte Malacīte 

Xanax un depresija.
14.12.2011 16:43
Sveiki!

Mani interesētu viedoklis par tēmu: Ja ārsts izrakstījis pret bezmiegu Xanax...cilvēks uz nakti viņu lieto ! Taču tajā pašā laikā ir smagas depresijas pazīmes-pilnīga apātija, interešu zudums, raudulība, norobežošanās. Vai šajā gadījumā Xanax tikai nepasliktina situāciju, jo primāri domāts trauksmes, panikas noņemšanai. Varētu būt , ka jāsāk lietot AD nevis xanax.
Re: Xanax un depresija.
14.12.2011 17:09
un ko "cilvēks" pats?
Re: Xanax un depresija.
14.12.2011 17:22
Pats cilvēks ir apātisks, abulija...neko negrib, ārā neiet ! Mans jautājums ir par to, vai cilvēkam kuram ir depresija bez trauksmes, vajag lietot xanax???
Re: Xanax un depresija.
14.12.2011 17:49
sapratu jautājumu, bet šajā gadījumā tomēr svarīgāk, ko domā pats cilvēks, jo ar cita pūlēm tāpat depresiju nevar pieveikt. tas katram jāņem vērā.

bet tehniski AD arī ir trauksmes noņemšanai, un depresija nez vai sāksies, ja pirms tam nebija trauksme. AD un xanax (vai citus benzo) tāpēc šādos gadījumos nozīmē kopā, jo AD vajag laiku, kamēr tas iedarbojas. un vēl ir novērots, ka xanax piemīt zināma antidepresīva darbība.

bet xanax nav paredzēts ilgstošai lietošanai, psihiatri nelabprāt to nozīmē vienu pašu augstā atkarības riska dēļ.

svarīgi arī, no kā bija trauksme, kurai pēc tam radās depresijas "vāks". piemēram, ja cēlonis ir atkarības, tad var būt cita medikamentu izvēle.

ja ārsts nozīmēja xanax, tad ar viņu arī jārunā tālāk, viņam cilvēks jāredz.
Re: Xanax un depresija.
14.12.2011 18:07
Nē, cēlonis nav atkarības. Cilvēkam ir 50 gadi, un šobrīd ir adaptācijas krīze, kurai pamatā , protams, ir neatrisināti pagātnes konflikti. Vnk domāju, ka jāsāk ar AD, un paralēli jāvelk ārā no psiholoģiskās bedres. Zinu, ka neko nevar, ja pats negrib. Taču smagas depresijas gadījumā, viņam gribas principā nav! Viņa dzīvo laukos, un tur grūti atrast kādu jēdzīgu speciālistu šajā jomā. Ps Un principā Xanax tika izrakstīts kā bezmiega preperāts, bez jebkādas padziļinātas pacienta simptomu apzināšanas!
Re: Xanax un depresija.
14.12.2011 18:24
ja problēma ir iemigšana, tad ir labāki miega līdzekļi (stilnox, piemēram). ja ir agra mošanās, tad atkal cita taktika. un, ja zāles ir izvēlētas kā bezmiega risinājums, kaut pagaidām, tad kā cilvēks bez xanax gulēs? bezmiegs depresiju padarīs tikai dziļāku.

ja AD labi iedarbojas, vajadzība pēc miega līdzekļiem var pāriet.
Re: Xanax un depresija.
14.12.2011 18:28
Skaidrs, paldies !!!
Re: Xanax un depresija.
14.12.2011 19:00
Depresija+VD
Antidepresants+trankvilizators
Re: Xanax un depresija.
14.12.2011 23:54
No viena paša xanaxa uz nakri, diez vai var būt kādas depresīvas problēmas pa dienu no tā. Nav dzirdēta tāda lieta, pietam xanax ir īslaicīgas iedarbības.
Re: Xanax un depresija.
18.12.2011 20:58
Mokos ar hronisko bezmiegu un man xanax jālieto pusgadu, 3mēn.pagājuši.vel plus kepitinors.Bez zālēm vispār nespēju iemigt, jau sāku baidīties, no tik ilgstošas zāļu lietošanas.ārsts saka-jālieto,nezinu ko domāt.
Re: Xanax un depresija.
22.04.2012 20:18
Starp citu ir xanax arī ar ilgstošu iedarbību-Xanax XR!!!!!!!!!!!!
Re: Xanax un depresija.
04.05.2012 19:01
man šis zāles bija jālieto 7 mēnešu, kopā ar citām, bezmiega gadījumaa....atkarība neradās...
Re: Xanax un depresija.
01.06.2012 03:53
Xanax depresiju ļoti labi noņem, vismaz man, nezinu kā citiem, no rīta tāda depresija ka negribās no gultas celties, viena tablete un pēc laiciņa jau domā savādāk, viss kārtībā.AD jau nav tas labākais risinājums, tās irvel sarežģītākas zāles, lai iedzer divas 1mg xanax un paskataties ka cilvēks uz dzīvi sāks raudzīties savādāk, man šīs zāles dod iedvesmu un dzīves prieku, ne jau lietojot katru dienu, tiklīdz stres tad viena ripiņa un viss savās sliedēs...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: